Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) giigz válasza SocketA (#2398) üzenetére


giigz
veterán

Én is 800k-ig keresek autót. :) Nálam Ford Focus és G Astra áll az első helyen, ezekből akarnék kifogni egy jót, de ezt elég nehéz kivitelezni.

Debrecenben nem megy a használatautó biznisz, a nekem megfelelő autók nagyrésze Budapesten van, ezenkívül a Dunántúlon, kevés esetben Nyíregyházán, Kecskeméten hirdetnek olyan autó, ami nekem megfelelne. Tehát Debrecenben elég nehéz lesz vásárolni. :)

(#2402) dudikpal válasza pockhome (#2399) üzenetére


dudikpal
aktív tag

(#2403) Fecogame


Fecogame
veterán

Hajdúszoboszlói átvétellel, vasárnaptól eladó DDR3-as memóriák.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2404) pockhome válasza dudikpal (#2402) üzenetére


pockhome
senior tag

el is felejtettem hogy itt vagy nekünk Te :D
ment egy PÜ! :R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2405) SocketA válasza giigz (#2401) üzenetére


SocketA
aktív tag

G-s Astrabol sztem szerencsevel lehet 800ert venni jot (foleg a 3 ajtosbol), csak nekem a belseje nem igazan tetszik, meg allitolag rohadhat a kasztni.
Focusbol en regit mar nem vennek, inkabb akkor az ujat (az is eleg muanyag belulrol, de en nekem jobban tetszik), viszont abbol egy 2005/06-os 1.3-1.5 millioba kerul, nekunk meg azert, hogy bnomnek (tanulo vezeto) munkaba jarjon vele felesleges. Munkaautonak, vagy csaladi autonak viszont nagyon megerne a masfel millat, de nekunk ez most nem szempont...

(#2406) pockhome


pockhome
senior tag


ha már olimpia...:D

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2407) Chesterfield válasza SocketA (#2398) üzenetére


Chesterfield
senior tag

mindenképpen G Astrat vennék :)

(#2408) adorjant válasza SocketA (#2405) üzenetére


adorjant
senior tag

Az a G Astra,ami rozsdásodik,az törött volt,és szarul javították.
Horganyzott karosszéria azért nem porlad el olyan könnyen :)
800ért már találsz jót.

(#2409) inkubator válasza zolikaDB (#2384) üzenetére


inkubator
tag

Én éveken át Logitech mx518-al Cad-eztem. Elnyűhetetlen egér, még most is él pedig macska is van......

Offoff: Holiday pizzéria milyen?

[ Szerkesztve ]

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#2410) copass válasza zolikaDB (#2384) üzenetére


copass
veterán

A4Tech 2-3 évet kibírnak napi 10-12 órában,x6-70d-m van most.
az X-705K viszont egy moslék, játékra van kihegyezve.
volt IntelliMouse Explorer 4-em.kettő is megadta magát 1 évet bírnak, a gombok fekszenek ki.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2411) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Egeres válaszokat köszönöm!
SocketA: F Astrák valóban hajlamosabbak rohadni, de a G nem. Női autónak melóba járni viszont egy jó kis Twingo kiváló választás! (a G szerintem jóval tágasabb, mint az F - a 194 centimmel kényelmesen elférek)

[ Szerkesztve ]

(#2412) aldebaran


aldebaran
őstag

Ha SAN-ra szeretnék átállni és vagy 3-5 TB-os kellene. Annyira nem értek hozzá, de van olyan, hogy egy üreset veszek és abba beletologatom a boltból megvett vinyókat és együtt kezeli őket?

Milyen árfekvésűek ezek?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#2413) probizz


probizz
tag

Egy kis segítséget kérnék mindenkitől, akinek van egy fél perce. Indultunk egy kertversenyen és nagyon úgy tűnik, hogy azok jutnak tovább a döntőbe, akik több ismerőst tudnak megkérni a szavazásra. A döntőben már szakmai zsűri választja ki a legjobb 3-at. Annyit kérnék, hogyha tetszenek a képek a kertünkről, akkor a képek alatt nyomjatok rá a "tetszik" gombra.

