Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2029) #91166208 válasza KaitouP (#2025) üzenetére


#91166208
törölt tag

Nem tudom te és ti hogy vagytok vele de én nem rajongok a crossplay játékért. A konzolok arra lettek kitalalva a kanapebol egy kontrollerrel játsz egy jót. De most már a konzolra is lehet Bill és egeret rakni. Aki meg csak néha ül le játszani és csak hobbi színten jatszik annak kész kínszenvedés lesz játszani olyanok ellen akik PC n illetve konzolon Bill egér komboval játszanak illetve a csaló ellen már bocsánat hogy így fogalmazok. Ne értsetek félre tudom kell haladni a korral de ez a crossplay egy f***ság. Én nem vagyok bena játékos de a profitol is nagyon nagyon messze vagyok. De pl ma ww2 Ben én nem tudom kik voltak benn a partiban de az ellenfelek a 10 perces meccsen jatekosonkent 70 és 100 kill között voltak. Legfőképp arra kellene törekedni, hogy a kezdőket és a full profikat külön szedni, mert élvezhetetlen lesz a játék. Elnézést ha baromságnak tűnik amit írok vagy egyet értetek vagy nem. De ennek ellenére én nagyon várom már az új cod játékot, évek óta nem vártam ennyire semmit mint ezt. Lassan péntek. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.