Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

FUJITSU MHV2080BHPL 80GB/SATA notivinyó érdekel valakit?
hibátlan, 5k

(#3452) Sanyabá válasza Bjørgersson (#3449) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Amegmán milyen, a puci tea? Az is levetkőzött ebben a melegben? :DDD

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#3453) Bjørgersson válasza Sanyabá (#3452) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy-úgy, ezt a meleget már ő sem bírja. :DDD Egyébként nincs benne semmilyen ízesítő cucc, csak a teafű. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3454) giigz válasza Bjørgersson (#3453) üzenetére


giigz
veterán

És most milyen "színű" teáról beszélünk? Zöld, netán fekete? Citromot, cukrot miért nem nyomsz bele? Aztán mehet a hűtőbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#3455) pohár


pohár
félisten

skacok, akinek van face-e, tudna nekem itt regisztrálni? 10 emberre lenne szükségem, hogy kapjak egy ingyen jegyet ide :))

előre is köszönöm azoknak, akik megteszik :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3456) Bjørgersson válasza giigz (#3454) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sima Saga gyümölcstea, ezt szeretem a legjobban. Cukrot azért nem teszek bele, mert cukor, citromot meg nem tudom, nekem így pucéran is ízlik. :)

(#3455) pohár: Kész, remélem kapok egy üveggel. ;]
(#3457) pohár: Remélem is! :P

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3457) pohár válasza Bjørgersson (#3456) üzenetére


pohár
félisten

ó ne félj, iszok helyetted is majd... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3458) giigz válasza Bjørgersson (#3456) üzenetére


giigz
veterán

Na az a Saga amit meg sem tudok inni, pedig a reklámban annyira jól néz ki az az erdeigyümölcsös. :D Neked olyan piros, van inkább ilyen fakó lilás?

(#3459) Bjørgersson válasza giigz (#3458) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Piros. :D Mit csinálsz te vele, hogy fakólila? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3460) giigz válasza Bjørgersson (#3459) üzenetére


giigz
veterán

Kértem már a múltkor Istvánt is, de nem volt hajlandó. :)

Szóval légyszíves majd egy átlátszó pohárba (:D) töltsd már ki, és fotózd már le nekem, annyira kíváncsi vagyok, hogy másnak milyen színű, mert nekem fakólila. :D Aztán majd légyszi küldd el PÜ-ben. :D

(#3461) harry3


harry3
őstag

16:9-es arányú monitort keresek minél olcsóbban.

(#3462) Borosz


Borosz
senior tag

Eladó:
> P4 - 2,4 - 533/1M, intel hűtő - 3500Ft
> Celeron D 3,06 S775 512/533 - 2000Ft
> Celeron M 1,73 1M/533 - 2000Ft
> 2x2GB Kingston REG-ECC rampár - ajánlatokat várok
> Seagate 1TB SATA2 HDD - 98%-os kondíció. 5db bad sectorral. Egy jó ideje már, hogy ennyi van rajta. Árajánlatokat várok.

(#3463) Borosz válasza Borosz (#3462) üzenetére


Borosz
senior tag

Pardon, lejárt a mod.idő:
Eladó:
> P4 - 2,4 - 533/1M, intel hűtő - 3500Ft
> Celeron D 3,06 S775 512/533 - 2000Ft
> Celeron M 1,73 1M/533 - 2000Ft
> 2x2GB Kingston DDR1/400 REG-ECC rampár - ajánlatokat várok
> Seagate 1TB SATA2 HDD - 98%-os kondíció. 5db bad sectorral. Egy jó ideje már, hogy ennyi van rajta. Árajánlatokat várok.

(#3464) Bjørgersson válasza giigz (#3460) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na itt lesz, csak közben megoperáltuk a kutyát. :)

Megyek is, főzök egy frisset. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3465) PindurAnna válasza pohár (#3455) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Megtörtént, jössz egy karórával :DD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#3466) mukibuci válasza PindurAnna (#3465) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

neeee, mindjárt tele lesz megint minden a sok órával, amik senkinek se kellenek :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3467) PindurAnna válasza mukibuci (#3466) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Pont azért írtam, hogy ajándékozzon el már belőle..ne nyomjam 2percig a le nyilat mindig :DD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#3468) csapee válasza harry3 (#3461) üzenetére


csapee
senior tag

Egy ket ev garral rendelkezo 20" van, ha erdekel indulo arnak legyen 20. Ha alkudni szeretnel ill. egyeb info keres priviben.

