Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80101) Chaser válasza hszilard666 (#80092) üzenetére


Chaser
titán

topiktali butus?
;] ;] ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80102) fant0mi válasza werszomjas (#80100) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha nincs senkinek, akkor berajzolod es egy lecet (hosszu vizmerteket, masik butorlapot, stb) rogzited mellette es amenten tolod a dekopirt.

(#80103) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Bűzbomát hol lehetne venni? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#80104) Tim82 válasza zsolti72837 (#80103) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bűzbombaboltban.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80105) föccer válasza fant0mi (#80102) üzenetére


föccer
nagyúr

Dekopirral nem.allnek neki igy sem
A legjobb pengek is felre huzhatnak. Ehhez allvaglnyos vagy asztali kkrfuresz kell, butorlapot szepen vuszont csak az ehhez valo tarcsaval/geppel lehet vagni.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80106) Magnum_ válasza Tim82 (#80104) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

I humbly and respectfully decline™

(#80107) CoolBoy323 válasza fant0mi (#80102) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ilyennel tudok szolgalni

(#80108) rizso válasza Magnum_ (#80093) üzenetére


rizso
addikt

Arany? Nemá :( Bár ha a csajodnak kell, akkor nem szóltam ;] :P

--------------------------------------

MÁS:

Lehet újra aktuális lesz egy szervizes pozíció nálunk. Laptopok ismerete, bővítése, teljeskörű takarítása, szétszedése, különféle szoftverek telepítése (Windows, Office, stbstb), mindenféle problémamegoldás ("nem kapcsol be", "lassú", "gyakran újraindul" és társai), alkalmanként értékesítés, ügyfelekkel való kommunikáció, és lényegében az én és kollégám tehermentesítése, ezek lennének a főbb feladatok :)

További előnyök:
- angol nyelvtudás
- komplexebb szaktudás, legyen szó akár forrasztásról, vagy komolyabb szervizes munkákról
- telefonok és táblagépek javítása, pl. egy kijelzőcsere vagy töltőcsati forrasztás

Szaktudáson felüli elvárások:
- saját magára, munkájára, és környezetére igényes
- ne legyen lusta tróger
- munka iránti alázat
- teherbírás
- alkalmazkodóképesség, rugalmasság
- önálló munkavégzés

Ha aktuális lesz a dolog, és felveszünk valakit, az tényleg kell rendelkezzen a fentiekkel. Az nem elég, hogy valaki újratelepítette már a kis gépét 1-2x, meg tett bele extra memóriát. Nem, ez sajnos tényleg édes kevés. Bejön ügyfél szervizes géppel, én átpasszolom, innentől a leendő kolléga tudja átvenni teljes egészében a folyamatot. Mérje fel mi a gond, orvosolja, számlázzon, tartsa az ügyféllel a kapcsolatot, szóval csináljon meg mindent, nekem csak annyi legyen már a dolgom, hogy köszönjek neki, mikor kimegy a boltból. Vagy mondjuk ha azt mondom, hogy Józsikám, légyszi csomagold be ezt a gépet, moss fel, ugorj fel a postára (ilyesmik is beletartoznának néha a tehermentesítésünkbe), akkor csinálja szó nélkül. Meg nem árt, ha tud CoD4-ezni :)

Ha van innen valaki, vagy van ismerőse, akit érdekelhet a dolog, dobjon egy pü-t. Nem ígérek semmit, egyelőre még nem is él a pozíció, de simán lehet, hogy hamarosan aktuális lesz...

Nem egy olyan ember volt, aki alkalmasnak találta magát, és kiderült róla, hogy igazából kurvára nem ért semmihez, de legalábbis ahhoz nem, amire jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#80109) werszomjas válasza CoolBoy323 (#80107) üzenetére


werszomjas
őstag

Ezzel tutkora tudsz egyenesen vágni? :DDD

Viszem a lapot, vágjuk, hozom a lapot. Így megoldható?

