Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79651) Qru válasza Mercutio_ (#79650) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

#nincsbennetarcsi

(#79652) Magnum_ válasza Mercutio_ (#79648) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem fogsz normal barchettat talalni.
Nem.olyan rossz a clio amugy, egy evet kihuzol vele kis bukoval.

Yt alertion?

Elkaptam az elso pokemonomat. Es a lakasban volt.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79653) DeFranco válasza Magnum_ (#79652) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezzel a kis egyszálas nótacsokorral szeretnék gratulálni az eredményhez

dzsutubalert

(btw. én is gondolkodtam rajta, hogy feltegyem az appot, de ahogy ismerem magam ráfüggtem volna hamar... nem szabad elém ilyen kecsemall cuccot rakni... meg már a csapból is ez folyik, kicsit csömöröm is van tőle. pedig érdekelne.)

[ Szerkesztve ]

(#79654) Qru válasza DeFranco (#79653) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD :DDD

#nincsbennetarcsi

(#79655) Magnum_ válasza DeFranco (#79653) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Omg de beteg :D

Csaknezert probaltam ki, MERT NEM TUDTAM mi ez.
De nekem nincs turelmem amugy ilyenkre, tehat az addikcio veszelye nem all fenn. Igazabol TL hozta fel, hogy mi, de o pl nem is telepitette, miutan megneztuk.
Holnap megyek postara (valami utalvany jott, nemi penz ho vegen jol jon, remelem, nem 350ft), akkor kiprobalom meg egyszer.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79656) marcusa válasza Magnum_ (#79652) üzenetére


marcusa
addikt

Az első mindig a lakásban van :DDD

:-)

(#79657) DeFranco válasza Magnum_ (#79655) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:D egy iddqd podcast végén volt, azóta várom hogy az első pokemongósnak elsüthessem itt a topicban :D

reszerk: fent van emulátorral az eredeti blue a telefonomon, elég sokáig játszottam is, de aztán a safari zone-nál megálltam valamiért és nem folytattam egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#79658) Magnum_ válasza DeFranco (#79657) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D
Majd neked is no egy pokemon A kukidon. A szuletesnapi bulidon.

I humbly and respectfully decline™

(#79659) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#79655) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Azért elképzeltem, ahogy a szokásos elegant szerkódban Pikachu után sprintelsz... :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#79660) Qru válasza Magnum_ (#79658) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor már tudom miért nyomtad annyira tnap a Szerémin. Pikácsúúúúúú :D

#nincsbennetarcsi

(#79661) Magnum_ válasza Qru (#79660) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bubaru +Te. lecke feladva.

I humbly and respectfully decline™

(#79662) Qru válasza Magnum_ (#79661) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Aero törlőt már beszereztem (vagyis Tomcsi én csak átvettem), elindultam a lejtőn... :D

#nincsbennetarcsi

(#79663) Tim82 válasza Magnum_ (#79652) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak szólok, hogy veszélyes játékba kezdtél. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79664) Magnum_ válasza Qru (#79662) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Lophaszt. Le kell szerelni. Hirdesd a jofogason :D

Tim: lezavart TL zott 'pannacottaert' (kamu, sima joghurt) es korbejartam a tombot de nem volt sajnos... :(

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79665) Qru válasza Magnum_ (#79664) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:D

Elég egy jó wax meg tempó. M0-on tekertem múltkor esőben és nem kellet törölni mert leszaladtak az esőcseppek a szélvédőről.

#nincsbennetarcsi

(#79666) Magnum_ válasza Qru (#79665) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te. Szerintem te az uvegre nem waxot tettel, hanem valami mas vizlepergetot :D

I humbly and respectfully decline™

(#79667) werszomjas válasza Qru (#79649) üzenetére


werszomjas
őstag

Ja azt neem ismerem nekünk két céges 1.5dci clio III van egyik 200k másik 80k km semmi gond nem volt eddig velük. Bár a max speeed csak 170 körül van.

Nemmelesleg :D

Zoom

üdv

(#79668) Qru válasza werszomjas (#79667) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Havernak van Clio III-as csak neki benzines. Hát a beltere elég tré de melóba járni meg boltba járni jó az.

