Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79701) tomcsi23 válasza Qru (#79700) üzenetére


tomcsi23
veterán

Waterrace lesz szerintem. :)

Napot!

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#79702) sutszi


sutszi
veterán

(#79698) Saint_ : Valóban ez a legrosszabb idő az eladásra...

(#79699) CoolBoy323 : Ha MAC-et akarnék venni, hogy egy kicsit régebbi típust keresnék mert vicc az árazás. Mázli, hogy egyelőre nem tervezek ilyesmit...

(#79700) Qru: Mindjárt felmegyek és átküldöm a fúrót a 3. emeleti szomszéd agyán. Lehet akkor megérti mi az a hétvége... :(((

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#79703) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez de jo biz'

Figy, aszf-bol: A virágokat a kézbesítés napján ajánlott egy vízzel töltött vázába helyezni úgy, hogy a fiolákat a virág száráról eltávolították.

Hat a doboz miatt kell a HP-knek, nem fogjak attenni a vazaba.

I humbly and respectfully decline™

(#79704) macilaci78 válasza Qru (#79700) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Motorcsónak-versenyre számítok. :D

sutszi: mi van az szmsz-ben? Lehet, hétköznap dolgozik, munkaidőn kívül meg kora reggel, késő délután az egyéb opció. Türelem, hátha hamar végez.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#79705) Qru válasza sutszi (#79702) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ne is mondd itt is ellencsapást kellett mérnem már a szomszédra 10-kor. Elkezdett kalapálni a fejem felett. Na az ilyen alkalmakra szereztem be anno egy 360W-os mélynyomót. Szóval megkínáltam egy kis Deadmau5-al. Elég gyorsan abba hagyta mondjuk. :D

#nincsbennetarcsi

(#79706) Magnum_ válasza Qru (#79705) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Felfele is tolja a hangot, nem csak az alattad levok fele?

I humbly and respectfully decline™

(#79707) MurdR válasza Qru (#79700) üzenetére


MurdR
veterán

:DD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#79708) Tim82 válasza sutszi (#79702) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amíg egy 2008-as, 2009-es, Core 2 Duo-s MacBook Pro annyiba kerül a használtpiacon, mint egy 3. generációs Core i5-tel szerelt business class noti, addig röhejes, hogy mennyire nem éri meg Mac-et venni. :K Még az OS X miatt sem.

*
Jut eszembe, már el is kelt. Alkudtak belőle, de házhoz jöttek érte, én meg eleve számítottam az ármegjelölésnél arra, hogy alkudnak... ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79709) Qru válasza Magnum_ (#79706) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Konkrétan remegtek a falak, szóval mindenki kapott belőle. Gyorsan kuss lett és ez a lényeg.

#nincsbennetarcsi

(#79710) Mercutio_ válasza Magnum_ (#79706) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem lefelé, de Qru meggörbíti a teret és így a plafonon hat :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79711) sutszi


sutszi
veterán

(#79704) macilaci78: SZMSZ az itt lószar... Nincs szankció szóval max megvonja a vállát...

(#79705) Qru: Általában ez amúgy be is jön... sajnos ilyen eszköz nem áll rendelkezésemre és attól félek, itt most nem használna..

(#79708) Tim82: Pontosan ez tart vissza. Ha ez az állapot nem állna fent, akkor simán elgondolkodnék, mert annyira tele a ... manapság az OS szintű, meg driveres bohóckodásokkal, hogy másból sem állok lassan mint a hibaelhárítás meg hibanyomozás, meg verziók kutatása. (Persze itthon, melóban szerencsére nem foglalkozok ilyesmivel. De az is milyen gáz, hogy pont a saját cuccok nincsenek rendben... Suszter lyukas cippő szindróma.)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#79712) Tim82 válasza sutszi (#79711) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amilyen panaszokat olvasok az utóbbi 2 OS X verzióról, ott sem jobb már a helyzet.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79713) Qru válasza sutszi (#79711) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor kénytelen leszel felmenni. Amikor nálam volt felújítás hozzám is lejött a szomszéd pattogni (bár én nem hétévégén csináltam). Ez ilyen műsor. :(

