Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Chesterfield válasza ProdyG (#2349) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Egy kicsit hozzátesz az ember, és már ilyet is kaphat, gondolom boldog befejezéssel :DDD

(#2352) Destructo


Destructo
aktív tag

Max 3k ért veszek TP-LINK 54MB Wifi routert!Akinek van eladó kérem írjon privátban!

(#2353) Nooki


Nooki
csendes tag

Eladó:

Asrock 775Dual-VSTA + 1 GB 800MHZ Kingmax ram + Inno3D 6200 128MB
9k

[ Szerkesztve ]

(#2354) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Ilyen 10-15 literes hordója van-é valakinek fölösben? Vagy olcsón hol lehet venni?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#2355) br.rak


br.rak
őstag

Sziasztok! Lenne gy problémám:

Adott egy Brother 7820N multifunkciós iroda gép, de sehogy sem bírom feltelepíteni Xp-re
Elindítom a telepítést, ott szöszöl egy kicsit, kéri, hogy csatlakoztassam a gépet és kapcsoljam be. Ezt megtettem, folytatódik a Brother MFL Pro Suite telepítése, de 20%-nál megakad.
Valami ötlet?

Br

(#2356) Blabcsi válasza br.rak (#2355) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Először csak a drivert tedd fel, majd restert és a többi.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#2357) br.rak válasza Blabcsi (#2356) üzenetére


br.rak
őstag

Pont az a gond, a driver nem megy fel

(#2358) pockhome


pockhome
senior tag

van egy 12cm-es ledes ventim átlátszó
cserélném 9 cm-esre :R

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2359) GIJoe


GIJoe
addikt

Foxconn 945G7MD-8KS2H alaplap + 512 DDR2 RAM 5000 Ft

(#2360) werszomjas


werszomjas
őstag

Kavicsfelverődést autó szélvédőn hol javítanak profin a városban?

Voltam két helyen, elvileg ha már bele ment egy kis piszok, nem lehet úgy megcsinálni, hogy ne maradjon ott a nyoma a felverődésnek, tehát látszani fog.

Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy javíttatott már szélvédőn felverődést és megmaradt a nyoma vagy nem? :R

üdv

(#2361) _seth_ válasza werszomjas (#2360) üzenetére


_seth_
veterán

Baumax parkolóban van egy A vectrás srác, alkudni is lehet és jó áron dolgozik.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2362) werszomjas válasza _seth_ (#2361) üzenetére


werszomjas
őstag

Igen azt tudom, voltam nála, ő mondta, hogy meg fog látszani a helye, szóval egyelőre nem csináltattam meg.

Arra lennék kíváncsi, hogy ez valóban így van-e, vagy ez a szélvédő javító ügyességétől függ hogy meglátszik-e majd a helye??

üdv

(#2363) _seth_ válasza werszomjas (#2362) üzenetére


_seth_
veterán

Sérülés mértékétől függ. Ha nagy vagy pókháló szerű vagy csak pár helyen de végig repedt akkor szerintem igen. Nekem csak 2 kis kráter volt, az egyiket javította csak felületen a másiknál megfúrta az üveget a középső ragasztó rétegig és úgy töltötte fel. Mivel én tudom, hogy hol van a két hiba így ha keresem megtalálom de egyébként nem lehet észrevenni. Elég ügyesen dolgozott bár nem kizárt, hogy nála is van ügyesebb kezű :) Én 4 éve voltam nála, pár ismerősöm azóta is volt már ott innen tudom, hogy még üzemel. Nekem ahol javította ott még most sem sérül meg tőle az ablaktörlő sem tehát elég tartós :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2364) Blabcsi válasza br.rak (#2357) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Esetleg próbáld meg úgy, hogy ami eddig felment azt kipucolod pl Ccleaner-rel.
Majd összedugod, oszt a win had keressen neki drivert. De ha nem tévedek van benne alapból hozzá való.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#2365) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Rendeltem a kaidomain.com-ról és az order status: back ordered. Ez mit akar jelenteni, hogy nincs raktáron az áru? Ilyenkor semmit nem kell csinálnom, csak várnom? :F

(#2366) GIJoe válasza rayoliviero (#2365) üzenetére


GIJoe
addikt

jaja, 2-3 hét, ritkán 4

(#2367) br.rak válasza Blabcsi (#2364) üzenetére


br.rak
őstag

Leszedtem uninstal-lal + a gyári drivert is leszedtem szintén külön gyári uninstal-al
Windos update nem talál hozzá drivert, szkennerhez sikerült feltenni, de azzal meg nem megy, holnap kipróbálom LPT porton keresztül is.