Itt tudtok szavazni, a mi kertünk a "B.E.Katalin kertje"
[link]

Köszi a szavazást!

(#2414) bobace válasza giigz (#2401) üzenetére


bobace
őstag

És még egy tanács: Pestet használt autó vásárlás szempontjából én messze elkerülném. Az ottani autók nagyságrendekkel többet használtak (kivételek mindig vannak).

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2415) bobace


bobace
őstag

Az autós téma örömére. Vegyetek autót, vagy hozzatok vevőt (te is jól jársz jeligére):

[HAHU link]. Nálam már tényleg csak a helyet foglalja, minden normálisabb ajánlatot meghallgatok.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2416) RootRulez válasza probizz (#2413) üzenetére


RootRulez
félisten

Gyáááj, hirtelen azt olvastam, ketrecverseny, mondom ketrecharc? :F A linkelt oldalt látva esett le, hogy vmi más. :)

Ja és szavaztam is :))

═════════════════════════════════════════

(#2417) probizz válasza RootRulez (#2416) üzenetére


probizz
tag

:D Köszi! ;)

(#2418) pockhome


pockhome
senior tag

keresek dvd lejátszót lehetőleg minden kábelével
ami fontos: avi-t (xvid/divix-et) lejátssza.
privátban elértek! :R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#2419) Papaj x


Papaj x
tag

ELADÓ!!

2db 80-as satas vinyó 3000HUF/db áron

7db DDR2 1gb/667 1800HUF/db áron

A-data C802 bontatlan 8Gb-os 2900HUF élettartam garral.

Részletek priviben.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#2420) arpeen2 válasza probizz (#2413) üzenetére


arpeen2
senior tag

Gratulálok a kertetekhez, nagyon szép. Nem kevés munka lehet benne (nap mint nap).

(#2421) diablo1984 válasza adorjant (#2408) üzenetére


diablo1984
veterán

horganyzott? opel? én ilyenről csak az audikról hallottam, opelről nem....

(#2422) probizz válasza arpeen2 (#2420) üzenetére


probizz
tag

Köszi! :)

(#2423) #35104512


#35104512
törölt tag

Eladó teljesen új, bontatlan, fehér, 2év garanciás, telenoros Samsung Star II

(#2424) ati012 válasza probizz (#2422) üzenetére


ati012
senior tag

Tetszetős. Likeoltam.

(#2425) tib-bee válasza inkubator (#2409) üzenetére


tib-bee
tag

En mindig onnan rendelek pizzat. Szerintem nagyon jo foleg ha az arat is nezzuk. Altalaban jobban lisztes az alja mint a tobbinek, talan ez az egy minusz jar neki.

(#2426) GIJoe


GIJoe
addikt

Foxconn 945G7MD-8KS2H alaplap + 512 DDR2 RAM 5000 Ft
(775,VGA,DDR2,ESATA)

Philips 107 t5 monitor 2000 Ft

(#2427) probizz válasza ati012 (#2424) üzenetére


probizz
tag

Köszi! ;)

(#2428) Marci79 válasza inkubator (#2409) üzenetére


Marci79
aktív tag

Én nem ajánlom a Holyday-t. Linkek. :((( A kb. 5. rendelés után a legközelebbi rokonukba küldtem el őket. :((( Ízre elmegy. Árra szintén átlagos. De mire kihozzák, éhenhalsz.

