Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80501) Earl_Muttley válasza DeFranco (#80490) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szerintem finoman szolva szarra van kopva az adagolom, elegge kitekert fustcsavarral egyenletes csak az alapjarat, a jelen allasban az az igazi Ikarus fust van alapjaraton, es megmondom oszinten zavar. Iszonyat hisztis vagyok az autora, pl.az is zavar, hogy nem talaltam lokharitot meg, es gumipokozva hasznalom, stb. Nem a showroom conditionra megyek, hanem arra, hogy ne nezzen ki nagyon roncsnak.

Qru,tomcsi,es ha valakit kihagytam: Danke :) Csak az uzemanyagos verzio jatszik, az olaj nalam mondhatni tabu.

Melack: Mannol cuccok nem rosszak, szerelom szerint ar/ertekben egyik legjobbak, en nem ertek hozza, enyemben az van,fel idaig nem robbant. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#80502) DeFranco válasza Earl_Muttley (#80501) üzenetére


DeFranco
nagyúr

javítás, csere (bontottra) mibe fáj?

ezzel az autóval ne legyél maximalista, majd a harmadikkal. higgy nekem.

lökösnek mi a baja? letörtek a fülek? meg van nyomva? vidd el műanyagoshoz, olcsóbban megcsinálja, mint a bontott. fényezni meg valszeg így is úgy is kéne, mert hogy színben kapj bontottat az elég kétséges. de azzal meg ráérsz ha egyébként már egyben van. nem fém elem, nem fog rohadni attól, hogy javított és nincs egyből lefényezve.

(#80503) bandus válasza Magnum_ (#80500) üzenetére


bandus
veterán

de abból is az s-budget ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#80504) Earl_Muttley válasza DeFranco (#80502) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

10 körül, és hajtom, csak ezeknél típushiba, hogy elrohad a tartófül, ahogy az enyémnél tette. Meg lehet csinálni nem éppen szakszerűen, de aki csinálná, az a "majd" nevű bolygón él. :D Még szerencsére fekete a lökős, így a színnel nincs gond.

Maximalista nem is leszek, csak a szembetűnő-nagyon zavaró hibákat akarom reptetni. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#80505) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Valakinek van SR 44-és vagy LR 44-és eleme?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#80506) DeFranco válasza zsolti72837 (#80505) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen.

(#80507) tomcsi23 válasza DeFranco (#80506) üzenetére


tomcsi23
veterán

:D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#80508) Qru válasza Earl_Muttley (#80501) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azon semmilyen csodaszer nem segít. Cserélni kell.

mod:

bandus: Melyiket vetted belőle végül? X-clean?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#80509) bandus válasza Qru (#80508) üzenetére


bandus
veterán

így van, eddig kétszer cseréltem benne és mindkétszer az ment bele. maradok is ennél :K de legközelebb már a kontaktodtól fogom rendelni :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#80510) Qru válasza bandus (#80509) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az jó, én is azt nyomatom. Az eco-clean-t kicsit csipegette de az x-clean-t azt nem eszi. :K

Haha The Nepper. Jó arc am élőben is. Régen sokat jártunk paintball-ozni vele.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#80511) Mercutio_ válasza Qru (#80510) üzenetére


Mercutio_
félisten

Qru: 2000 utáni benyás bubaruból mi az ajánlott és abból nomrális mennyibe van? :U Vagy pénztemető lenne és/vagy jobb a miata?

Ezt meg csak úgy :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80512) DeFranco


DeFranco
nagyúr

meleg van.

(#80513) Melack válasza DeFranco (#80512) üzenetére


Melack
veterán

Szétszakad a fejem

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#80514) fant0mi válasza DeFranco (#80512) üzenetére


fant0mi
addikt

Holnap meg visszasirod a mait. A meleg melle lesz egy kis eso is, hogy jobban izzadjunk.

(#80515) DeFranco válasza fant0mi (#80514) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nyugatra és északra mond esőt, nem biztos, hogy jut belőle.

@Melack: a melegtől?

(#80516) Qru válasza Mercutio_ (#80511) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szívem csücske de nem ajánlom csak ha jól ki vagy tömve.

Ez nem egy Swift amihez gombokért van minden és a legtöbb szaki nem is foglalkozik vele mert nem ért hozzá (nyilván itt nem egy sima olajcserére gondolok). Ott kezdődik, hogy egy vezérléscsere egy 2003 utáni Forester/Impreza esetében 180k (márkaszervizben ez 200k alhangon) és abban nincs még benne a vízpumpa. Na most vétel után minimum illik cserélni a vezérlést meg a vízpumpát... És akkor nem nyúltál se a fékhez se futóműhöz. A 2 első tárcsa betéttel 90k (a hátsó picit olcsóbb) + munkadíj ugye.
Emellett sokat eszik, bármivel veszed 10 liter alá csak akkor nézel be ha országúton mész. Én 90%-ban országúton megyek így 8-9l de ez a minimum fogyi tőle. És mindegy mivel veszed, az 1,5i, a 2,0i és 2,5i is ennyit eszik (még a 2.0i-vel is alulmotorizált azét eszik annyit vele mint az erősebbel). A turbósok meg még többet, azok olyan 12-13-tól indulnak (mondjuk azokban már van tartalék is).

