Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) diablo1984 válasza wwhy (#3877) üzenetére


diablo1984
veterán

de

(#3902) lappy válasza Chesterfield (#3899) üzenetére


lappy
őstag

Szia!
Erre gondolsz:
Phoebe szülése miatt a csapat megérkezik a kórházba. Joey videóra veszi az eseményeket, de egyszerre fájdalmak jönnek rá, Mindenki azt hiszi, ezek szimpátiafájdalmak, azonban hamarosan kiderül, hogy vesekövei vannak. Phoebe orvosa odavan Fonzie-ért, mire Ross megpróbál egy megbízhatóbb orvost találni, de csak egy nagyon fiatal külsejű gyakornokot talál, aki nem felel meg Phoebe-nek. Rachel megpróbálja Monicát és saját magát összehozni két ápolóval, ez azonban problémákat okoz Monica és Chandler között. Phoebe meg akarja tartani az egyik babát, és arra próbálja rávenni Rachelt, hogy kérje el Ő neki. Két fiú és egy lány helyett két lány és egy fiú születik, ám az egyik lánynak így is a Chandler nevet adják. Joey is "megszüli" veseköveit Ross segítségével.
Ez a 503ban van! :DD

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#3903) Chesterfield válasza lappy (#3902) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Pont ezt mondom, hogy ez nem az a rész, mert a lufis részben nincs semmi baja :)

(#3904) paat


paat
csendes tag

Fajtiszta Bolognese kiskutyák eladóak!!
Ár:
Fiú-25.000.-
Lány: 20.000.-
képek:
1
2
3

(#3905) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Eladó egy majdnem komplett számítógép:
Fujitsu-Siemens házikó ilyen, Intel Q6600 processzor, az alaplap valami noname, Gigabyte HD5450 1GB vga kártya, 2GB memória, merevlemez nélkül.
Igazából egy Fujitsu-Siemens Scaleo Pi2512 gép volt, a vga kártya lett cserélve benne a 8600GS-ről a fent említettre.Táp is van benne, a gyári.

[ Szerkesztve ]

(#3906) giigz válasza paat (#3904) üzenetére


giigz
veterán

Még szerencse, hogy fajtiszta, hogy nézne már ki egy kutya-macska, vagy pl. egy kutya-ló keverék? :)

(#3907) doktor úr válasza werszomjas (#3895) üzenetére


doktor úr
tag

A Nyíl utca közepén van egy kölcsönző, láttam ott mindenféle gépet, próba-szerencse.

(#3908) Bjørgersson válasza giigz (#3906) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van egy olyan érzésem, hogy én ezzel most nagyon meg fogok sérteni valaki/ket, de ahogy látom ezek már kutya-macska keverékek. :DDD

(#3842) daa-raa: Nem volt kiírva sehol, hogy tilos lenne a dohányzás, viszont meglepő módon pár embert láttam csak cigizni és őket sem a legnagyobb tömegek környékén. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3909) Chesterfield válasza giigz (#3906) üzenetére


Chesterfield
senior tag

(#3910) blasko92 válasza paat (#3904) üzenetére


blasko92
őstag

Gyönyörű kutyusok :) Kár, hogy nem tudnám hol tartani :(

[ Szerkesztve ]

(#3911) giigz válasza blasko92 (#3910) üzenetére


giigz
veterán

Pedig szerintem ezeket bárhol lehet tartani, olyan, mint egy macska. Az öledben elfér, kész. :D

[ Szerkesztve ]

(#3912) Papaj x


Papaj x
tag

Gericom GTV 3000 LCD TV eladó! Szép állapotban, távirányító tanítható (ch-t nem lehet váltani vele, de hangerő, menü megy..)

Íme info link!

ÁR: 35.000.-

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#3913) Papaj x válasza Papaj x (#3912) üzenetére


Papaj x
tag

30"

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#3914) drater


drater
csendes tag

Eladó 2 Db Ágyrács. 90x200 as. Bontatlan csomagolásban.

(#3915) sto1911


sto1911
veterán

PATA DVD írót keresek, olcsón.

(#3916) blasko92 válasza giigz (#3911) üzenetére


blasko92
őstag

Munkásszálló, utána albérlet.... Szerinted valamelyikben lehet? :P

(#3917) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Laptop kijelző kalibrálása összetett művelet?
Mármint mennyi ideig tart? És kb. mennyi az ára? :D
Köszi előre is!

(#3918) GIJoe válasza hdanesz (#3917) üzenetére


GIJoe
addikt

5 perc 3000 Ft megfelel ? :U

(#3919) dwelablack


dwelablack
tag

Sziasztok,

tudnátok ajánlani olyan pólónyomdát, akik azonnal tudnának egy póló hátuljára írni egy kis szöveget? Jó minőségben. Tényleg sürgős, tehát ma estig át is szeretném venni.

Köszi,
Üdv,
Gy.