A TelePizza volt nagyon jó. Sajnos ők már bezártak. A legjobbak voltak pedig. :O

[ Szerkesztve ]

(#2429) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Wifis routert keresek... elvárások:
-Gigabites portok(nem kell a 10/100-as)
-300mb/s-os wifi menjen neki...
Kérem az ajánlatokat uraim... mondjuk úgy sürgős... a mostani wifink úgy tünik meghalt, nem tudunk szarás közben a telón onlineok lenni ;] , és ha nem muszáj nem használjuk ITTHOL a mobilnetet :DDD

Ilyen kvalitásúra gondolok... Mivel csak jövő héten lesz náluk így addig kérem az ajánlatokat!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2430) diablo1984


diablo1984
veterán

hordozható divx-es dvd lejátszó:

Thomson DTH614-es tipus lenne, minden gyári tartozéka megvan,távirányító, doboz, töltő(hólózati és autós), hordtáska, kábelezés(rca), papírok! szépen műxik, de kaptam egy nagyobbat és így felesleges lett! akkuja pár perces, kakukk, nem használtam sosem és az állás tett be neki, minden más tökéletesen műxik!
tulajdonságai:
Képernyő 7"(18 cm)
DivX/MPEG4 kompatibilitás
Kompatibilis médiák DVD, DVD+RW/+R/DVD-RW/-R, VCD, SVCD, CD, CD-R, CD-RW,f
Formátumok: DivX 5, DivX 4, DivX 3 and DivX VOD, MP3, WMA, JPEG
Méretek (mm) 205 x 40 x 158
Súly (kg) 0,8 - 10,99k
Eladó mobil:

SonyEricsson C510 Cyber-Shot telefon eladó! Szép, megkímélt állapotú, sarkai kicsit zsebkopottak, de alig észrevehető, dobozában minden gyári tartozékával(adatkábel, papírok, töltő, cd, füles).Szürke színű, hibátlan működésű, akkuja 4-5 napig is bírja, használattól függően! Gyári menüs, gyári szoftveres! +adok hozzá egy 512mb-os M2-es memóriakarit, felárért 2Gb-ossal is kérhető! ár: 9,99k
Laptoptáska:

Új állapotú Technika laptoptáska eladó, alig használt,15,4"-os notikhoz -2k
hardverelemek eladósoron:
- 1db PCI-os USB kari - 1200Ft
- 3db tv-out kábel - 500Ft/db
- 1db tv-out to s-video átalakító - 300Ft
- 3db 9,2cm-es pwm-es veni ráccsal(HP házból) - 800Ft/db
- 1db primecooler 12cm-es uv reaktív venti (3pines) - 1000Ft
- 1db aerocool 12cm-es uv ledes venti(molex csatis) - 1300Ft
- LG gsa H30N sata dvd író(fekete), firmware halott állapotban alkatrésznek, előlapdonornak - 1000Ft
van pár laptop billentyűzetem eladósorban:
- Fujitsu-siemens billentyűzet, komplett, hibás, pár gomb nem működik, valszeg billentyűfólia hibája van, magyar kiosztású, Pa2510-es lapiban volt(Pi1536-osé is dettó ez), gombonként, vagy egészben is eladó!(Chokony a gyártója)
- Fujitsu-siemens billentyűzet, pár gombja már hiányzik, magyar kiosztású, nem agyon használt, de fullhalott állapotú, gombonként vagy egyben eladó!
a bontásra várók ára megegyezés szerint alakul!
Digitális gép:

vagy Samsung D60 6 megapixeles, 3x-os optikai zoomos, sd kártyát fogad, semmi tartozék nincs hozzá, csak a csuklópánt, szép képet csinál!- 9k

[ Szerkesztve ]