Szóval igazából csak lebeszélni tudlak róla, inkább MX-5. Tényleg. Ezt elfogult Subarusként mondom.
Akinek nincs szüksége az awd-re meg az inkognítós megjelenésre (rajtad kívül senki nem tudj milyen drága autóval is jársz) annak nem ajánlott.

Persze sorolhatnám az erényeket, hogy télen a telekre ha hó van csak ketten jutunk fel, a szomszédom a Nivával meg én a Subaruval, hogy vizes műgyantán kiakapcsolt ESP-vel is alig libbent meg a gép (mind ezt 4 évszakos gumin!), miközben az IS250-es havert a pálya széléről kellett összekanalazni (le is verte a festéket a kocsiról mert keresztben elvitte az egyik bóját). A hangjától kb instant merevedésed lesz, főleg ahogy 4000-nél elkezd hörögni, iszonyat jó a stabilitása... Szóval van pár pozitívum is.

Hobbiautónak nem elég menő hétköznapi autónak meg nem elég olcsó.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#80517) DeFranco


DeFranco
nagyúr

emlegették mostanában a latex-et hogy mekkora bezzegszoftver a word-del szemben, gondoltam megnézem miről is beszélünk.

rövid érthető bemutatás itt: [link]

tldr: milyen má' hogy eltereli a figyelmedet a sok filthy peasant szövegszerkesztő a tartalomról és neked kell kézzel állítgatni a fontot meg a betűméretet meg a mindent, és elfelejted még azt is, hogy mit akartál írni, meg hát lássuk be nem vagy designer úgy is randa lesz az eredmény. nem baj. tada.ogg itt a latex megmondod hogy mimi és csak írsz csak írsz csak írsz.

k. lássunk egy "profi" példát, bme latex projekt oldal, 1. dokumentáció, a megjelenést figyeljük meg: [link]

hátööö... kösszép. munka.

inkább magamnak csinálom, jó?

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#80518) Mercutio_ válasza Qru (#80516) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hájóvantesókámmeggyőzté'! :D

Yarist/Swiftet/Cliót keresek benyásat, max 10 évest, nem rohadó,nem véres a torka, klíma, lufi legyen benne, ötccázé!!!:R Aztán 1 év után jöhet a miatya'nk

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80519) DeFranco válasza Mercutio_ (#80518) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem akarlak elkeseríteni, de a fél ország ezt keresi.

a másik fele ShGaAl triót nyóccázé.

ismerős most vett gasztrát. nem voltak nagy elvárásai, csak annyi, hogy legyen rendben meg ne legyen 10 évnél öregebb. aha. 1,2 millió

ez 3 éve amikor én vettem a fókát volt 800k körül.

(#80520) Mizsala


Mizsala
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy Oneplus X telefonon, pofára esett kijelzővel ma reggel :) Csak az üveg tört hálósra, LCD működik.
Tudtok ajánlani valakit aki tudja cserélni?
Telefonos boltokban és szervizekben horror árat mondtak, mindenki csak LCD-vel hajlandó cserélni.
Akár aliról is lehetne üveget rendelni, ha nincs itthon senkinek, de a cseréjéhez kell némi rutin ahogy látom...
Köszi.

(#80521) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ha már autós álmok, tájékoztatlak benneteket, hogy nekem ma vált az egyik valóra: diszkrét kipuffvég.
a másik álmom egy picit nagyobb felni.
és ennyi. más nem kell. csak benzin legyen. olcsón. sok.

I humbly and respectfully decline™

(#80522) Mercutio_ válasza DeFranco (#80519) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az lehet, de én a VIP-fele vagyok ;] egyébként nem lehetetlen, csak olyan ismerettségi/baráti kör kell hozzá. Nem, nekem sajnos nincs ilyen, de imserősnek igen, akasztott is hibátlan clio-t.

1-1,2 milla KP-val szerintem már érdemesebb kintről hoz(at)ni valamit, ha más nem azonos áron jobb felszereltséget kap a vevő.

Saint_: Mi az a macskatappancs ott a lökösön? :Y Tegnap a teló, holnap a szélvédő? :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80523) oriic válasza Mizsala (#80520) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

fagyallo kollegánál kérdezz rá.