üdv

(#80110) CoolBoy323 válasza werszomjas (#80109) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

En biztos nem :D

(#80111) werszomjas válasza CoolBoy323 (#80110) üzenetére


werszomjas
őstag

És ha reggel megyek amikor még nem ittál alkoholt? :DDD

Állj, most jut eszembe, holnap jön hozzám Winner mester szekrényt építeni, nála vajon van ilyen mobil asztalos műhely?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#80112) Qru válasza werszomjas (#80111) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Írj neki, hogy legyen. :D

#nincsbennetarcsi

(#80113) CoolBoy323 válasza werszomjas (#80111) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ha nem ittam, akkor plane nem :DD

(#80114) Magnum_ válasza rizso (#80108) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ez olyan handras stilusban ment...
Nem,az nem feltetlenul jo.de, de tudom, hogy Mo.-n vagyunk.
Berezes? Egy tal rizs? :D (a poen csak ez volt, a tobbi nem)

I humbly and respectfully decline™

(#80115) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#80114) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mi bajod a rizsaval??? :Y :))

(#80116) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#80115) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Semmi, kedvelem.
De ez azashirdetes (ami nicns is), olyan hogy is mondjam.. manapsag divatos es laza volt. Meg komolytalan :D

I humbly and respectfully decline™

(#80117) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#80116) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem holnap megint vizvalaszto csevegesem lesz a fonokkel :)

(#80118) Chaser válasza rizso (#80108) üzenetére


Chaser
titán

ha megfizetnétek simán....de úgyse fizetnétek meg ;] :)
1x beficcentem egy boltba, linuxtól unixig kb minden szervizfeladatok mellet, 80-ért, igaz sok éve volt, de azért rákérdeztem ugye hetente 80?
hihi:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80119) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#80117) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Majd jelezz :R

I humbly and respectfully decline™

(#80120) Chaser válasza Magnum_ (#80116) üzenetére


Chaser
titán

jó volt ez, csak a lényeg kimaradt, mert ha azt mondja nettó 120 vicc volt ez, nem álláshirdetés, netto 150-nél is ;] :)
másik oldalról én így mondanám, az nem elég, hogy elvársz mindent, azt meg is kell fizetni..ilyesmit pesten netto 250 alatt megmosolyognék, persze bejelentett 250 nem hókuszpókusz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80121) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#80119) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mindenkepp ;)

(#80122) DeFranco válasza Chaser (#80120) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kicsit el vagy szállva bérigénnyel szerintem. az ilyen meló nem nettó 250-es főleg nem bejelentett, max a mesében.

a feléhez közelebb áll a valós összeg. annak a feléhez meg a bejelentett.

persze ha találsz ennyiért, tök jó, örülök a szerencsédnek, nem sajnálom, sőt... tényleg... de mivel én meg köztudottan szarul keresek, szólj ha van üresedés :D de én nem ilyen fizetésekről tudok.

[ Szerkesztve ]

(#80123) Chaser válasza DeFranco (#80122) üzenetére


Chaser
titán

hihi:) kiröhögném...
ismerek csájét' -közelről:D - csak eladó pesti számtechboltban, nem 250 feléért...

ha egy burkoló azt mondja 3k/nm, és egy nap megcsinál 10-20nm-t, ne röhögtessük már ki magunkat

némi szaktudás kell a leírt melóhoz

napokban kartonost kérdeztem, 4,5k/nm számla nélkül, anyag benne van, nm-re az max 1k

utolsó boltot is úgy hagytam ott hagyjuk már a hülyeséget, aztán jó lett volna ha visszamegyek, ment a pH@szom ;]

szerk: egyébként kis vidéki boltban ilyenért 120-130 kézbe
pesti faluban meg mintha 3x annyiba kerülnének a kiadó lakások, jah akár 4x annyiba

tudom, a pénz nem motivál, mondtam is főnöknek, akkor 5k helyett csak egyet kérjek ügyféltől?:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80124) CoolBoy323 válasza Chaser (#80123) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Akkor menj el burkolonak, vagy kartonosnak...

Utana beszelgessunk tovabb ;)

(#80125) DeFranco válasza Chaser (#80123) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mennyiért, ebből mennyi a bejelentett, és hány százalékra taksálod a vetítésfaktort? (megint csak no offense, de az 100, hogy mindenki kurva jól keres, meg nagyon sikeres, meg az életben nem hibázott, és a legnagyobb pofáraesés is győzelmi jelentésnek van eladva, a legnagyobb córesz meg highlifenak a hegyen... ezt már megtanultam)

a szakmunka más, ott tényleg őrült árak vannak. vízgázvillany, burkolás, festés, stb. tényleg horror. de a kereskedelem nem ilyen, ott bármikor talál egy titánt, aki 60% pénzért megcsinálja a 80% munkatartalmat, a maradék 10%-ot kiveri belőle a maradék 10% meg benyeli a kedvesuram. a tulaj jól jár, a titán jól jár, a többiek meg mehetnek az önérzetükkel a kasszához. szervizelés is kb. dettó nem a szaktudás szükségtelensége, hanem a titánfaktor miatt. és magyarázhatod, hogy nem tudja pistike a félpénzért, nem fognak többet adni, max. elvárni.

