Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79601) GabN73 válasza Magnum_ (#79595) üzenetére


GabN73
addikt

Alvási paralízissel a legjobb kelni :C

macilaci78
Jaja, csak kár hogy 1 nyomvonalon mennek ;]

(#79602) Qru válasza Magnum_ (#79597) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kicsivel 10 előtt végeztem.

#nincsbennetarcsi

(#79603) macilaci78 válasza GabN73 (#79601) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Legalább alaposak. ;]

zsolti72837: főnököm mondta reggel.
"Nizzában teherautó a tömegbe hajtott, 84 halott." Csúnyán röhögtem, az olasz vonatszerencsétlenségnél nem volt ennyi áldozat. Aztán kiigazított, hogy ez szándékos volt, nem baleset. Erre meg az jutott eszembe, hogy milyen jókat játszottam régen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#79604) DeFranco


DeFranco
nagyúr

megáll az eszem... tudtok ajánlani esetleg droidra fotókollázs készítő programot ami értelmezhető felbontásban is hajlandó elkészíteni a képet?

amit eddig próbáltunk 480x480-nál nagyobbat nem készít, és már belefáradtam a keresgélésbe.

nem kell semmi extra bindzsimindzsi, rakjon néhány előre definiált rácsba kiválasztott képeket jól. ennyi.

megyek majd a szaktopicba is, de gondoltam először itt kérdezek.

[ Szerkesztve ]

(#79605) Magnum_ válasza DeFranco (#79604) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem tudok spec, csak annyit, hogy ezek a telos fotoszerkeszto progik mindig roncsak a minoseget. :(

I humbly and respectfully decline™

(#79606) werszomjas válasza DeFranco (#79604) üzenetére


werszomjas
őstag

Layout insta bővítmény

üdv

(#79607) Magnum_ válasza werszomjas (#79606) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az is lerontja szerintem insta szintre.

I humbly and respectfully decline™

(#79608) DeFranco válasza werszomjas (#79606) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ehhez kell az instagram is, vagy önálllóan is tud dolgozni a telón levő képekből?

@Saint_: nem tudom mit tudnak azon rontani, hogy egymás mellé vágnak 5 képet változatlan formában, max. cutolva belőle egy darabot. már azon kívül, hogy egy 3210-es felbontására méretezik.

(#79609) Magnum_ válasza DeFranco (#79608) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Pl gepen photofilttreben megszerkeszteni okes sztem. Az macera lenne? Nekem van egy darab olyan kollazsom, ha kivanod, megmutatom.

I humbly and respectfully decline™

(#79610) werszomjas válasza DeFranco (#79608) üzenetére


werszomjas
őstag

Sztem megy insta nélkül is. De próbáld ki playen fent van. Az tuti hogy letudod menteni a képet telora nem az instara tolja fel egyből. És tudsz szemezgetni a telon lévő képekből.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#79611) DeFranco válasza Magnum_ (#79609) üzenetére


DeFranco
nagyúr

te... szerited egy ace3-mal automatán lőtt #nofilter fotónak milyen fotosop master race bindzsizgetés kell amit paintben nem tudnék megcsinálni hogy 5-ös dobókocka alakzatban összerakjak 5 képet hűvös halomba?

nem arra kell, hogy bevágjak egy alulfókuszált mandzsettagombot a pumkin spice lattés pohár mögé a mokkabarna dohányzóasztalra.

csatt-csatt-csatt fotó, app indít, ezt meg ezt meg ezt leszel kedves negyed-negyed-fél alakzatban elhelyezni, huziga-huziga, mentés, email csatolás, küldés, kész.

nem fotosopolni akarok.

[ Szerkesztve ]

(#79612) Magnum_ válasza DeFranco (#79611) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Most mit bzuiskodsz :D
Jot akarok, na. Akkor insta layout aztan jonapotkivanok. ;]

I humbly and respectfully decline™

(#79613) bandus válasza DeFranco (#79611) üzenetére


bandus
veterán

touché ;] :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#79614) Magnum_ válasza bandus (#79613) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tuse-tuse, de sajat maga donti meg a kivansagat, leiras alapjan pont jo lenne neki a vga felbontas is :D

I humbly and respectfully decline™

(#79615) Spet


Spet
addikt

Priceless, amikor mester képzés pontszámításnál nem tudják megtalálni az értékelést az oklevélmellékletben, (pedig még ki is van emelve benne) és e-mail-t küldenek, hogy csatoljak már valamit amiben benne van.

Leirtam a pontos helyét, és kértem, ha a számmisztikájuk miatt elutasítanak küldjék ki ezt az e-mail váltást is mellékelve. :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#79616) bandus válasza Magnum_ (#79614) üzenetére


bandus
veterán

hallode amúgy, ez a tüskevár tényleg zseniális könyv. bár még nem értem a végére. szégyen gyalázat, hogy egy hétig olvasok egy 300 oldalas könyvet, de hát ez van amikor #workhardplayhard, #csotores, #notime élet megy. az elején ahogy leírja azt a néhány utolsó napot a nyári szünet előtt, libabőrös lettem és nagyon visszajöttek azok az érzések az iskolapadból :B

a következő a robinson lesz. illetve kinéztem egy másik könyvet, amit DeFranco ajánlott, valami virtuálisvalóságosat, de a címét elfelejtettem, majd visszakeresem.....................:U :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#79617) Magnum_ válasza bandus (#79616) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is imadom, tenyleg zseni nyaralasra viszem magammal, meg kaptam tesomtol taval egy Elmore Leonard konyvet, amit ismert okok miatt nem kezdtem meg el, majd talan most. Talan.