Live-Die-Respawn

(#80524) Magnum_ válasza Mercutio_ (#80522) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha más nem azonos áron jobb felszereltséget kap a vevő.

azt csak hiszed. tudod, miért hoznak be ennyi autót külföldről? mert nagyobb rajtuk a marge.
meg igazából mi neked a jobb felszereltség? Mire vágysz klímán, szervón, elektromos ablakon kívül? Tényleg érdekel. Ha kanyarkövetős bixenon fényszóró kell, Németo.-ban - statisztikailag - tuti több ilyennel rendelkező fordul elő, mint itthon, az tuti.

milyen macskatappancs?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#80525) bandus válasza Mercutio_ (#80518) üzenetére


bandus
veterán

amúgy mielőtt definiáltad az igényeid körbenéztél a piacon?

2006-os benzinás klímás swiftből 67 db van, amiből a legolcsóbb 675k.
ugyanezek a paraméterek cliora 37 db, a legolcsóbb 639k.

én is akartam két milláért civicet, de annyiért nem volt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#80526) Mizsala válasza oriic (#80523) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Írok is neki, köszi a tippet.

(#80527) DeFranco válasza Mercutio_ (#80522) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen, jó autót és egyszerű nézni, csak "jól meg kell nézni és ha jó meg kell venni"

tudod hányszor meghallgattam ezt?

egyébként nem lehetetlen, csak olyan ismerettségi/baráti kör kell hozzá. Nem, nekem sajnos nincs ilyen

köszönöm nincs több kérdésem

1-1,2 milla KP-val szerintem már érdemesebb kintről hoz(at)ni valamit, ha más nem azonos áron jobb felszereltséget kap a vevő.

igen. ezek azok a sztorik, amiket meghallgatsz, mint győzelmi jelentések. aztán a fele se igaz, kicsit megkapargatod a gépet, és kiderül, hogy csak egy kicsit ráz a kormány a lámpa kacska mert puffos volt, és a küszöb is rohad egy kicsit meg a sárvédő, de jól húz és ez a lényeg. te meg nyilván nem dörgölöd az orra alá, ő is tudja, de nem vallja be, hogy rámelegítettek valami szart.

persze, ha értesz hozzá, akkor be tudod húzni a tutit, kint is, itt is, de magánzóként kb. egálban leszel, mire kimész, behozod, lepapírozod. a zsírosát már megvette ali aki már a szerviz parkolóban vár herr müllerre aki megkapta az árajánlatot a 6-8 éves nagygenerálra, a szarabbját meg viszik haza a románok, meg hozza haza sanyika kicsit kilakatolni és felrakni nemdohányzó garázsban tartott svájci orvosként.

fun fakt:

toltam egy merészet

3,5 éve 108k-val vettük 1050-ért a 2004-es fókát, most van benne 145k

egy forintot nem csökkent az ára, pedig öregedett +30%-ot és futott +30%-ot

[ Szerkesztve ]

(#80528) MurdR válasza Mercutio_ (#80428) üzenetére


MurdR
veterán

Mermiér?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#80529) Magnum_ válasza DeFranco (#80527) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En 80.000-el kaptam kevesebbet z A4-ert 3ev hasznalat utan, mint amennyiert 2013-ban vettem. Akkor jar a keksz?

I humbly and respectfully decline™

(#80530) föccer


föccer
nagyúr

Nem tud valaki kölcsön adni holnapra egy szivargyújtós hűtőtáskát, néhány jégakuval?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80531) DeFranco válasza Magnum_ (#80529) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jár :K

de ez azért elég gáz, mert eladóként ok, de vevőként kb. semmit nem találsz.

@Saint_: miből van túlkínálat? ne hülyéskedj már...

[ Szerkesztve ]

(#80532) Magnum_ válasza DeFranco (#80531) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De amugy tulkinalat van, csak mondom. De a 90%-a az, amit leirtal fentebb Mexuxinak. Mert a hahu 90%-a a neppereke kulfoldrol behozott, az ottani portfolio legaljabol van. A marge miatt.

DèFranco: autobol, mibol... tulkinalat. Tobb elado auto van a piacon, mint amire igeny van.

Halomra hozzak be a passat, e46, a4, astra, focus, stbstb-t

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#80533) DeFranco válasza Magnum_ (#80532) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hát hogy paszuly bömbi ódi vonalon mi van, azt nem tudom (vagy inkább nem kommentálom) de astra/focus vonalon remélem érzed, hogy ellentmondás van aközött, hogy túlkínálat van de tartják az árukat.

(#80534) Magnum_ válasza DeFranco (#80533) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mert erre van igeny. Astra/kokuszra, MEG passat/e46/a4-re.