Csapee

(#3469) Sanyabá válasza giigz (#3458) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Akkor ott a vízzel van a gond.
Nem reklám, de a múltkoriban volt nálunk egy víztisztitó berendezést forgalmazó fószer,aki bemutatta hogy milyen vizet is iszunk. Ha nem a saját két szemünkkel látjuk ,nem hittük volna el.
A sima csapvízbe tett egy tea filtert,és egy már megtisztított vízbe. A sima vízbe a csipkebogyó olyan halvány pirosas,fakó színű volt és semmilyen izű ,a tisztítottban meg az az igazi piros, és aromás ízletes tea. Na de az ásvány víz sem sokkal különb.
A berendezés az ozmózis elvén tisztítja a vizet. :K

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#3470) ati012 válasza Bjørgersson (#3456) üzenetére


ati012
senior tag

Legjobb :)
Én citrom levet szoktam azért rakni bele.

Most a menta-citrom teára vagyok ráállva, csak úgy natúr.

ngabor2: na ez még érdekes lehet nekem is.

Valaki írta hogy regisztráljak hogy legyen ingyen jegye. Jelentem: megtettem.

[ Szerkesztve ]

(#3471) csizs


csizs
aktív tag

úgy tűnik van egy lga 775-ös cpu-m eladó. 3.6GHz/800FSB/2Mb l2 cache. Cserélhető Celeron 420-440-ig plusz némi kp.

1x éve a prohardveren!

(#3472) ngabor2 válasza ati012 (#3470) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a hídi vásárban kipróbáltuk az alkoholmentes mojitót, nagyon bejött. citrom, lime, menta összezúzva, tört jég, pici cukor, és ásványvíz. lehet bele önteni egyéb ízesítőket, gyümölcsszörp, energiaital, tömények, de ilyen melegben szesz nélkül jobb.

(#3473) br.rak


br.rak
őstag

Eladó

Laptophoz ideális, hordozható,külön tápot nem igénylő Canon Lide USB-s scannerek win7 64bit Vuescan
FB630U 3000Ft

MS MS 4011 ver 3.0 Frontpanel 3000 Ft
5 in 1 frontpanel 2000Ft

HD Set Top Box Digikábelhez 13500Ft
SD Set Top Box Digikábelhez 5500Ft
Eredeti PSP és PS2-es táp 2000Ft

Skymaster Flat beépített erősítős antenna MindigTV-hez 5000Ft

Eladó két darab álló ATX-es ház 1500Ft/db -ért. a kettő 2000Ft

Keresk ddr1-es ramokat cserével vagy kp-re

(#3474) giigz válasza Sanyabá (#3469) üzenetére


giigz
veterán

Na de jó... Gondolom nem olcsó egy ilyen tisztító gép... :)

(#3464) kovy29: Az igen, ez már azért elég pirosnak tűnik. :) Szabad fényen nem tudnál egyet fotózni, csinálok egy ilyet én is, meg egy képet is. :) Meg valami fehér lapra rárakva...

(#3475) #35104512 válasza giigz (#3454) üzenetére


#35104512
törölt tag

Cukrot nem szabad bele tenni, mert káros az egészségre! Olvass utána ;]

Célzás volt, ennek szólt: "Ha kemény fizikai munka, akkor talán okés az 5-7 liter, egyébként brutálisan sok. Ne tőlem kérdezd, hogy miért sok, olvass utána." Gondoltam trollkodok egyet én is, kipróbálom milyen.

[ Szerkesztve ]

(#3476) giigz válasza #35104512 (#3475) üzenetére


giigz
veterán

Ezt sosem értettem, naponta 5x hallom, hogy a cukor káros az egészségre. Miért is? Utánaolvasok én szívesen, de szerintem a cukor még mindig 100x jobb, mint a cukorpótló, édesítőszer baromságok. Nyilván mézzel a legjobb a tea, de az meg ugye télen kellemes. :)

Tehát nem tudom, hogy a cukor miért lenne egészségtelen. De ne is offoljuk tele a topicot, utánaolvasok majd, egyébként is érdekel a téma.

(#3477) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Eladó 72 centis SEG Digital LCD tv távirányítójával. Vga, DVI bemenet, 2 SCART.
Szép állapotban.
Pixelhibás, de messziről teljesen nézhető, közelről látszik.
Aki egy ilyen hibával bevállalja, 15.000 forint fejében elviheti.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#3478) blasko92 válasza #35104512 (#3475) üzenetére


blasko92
őstag

Van úgy, hogy az ember reggel felébred, ránéz a naptárra, és látja : Trollday. Nincs mit tenni

(#3479) blasko92 válasza #35104512 (#3475) üzenetére


blasko92
őstag

Bocs, dupla. A trollok ma nem velem vannak :(

[ Szerkesztve ]

(#3480) Bjørgersson válasza giigz (#3474) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze csinálok majd ha kihűlt. ;)

(#3470) ati012: Azt én még nem kóstoltam. Nem olyan mintha rágót innál? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3481) ati012 válasza Bjørgersson (#3480) üzenetére


ati012
senior tag

Nem. Ilyen enyhe gyógytea íze van. Hidegen aszott fííínom.
A mentát külön kapod, a citromot is. Asszem a Pennyből vettem.