170 bőven elég, úgy sem mész annyival tartósan. :K

mod:

Paparazzi!!!!!44!!! :DDD

Saint: Franc tudja, ami a kúton van a magasnyomásúban azt toltam rá.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#79669) Magnum_ válasza Qru (#79668) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem egy szar autom volt eletemben... es az a clio III volt :(
1.5dci, 106LE, Monaco felszereltseg, de megis annyira utaltam, teh...

Neddama, kivel setaltal

Jah, az ilyen minimal koncentratum.
Lattad, hogy en milyen ipari mennyisegben tolom a viaszt. De az uvegdeluletre sosem.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79670) Qru válasza Magnum_ (#79669) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah, hirdeti már a Volvert, a Clio marad meg mellette ott az Astra kombi ha cuccolni kell. Szívem szakad érte de ez a legjózanabb döntés. :K

#nincsbennetarcsi

(#79671) CoolBoy323 válasza Qru (#79643) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

En csak latogatonak mentem. Szerencsere, mert rengeteg kapas-fogas volt.
Karacsonyfadisztol elkezdve a 7kg koruli tokhalig.

6kg halat el is hoztunk, jovoheten halaszle ;)

(#79672) hszilard666


hszilard666
veterán

Gúd ívning!
Eladó 2015 ös macbook pro retina 13 inches masina, 2.7ghz i5,8giga RAM, 128 gigás SSD, Dobozos, töltős, makulátlan masina, csak emiloztak rajta kb, az eladó jóbarátom, kockázat mentes a termék. Van mellé egy thule tok is, valamint egy fekete speck tokban volt használva.
390K ért vihető, akit érdekel dobjon PÜ-t, és adok elérhetőséget.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79673) DeFranco


DeFranco
nagyúr

[link]

hilltop neszmélyi irsai olvér

szerintem kiváló fröccsbor, a szó jó értelmében. friss, gyümölcsös, zamatos, nem vállal királydrámát, de egy nyár esti beszélgetőset, filmézőset marha stabilan hoz, jól behűtve, kis szódával, és fillérekért adja a lidl. az a fajta, amit meg sem érzel, de szép lassan a vidám flowra rak, csak a huncut bizsergető szőlőíz jön át, de már a harmadikat iszod sorban, és kérsz még.

abszolút pozitív meglepetés másodszorra is, akinek huzalma van az ilyenekhez, kóstolja meg, kíváncsi vagyok a véleményekre. nem vagyunk nagy borosok de egy trónok harca alatt úgy bepuszilunk egy üveget, hogy ihaj.

[ Szerkesztve ]

(#79674) lorcsi válasza werszomjas (#79667) üzenetére


lorcsi
veterán

Mit kell keresni a kepen ?

(#79675) Magnum_ válasza lorcsi (#79674) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Qrut

I humbly and respectfully decline™

(#79676) MurdR


MurdR
veterán

Jóreggelt :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#79677) Tim82 válasza MurdR (#79676) üzenetére


Tim82
nagyúr

'éjt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79678) MurdR válasza Tim82 (#79677) üzenetére


MurdR
veterán

Most végzel? :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#79679) Chaser válasza hszilard666 (#79672) üzenetére


Chaser
titán

kicsit drágán méri ezt a csodát, nem?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#79680) hszilard666 válasza Chaser (#79679) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem, tényleg olyan a gép mintha vacsi új lenne.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79681) Chaser válasza hszilard666 (#79680) üzenetére


Chaser
titán

de nem az...:)
ha rizikómentes gondolom van rá pár év garancia is, akkor nem szóltam

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#79682) hszilard666 válasza Chaser (#79681) üzenetére


hszilard666
veterán

Jah, de az új ára 70K val több volt :U

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79683) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Pászme, nem elég az eső...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79684) DeFranco válasza hszilard666 (#79682) üzenetére


DeFranco
nagyúr

bruttóban. garanciával. tiszta pedigrével. az élettartama legelején.

vedd le szépen az eredeti árából (460) az áfa felét, a maradékból meg számold le a harmadát (gari nincs vagy elhanyagolható (gondolom erre is egy évet adnak), ismeretlen előélet, az élettartamából eltelt egy év).

vicces ahogy a tízmillió áfavisszaigénylő országában egy fél hardverapró elhiszi, hogy az épp lejárt garis cucca a historikus bruttó listaár 90%-án fog elmenni :D főleg amikor befotózza a céges számlát :D

(#79685) Magnum_ válasza DeFranco (#79684) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Majd par naponta lejjebb megy az ara.
Ha befotozza a ceges szamlat es ugy adja el, hogy az eszkoz papiron a cegben marad, akkor azert az annyira nem jo, egy ilyen draga cuccnal. Mert pl egy 30k-s szajominal nem baszakszik a nav, ha nincs meg az eszkoz, azt mondod elhagytad. Johh. De ilyen erteku eszkoznel?