#nincsbennetarcsi

(#79714) Magnum_ válasza Qru (#79709) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nnnna, addig jutottam, hogy felemeltem a lapost az ágy mellől, így átváltottam telefonról.

szóval, felettem új lakók vannak, felújítás megtörtén. nagy baj nincs is velük amúgy.
de most a hálóban hallom a mosógépük centrifugáját. SZMSZ-ben szabályoznám, hogy csak olyan halk centrivel rendelkező mosógépük lehet a lakóknak, mint az enyém :D

tegnapi wax témához: szóval ugye én durván fújom a waxot a kocsira, sokkal erősebb koncentrációban, mint amit a mosó ad (pl a fénye miatt, a védelem miatt, meg azért, hogy könnyebb legyen lemosni és a bogarak se tapadhassanak meg úgy), DE ha az üvegfelületre kerül, az nem jó. Át szoktam törölgetni az üvegfelületeket még ablaktisztítóval emiatt. De mindig elfelejtek betenni és láttad a hálós tárolómat, el se fér már, így rendelek is még egyet Aliról, TL is már tegnap délután óta bszogat, hogy rendeljek neki quilling pépört. mert mostanában qullingezik.
ezt készítette az irodába nekem. a baglyot kell nézni.
El kellene mennem postára, felmarkolni az utalványt. most nincs kedvem. de a pénz meg jól jön így hónap végén. majd elmegyek.

lakásfelújítás: én annó korrekten kiírtam, WTF, már akkor is ismerték az attitűdömet, szerencsére jó a viszony mindenkivel. nagy vitáim nem voltak, csak két kisebb. amikor a türelmetlen öregek rám rakták a lift ajtót, de azóta már ez se. kopkop.

Mercucia: :DDD

Tim: aszondják, az a menő, ha a Starbucksba apple-el ülsz be. szerintem az típusfazonság. az a menő, aki Dell-Tp-Elitebook enterprise biznisszel ül be. (bár állítólag az is menő, ha zamárdiban a balcsi parton Bp-ről szállított Starbuckso papírpohárral pózolsz).

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79715) Qru válasza Magnum_ (#79714) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Olyan hálós tartó nekem is jól jönne a csomiba. :K

Zsír a bagoly. :C

#nincsbennetarcsi

(#79716) Magnum_ válasza Qru (#79715) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ja a lényeg, ablaktisztítót kell kölcsönkérnem, mivel nincs a kocsiban. De Génél, vagy Dénél mindig van.

I humbly and respectfully decline™

(#79717) Chaser válasza hszilard666 (#79682) üzenetére


Chaser
titán

azért te is tudod, hogy nem mindenkit lehet hülyének nézni:)
ilyen cuccnál -áfa újan kéz alól, azért tudod
nem használtan bruttó -10%
3 kilóért volt fenn egy pár hete, még garanciával, mint az új

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#79718) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#79719) Mercutio_ válasza Chaser (#79717) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy ha hülyének is nézné ne itt tegye... aka nem sz*runk a fészekbe.

sutszi: PC-nél ha olyan a hw és van szabad sata port ki lehet próbálni az OS X/hackintos mókát és külön ssd/vinyó beuzemelésével.

CoolBoy323:Ez a putto olyan mint Qrué jól látom?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79720) macilaci78 válasza Magnum_ (#79714) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Cuki a bagoly.
Én is kiírtam. Egyedül a felső szomszéd (3 gyerekes anyuka) jött le párszor szólni, hogy 14-16 között csimotáknak délutáni szundi. Oké, fogunk rá figyelni. Szóltam a fiúknak, hogy ha van rá mód, ütemezzék úgy az industrial technot.