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#3920) wwhy válasza GIJoe (#3918) üzenetére


wwhy
veterán

5 perc :F az érdekes.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#3921) GIJoe válasza wwhy (#3920) üzenetére


GIJoe
addikt

van quick, + normál mód, (adott hw+sw) közte a különbség nem sok, nem kell túlmisztifikálni a dolgokat, hogy többet kérjünk el.

(#3922) wwhy válasza GIJoe (#3921) üzenetére


wwhy
veterán

Hát ha neked nem sok különbséget jelent pl. a gamma állítási lehetőség vagy a icc profil típusának a kiválasztása ... lehet, h az általd ismert hw+sw nem is tudja ezeket?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#3923) Plavix válasza wwhy (#3922) üzenetére


Plavix
tag

Pfff. Samsung 223 monitor, Canon MP530 scanner Fujitsu fényképezőgép, Sony digicam, és KÉPTELEN vagyok normális színt (a "normális" alatt valódit értek) elérni. Virágokat fényképezek, és köze sem lesz a valósághoz. Próbáltam fehéregyensúlyt állítani, gammát a PS-ben, stb. Nem megy. Segítség?

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#3924) br.rak válasza Plavix (#3923) üzenetére


br.rak
őstag

Hát modern technológia ide, vagy oda, egy jó minőségű CRT monitor színhűségét soha sem fogja semmilyen LCD/LED/nevezzük akárminek monitor visszaadni, ezen kár is bosszankodni.
Mondjuk Nincs-e véletlenül megfelelő színprofil, amivel össze lehetne lőni őket?

Br

(#3925) Bjørgersson válasza Plavix (#3923) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valószínűleg a TN panel miatt van, azon nekem is nagyon fakók voltak a színek, a kontraszt pedig majdnem a nullával egyenlő.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3926) Plavix válasza br.rak (#3924) üzenetére


Plavix
tag

Van (szinte) mindegyiknek, de más-más. Lövésem sincs mit tegyek.

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#3927) wwhy válasza Plavix (#3923) üzenetére


wwhy
veterán

Szemmel nem is lehet, a helyes színbeállításhoz/kalibráláshoz műszer/kütyü kell ....
Aztán a lánc sem épp tökéletes: TN panelen valódi színhelyességet keresni eleve elég bátor vállalkozás
Olvasnivaló

br.rak: kicsit erős a soha semmilyen .... inkább azt mondanám, h átlagember számára anyagilag nem elérhetők az Eizo/NEC professzionális monitorok .... vagy gondolod, h a profi nyomdákban még mindig 21-24"-es CRT-k előtt üldögélnek? :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#3928) br.rak válasza Plavix (#3926) üzenetére


br.rak
őstag

Ja igen, a kamera, fényképező,lapolvasó triót együtt szerintem nem is lehet normálisan hozzálőni a monitorhoz..., pláne ha mind eltérő márka és a profilokat így nem is lehet "fedésbe" hozni, de még egy márka adott termékeivel is bajos, nemrég néztem és is egy olyen oldalt, ahol felsorolták, hogy mit mivel érdemes párosítani, persze csak nagyon új termékeknél, ha meglelem linkelem.

Br

(#3929) br.rak válasza wwhy (#3927) üzenetére


br.rak
őstag

Bocsi kicsúsztam a szerkesztési időből.

(#3927) wwhy:
Ha adott kategóriát nézünk (professzionális felhasználás) szerintem nem túlzás a kijelentés.
Nyilván vannak más szempontok. Egy olyan elektronika fogyasztása ami pl crt-n egy 1980x1440/100hz kihajt annak már komoly fogyasztásbeli hátránya vannak( és melegedési is) egy lapos monitorhoz képest, a helykihasználásról nem is beszélve, plusz elég drága a szervizelési is. De a színhűség témakörben fenntartom a véleményem :)

Br

(#3930) Plavix válasza wwhy (#3927) üzenetére


Plavix
tag

A szakmai részét nem értem, és azt gondolom nincs is rá szükségem, az maradjon a hozzáértő szakembereké. Az megoldható-e, hogy egy virág színárnyalata, színe, valósághűen jelenjen meg NEM csak az én, hanem mindenki más monitorán akkor, ha az egy webszerveren van, vagy ez álom? Még egy kérdés: a kép formátuma tud-e javítani a dolgon?

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#3931) br.rak válasza Plavix (#3930) üzenetére


br.rak
őstag

Nem igazán értek hozzá, de mit használsz TIFF vagy RAW?, mert a RAW-nál lehet sok dologgal manipulálni, pl fehéregyensúly, meg hasonlóak, míg a Tiff-nél be vagy kicsit korlátozva.

szerk
Tényleg ennyire durva a helyzet? Nem lehet, hogy valami beállítási gondod van? Ennyire nem szoktak rosszak lenni a színek, stb vagy nem kellene, hogy legyenek.

[ Szerkesztve ]

(#3932) dew28


dew28
aktív tag

keresek valami alap atx hazat tappal es 512/400as RAMot olcson.!

szerk: jameg egy DVD irot

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#3933) ati012 válasza dew28 (#3932) üzenetére


ati012
senior tag

Parancsolj: katt

tápom is van.