Amugy a Téli berek c konyvet olvastad? Tuskevar téli folytatasa az ismert szereplokkel.

I humbly and respectfully decline™

(#79618) GabN73 válasza bandus (#79616) üzenetére


GabN73
addikt

Én 1,5 hónapja olvasok egy 300+ oldalas könyvet...
Na jó, de az "szakmai" .... :DDD

(#79619) DeFranco válasza bandus (#79616) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ready player one

(#79620) oriic válasza DeFranco (#79619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az mekkora egy rohadt jó könyv. :R Most csinálják a filmet belőle, de én nem akarom. :(

Live-Die-Respawn

(#79621) bandus válasza DeFranco (#79619) üzenetére


bandus
veterán

köszi, akkor átment a finom célzás :D :R

Saint:
szégyen szemre ezt nem ismertem, de hazafele ha lesz időm meg is veszem ;)
illetve ezek is érdekesek lehetnek: [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#79622) DeFranco válasza Magnum_ (#79614) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az egy dolog, hogy instant megoldás kell, nyilván nem vár el az ember mestermunkát, de ha összeillesztek 3-5 db 3 MP-s képet akkor ne egy 0,25 MP-es képben kapjam már meg a végeredményt.

azt meg nem tudom mit tudna rontani az eredeti minőségen, nagyon szar képfeldolgozási algoritmusnak kell lenni ahhoz, hogy egy mobilkamerás képet átcsorgatva egy appon rosszabb legyen a végeredmény.

te egy asztali, minimum 15-30 perces taskban gondolkodsz, én meg egy 2 perces instant mobil megoldásban.

ne süllyedjünk le a kávé/monitor/hifitopik színvonalára pls.

no offense nem támadok csak tisztázom a félreértést.

[ Szerkesztve ]

(#79623) zsolti72837 válasza macilaci78 (#79603) üzenetére


zsolti72837
őstag

Lövöldözött is. Elvileg.

Olyan játékkal Én is játszottam, de nem biztos, hogy az volt.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#79624) DeFranco válasza zsolti72837 (#79623) üzenetére


DeFranco
nagyúr

miért írod az Én-t nagy betűvel?

(#79625) macilaci78 válasza zsolti72837 (#79623) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor ez már inkább egy modern Battlefield, ahol kocsiból lehet kifelé lőni. :o
Nem érdekel, ki kiket mennyire gyilkolászik. A szeretteim, barátaim legyenek épségben, a többiek meg a nagy egész részei. A nagy egészben meg van hely némi kalkulált veszteségnek. (Malthus elmélet még drasztikusabb.)
Mi magyarok vagyunk, nekünk vannak belső feszültségeink is bőven, nincs szükségünk külső segítségre az acsarkodáshoz. :(

DeFranco: én Én néha a szóközhöz nyomom a Shiftet a tulajdonnevek kezdőbetűje helyett. Saint pedig előszeretettel üti a telón a Shiftet a környező a, y, s betűk helyett. Persze kereshetsz mögöttes dolgot is, lehet, van is...

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#79626) zsolti72837 válasza macilaci78 (#79625) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát ez olyan GTA-s :(

Itt hál Istennek még nincs ilyen és remélem nem is lesz.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#79627) Tim82 válasza DeFranco (#79624) üzenetére


Tim82
nagyúr

Öntudatos.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79628) GabN73 válasza macilaci78 (#79625) üzenetére


GabN73
addikt

Azért nem normális, főleg hogy az a "vallás/szervezet" lényegében az egész világ ellen "háborút" indított. Főleg a franciákat meg a nyugati népet gyűlölik.
Nekem pont volt ismerősöm Nizzában, egyből jelentkezett be facebookon, hogy jól van, nem is értettem először hogy mivan, kb 20-30 perc múlva hozta le az index is csak.
Meg mondjuk nekem ki is lett húzva FranciaO nyaralás gyanánt, max Monaco...
Olasztól pl nem tartok annyira, pedig ott aztán megy még mindig a "partraszállás".

Szóval azért nyugodtabb lennék, ha bárhová eltudnék menni nyaralni, és nem azt kell nézem, hogy bizony ez az ország/város felejtős, mert kitudja hogy melyik őrült kezd el őrjöngeni.... :U

(#79629) zsolti72837 válasza GabN73 (#79628) üzenetére


zsolti72837
őstag

Olaszba katasztrófa, hogy mi van. :(
Horvátország?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#79630) 7 válasza Tim82 (#79627) üzenetére


7
addikt

Miert magazod DeFrancot? :P

(#79631) DeFranco válasza Magnum_ (#79617) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#79632) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Na helló gyikok! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79633) Tim82 válasza 7 (#79630) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én nem fogazok magazok senkit. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79634) Tim82 válasza Tim82 (#78725) üzenetére


Tim82
nagyúr

No, hát eladó lett: Phenom II X2 555 BE (@X3, 3,6 GHz). Topiklakóknak 7k.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#79635) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Valaki nem megy jövőhéten Szolnokra?:)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#79636) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Uplayen ingyenes a Splinter Cell.