Br

(#2368) rayoliviero válasza GIJoe (#2366) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kösz, az kemény. :( Honlapjukon pedig az volt írva, amikor rendeltem, hogy raktáron.

(#2369) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Úgy érzem ezt meg kell osztanom veletek!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2370) #65675776 válasza br.rak (#2367) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ilyen esetekben első körben el kell felejteni az egygombnyomásos telepítőket. HA lehet ki kell ásni belőlük a drivert magát (a Temp-ben biztos benne van a telepítő indítása után), és kézzel felrakni. Nem a Win-nel felismertetni, kerestetni, hanem megmutatni neki, hogy mit kell felraknia.

(#2371) ati012 válasza Bjørgersson (#2369) üzenetére


ati012
senior tag

(#2372) lizakattila


lizakattila
senior tag

Tessenek vásárolni valamit... :))

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#2373) Bjørgersson válasza ati012 (#2371) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De ezt legalább nem gondolják komolyan. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2374) pockhome válasza ati012 (#2371) üzenetére


pockhome
senior tag

áhh, mekkora ez a csapat :DDD

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2375) Worker


Worker
aktív tag

A Gyöngyösi utcában SZOBATÁRSAT keresek 1,5 szobás lakás nagyszobájába magam mellé, 2012 szeptemberi költözéssel.
Alacsony rezsi, nyugodt, csendes környék. A szoba teljesen bútorozott, gyors internet (Digi 20/10) van!

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#2376) GIJoe válasza Bjørgersson (#2373) üzenetére


GIJoe
addikt

Hát Freddy szerintem de ;]

(#2377) ati012 válasza Bjørgersson (#2373) üzenetére


ati012
senior tag

Én fel se fogtam pontosan mit linkeltél.
Először azt láttam hogy orosz, -ott ugye minden megesik- ezért azt hittem hogy nőci, utána láttam hogy baj van, és inkább bezártam.

(#2378) Bjørgersson válasza ati012 (#2377) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én már csak röhögni tudok rajta, pedig vagy 10 perccel ezelőtt még én sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2379) pohár válasza ati012 (#2371) üzenetére


pohár
félisten

(–)
fordítsd el 90°-kal :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2380) hdanesz válasza werszomjas (#2339) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Szia!

Én vittem már oda 2-szer is a gépem anno. Igazából Pestre küldik fel a gépet, nem helyben javítják. Nekem annyi baja volt, hogy por került a lencsére belülről, azt kellett kitisztítani. Szépen megcsinálták.
Sms-ben értesítenek ha kész van a gép.
Kb. ennyit tudok róluk leírni.

(#2381) Salex1


Salex1
senior tag

Hogy ez a DKV mekkora egy .....
Most született kisbabánk, és mentünk venni kisgyermekes bérletet, de az nem jár csak úgy. Csak azok kapnak akik GYES vagy GYET-en vannak, azaz aki rendesen dolgozott a szülés előtt és GYED-en vagy terheságyi szabin van annak nem jár. Ez is csak a ingyenélőknek jár. Köszönöm DKV!!

(#2382) Destructo válasza Salex1 (#2381) üzenetére


Destructo
aktív tag

Díkívéj? Kiszámíthatalan közlekedés? :D A hónapban 3x ment el a busz 10 perccel hamarabb és minden du 4-7ó ra közötti 34es busz Józsán 5-10 percet késik...de havi 1x 10 perccel hamarabb az is elrohan :D .Amúgy minden oké :D :R

(#2383) Twini69 válasza #35104512 (#2227) üzenetére


Twini69
csendes tag

insomniac privát ment

[ Szerkesztve ]

(#2384) zolikaDB


zolikaDB
veterán

CAD/CAM munkára milyen egeret ajánlotok?

(#2385) kungzi válasza Destructo (#2382) üzenetére


kungzi
veterán

az semmi, hétfőn két 19-es járat maradt ki egymás után, utána meg 2 busz követte egymást, és a 2. tök üres volt :D

(#2386) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Ha Kassára vonattal mennék, akkor azt kb. mennyi pénzből úsznám meg oda-vissza (diákkal)?