(#2431) kungzi válasza Cybertrone (#2429) üzenetére


kungzi
veterán

nagyon jó router én is ilyet vettem nem rég :K

(#2432) Cybertrone válasza kungzi (#2431) üzenetére


Cybertrone
veterán

Te mutattad... jó is lenne csak mikor bementem aszondta a faszikám hogy nincsen majd csak jöv héten lesz... fasza... :W Tiszta szégyen hogy itt a pusztába nincs semmi se kéznél...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2433) kungzi válasza Cybertrone (#2432) üzenetére


kungzi
veterán

pedig az van kiírva, hogy raktáron van :U

(#2434) Cybertrone válasza kungzi (#2433) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor a faszi volt buta, vagy csak egy hónapban egyszer frissítik a honlapjukat! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2435) kungzi válasza Cybertrone (#2434) üzenetére


kungzi
veterán

itt van raktáron tutira. és még 2 évvel több gari is van rá, bár kicsivel drágább

de szerintem nem vészes

edigital mindig a valósat írja ki, és holnap már át is veheted vagy ma 18:00-ig

[ Szerkesztve ]

(#2436) Ayg0 válasza Cybertrone (#2432) üzenetére


Ayg0
senior tag

Teljesen egyet értek, Debrecen tényleg ilyen. De ha tényleg annyira sürgős van még 10+ számtech bolt a városban és körbe lehetne telefonálgatni őket. Az MM nem mellesleg Debrecen legdrágább ilyen témájú üzlete, a helyedben messze kerülném. A CTS-t (Maróthi György utcán) vagy a LANsoftot mindenképp próbáld meg, tudtommal mindkettőnek saját nagykere van.

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#2437) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hétfőig vagy keddig nem leszek, mert festés van. Remélem hiányozni fogok mindenkinek! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2438) kungzi válasza Bjørgersson (#2437) üzenetére


kungzi
veterán

nagyon... ;]

(#2439) Bjørgersson válasza kungzi (#2438) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bíztam benned. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2440) kungzi válasza Bjørgersson (#2439) üzenetére


kungzi
veterán

:DD rám mindig lehet számítani :DDD

(#2441) Bjørgersson válasza kungzi (#2440) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na jól van megyek. Megnyugtatok mindenkit, ti is fogtok nekem hiányozni. :O ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2442) ati012 válasza Bjørgersson (#2441) üzenetére


ati012
senior tag

Akkor csúszik az USA elfoglalása hadművelet? :F

(#2443) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Tudja valaki, hogy Db.-ben hol tudok venni ilyesmi ( alsó 3 ) hűtőbordát? Összesen kb. 60 cm kellene ( 4 x 15 cm ). Lehetőleg olcsón... :DD

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#2444) rayoliviero válasza Cybertrone (#2432) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én Mobilx-ben vettem még ilyen routert, ott akkor több darab is volt nekik. Nézd meg, hátha most is van.

(#2445) RootRulez válasza ati012 (#2442) üzenetére


RootRulez
félisten

Lehet ez is a terv része...


Cybertrone Nagyon jók a TP-Link Routerek, ár/értékben és minőségben is. Mivel mindegyik 5 év garis, érdemes olyan boltból venni, ahol ez van feltüntetve. :K
Nekem a kistesója van, a WR941ND

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2446) adorjant válasza RootRulez (#2445) üzenetére


adorjant
senior tag

Nem mindegyik 5 év garis :(
Vége a jó világnak...

(#2447) rupert


rupert
tag

Üdv!

775-ös hűtőhöz keresek backplate-et. + DDR3-as 775-ös alaplapot keresek.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#2448) _seth_ válasza adorjant (#2446) üzenetére


_seth_
veterán

Bizony, érdemes figyelni. 7xx-es sorozatúra is csak talán 1-et kaptunk. Amúgy nekem 1043ND van, nagyobb antennákkal, ez valóban egy örök darab :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2449) lorcsi válasza _seth_ (#2448) üzenetére


lorcsi
veterán

remélem is, mert még egyszer nem szeretnék routerre költeni :D

(#2450) blasko92 válasza zolikaDB (#2384) üzenetére


blasko92
őstag

Vezeték nélkülit, és ergonomikusat. Mindenképp kényelmes legyen a használat. Csuklótámaszos egérpad is jól jöhet.

A4-Technek vannak jó egerei.

Nocsak, új munkakör? :) Milyen programot használsz?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.