Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95801) Laraxior válasza Lall (#95796) üzenetére


Laraxior
titán

Csak hogy megerositselek... es meg is cafoljalak:
Az OMV-s benzinbol az autom tenyleg masfel literrel kevesebbet evett, bár 10 literes fogyasztas felett tokmindegy volt :D
A motoromnal nem tapasztaltam kulonbseget.

Ausztriaban, Linzben tankoltunk gázt, na az viszont nem olyan minőségű mint az itthoni, mert ahogy kijottunk a kutrol mar ki is villant a CheckEngine lampacska a műszerfalon. Utana tankoltunk hazafele Győr körül, még mindig vilagit, es amikor hazaertunk boszormenybe a MOLnal tankoltunk gázt, ahol szoktunk, na akkor elaludt a lampa.
Aztan a laptop megmondta h nem olyan minőségű volt a gaz mint amilyen itthon (h jobb vagy rosszabb azt nem tudom)

Egyszer tankoltam a Lagunamba Nitro+-t. Úgy megette, h csak néztem, h ilyen keveset mentem vele... Utana soha nem tankoltam Shellnél.

Mondjuk engine függő h melyik benzint szereti. Valaki a Lukoilt isteniti :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#95802) SocketA


SocketA
aktív tag

Nézzétek meg TOVÁBBI TERMÉKEIMet is, van sok laptop. Akár új laptopokban is segítek szívesen!
Árakból igyekszem lefaragni! ;)
Keressetek bizalommal! ;) :R

(#95803) Chesterfield válasza SocketA (#95802) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Mivel vágtad azokat a lyukakat a plexibe? :)

[ Szerkesztve ]

(#95804) SocketA válasza Chesterfield (#95803) üzenetére


SocketA
aktív tag

(#95803) Chesterfield: Beszámított gép, nem én voltam! :DDD Ha én csináltam volna, akkor még rosszabb lenne :P

Ha valaki elviszi az alaplapot és a processzort, akkor bontom is a gépet! A házat pedig odaadom ingyen, lehet faragni szabadon :)

[ Szerkesztve ]

(#95805) zolikaDB válasza Laraxior (#95801) üzenetére


zolikaDB
veterán

A vpowert zabalta nekem is, bar baromi csendes tole a kocsi.
Az OMV nekem sosem jott be, semmit nem erzekeltem, fogyasztas meg plane tobb volt.
Galamb utca/Auchan az ilyen semmilyen...
MOL-t szereti az Opel igazan.

(#95806) Zola007 válasza Chesterfield (#95803) üzenetére


Zola007
veterán

harapófogóval, ahogy elnézem :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95808) tsyl


tsyl
aktív tag

Nincs valakinek meg ez a két tankönyv? Megvásárolnám.

történelem
magyar

[ Szerkesztve ]

17 éve a PH-n....

(#95809) Borosz válasza SocketA (#95804) üzenetére


Borosz
senior tag

A fiamnak pont egy ilyen háza van. Nekem meg nincs... :)

(#95810) zolikaDB válasza #05304832 (#95807) üzenetére


zolikaDB
veterán

OMV maxxmotion. Kb olyan a hatás, mint Vpower-rel.
De te mibe tankoltad? Én egy 1.4-es benzines Opelbe.

(#95811) Laraxior válasza #05304832 (#95807) üzenetére


Laraxior
titán

Minden autonal, majdnem minden motortipusnal mas es mas..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#95813) Zola007


Zola007
veterán

A problémám a következő: adott egy Office 2010 - Win 7 páros.
Nem állítottam semmit az égvilágon az Officeban hetek óta, de valamiért tegnap napközben gondolt egyet és azóta ha képet akarok böngészőből másolva (böngészőben jobb klikk - copy, majd Wordben Ctrl+V vagy beillesztés) berakni egy dokumentumba (Word, Excel, mindegyiknél ez a jelenség), csak egy fehér négyzet jelenik meg :F

Más alkalmazásokba simán be tudom másolni a fenti módon, pl. Irfanview vagy Paint, stb.
Érdekes, hogy ha ezután az Irfanviewba bemásolt képet másolom át, akkor már szépen be tudja illeszteni Office-be.

Az alábbi képernyőmentésen látszik, hogy a Word vágólapja is írja, hogy "az elem nem jeleníthető meg" és egy fehér négyzet. Utána a Paintből átmásolt képnek már van előnézete és be is illeszti szépen.


Bármilyen kép és kiterjesztés esetén ugyanez a tünet.