Mercutio_ nem ő árulja, hanem haverja. Nem is rajta keresztül, érdeklődésre ad kontaktot. Azt mégsem írhatta, hogy van egy haverja egy csecse géppel, palimadarat keres, akire rásózhatja közel új árban.
Gondolom, Szili megcselekedte, amit a barátság megkövetelt.
Kb olyan, mint amikor ágyas pajtásinám kitalálta, szerezzünk +1 fő hölgyet harmadiknak, én meg kiírtam közösbe, hogy fiatal, agilis pár keres lányt. Szartam rá, nem érdekelt, de ott akkor poénnak tűnt. Pajtásina meg jött hülyézni, de megnyugtattam, hogy senki nem vette komolyan engem is beleértve, a publicitást elnézve elég hatékony kampány volt és több energiát nem szánok rá.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#79721) Chaser válasza Mercutio_ (#79719) üzenetére


Chaser
titán

nekem mindegy végül is, mosolyogtam egy jót:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#79722) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#79719) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem tudom milyen van Qrunak. Irj ra a hirdetore, cimboram. Korrekt srac nagyon!

Kb 2 het mulva megyek haza, ha gondolod leviszlek h megvedd ;)

[ Szerkesztve ]

(#79723) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#79718) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hat, nem olyan hirdetes, mint amit lorcsi linkelt :-)

Macko: lenyegre. Volt threesome?

Felmarkoltam az utalvanyt. Meglepodtem

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79724) Atos23


Atos23
senior tag

Sziasztok,

Látom, hogy itt megy az albi téma rendesen, meg az elkeseredettség a magas áraktól, ami teljesen jogos.

Én kiköltözöm az albérletemből Augusztus végén, barátnős összeköltözéses projekt miatt. Felszabadul a szobám. A lakást haverommal béreljük, és szeretnék magam helyett vinni a szobámba egy totálisan megbízható és nyugodt életű férfiembert. :D

Amit tudni kell:
- 54nm lakás a Krisztina Körúton. Déli M2 5 perc séta, Alagút 2 perc séta, Ház előtt a következő megállók: 5, 105, 178 busz, 56-os vili. A Ferenciek és a Deák nagyon max. 10 perc alatt elérhető.
- Havonta 61K-t fizetek egy tényleg nagy és tényleg világos szobáért. Ebben benne van az albi és a közös költség. A rezsi nyáron kb. 4.000 Ft (!) fejenként, télen 10-12.
A lakás felújított, mindennel felszerelt. A bútorok újak. Csótány, bogarak nincsenek. Nem aranyból van a WC, de minden patika és tiszta benne, aminek úgy is kell maradnia. A szomszédok csendes nyuggerek, minden oldalról.
- 3. emelet, és lift.
A lakás nagyon jó beosztású, a lakótársam és az én szobám között 3 helyiség van. Gyakorlatilag semmiben nem zavarjuk egymást.
- 109.000 a kaució. A főbérlő ügyvéd, 1 éves szerződést ír, és lecsekkolja a munkaviszonyt. Diplomásokat vár. Amúgy soha nem zaklat, vita még nem volt vele, minden apró javítást fizet, és havonta egyszer jön, bejelentett időpontban. Szerintem a legjobb kategória.
- Lakótársam nagyon durván nyugodt életű, szóval bulizós és fősulis-egyetemista téma kizárva. Az ideális jelölt 25-35 éves, informatikus :D
- Parkolási lehetőség keményen fizetős, és saját zsebre megy (I. Kerület, Várnegyed)
- Csak 1 ember jöhet, párok, haverok nem. Dohányzás, kisállat nem.

A kiköltözésem kb. Szeptember elsején lesz aktuális, kb. Augusztus elejéig-közepéig nem nagyon szeretnék foglalkozni a dologgal, lakásbemutatással, stb. Akkor sem, ha neked sürgős, és tuti kell.
Viszont ha valakit érdekel, szívesen felírom a számát.

[ Szerkesztve ]

(#79725) hszilard666 válasza DeFranco (#79684) üzenetére


hszilard666
veterán

Elvileg még garis, nincs egy éves. Nem én szabom az árat, nem az enyém a gép.

