Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80901) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Sziasztok,vontatókötélből mindegy milyet? (illetve mi az alja amit ti is vennétek,egy stifthez kell) :U :F

430 pozitív , 0 negatív....

(#80902) Mercutio_ válasza Tim82 (#80900) üzenetére


Mercutio_
félisten

LinkedIn -ed gondolom van :U

Qru: utolsó tipp :'98 körüli fiesta? :U :B

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80903) Tim82 válasza Mercutio_ (#80902) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tavasszal pont lett állás, mire megcsináltam volna a profilt, korábban meg nem volt rá szükségem - de igen, most nem hagyom ki.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80904) Spet válasza TROG AIR (#80901) üzenetére


Spet
addikt

Ne poliészterből készültet (legalább is régebben nem ajánlották), mert nyúlik. Inkább kender vagy sodort acél.

Nézni kell, hogy a horog hogyan van rögzítve a kötélhez, mert igencsak kellemetlen tud lenni amikor elpattan a véletlen rángatástól (na meg lehet vissza sem lehet rakni semmilyen módon).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#80905) föccer


föccer
nagyúr

Szerdán megyek Pécsre. Kell valakinek valami fuvar?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80906) CoolBoy323 válasza föccer (#80905) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Eldobnal Nyiregyhazara?

(#80907) GabN73 válasza CoolBoy323 (#80906) üzenetére


GabN73
addikt

Inkább péntek este menjünk vele :))

(#80908) föccer válasza CoolBoy323 (#80906) üzenetére


föccer
nagyúr

Kissé kövérkés vagy hozzá, hogy addig eldobjáalak.

Pénteken mi lesz?

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80909) F-ECT$ válasza 7 (#80886) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem akarok onnan elköltözni feltétlenül, de az itteni eladó kínálat nem túl bő, és ezért keresnék hasonló helyeket.

Dive ever, work never.

(#80910) CoolBoy323 válasza föccer (#80908) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Na ezt se mondtak meg ram, h kover vagyok :))

Penteken mesz haza? Gondolkodom rajta en is... Vagy jovoheten inkabb... Nemistudom... Ha gondolod johetel majd velem ;)

(#80911) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

OFF:
Aki költözött már valaha:

Mosógépet hogy szokás vinni, ha nem költöztető cég vinné a bútorokat? Sajnos több mint 70 kiló és két embernek se túl egyszerű vinni, mert elég sokat kéne kézbe vinni, nem csak kocsiból be/ki kéne vinni.

[ Szerkesztve ]

(#80912) DeFranco válasza Spet (#80904) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kell hogy nyúljon, pont ezért nem jó a sodrott acél. hamarabb is pattan (mert egyszerre kell sok tonna erőhatást benyelnie, míg a rugalmas kimozogja)

@TROG AIR: jó, most ki fogsz röhögni meg tényleg overkill de mutatom nekem mim van: [link] (bocs maci, rosszul emlékeztem, 5 tonnás, nem 3 :D) ez alapján alkalmazandó: [link] (nem saját az ötlet, kedves ismerősöm forgatott bele :D)

mondom miért: a legtöbb vontatókötél nem nagyon jó, sőt kicsit sem jó, pattan, szakad, stb. főleg ha fogalmatlan a vontató és vontatott közül legalább egy. az ember ritkán kerül vontatási helyzetbe, szinte soha, a fentiek esélye tehát nagy. éppen ezért én fölé lőnék, kb. 2 tonna teherbírásig.

mivel én a többcélú megoldások híve vagyok, innentől kezdve logikus volt, hogy akkor legyen spanifer, mert azt fel tudom használni bármikor máskor, gurtninak, platóra lekötözni bármit, konkrétan ezzel akár medvét is ölni (az a vasbasz majdnem akkora mint az alkarom, a spanifer része meg olyan széles mint a csuklóm), vagy ha arra támad kedvem, hogy az egyik végére Qru bubaruját akasztom a másik végére meg Saint_ jettáját, átdobom az egész hóbelevancot a lánchídon és tikitokit játszok velük akkor megtehetem, mert megbírja a kettőt egyszerre lógva :D

na, viccen kívül én legalább 2 tonnás teherbírású rugalmas kötésre szavazok, sodrott acél semmiképpen sem, vagy vontatókötél, vagy tényleg spanifer. utóbbi előnye, hogy ez ipari felhasználásra megy, kicsit több múlik azon, hogy tényleg tudja-e a feltüntetett teherbírást. hamarabb elhiszem neki, mint egy ilyen tyúkbélnek.