Amit a gugli hoz (word, office, stb picture not showing/white box találatra), nagyjából mindent végigpróbáltam, illetve ami a Word/Excel ► Beállítások menüjét érinti, de semmi változás
ötlet valakinek? :F
:R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95814) xuldar


xuldar
őstag

Totalcar cikk a prémiumbenzinről.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#95815) SocketA válasza Borosz (#95809) üzenetére


SocketA
aktív tag

(#95809) Borosz Akkor itt a lehetőség venni egyet! :D Ha bontom a gépet, szívesen odaadom a házat! Csak elsőnek menjen el az alaplap+processzor.

(#95816) copass válasza Zola007 (#95813) üzenetére


copass
veterán

több böngészővel is csinálja?

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#95818) Zola007 válasza copass (#95816) üzenetére


Zola007
veterán

Igen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95819) gergom91


gergom91
tag

Op3ndott (Medion P4502) telefonhoz érintő panel, plusz egy hozzá való kijelző védő fólia ingyen kell valakinek? Remélem több hasznát veszi az új gazdája mint én :)
Érdeklődni privátban, köszönöm.

(#95820) atike válasza #05304832 (#95817) üzenetére


atike
nagyúr

De azt el lehet hinni, hogy különböző kutakon tankolt üzemanyaggal különböző fogyasztás jön ki...? :U

Anno próbáltunk mérni ilyet a céges autókkal - semmi eredmény nem volt. Nyilván ezek nem laboratóriumi körülmények között voltak hanem napi használatban - de nem volt eltérés a kapott eredményekben - akár Shell, Mol, OMV, Maxi Line vagy épp Auchan volt a forrás...

(#95821) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Eladó Huawei Mate 8! [link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#95822) laszlo168


laszlo168
senior tag

Benzin fogyasztáshoz: 1,4-es Renault 13 éves, régebben tankoltam Debrecenben a nagy sportcsarnok után,
OMV kutnál, 1 literrel többet evett a kocsi. Ha itt helyben tankolok, és ithol járok 8-9 van hogy 10 liter a fogyasztás. Tatabányát megjártam 8-9 liter a fogyasztás. Mostanában Debrecen Auchan kutnál tankolok, ha ithol járok akkor 8 liter a fogyasztás. 1 hónapja mentünk Siófokra, Debrecenben megtankoltam Auchan kuton, elmentünk Dunakeszi, Pest, majd székesfehérváron az Auchan kutnál rátankoltam, már akkor gyanus volt hogy nem akart bele menni egy tizesért sem, de kiszámoltam, 6.4 volt a fogyasztás. Elmentünk Siófokra, ott mentünk még vagy 100 km-t haza jöttem vele Debrecenbe, végig klimával, Auchannál megtankoltam, kiszámoltam 6.3 literre jött ki, vannak különbségek a kutakon az biztos.

(#95823) zolikaDB válasza laszlo168 (#95822) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mondjuk még jó, h pályán kevesebbet eszik, mint hidegen járatva városban kis távo(k)on...

(#95825) übiii válasza #05304832 (#95824) üzenetére


übiii
tag

Dízelt tuti kinyírja :D

[ Szerkesztve ]

(#95826) gergom91 válasza gergom91 (#95819) üzenetére


gergom91
tag

Elkelt :)

(#95828) wwhy


wwhy
veterán

Eladó egy újszerű, 2019-ig IWS (nemzetközi) garis Lenovo Thinkpad x250. Konfiguráció: i5 5200u CPU-8GB RAM-120GB SSD-Sierra 4G modem. TN kijelző, nem világítós, magyarral megegyező billentyűzet. Ajánlatot pü-ben kérek, ha valakit érdekel.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#95829) mongo


mongo
csendes tag

Salgó polc építésből kimaradt párszáz csavar, anya, alátét.
Akit érdekel privátban jelezzen.

Hatlapfejű tövig menetes csavar 8.8 M6x16 5Ft/db
Hatlapú anya M6 horganyzott DIN934 2Ft/db
Széles alátét horganyzott 6 (6,4x18x1,6mm) 2Ft/db

(#95830) Laraxior


Laraxior
titán

Elvittem a bizonyítványaim fordittatni.
11500huf dupla oldalankent, 3 bizi osszesen 57500 :DD
...es még az erkölcsi hátra van, tovabbi 11500.
Majdnem hanyatt feküdtem :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#95831) wwhy


wwhy
veterán

De mi a f@xert az OFFI-ba :F Vagy neked nem számít a píz? :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#95832) schulc99


schulc99
tag

Eladó!