Renault nagyon durvan veszti az arat. Nem is hoznak ve annyit. DE megis sokan veszik meg kotta ujonan. Kaposvaron ket kereskedes megy, de nagyon: a VAG, meg a renault. De vagy 15-20eve.
A tobbi meg zar be

I humbly and respectfully decline™

(#80535) DeFranco válasza Magnum_ (#80534) üzenetére


DeFranco
nagyúr

k

@bandus: hagyd rá, jus zugus, inkább ne kavarjuk össze, mert elfelejti hogy ma már lemosta a kocsit, és megcsinálja még egyszer. :D

[ Szerkesztve ]

(#80536) Magnum_ válasza DeFranco (#80535) üzenetére


Magnum_
nagyúr

?

I humbly and respectfully decline™

(#80537) bandus válasza DeFranco (#80533) üzenetére


bandus
veterán

eztakartammondani. nem ér össze így sehogysem az a marshall kereszt :D

szerk: ez jó volt :DD azt hiszem mára ez a végszó, hazatolom a bringát.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#80538) Magnum_ válasza bandus (#80537) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mit nem ertesz. Ket vonal megy kb. A viszonylag jol fenntarthato kompakt nemet, meg a proliknak (mint en) az arat mar elvesztett premium.
A viszonylag jol fenntarthato nemet, mivel igeny van ra, jobban tarcsa az arat, mint a hasonlo kategorias hulladekok (pl C4).

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#80539) DeFranco válasza Magnum_ (#80538) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#80540) Magnum_ válasza DeFranco (#80539) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tulkinalat blikk.hu? Azt nyissam?

Szarok ra haver. Akkor is K sok astra/kokusz van elado.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#80541) tomcsi23 válasza föccer (#80530) üzenetére


tomcsi23
veterán

Lenne, csak Nagykátán. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#80542) DeFranco válasza Magnum_ (#80540) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hát horrible dictu most épp a blikk is okosabb nálad valamiben. o tempora.

;]

(#80543) Magnum_ válasza DeFranco (#80542) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Omg.
Szemelyeskedes mentesen is ment eddig neked.
Tehat azt mondod (pls erositsd meg), hogy nincs tulkinalat a nemet kompaktokbol?

I humbly and respectfully decline™

(#80544) Melack válasza tomcsi23 (#80541) üzenetére


Melack
veterán

Reggel behozzam? Csak föccer is jöjjön el érte :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#80545) DeFranco válasza Magnum_ (#80543) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem személyeskedtem bröddä, humorizáltam, és ez technikailag sem volt személyeskedés.

ellenberger: túlkínálat = a kínálat meghaladja a keresletet, jelen esetben több autót hoznak be mint amire igény van, ami logikusan azt eredményezi, hogy az eladók olcsóbban kezdik adni az autókat, mert nyilván eladni akarnak nem árulni. ez a túlkínálat.

empirikusan levezettem, hogy az autók tartják az árukat. (nyilván a megfigyelt halmazról beszélünk).

és mivel tartják az árukat, ezért gyakorlatilag lehetetlen, hogy túlkínálat legyen a piacon. (hiszen akkor nem ezt tapasztalnánk, hanem zárcsökkenést és tánszot)

de te erre szarsz, így csak mesélem.

(#80546) Magnum_ válasza DeFranco (#80545) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Jo, a kozgazdasagi levezetes megvan.
En nem ertek a lovakhoz, tudod, hogy az vezerel, azt kovetem, amit a Nagy hazban az okosok leirnak, kirugas veszelye fenyegetett a kozgaz targynal, pedig nalunk butitott verza van ket felevben, DE csak mint hozzanemerto kerdezem, hogy az nem lehet, hogy mivel azokra van igeny, ezert merik vallalni a kockazatot a kereskedok es kiamtartjak az arat?

I humbly and respectfully decline™

(#80547) DeFranco válasza Magnum_ (#80546) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem.

(#80548) Magnum_ válasza DeFranco (#80547) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ok. Megdumaltuk.

Bit: sokszor mondtam, hogy nem tuareg kell. Tessek, fent a bizonyitas.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#80549) DeFranco válasza Magnum_ (#80548) üzenetére


DeFranco
nagyúr

majd ha befejezted a durcit, akkor olvasd át a threadet még egyszer értő olvasással, jöjj rá, hogy annyi történt, hogy egy fogalmat használtál helytelenül és erre próbáltalak meg rávezetni, miközben te kötötted az ebet a karóhoz.

beismerni nem kell, nekem az elég, hogy megismerkedtél a túlkínálat/túlkereslet fogalmával.

(#80550) Magnum_ válasza DeFranco (#80549) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ma te érted félre, tegnap Tim.
mondom, oké, megdumáltuk. azért is kérdeztem vissza fentebb a conspiracy theroy-val, mert érdekel a szitu. nincs durci. és ne is magyarázd be.

bit-nek meg tényleg mondtam sokszor, hogy szerintem fasság volt a dögöt megvenni, mindezt igazolandó, + 1 érv fent, Tőled erre. tehát ha erre gondoltál, hogy durci, akkor ez sem az.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.