[ Szerkesztve ]

(#80126) Chaser válasza CoolBoy323 (#80124) üzenetére


Chaser
titán

nem kell elmennem, az elvégzett munkának van értéke
fizikai melóhoz teherbírás kell
a leírt melóhoz szellemi tudás, nem kevés és tudni kell kezelni az embereket
mancika aktát tologatni megy el 120-ért, de akkor qrvára nem dolgozik amit meg is értek

szerk: DeFranco
a leányzó albija magában 100k rezsi nélkül és nem qrva h másból pótolja a bevételt
az, hogy vannak akik apróért elmennek dolgozni nem az én bajom
és dolgoztam pár boltban, tizenéve 80k még oké volt
ilyen munkára nagyon nem bármikor talál embert, még mondta is..sokan úgy képzelik odavalók, de közel sem
nem szalagmeló ez
én egyik melóhely után 3 hónapig röhögtem, egyik nyomoréknál nagyobbat találtak a helyemre..jah, meg kellett volna becsülni/fizetni, utána rájöttek, de akkor már eszembe nem volt visszamenni

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80127) CoolBoy323 válasza Chaser (#80126) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De, tenyleg menj el.

Lattal mar burkolot mercivel?

En villanyaszkodtam ugye. Volt h egy evig csak azt. Ketten 120 havi fizut alig tudtunk hazavinni... Jarulekok, adok esatobbi... Ja es nem 8 ora fix...

Ja, es azt is szamold bele, h az epitoipar nem 12 honap, max 8.

(#80128) Chaser válasza CoolBoy323 (#80127) üzenetére


Chaser
titán

még olyan burkolót is, akinek naggggyon szép háza volt a merci mellé...:)
pont a burkolás ami egész éves, télen benti melókat tudják csinálni

két éve volt nálam villanyos, nem kértem számlát apróságokról, sztem a 20 megvolt neki 1 nap alatt bőven:)
a vizesnek meg volt főállása, így rezsije 0, ő se panaszkodott túlzottan...a segédmunkása már igen, napi 5k-ért, amiből fél napig csak a mestert nézte

deh lényegtelen, fentebb felsorolt legyél eladó, szervizes, rohangálj, legyél önálló, teherbíró, terhelhető, mindezt pesti faluban, apróért ilyet nemá':)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80129) DeFranco válasza Chaser (#80126) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó hát ezek becslések meg elképzelések.

nekem egy picit több infóm van erről, bár ez sem a bölcsek köve.

ha a szakmában mozogsz és találsz ennyiért, tök jó, tényleg szólj és (ha nem is revidiálom magam mert egy fecske nem csinál nyarat, lehetnek kivételek, de) beleveszem a képletbe, lehet hogy én látom totál rosszul.

de ebben az esetben tényleg veszek egy pákát és kiképzem magam :D

(#80130) Chaser válasza DeFranco (#80129) üzenetére


Chaser
titán

nekem nem lenne arcom 120-at ajánlani ilyen melóért, pláne mert vidéki szalagmunkánál is megvolt 0 szakértelemmel összességében 100-120 netto/hó, és 1-2 embert ismerek aki számtech boltokban dolgozik
nagyon más, amikor csak eladó valaki, de mint a példa mutatja, valahol azokat is meg tudják - akarják - fizetni
ha én termelek akkor nekem fizessenek, ennyi, aki ilyen elven működik előbb-utóbb meg is találja azt a munkáltatót aki őt keresi, én inkább csináltam magamnak melót, de mellette akár dolgoznék is, viszont csak ha megfizetnek, és akinek elvárásai vannak az fizessen v elvárás ne legyen:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80131) rizso válasza Magnum_ (#80114) üzenetére


rizso
addikt

Félreértés ne essék, a fenti kis gondolatmenet NEM állásajánlat, csupán egy kis piacfelmérés a mi szemszögünkből, és egy kis belsős info az itt lakóknak :)

Ha valaki esetleg állást keres, akkor szerintem minden lehetőséget megragad, már csak azért is, mert ha most 1-2 hónapig nem is veszünk fel senkit, de ha már volt nálunk legalább egy kicsit beszélgetni, esetleg bevállal 1-2 próbanapot, szimpatikus nekünk, bármikor előszedhetjük a jelentkezését, ha aktuális lesz a meló.