-Philips 19" LED monitor (vga,dvi csatlakozók) [link]
-Genius SP-M200 2.0 hangfal (fekete-ezüst) [link]
-2 db. TP-LINK usb wifi adapter (TL-WN823N, TL-WN821N) [link]
-kábel csomag (rca, scart, stb...) összesen 27 db. [link]
-Antik tükör (kb. 80 éves) [link]

Érdeklődni privátban lehet.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#95833) 7Sony7


7Sony7
addikt

A Lidl ben mától van "Ernesto" késkészlet akcióban. Van valakinek ilyen? Éltartóbb mint egy sima 440 es acél?
Vagy inkább valami Tesco saját márkásat érdemes venni?
Egyébként csak egy db hosszabb, éltartó késre lenne szükségem, olyan "Santoku" jellegűre.

-

(#95834) Laraxior válasza wwhy (#95831) üzenetére


Laraxior
titán

Nem OFFI :N Glossa fordító iroda. A Peterfia utcan.
30bol meglett volna, ha nem hitelesiti közjegyző. De akkor már legyen full, nehogy ezen bukjon a dolog.
Mondjuk en az egeszet feleslegesnek tartom, az en munkámhoz nem igazan kell bizonyitvany. Be kell allni dolgozni es csinalni. Két kéz kell, nem papír :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#95835) wwhy válasza Laraxior (#95834) üzenetére


wwhy
veterán

Elnézést kérek.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#95836) Laraxior válasza wwhy (#95835) üzenetére


Laraxior
titán

Munkanelkulikent (jomunkasemberkent :D) hogyne szamitana a pénz :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#95837) Tubi2


Tubi2
senior tag


LG Studioworks 520Si
Nem teszteltem órákig, pár percig szépen ment


T-Systems Desktop 10 [P4@1600, 512MB SD, 20GB Maxtor]
Nincs tesztelve de szépen indul XP-vel, nem hiszem, hogy baja lenne.

+magyar billentyűzet

2 ezer forintért egyben elvihető

[ Szerkesztve ]

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#95838) zolikaDB


zolikaDB
veterán

USB3 kártyaolvasó + HUB-ból tud ajánlani vki vmi jó vételt? Fontos lenne a hosszú kábel. Ilyesmire gondolok: [link]

(#95839) _seth_


_seth_
veterán

Seagate 500 GB 2.5" Thin HDD 100/100 64 óra üzemidővel 8e.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#95840) sirály69 válasza 7Sony7 (#95833) üzenetére


sirály69
őstag

Csak hétfőtől akciós...

Szerver Hosting Debrecenben

(#95841) 7Sony7 válasza sirály69 (#95840) üzenetére


7Sony7
addikt

Bakker, tényleg. Jó, hogy úgy kezdődik a szórólap, hogy 22.-től. Csak közben van 28. is.
Amúgy mit gondolsz róla?

-

(#95843) 7Sony7 válasza #05304832 (#95842) üzenetére


7Sony7
addikt

Ezt is jó tudni. A tecsóba is vannak egész pofásak, csak nincs ráírva az anyaga.

[ Szerkesztve ]

-

(#95844) sirály69 válasza 7Sony7 (#95841) üzenetére


sirály69
őstag

A Lidl-ben csak kaját és szerszámokat szoktam venni és ezekben még nem csalódtam...! :K

Szerver Hosting Debrecenben

(#95845) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Keresek 123 cm X 137 cm-es parabola antennát (akár kompletten forgatóval is), úgynevezett kecskeméti típust. Ismertető jegyei, hogy általában alumíniumból készült, a fejtartó bilincse fémből van, a fejtartó pálcája pedig kör alakú alumínium rúd, maga a tükör 4 db 6-os kapupánt csavarral van felfogatva a hátlap mechanikára, a fejtartó pálca szintén 6-os kapupánt csavarral van megrögzítve..

Egy kis kép egy már sokat látott példányról.

Létezik kisebb méretben is, ha van valakinek ilyen pl padláson porosodva vagy használaton kívül írjon rám.

[ Szerkesztve ]

(#95846) lorcsi válasza Laraxior (#95836) üzenetére


lorcsi
veterán

van már lefixált állásod kint?

(#95847) Laraxior válasza lorcsi (#95846) üzenetére


Laraxior
titán

:N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#95848) 7Sony7 válasza sirály69 (#95844) üzenetére


7Sony7
addikt

Eddig még én sem, csak ez gyanúsan olcsó. Ha nem jön más tipp, lehet rápróbálok.

-

(#95849) mrbig25


mrbig25
őstag

Eladó:
Gigabyte GTX750Ti 2GB OC videókártya. Ár: 27000Ft
(dobozos, hibátlan, ~10 hónap garancia)

[ Szerkesztve ]

...

(#95850) Zola007


Zola007
veterán

Ehhez azért már pofa kell.....: [link]
"As Gizmodo reports, the US Patent and Trademark Office (USPTO) last week published an Apple patent application for a paper bag. Yep. More specifically, a paper bag that can hold stuff and has a "white solid bleached sulfate paper with at least 60 percent post-consumer content.""

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.