Stuszi:
Tudom ám :U

Többiek, elég legyen a seggfájásból, ha kell akkor vigyétek, ha nem akkor indulhat a kesergés a szar idő miatt! ;]

Chaser:
Nem akartam átbaCCni senkit, nem arról vagyok híres, és annyit ér minden amnnyiért megveszik. Neked nem érne ennyit, másnak igen. A gép nem volt megizzadztva soha sem javítva, szóval szerintem jogos az ár. Sajnos nem tudom hogy kinek a nevére szól a számla, de nem kérik el ha garit intézel, csak a vásárlás dátumát nézik meg serial number alapján.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79726) hszilard666 válasza hszilard666 (#79725) üzenetére


hszilard666
veterán

És ha akar rá a vevő garit akkor bármikor vehet. Szóval köszi a kritikát de azért legyünk azzal tisztában hogy a mac erősen más mint egy PC vagy autó, vagy bármimás.

Tim:
Mesélj, mi baj van az osx szel? :D

Stuszi:
Hacklit nem ajánlom erősem hardver érzékeny, és akkor sem bizti hogy rendesen megy. Tessék befáradni egy APR be és megnxomkodni a gépeket, azután lehet véleményt alkotni ;]

Mercutio:
Che? Mindent leírtam a gépről, ténylg hibátlan cucc és kiegészítők is járnak mellé.
A mac jóságáról csak annyit hogy az egyik ha nem a leg megbízhatóbb gépek a piacon, az én gépem lassan 5 éves, kitapostam a lelkeét munkával, renderrel, játékokkal, 0-24 ben megy, és 5 év alatt 1x volt vele problémám. Ugyanez van a haveromnál, 8 éves mac pro ja van, most kapott gy tera SSD-t Évnte egyszer kitisztítom és a gép elpusztíthatatlan.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79727) oriic válasza Atos23 (#79724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tehát ha jól értem:

Egy szobáért havonta mindennel (rezsivel együtt)

Nyáron: kb 64 ezer Ft.

Télen: 71-73 ezer Ft.

Kaució ezen felül 109 ezer.

TV, internet, telefon?

Live-Die-Respawn

(#79728) Mercutio_ válasza hszilard666 (#79725) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kisgyerek nem szájal, hanem levonja a tanulságot! ;]

Coolboy: Semmit nem ír a gépről (állapot, előélet, felszereltség, stb), ráadásul te haverod, tehát ha göthös /rohad / 3-ból rakták össze se szólnál, mi szól ezek után a dolog mellett? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79729) Chaser válasza hszilard666 (#79725) üzenetére


Chaser
titán

jaja, amennyiért megveszik
ha erre találsz madarat jóóóóó vagy ;]
ha vadiúj lenne, nem használták, akkor is azt mondanám 1-2 hó garral jó vicc volt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#79730) hszilard666 válasza Chaser (#79729) üzenetére


hszilard666
veterán

Nincs több kérdésem... :DDD
Ennyire egyszerű vagy hogy nem tudod elképzelni hogy valakinek megér egy picivel többet az hogy a gép nem volt kínozva? De nem probléma nekem nem baj ha butus maradsz.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79731) Tim82 válasza hszilard666 (#79726) üzenetére


Tim82
nagyúr

Menj be a vonatkozó topikokba és olvasgass, mit meséljek? Van ott elég rinya. Vagy a nagy Apple-dzséniusznak készülés mellett ezeken elsiklott a tekintet? :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79732) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#79728) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A kocsirol nem tudok semmit. Kerdezz ra ha erdekel, ennyit gondolom meger :)

Es ha tudnam h fos, akkor nem dobtam volna be ide, meg sehova. Senki miatt nem egetnem a pofam

(#79733) Qru válasza Magnum_ (#79716) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én azért nem tolom ennyire master fokon. Otthon lemosom a ház előtt (calssic: slag&szivacs) ha lusta vagyok lecsapom a kúton magasnyomásúval ha még lustább akkor meg beadom a kozmetikába és kész.