(#80913) CoolBoy323 válasza Vasinger! (#80911) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Kezben, gyalog vittuk fel 2en egy havernak 5.re.
Le is szallt a herenk :DD

OFF topikban offolni az mi? :))

[ Szerkesztve ]

(#80914) föccer válasza CoolBoy323 (#80910) üzenetére


föccer
nagyúr

Én? Haza? Nyíregyházára? Szerintem valakivel összekeversz. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80915) föccer válasza Vasinger! (#80911) üzenetére


föccer
nagyúr

Gurtnit alá kell lökni, felvenni vállra/hátra, oszt szaladni vele a világ végére.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80916) Melack válasza Vasinger! (#80911) üzenetére


Melack
veterán

Spanifer

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#80917) CoolBoy323 válasza föccer (#80914) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az a resz nem Neked szolt :P

Ezen besirtam
VÁRATLAN MEGLEPETÉS AZ AHAMÉJ MELLETTI BALESETNÉL :)) :)) :DD

(#80918) DeFranco válasza CoolBoy323 (#80917) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hööö :D

SNSV

(#80919) Spet válasza DeFranco (#80912) üzenetére


Spet
addikt

Nem rángatni kell, nem f@sz az :DDD (többi sem tolerálja persze)

Mi kötelet alkalmaztunk eddigi 2 vontatásom során amiben személy szerint részt vettem (mint vontató, és mind vontatott és a kötél is vagy má' 10-en éves volt :DDD )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#80920) föccer válasza Spet (#80919) üzenetére


föccer
nagyúr

Így van, vontatási alaptézis, hogy nem rángatjuk a másikat, mindig feszesen tartjuk a kötelet. Én eddig mindig műanyag, "3 tonnás" kötelet használtam. sosem volt gond, pedig húztam már vele 2 tonnás teherautót is. Igaz adtam a kuplungnak rendesen, de ez van. Jó útvonal választással, nyugis tempóval, ésszerűen nagyon szépen, könnyen lehet vonatni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80921) DeFranco válasza Spet (#80919) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, világos. de először rángatod, ha csak nem vagy omnitalentum.

én pl. sem nem vontattam még sem nem vontattak. nem is szeretnék egyik oldalon sem lenni. inkább rángatok mást :D

(#80922) macilaci78 válasza attiati (#80887) üzenetére


macilaci78
nagyúr

30 perc munka, 1 óra oda, ugyanennyi vissza, parkolás/BKV, felelősségvállalás az ingóság és ingatlan, valamint a te testi épségedért.

Tim82: engem olyan indokkal küldtek el próbaidő utolsó napján, hogy a konyhában mosogattam.

Vasinger!: van egy gurulós platformom, amíg csak síkban kell mozgatni, arra fasza. Kölcsön adhatom.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#80924) 7 válasza CoolBoy323 (#80923) üzenetére


7
addikt

Ez ilyen, megesik minden országban, ahol üzemanyagot visznek. Addig jó, amíg annyira ritka, hogy hírértéke van. :)

(#80925) tomcsi23 válasza 7 (#80924) üzenetére


tomcsi23
veterán

Meg amíg nem tankoltál a rosszból. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#80926) föccer válasza tomcsi23 (#80925) üzenetére


föccer
nagyúr

Nyilvan annak szar, aki beszivta
A szallitoknak meg egy nem megfeleloseg az 1000 atfejtesbol.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80927) DeFranco válasza CoolBoy323 (#80923) üzenetére


DeFranco
nagyúr

uazz... ez minden tankolásnál eszembe jut. nagyon gáz.

eddig egy esetben bizonyosodott be, hogy a rossz üzemanyag okoztott kárt az autóban

már kezdődik a jusbüfos. a többinek simán jót is tett, nem?

(#80928) GabN73 válasza CoolBoy323 (#80910) üzenetére


GabN73
addikt

Én pénteken mindenféleképp mindenképp elindulok... :DDD

DeFranco
A többi lehet ukránozós merga volt.... ;]

(#80929) Qru válasza tomcsi23 (#80871) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sosem próbáltam, nem tudom. Hamarosan kiderül. :))

Mondtam de az ügyintéző Mancika aki felvette aligha tudja miről is van szó. Főleg, hogy az awd csak egy márkanév mint pl a Kotró, többféle rendszert takar a valóságban. Kotróból is van a sima haldexes meg torsen rendszer is...

#nincsbennetarcsi

(#80930) Earl_Muttley válasza DeFranco (#80927) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A vicces, hogy ez itt van 1 km-re, ide szoktam hordani a kocsit tankolni, és aznap, akkor mentem volna, mikor ez volt :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#80931) tomcsi23 válasza Qru (#80929) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hehe, majd meglátjuk.
De hát ez nem is awd, hanem egy suzuki, vagy mi is, ja subaru, elnézést. :D

Reggeltet!

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#80932) föccer válasza föccer (#79276) üzenetére


föccer
nagyúr

500+ látogató, de érdeklődés 0-a. :(

Jó reggelt! Hosszú lesz ez a nap is. Meg a holnapi és a holnap utáni is. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80933) CoolBoy323 válasza GabN73 (#80928) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ha megalmodom h megyek e, szolok ;)

(#80934) Mercutio_ válasza föccer (#80932) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyár van és közeleg a hó vége, ilyenkor már általában csak az apróbb cuccok mennek el, vagy a - nem IT - idényjellegü dolgok.