(#2387) Isee válasza rayoliviero (#2386) üzenetére


Isee
senior tag

Elméletileg innen Miskolcra kell menni, onnan Kassára. Innen miskolc diákkal kb 1000Ft, másodosztályon, onnan Kassa pedig 6euró oda vissza :K

Szóval kb 2000+1680, elméletileg :U

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#2388) rayoliviero válasza Isee (#2387) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kösz szépen, akkor nem olyan vészes. :R

(#2389) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egérfogásra van valami tuti tippetek?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2390) ati012 válasza Bjørgersson (#2389) üzenetére


ati012
senior tag

Csapda vagy ragasztó és méreg kombó.

(#2391) Isee válasza Bjørgersson (#2389) üzenetére


Isee
senior tag

Macska? ;]

Gazsi00: Nincsmit, szívesen :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#2392) #76385920 válasza Salex1 (#2381) üzenetére


#76385920
törölt tag

Azt hittem én is, hogy akinek gyermek van az kaphat ilyen kismamabérletet, de nem...
MÁK-hoz be, igazolást kell kérni, azzal vissza DKV.

Miért csak az ingyenélőknek járhat ez??? Mi nem azok vagyunk, mégis van kismamabérletünk.

(#2393) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Alkatrész vásárlás céljából melyik kerékpár boltot ajánljátok? Webshopból tisztában vagyok az árakkal, de hátha kb annyiért itt is megkapom már ma (bár erre vajmi kevés esélyt látok)... Amit vásárolnák, egy fogaskerék koszorú és egy lánc, konkrét típust is kinéztem, de azzal lehet nem mennétek most sokra, ha leírnám, a lényeg, hoygh a hajtóművem "IG Chain Only" és jobb esetben az nem szorul cserére, ergo IG-s lánc és hátsó fogaskerekek kellenek.. :)) Most nézegetem ezeket a bicikli szerelős dolgokat és látom, hogy nehezebb összeválogatni kompatibilitás szempontjából, mint egy PC-t. :D

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2394) Bjørgersson válasza ati012 (#2390) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyen ragasztó csapdánk van, csak még ma estig el kellene kapni, mert holnap kezdenek festeni. Azért gondoltam valami hatásosabbra.

Isee: Inkább az egér, mint a macska. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2395) meta86


meta86
csendes tag

eladó egy logitech vezeték nélküli billentyűzet 2500 forintért
3nap garancia

(#2396) SG3rg0


SG3rg0
őstag

3 hónapos telefonommal kapott 8GB Micro sd ELADÓ

(#2397) RexpecT


RexpecT
addikt

- XBOX 360 Slim 250 GB - eredeti szoftver, matt fekete, egy vezeték nélküli joy-al, 5 hónapos a gép, természetesen kipróbálható 45k
- Guitar Hero Warriors of Rock játék és vezeték nélküli Gitár 8k
- Batman Arkham Asylum 3k
- Dragon Age Origins 3k

[ Szerkesztve ]

(#2398) SocketA


SocketA
aktív tag

Keresek megvételre használt autót!

Elvárások:
- Első autó, szinte csak városi használatra, így árban 5-800eFt a keret kb. Természetesen verhetetlen ajánlatot magasabb árfekvésben is meghallgatok ;)
- Szép külső, belső. Ne legyen se tul nagy, de tul pici sem.
- '95-ösnél fiatalabb
- 200eKm alatt.
- 1.3-1.8 L-es motor, alacsony fogyasztással (városban maradjon 10 alatt)
- Motortuning mentes, nem agyonhajtott darab kellene, optikai tuning (ha igenyes, letisztult) nem baj, sot! Ha egyedi az kifejezetten jo :)

Nekem eddig ezek tetszettek:
Mazda 323, Ford Fiesta, Honda Civic. Ezekre mondjak, hogy megbizhato.
De azert szemezgetek Audi A3-al is (bar tudom, hogy draga a szerviz), az A4 mar lehet nagy lenne varosi hasznalatra, illetve talan meg Opel Astra F, vagy esetleg Seat Ibiza. VW Golfbol IV tetszene, de az sztem ebben az arban nem lesz tul jo...

Varom az otleteket, hogy Ti ezekkel a feltetelekkel mit vennetek, illetve, hogy Debrecenben hol vannak jo autokereskedesek. Vagy ha valakinek van ilyen kocsija elado, kerem jelezze privatban! Koszonom!

(#2399) pockhome


pockhome
senior tag

SCART kábelt keresek hétfőig.

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2400) hdanesz válasza hdanesz (#2323) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Még mindig eladó a Nikon D90 fényképező, valamint a Canon PowerShot SX40 is.
A D90 nincs két hetes, garis, obival együtt 180ezer, csak a váz magában 140.
Az SX40 2012 márciusi, garival, minden tartozékkal, 75 ezer ft.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.