Jah vettem autós Viledát, ez a mikorszálas cucc se rossz de azért nem vagyok maradéktalanul elégedett vele. Hiába törlöm szárazra van ahol vízfoltos marad mikorszálassal. Vagy csak jobban ki kéne csavarnom?

Mercutio: De ilyen volt, tudod egy feltűnően szimpatikus mozdonyszőke nepper megvette.

Csak a miénk 3 ajtós volt (5 cm-el magasabb mint 5 ajtós és picit merevebb a kasztnija) és nem fehér. :D

Mit akarsz tudni róla?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#79734) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Egyebkent volt ph-s autostali a heten, Qru szervezeseben es voltak paran innen is, de kevesen. Legkozelebb lesztek szivesek tobben jonni, mert jo volt.

Qru, te akkor nem Viledat vettel. Egy Vileda autoskendo 1600 es evekre jo. A mikroszalast felejtsd el, az csak polirozas utan es szaraz viaszolas utan jo.
A Vileda lenyege, hogy mindig nedves (nem szabad kiszaritani) es nedvesen torol szarazra, de hat lattad mar, hogy csinalom..ezt kell venni
Volt most akcio, hogy 2db 2k. Vettem is.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79735) Chaser válasza hszilard666 (#79730) üzenetére


Chaser
titán

azt mondasz amit akarsz, ez az egyik
a másik, kb érezze magát megtisztelve a vevő, hogy kap egy számla nélküli gépet bruttó -70k-ért a fél millás szférában
hihi:)
megyek pestre jövő héten is, butusozást majd ott, jó?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#79736) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#79734) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Szolni kellett vóna :P

(#79737) Qru válasza Magnum_ (#79734) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Zsír! Ilyen van pont. :K Láttam a kozmetikában is hogy ezzel nyomják, mondom akkor szerválok ilyet.

#nincsbennetarcsi

(#79738) Magnum_ válasza Qru (#79737) üzenetére


Magnum_
nagyúr

de ez nem mikroszálas. ez a mikroszálas.
(amúgy nálam is ezt láthattad :D Viledától nem lesz foltos. nyilván ne halálvizesen törölgesd. facsard ki. ha kell, kétszer menj át egy elemen. ja és még valami. be kell járatódnia. nem vicc. mosd ki többször a mosógépben is (ha folyékony mosószert használsz)
(baz, amúgy autókozmetikával kéne foglalkoznom, eléggé értek hozzá. régen akartam mosót, de hát otthon vidéken lenne minimum 10mio, a sok környezetvédelmi nyomorgás miatt)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79739) Qru válasza Magnum_ (#79738) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor nem jól fogalmaztam várjál. Olyan mikroszálasom van mait most linkeltél de az nem vált be azért szerváltam olyan autós Viledát ami a homasítás linkeden van.

Itt pesten se lenne olcsóbb cserébe rohadt nagy a konkurencia. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#79740) Magnum_ válasza Qru (#79739) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jaja, így okés. mosd ki mosogépben, hogy bejáratódjon. hidd el, fasza lesz, ennél jobb törlőkendő nincs, édesapám legalább 20 éve használja ezt, de inkább 30. szarvasbőr meg ezek felejtősek. én már ezzel kezdtem meg anno a karrierem

autómosó téma: nagy a konkurencia, de az kb nem konkurencia. kurvasok mosóban jártam már és kb mindenhol balfaszok, figyelmetlenek. érdekes, 10ből 10 alkalommal mondják, hogy kész, jobb esetben falcok kitörölve, de a felnit mindig kifelejtik. visszakérdezek, kész? igen. felni? jah, jah, kimaradt főnök, csináljuk...
de imádják megkérdezni: gumiápolás +1000-ért? aha, jah, szilikon MINDIG van nálam ;]
meg nekem nem is érdemes (téli időszak kivételével) autómosóba járnom... magamnak megcsinálva olcsóbb, szebb + kikapcsolódás - hobbi.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79741) hszilard666 válasza Tim82 (#79731) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem minden apple höz kapcsolódó topikot olvasok. ;)

Chaser:
Rendben, lesz topiktali?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79742) Tim82 válasza hszilard666 (#79741) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pedig lehet, hogy kéne, ifjú padawan dzséniusz. :)

Meg mondjuk Macrumors fórumokat is rendszeresen.