Egyebkent nem mernek 400k-ert gari nelkul cuccot venni. 200-ert se.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79686) GabN73 válasza Mercutio_ (#79683) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor egy tálat kérnék szépen, mehet bele minden.... :C

(#79687) Magnum_ válasza Mercutio_ (#79683) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Most olvasom...

ez nGyon jo

I humbly and respectfully decline™

(#79688) macilaci78 válasza Magnum_ (#79685) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mennyiért és milyen tarival vetted a kocsit, kecót? Ennyit arról, hogy mennyit költ egy ember egy lejárt garijú termékre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#79689) Tim82 válasza MurdR (#79678) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jepp, már majdnem otthon voltam, amikor írtam.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79690) Magnum_ válasza macilaci78 (#79688) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Amikor irtam, pont ez a ket dolog nekem is atfutott az agyamaon azzal, h irrelevans, mert 1: a lakast lelakottan vettem, igy akartam, padlotol plafonig felujitottam, igy volt garanciam, nem az epittetotol, hanem a felujitas kivitelezojetol, 2: az autot ennel ismertebb ES megbizhatobb eloelettel, mint amivel rendelkezik, kb senki nem tud mutatni, igy ott kockazat nem volt.
Tehat fenntartom, amit irtam, hogy nem vennek laptopot hasznaltan, gari nelkul, ismeretlentol kozel 400k-ert. (Csak pelda: a csodaDell 6ho garival jott, folias kotta uj allapotban, TOREDEK aron)

(Egyebkent mostanaban keresed az alkalmat, hogy megdontsd, amiket irok, de keves sikerrel. Mi az oka ennek?)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79691) macilaci78 válasza Magnum_ (#79690) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tehát egy kimondottan szar állapotú lakást vettél gari nélkül, nagyságrenddel magasabb áron.
A fent kínált laptop is ismert, leinformálható előéletű állítólag, avagy Minden ember hazudik. - Dr. House
Ezzel együtt az a noti MAC erősen túl van árazva. Én ha használt motyót kínálok eladásra, akkor megnézem az utolsó ismert árának legalacsonyabbikát és a nettójából engedve adok fel hirdetést. Persze ha csak árulni akarom, az más. :K Vegyük úgy, hogy az csak irányár és ez Szili következő fordulója az Apple Store felé. ;]

(Fáj a torkom.)

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#79692) Magnum_ válasza macilaci78 (#79691) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tehát egy kimondottan szar állapotú lakást vettél gari nélkül, nagyságrenddel magasabb áron.

Te erre utalast lattal/olvastal? For the record, zsenialis aron jutottam ingatlanhoz, a lepukkantak egyebkent is (ettol fuggetlenul) olcsobbak. Tarsashazi, hasznalt lakast nem is nagyon tudsz garanciaval venni, de a bevallalt felujitassal nyertem garanciat es az nekem ar/ertrk aranyban megfelelo volt.

Az oke, h a mac tularazott, de valoban az lehet, amit irsz, hogy arulni akarja es nem eladni.

(Sajnalom)

I humbly and respectfully decline™

(#79693) Mercutio_ válasza GabN73 (#79686) üzenetére


Mercutio_
félisten

:F

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79694) DeFranco válasza macilaci78 (#79688) üzenetére


DeFranco
nagyúr

élettartam mond valamit? javíthatóság mond valamit? kor/ár arány mond valamit?

arról nem is beszélve, hogy hol van a szükségességi skálán egy random aprókütyü egy lakáshoz vagy autóhoz képest, és hol van az új/használt árkülönbözet havi fizetésben nézve.

rossz példák ezek, amiket felhoztál.