Továbbá átrágtam magam 200 hsz-en, látom minden a szokásos mederben :D

Qru: Te mint autós szaki: Ford Ka 2005 körüli, vagy inkább clio?

zsolti72837: Valaki biztos megy.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79637) Magnum_ válasza DeFranco (#79631) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te meg engem kóstolgatsz... :U

I humbly and respectfully decline™

(#79638) hszilard666


hszilard666
veterán

Állok a budakeszi spárban, mammer a pénztárnál megkérdezi hogy nem én játtszom e az éjjelnappalbudapestben, mondom nem :D

Psp és csatik még mindig for szél!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79639) DeFranco válasza Magnum_ (#79637) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jóvanmá' nehari... ilyeneket akarok csinálni, bevallom :D

btw. pxlr lett a megoldás.

(#79640) Magnum_ válasza DeFranco (#79639) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ezek nekem is tetszenek amugy.

Szili: mondom en.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#79641) zsolti72837 válasza Mercutio_ (#79636) üzenetére


zsolti72837
őstag

Okés, de ki? :)

Amúgy 202 sebesült van. :Y

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#79642) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Ma szabin voltam... peca... szarraeges...

Kircsi napcsi volcsi :D

(#79643) Qru válasza Mercutio_ (#79636) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez túl tág, szűkíts. Milyen Clio? Milyen Ka?

Clioból pl az 1.5 DCi óriási szopóka és a szoftvere is botrányosan sz@r kakarterisztikát kapott. Vannak típushibák de nem írom le, mert hidd el nem akarsz 1.5 DCi-t. Főleg kitudja hány millió km-ereset.
A benyósok azok vállalhatóak. Erre azt szoktam/tuk mondani, hogy a benzinesek annyira egyszerűek, hogy még a franciák se tudták elcseszni. :D A fogyija moderált annyit eszik amennyire nyomod. A bele nem egy Audi minőség de cserébe az ára sem. Rozsda itt is jelenlehet, meg a szokásos futómű gondok (fossa az olajat a gátló pl).

Ka: Már a maga korában (amikor megjelent) is elavult volt a motorja de ez egyedül a magas fogyasztásban merül ki, elég sok az alkatrész hozzá, ezért olcsó is. A formáját inkább nem kommentálom. :D
Rozsdára figyelj oda, főleg a tanksapkánál szeret rohadni meg ugye ahonnan a sós wassert kapja (mint minden) az alja és a sárvédő. Futómű itt is megér egy misét. Önmagában nem sz@r de ezek az utak bármit tönkretesznek 10 év alatt meg pláne ha nem költöttek a kocsira...

mod:

Cool: Na és fogtál vmit a boton kívül?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#79644) Magnum_ válasza Qru (#79643) üzenetére


Magnum_
nagyúr

egyszerűsíteni is lehetne azzal, hogy egyik sem jó választás, a clio 1.4, vagy 1.6B motorral még sok szódával elmegy.
de a bele botrány.

I humbly and respectfully decline™

(#79645) Qru válasza Magnum_ (#79644) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Autós témában nem tudok rövid postot írni. :D

#nincsbennetarcsi

(#79646) Magnum_ válasza Qru (#79645) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Maskepp fogalmazok.
Levontam Mercucicanak a megfelelo kovetkeztetest :D

I humbly and respectfully decline™

(#79647) werszomjas válasza Qru (#79643) üzenetére


werszomjas
őstag

Melyik évjárat clio botrány?

üdv

(#79648) Mercutio_ válasza Magnum_ (#79644) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na, akkor passz, 2005-nél nem régebbi Yaris/swift jóval drágább, esetleg egy fiat barchetta vagy az is sz*póroller?

Qru: Csakis benyás.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#79649) Qru válasza werszomjas (#79647) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Clio II. ('98-'12)

Egyrészt a benne lévő Delphi-féle befecskendező rendszer 150-200k után összeomlik (van Siemens és Bosch-os változat belőle azok talán egy fél fokkal jobbak) miatt vált hírhedtté, másrészt mert a hajtókarcsapágyak hasonló futás után szintén beadják a kulcsot általában. Talán az se véletlen, hogy ez az első autó ahol a gyártó utólag vitte le az olajcsereperiódust... :U

mod:

Mercutio: Nincs új a nap alatt a piac kiméletlenül beárazza melyik autó mennyire rentábilis. Szóval nem csoda, hogy a Yaris/Stift drágább.

Barchetta menő de véleményes...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#79650) Mercutio_ válasza Qru (#79649) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ehhh, senkiháziak kezében...... :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.