A Yosemite-re és El Capitan-ra rengeteg panasz van, hogy bug-osak. Rendszerstabilitásban meg szvsz a Win 7/Win 8-8.1/Win 10 is van olyan jó már, mint az OS X.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79743) bandus válasza Magnum_ (#79714) üzenetére


bandus
veterán

szerintem egyikse menő, mert dolgozni úgyse tudsz, e-mailt meg telefonon is látod :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#79744) Qru válasza Magnum_ (#79740) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

30 fokon elég?

Persze nekem se mossák le tökéletesen sehol. Egy esetben lesz valóban tiszta ha ÉN mosom le (jó kivéve amikor te mosod le az enyémet is). :D
Múltkor pl a ködfényszóró fészkében elöl ottmaradt a bogár. Mondom ez mi?! :W

#nincsbennetarcsi

(#79745) Magnum_ válasza Qru (#79744) üzenetére


Magnum_
nagyúr

vagy ha apám mossa. a tiédet :D
ha a bogár marad ott, az tényleg überciki. akkor rendesen neki se ment a slaggal / magasnyomásúval.
a 40 fok se árt neki, ha éppen annyin mosol.

bandus: egyébként én szok vinni magammal a lapost, a hold utcába is vittem ebédhez - amíg nem barmolták szét pár hete azt a jó kis éttermet.... senki nincs már ott, az egyik volt ott dolgozoval a vapianoban találkoztam, bementünk múlt szombaton, két kislány, full üres pult, mondom WTF. kifordultam.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79746) hszilard666 válasza Tim82 (#79742) üzenetére


hszilard666
veterán

Ööö... Nemhiszem.

Van itthon win7,10'es gég is mégis az OSX et használom minden nap. Day 1 óta használom a yosemiteot és a kapitányt is, egyikkle sem volt semmilyen problémám. A memóriakezeléssel van egy kis bibi, de az sem nagy kunszt ha 4 gigánál több ramod van.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79747) Qru válasza Magnum_ (#79745) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok, akkor majd a kövi mosásnál bedobom.

Vmi új gyerek volt, kérdezte is, hogy magának nincs gyereke mi?! Mondom nincs de miből gondolja?
Azt mondja az autójából... :DDD

#nincsbennetarcsi

(#79748) Tim82 válasza hszilard666 (#79746) üzenetére


Tim82
nagyúr

Komolyan ennyi az érved, hogy "nekem jól működik, akkor biztos mindenkinek"? Mondom, olvass már utána, bakker - Google: "bugs in Yosemite", "bugs in El Capitan", de akár az itteni topikokban is fogsz találni elég rinyát, hogy a Maverick volt az utolsó tényleg jól sikerült OS X-főverzió. Kiváló Apple-dzséniusz lesz belőled a marketing-részlegen. :U

Hogy kinek melyik OS áll kézre jobban, az megint külön történet, csak szólok; ebben nekem sem annyira nagy kedvenc a Win 10.

De semmi gond, ha fanatikus vagy. Akkor kész is a történet, mert hitvitába nem fogok bocsátkozni, tiszteletben szoktam tartani mások vallási meggyőződését.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79749) bandus válasza Magnum_ (#79745) üzenetére


bandus
veterán

értem, de minek? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#79750) Magnum_ válasza bandus (#79749) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mert kell. Ennyi :D
Jovo het utan megyunk nyaralni. Ahova nyilvan viszem magammal. Parade a part, van wifi, biztonsag, stb. Csak azert nem viszem ke oda, mert a homoktol feltem.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.