Szerintem csak őszintén írtam le, hogy mik az elvárások, amikkel nem árt, ha tisztában van az, aki fontolóra venne egy jelentkezést. Mondjuk kollégának nagyon kevés jelentkező felelne meg, azt mondja, hogy még egy olyan fasza munkatárs, mint én, tuti nincs ;]

Chaser: nyilván nem te lennél a célközönség, valószínűleg neked kis pénz lenne a fizu :) De ha megfelel amit adunk, ám legyen, szívesen látunk :D
Viszont az sem igaz, hogy a leírt elvárásokért 250e netto a minimum. Tudom mennyit keresnek nálunk a hasonló munkakörben dolgozók, több konkurens cég bérezésével is képben vagyok, és sajnos a netto 250e a legtöbb helyen csak álom. 150-200e netto között van az átlag, de olyan srácról is tudok, aki egy másik kisebb cégnél 110e nettot kap ezért a munkáért. És bár igaz, amit írsz, hogy ehhez a pozícióhoz kell azért némi tudás, de azt is tudod, hogy nálunk a szerviz rész nem abból áll, hogy napi 8-10 gép fixen meg kell legyen, mert ha nincs, akkor a kialkudott bérből levonás lesz, hanem viszonylag laza a napi teljesítés, viszont azt úgy várjuk/várnánk el, hogy ne nagyon lehessen belekötni. Továbbá "másik oldalról én így mondanám, az nem elég, hogy elvársz mindent, azt meg is kell fizetni" - vagy inkább így: az nem elég, hogy elvársz mindent, azért meg is kell dolgozni. Szerintem nagyon sokan vannak, akiknek ez egy álom meló lenne 150-200e-ért :) Meg persze olyanokat is ismerek, akik nem mennek el dolgozni hét számjegyű fizu alatt - de az megint más, jókor-jó helyen, ismer ezt-azt, vagy éppen tényleg olyan tudása van, amiért bármennyit fizetnek neki.

De jogos, tényleg megértem azt a felfogást is, miszerint ez itt Pest, ne adjuk már alább 250e nettonál, csak ezzel az az egyetlen baj, hogy a munkáltatók nem így gondolják. És hiába van valakinek önérzete, hogy márpedig ennyiért ő nem vállal munkát Pesten, a munkáltató nem fog többet adni, ameddig van 50 további jelentkező akár kevesebb pénzért is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#80132) Chaser válasza rizso (#80131) üzenetére


Chaser
titán

nem önérzet, tudom mennyi tudás kell az ilyenhez és tudom, hogy hobbiból is mennyit kapok xy melóért
nos az a tudás nem 1-2 nap alatt gyűlik össze
azt meg te is tudod, olyan megbízható embert, aki ért is ahhoz amit csinál, embereket is tudja kezelni, nem minden bokorban találsz, olyat sokat, aki azt hiszi ért hozzá
és jól mondod, pesti falu, kicsit más ingatlan/albérlet árakkal mint vidéken, mivel ott kerestem lakást tapasztaltam:)
nálunk a kartonozás sem 4,5k/nm pl kméten, 2k+ anyagért is találtam egyből jelentkezőt, pesti faluban 4,5k-tól indul, a koma azt mondta nézzek szét nyugodtan, van aki 8-at is elkér érte és el is hiszem
én azzal, hogy ott vagyok, és korrekten csinálom a munkám bármennyi munkám van megtettem a részem, ügyfelekről nem nekem kell gondoskodni sztem:) ugyanerről az oldalról mondhatom azt is, nem várok el több pénzt 10 leszervizelt gépért mint 5-ért, téli szezonban sem kérek dupla bért, de elvárom, hogy a nyári pangásban sem kelljen azt hallgatnom mennyire pang a bolt
volt egy jó tanácsadóm pár éve, lepasszolta a főnökét, a faszi nem is vett fel többet olyat akinek volt némi pénze és rálátása a dolgokra ;]
akinek ilyen melóért megfelel 120-150k egészségére, nekem azzal nincs bajom
én is csak elmondtam a te elvárásaidért én mit várnék el anyagilag, ennyi:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80133) GabN73 válasza Magnum_ (#80096) üzenetére


GabN73
addikt

Gépées mennyire lassú benne? Vagy kell mindig kalibrálni?