(#79695) macilaci78 válasza Magnum_ (#79692) üzenetére


macilaci78
nagyúr

lakast lelakottan vettem, tehát festés, esetleg faljavítás, burkolatcsere, furdőszobafelújítás, rossz esetben elekromos hálózat teljes felújítása, nyílászárók cseréje belül, kívül. Ez nekem belefér a szarba. Félreértés ne essék, mi is olyat vettünk, amihez hozzá kell nyúlni, akkor meg már az igényeinkre szabtuk. Coolboy323 a megmondhatója, milyen volt, milyen lett és még tervben van a terasz, parketta, konyhai és folyosói burkolatok cseréje.
Ugyanezt a lakást ha egy barátom vette volna és eredeti állapotában hagyja, mert neki arra van igénye, vagy lehetősége, akkor nem szarozom le, hiszen az ő számára az ő igényeit kielégíti.

(Én is.)

DeFranco: igazad van, erősen sarkítottam. El is felejtettem beírni a föccertől vett médialejátszó esetét. 13 k újan, mennyit nged a feléből? Megalkudtunk, volt olyan bűbáj és elhozta. Az állapota a leírásnak megfelel, a távkapcsoló még a gyári csomagolásban, vonalkódos matricával... Ezúton is könet az eladásért. :R
Tehát kis értékű műszaki cikk, gyors avulás, alig használt, összes tartozékával, lejárt garival, vásárlást igazoló papírokkal, garijeggyel, utolsó ismert árának feléből mennyit engedsz stílusban. Eladni akarta, nem árulni.
Van pár DVD-lemez, ahhoz kellett egy hdmi-s asztali lejátszó. A TV LG WEBOS2.0, USB-n, hálózaton keresztül feltalálja magát, de így nem kell ODD-t tartani otthon. Postán sorbanállva szoktam bogarászni az 500 Ft-os lemezeket és néha veszek egy klasszikust.
A kocsi azért nem elütő példa, 300-400 ezerért lehet venni autót. De akkor legyen robogó, vagy egy jobb féle bringa, ami újan 500k! Egy évesen mennyiért mennek ezek?

Saint_ lakásnál a gari egy érdekes dolog, főleg egy régi lakás felújításakor. Példa, kicserélteted a régi szellőf fa ablakokat új, modern műanyagra. A megszokott 55-60% páratartalmad stabilan lecsökken 30-35%-ra, minek okán a fa parkettád, bútoraid fél év alatt rommá száradnak.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#79696) Magnum_ válasza macilaci78 (#79695) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem ertem, minek irod.
Lelakottan kerestem, direkt, tobb okbol is. Pl azert, hogy csobb legyen. Pl azert, hogy sajat izles szerint alakuljon.
De a 30-40eves hasznalt lakasra nincs garancia. De a felujitas kivitelezesevel garanciat kapsz. Ar/ertek aranyban jobb lesz a helyzet.

I humbly and respectfully decline™

(#79697) sutszi válasza hszilard666 (#79682) üzenetére


sutszi
veterán

Általában 1 év gari van rá alapból. (Ezt tudnod kellene... :U ) A jelenlegi ára is +70K. Tehát 1 évvel ezelőtt 1 év garanciával vette... Ami azt jelenti, hogy már <1 év van rá. Ami lehet akár 0 is... Kérlek fejtsd ki a kockázatmentességet garancia nélkül. Ebben a helyzetben inkább rádobnék 70K-t. Ezt kicsit túlgondoltátok árban. De nyilván minden annyit ér amennyiért elviszik.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#79698) Magnum_ válasza sutszi (#79697) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tulajdonkeppen el sem szabadna ezt adni 1evvel kesobb, mert -realisan nezve- akkora az ertekvesztes rajta (nyilvan tobb, mint 70k), hogy attol meg tobbet erhet a tulajdonosanak. Ha meg ujabbat, szebbet, szagosabbat akar, akkor ezt az ertekvesztest vallalni kell.

I humbly and respectfully decline™

(#79699) CoolBoy323 válasza sutszi (#79697) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De szutyok ez az alma! Ekkora osszeget kenytelen kifizetni a sok divatmajom, de cserebe csak 1 ev gari van. LoL :DD megis erdemli aki megveszi!!!!

Mielott vita lenne: van akinek tenyleg ez a platform kell, de elenyeszo %. A tulajok nagytobbsege burzsuj felvagos hue kotsog. Egy fele ennyibe kerule Dell 3 ev garral is boven sok lenne nekik.

(#79700) Qru


Qru
MODERÁTOR

Látszik hogy xar idő van itt osztja az észt mindenki. :D

Am Reggelt! Most hogy esik így is lesz airrace?

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.