'zen & gdp & wannabe GD-k ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80935) Spet válasza DeFranco (#80927) üzenetére


Spet
addikt

A válasz: vegyestüzelésű kazánnal működnek :DDD

Jó reggelt.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#80936) Melack


Melack
veterán

Keresek:
- 2 db használt autógumi, méret mindegy
- összehajtható matrac (aka vendégágy)
- a két Mekis pohár, szürke-piros
- akvárium, 100 literesig bezárólag
- fehér Lack polcok, a 110-es vagy 190-est.
Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#80937) DeFranco válasza Melack (#80936) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egressy stefania sarka 4 db hasznalt gumi szemelyauto meret. ma reggel lattam.

850,-

(#80938) GabN73


GabN73
addikt

Jól indul ez a nap.
Reggel egy rs6 gurul velem szembe, míg viszem le a szemetet, aztán munkába jövet végig tfek... :Y De vagy 6-7 :) Lehet korábban kell elindulnom mostantól munkába? :D

CoolBoy323
:R

(#80939) Qru válasza tomcsi23 (#80931) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Haha Fater is ezzel szivat. :D Jó a belső minőség alapján akár az is lehetne...

#nincsbennetarcsi

(#80940) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kíváncsi lennék hogy mi járt annak a csökött agyú seggfejnek az agyában, aki szerint jó poén volt a lépcsőházban kipróbálni a poroltót. :W

Live-Die-Respawn

(#80941) DeFranco


DeFranco
nagyúr

azt hol tudom megnézni, ellenőrizni, hogy mitől veszett lassú egy hdd, vagy mi tekeri a hdd-t ennyire rendszerindításkor?

adott egy Fujitsu Lifebook A532 laptop (Core i3 2370M/4GB/320GB), jelenleg az asztalig (post/winlogo/welcome/asztal) 2 perc alatt jut el, de ilyenkor még nem használható, a startup hang-ig majdnem teljes 5 perc kell neki, innen használható, addig csak karikázás van.

tudom, ssd, lesz is (rizso, meg tudod mondani milyen caddy kell a dvd helyére a hdd-nek? ugyanitt akkut is keresek bele, mert 3 perces a mostani, töltöttséget jelez, de ha magára hagyod 3 percre töltő nélkül szabálytalanul lelövi magát), de baromira érdekel mégis mi a tosz tud rajta ennyit tekerni.

startupban nincs nagyon semmi, egyedül a daemon tools, meg a fujitsu/intel saját hardveres driverei

@orichalcos: aceton

[ Szerkesztve ]

(#80942) Qru válasza DeFranco (#80941) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Task manager, process explorer.

Gondolom chcdisk, meg töredezettségmentesítés már volt, meg a ccleaner-el is pucoltál registry-t... :U

#nincsbennetarcsi

(#80943) DeFranco válasza Qru (#80942) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem fut semmi különös, prociterhelés tizen-huszon százalék, a hdd-loadról meg nem ad infót a feladatkezelő tudtommal.

lemezkarbantartás nem talált semmi extrát,
ccleaner-registry pucolásban én személy szerint annyira nem bízok mert volt már hogy elkefélt dolgokat, és gyorsítani nem gyorsított lényegesen
töredezettségmentesítés szerint 0% töredezett
chkdsk-t most futtatom. nem talált hibát

[ Szerkesztve ]

(#80944) Tim82 válasza Tim82 (#80903) üzenetére


Tim82
nagyúr

Rá is szabadultam, mindenki reszkessen.

(Az emailcímem címtárát nem akarom valahogy vele szkenneltetni, ha jól emlékszem, simán küldözget mindenkinek spam-et.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80945) Spet válasza Melack (#80936) üzenetére


Spet
addikt

Akvárium van egy pár elfekvő a padláson (25-től 200-ig, téglalap alakú, illetve 6 vagy nyolcszögű, nem emlékszem már rá :DDD ). Nem messze meg a gumis gyüjtője este 10-11 után szabad préda, 11 ker.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#80946) Mercutio_ válasza Spet (#80945) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemrég kerestem "nano" akit, külső szűrőt, egyéb felesleges halas kamatokat.... csak úgy mondom....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80947) Tim82 válasza Mercutio_ (#80946) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy nem evil smiley-val kellett volna keresni. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80948) Melack válasza Spet (#80945) üzenetére


Melack
veterán

Az akvárium komolyan érdekel, ha neked nem kell, mondj rá egy árat pls. ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#80949) rgeorge válasza DeFranco (#80941) üzenetére


rgeorge
addikt

Kénytelen leszel msconfig-ban lelődözni egyenként az induló dolgokat kezdve a Daemonnal (amit érdemes másra cserélni, ami nem erkölcsileg ingoványos, pl. Virtual CloneDrive), más megoldás nagyon nincs. Jó kis meló, ugye leállítás + 5 perc a teszt... Időközben egy HD Sentinelt is néznék, hátha mutat valamit.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#80950) DeFranco válasza rgeorge (#80949) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sentinel is ok.

most még mást is kitúrtam, a 320GB-os HDD-ből (bekapcsolt hagymacsípősmindennel) 130 GB adatot számol a TC, és 80GB szabad helyet. valami nem kerek itt sem. kis eltérés még ok, de ez rengeteg.

most nézek rá windirstattal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.