Rég nem volt kínai telefonom :B

(#80134) Mercutio_ válasza Magnum_ (#80098) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha biztos, hogy cserélik garisan nekem jöhet!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80135) CoolBoy323 válasza rizso (#80131) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az se mellekes, h a munkaltatonak 200k fizu adasa 400k-ba kerul kb. Ezt ki is kell termelni...

(#80136) Tim82 válasza GabN73 (#80133) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem régebbi MTK SoC...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80137) Chaser válasza GabN73 (#80133) üzenetére


Chaser
titán

már majdnem minden kínai:)
xiaomi is az és legjobbak közt van, jó kis teló, nemrég ilyet vettem ajándékba, magamnak is elgondolkodtam rajta
arany nem arany, határeset, csajokhoz közelebb van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80138) GabN73 válasza Tim82 (#80136) üzenetére


GabN73
addikt

Ilyen téren én még a Jiayu G2/G3 korszakában élek még ... :) ;]

(#80139) Tim82 válasza GabN73 (#80138) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szajomiék a Redmi termékvonalon (is) egy ideje már Qualcomm SoC-ot nyomnak a telefonokba. Azokkal meg nincs nagyon GPS gebasz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80140) Mercutio_ válasza rizso (#80108) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha mindezt tudja mi szükség rád? :DDD Probanapért remélem fizettek ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80141) Chaser válasza Tim82 (#80139) üzenetére


Chaser
titán

note1-em van, mtk, semmi baj a gps-szel:) redmi3-nál sincs gond
amivel gond van, az újabb miui
enyém v5, gyakorlatilag nehéz belekötni, de ugye fejlesszünk, használható a v7, de hívást felvenni felfelé kell húzni a csúszkát, lerakni le, ez v5-nél jobb-bal volt, egy kézzel is simán, v7-nél már mókás meg kb értelmetlen
de összességében nagyon korrekt telefon az áráért, magamnak is elfogadnám
nincs led értesítő, engem az zavar, bár a többi modellen meg van de kb minek, mi4 szérián érdekes az biztos

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80142) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nt250? Uhh de elegedett lennek :DDD

Gabn: elinditom a gps es teszi a dolgat, nincs csuszas

Mercu: sose gariztattam meg wayteqnel, nem tudom, mi a hozzaallasuk.

Chase: nekem semmi bajom az arany szinnel. Arany Rolexet se utasitanek el :D

Gődd morgi gyerekek.

I humbly and respectfully decline™

(#80143) Tim82 válasza Chaser (#80141) üzenetére


Tim82
nagyúr

note1-em van, mtk, semmi baj a gps-szel

[link]

redmi3-nál sincs gond

[link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80144) Melack


Melack
veterán

Reggelt!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#80145) Mercutio_ válasza Magnum_ (#80142) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aszittem eustock :B

'zen

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80146) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Ma reggeli issue. Elobb ert ide a masik szobaba egy kollegano, mint aki szokott es aki szokta nyitni az irodat. Nem megy vissza a portara kulcsert, inkabb telefonalgat, hogy valaki hozza fel.
Megkerdezett engem, hogy nem megyek-e eppen le. Nem.

Mercu: eustocktol vettem es a wayteq a garancia.
Ha kell, Tied a cucc :R vag GabN-e.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#80147) Mercutio_ válasza Magnum_ (#80146) üzenetére


Mercutio_
félisten

Inkább elengedem, gari téma nem az erősségem :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80148) rizso válasza Mercutio_ (#80140) üzenetére


rizso
addikt

Valakinek ki kell irni a lehetoseget ide ph-ra is;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#80149) sutszi válasza rizso (#80131) üzenetére


sutszi
veterán

Bár messze nem érint a téma, de ne akarj piacfelmérni mert szerintem ebben a témában taplóság. Ha van nyitott pozíció, akkor hirdess/keress. Ha nincs akkor meg nincs miről beszélni. A pályázó ideje is drága, max nem anyagi formában... Szóval ezzel csak negatívba fordítod a rólatok kialakítható képet...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#80150) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Utalok ebresztore kelni :O
Ugy tudnek meg csucsukalni :(

Joreggelt amugy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.