(#3482) pohár válasza PindurAnna (#3465) üzenetére


pohár
félisten

majd veszek abból a gumis cukorórából :DD

még szükségem van 7 emberre, c'mon :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3483) giigz válasza Bjørgersson (#3480) üzenetére


giigz
veterán

Na gondoltam csinálok egy Saga teát, egyszer vettem egy feketeribizliset, vagy milyen volt már, ugye 20 van benne, 1-szer kipróbáltam, nem tetszett, aztán adtam mégegy esélyt, akkor sem nyerte el a tetszésemet, így hanyagoltam. Mivel a reklámban az erdei-gyümölcsös van, így vettem egy olyat is, a felállás a szokásos volt, tehát 18 maradt. Elraktam, és úgy gondoltam, hogy még megvan, csinálok egyet. Aztán amikor venném elő, látom, hogy felszívódott. :D Szóval valaki azóta kidobta, az is lehet, hogy én voltam, de nem tudom. :)

Így 36 filterrel lettem rövidebb...

Viszont már csak azért is, holnap veszek egy csomag erdei-gyümiset, és akkor lefotózom, hogy milyen színe van, de az biztos, hogy ehhez köze nem lesz:

[ Szerkesztve ]

(#3484) Bjørgersson válasza giigz (#3483) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyértelmű, hogy ehhez nem lesz köze, ehhez az enyémnek sincs. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3485) ati012 válasza Bjørgersson (#3484) üzenetére


ati012
senior tag

Önts bele szörpöt, és ilyen lesz. Az ízét is feldobja.

(#3486) lorcsi válasza giigz (#3483) üzenetére


lorcsi
veterán

a gárdonyi teaházas finomabb ;)

(#3487) Bjørgersson válasza lorcsi (#3486) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De az nem is Saga tea. :N

(#3485) ati012: Megkóstolom úgy is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3488) giigz válasza lorcsi (#3486) üzenetére


giigz
veterán

Félreértés ne essen, én Twinings-et szoktam inni, ilyen holmi Saga teákat csak kíváncsiságból veszek, aztán sosem fogy el. :D

Twinings Earl Grey a kedvencem, citrommal, cukorral. :) Télen. :)

(#3489) hdanesz válasza hdanesz (#3348) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Az ipad továbbra is eladó. 120-ért vihető tokkal-vonóval. Sőt, Db-en belül házhoz is viszem. :D

(#3490) Bjørgersson válasza giigz (#3488) üzenetére


Bjørgersson
félisten

El is felejtettem mondani, hogy nemrég jöttünk Szoboszlóról.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3491) giigz válasza Bjørgersson (#3490) üzenetére


giigz
veterán

És, meleg van itt is? :D

(#3492) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Sziasztok!

Fuvart keresnék pénteken Budapestre! Pesten belül igazából mindegy, az M3-as lehajtónál(Újpalota) szállnék ki.

Csak jelenleg eljutni Pestre vonattal kész szívás... [link] :W

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3493) Bjørgersson válasza giigz (#3491) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem igen, bár nem azt figyeltem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3494) pohár válasza Tomaaasz (#3492) üzenetére


pohár
félisten

én holnap indulok Ladányból a 9:02-essel, egy élmény lesz...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3495) giigz válasza Bjørgersson (#3493) üzenetére


giigz
veterán

Látom nagyon el akarod mondani, tehát ki vele, mi okból kifolyólag jártál eme csodás városban?

(#3496) Isee


Isee
senior tag

Nem volt ma valaki a tescoban azon belül is a húspult környékén?
Csak azért kérdem, mert tegnap szinte semmi hús nem volt, és ha valakinek van infója, akkor nem mennék el feleslegesen megnézni :D

Vagy esetleg ha valaki tudja, hogy hol kapok csirkecombot farrésszel 519 körül, akkor az is megteszi :D

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#3497) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Csavarhúzó készlet 31db-osUSB Wifi adapterKomponens kábel Playstation 2-3-hozUSB flexibilis lámpaÖsszecsukható fém pohárOlvasó lámpa csipesszelNeoCube mágneses golyók 3mm 216dbMP3 lejátszó mini, füllhallgatóvalLED-es csapvég hőérzékelő szenzorralLapát nélküli légfúvó, ventillátorAutós inverter 500w +usb aljzatÁllatfigurás ujjbábok 10db-os2,5 merevlemez ház

Valamint itt vannak még a régiek, és a régebbiek is.

(#3498) Bjørgersson válasza giigz (#3495) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem azért, de most már csak azért se tudod meg! ;]

Bubut vittük át Sasdokihoz, mert a nagy rasztabundájától nem ért el a farka végéig a bolhanyakörv hatása és ott már csúnya volt ott neki nagyon ott. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3499) giigz válasza Bjørgersson (#3498) üzenetére


giigz
veterán

Értem, szóval ott már csúnya volt ott neki nagyon ott. :DDD :C :C

(#3500) Bjørgersson válasza giigz (#3499) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, pont ott. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.