(#3934) Plavix válasza br.rak (#3931) üzenetére


Plavix
tag

RAW-ot, de a netre - általában - gif-et, mert pl. a Safari a jpg-vel tud érdekes színeket produkálni. Még hasonló problémába nem ütköztem, de most 2 lapot csinálok. Az egyik egy leanderes, ahol a termesztőnek fontos az árnyalat is, nem hogy a szín. A másik egy díszhalas. :) Az érdekesség kedvéért fölteszek egy képet IDE, hogy miről is van szó. - Bár ez egy Szoboszlói virágcserépgyártó, és nem róla van szó. :)

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#3935) GIJoe válasza wwhy (#3922) üzenetére


GIJoe
addikt

Egy X-rite 100Ks hw-e szerintem elég hozzá

(#3936) br.rak válasza Plavix (#3934) üzenetére


br.rak
őstag

A Gif csak 256 színt tud..., a safarit meg el kell felejteni, hulladék.
Egy CRT-n nézem, annyira nem vészes, bár látni kellene az eredetit virágot is.

szerk:
Bár most nézem. number of original colors:352016, nem kevés ez így egy kicsit?

Br

[ Szerkesztve ]

(#3937) Plavix válasza br.rak (#3936) üzenetére


Plavix
tag

Én szívesen elfelejteném a Safarit, de nézd meg kérlek hányan használják? Azokkal mi lesz? (Vagy mi legyen?)

[ Szerkesztve ]

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#3938) br.rak válasza Plavix (#3937) üzenetére


br.rak
őstag

safari téma:
Aki nem szórakozásból használ OSX-et, az már nem használ safarit van helyette jobb Opera/FF, Hiába webkit alapú mint a chrome, de ennyi bugot én még nem láttam kész softverben..., váltani és kiírni, hogy az oldal safari alatt nem ajánlott, sok helyen látom ezt én is.

Vagy esetleg jpg helyett PNG-t érdemes lenne megpróbálni

szerk:
Tudom, könnyű mondani. :)

Br

[ Szerkesztve ]

(#3939) torcsrent


torcsrent
csendes tag

Arctic Freezer Xtreme Rev.2 cpu-hűtő eladó.
Kompatibilis: socket 775, 1155, 1156, 1366
Érdeklődni pü-ben.

(#3940) wwhy válasza GIJoe (#3935) üzenetére


wwhy
veterán

persze, elég.
SW milyen van hozzá? basiccolor?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#3941) mitulabattyi válasza werszomjas (#3882) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Sikerült taláni?
Mert engem is érdekelne, hol lehet bérelni.

(#3942) werszomjas válasza mitulabattyi (#3941) üzenetére


werszomjas
őstag

Még nem, holnap nézem meg a doktor úr által ajánlott nyíl utcai kölcsönzőt.

más:
Ted-et látta már valaki?
Tényleg akkora nagy szám mint amilyennek be volt harangozva?

Megér egy mozijegyet?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#3943) GIJoe válasza werszomjas (#3942) üzenetére


GIJoe
addikt

felirattal láttam tetszett, de szinkronosan nem merném megnézni,
olyan lehet mint a borat szinkronosan értelmetlen

(#3944) lipike008


lipike008
csendes tag

Sziasztok! Szeptember hónapra keresek albérletet, külön szobát. 25-30 ezer forintot fizetek érte, megbeszélés szerint. Nem kell nagy szoba, de azért legyen egy kis életterem! :) Előre is köszönöm az ajánlatokat! (23/F, munkába járnék :) )

Ééés keresek 3*3-as padlószőnyeget! (karamell, vaj, bézs színekben)

[ Szerkesztve ]

(#3945) pohár válasza werszomjas (#3942) üzenetére


pohár
félisten

én az Arénában láttam Pesten, de Debrecenben is meg fogom nézni minimum egyszer, annyira jóóóóóó :DD

ha szereted a Family Guy-t (vagy legalábbis azt a humort), akkor 100% hogy tetszeni fog :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3946) dew28


dew28
aktív tag

Elado 4db nemregen festett nagyon jo allapotban levo lemezfelni
4x100 ET45 R14


16k / 4db (gumi nelkul!)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#3947) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Eladó új laptop: errefelé

[ Szerkesztve ]

(#3948) ZeroCaptan


ZeroCaptan
tag

Valakit érdekel egy ilyen óra? Számla+garancia+doboz, 1 hetes

http://www.ora.bolt.hu/casio_ora.php?tipusszam=201&tipuscs=CASIO%20COLLECTION&tipus=Combination

NHL, NBA, Soccer

(#3949) PindurAnna válasza werszomjas (#3942) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Én láttam TED-et, nekem nem annyira jött be..

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#3950) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

lenne egy nagy kérésem, írna nekem privit aki debreceni és van neki vagy rokonának nagymotorra jogosítványa? köszönöm előre is

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.