Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) Viktor77 válasza zolikaDB (#4650) üzenetére


Viktor77
titán

A Mega 2x olyan hangos. De hallgasd meg magad (jó minőségű fülessel nézd meg a videót), aztán a feltöltő videói között nézd meg a Tronsmartosat is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4652) kaszibat válasza zolikaDB (#4650) üzenetére


kaszibat
tag

Vagy a BW AS-1. Itt mindkettőt meg tudod hallgatni fülhallgatóval.

(#4653) Vbazsi2


Vbazsi2
tag

Sziasztok ismét!

Még mindig nem sikerült döntenem... Megtenné nekem valaki, hogy kaszibat kolléga linkjén meghallgatna nekem 3 hangszórót? Sajnos nincs jó fülesem, amivel megtehetném. A kiválasztottjaim: Aukey eclipse, Aukey SK-S1, Blitzwolf BW AS1. Hangzás / basszus / és a hangerö tekintetében szeretném, ha valaki tudna nekem segíteni. Hatalmas köszönet bárkinek aki segít! Köszönöm

(#4654) Viktor77 válasza Viktor77 (#4651) üzenetére


Viktor77
titán

Jól van, látom, csak a videó linkje maradt le. :) [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4655) carl18 válasza Vbazsi2 (#4653) üzenetére


carl18
addikt

Szerintem egyikkel se jársz rosszul :) Na de a kedvedért átmentem a teszten megcsináltam. A nagy Prémium hifimel de így is jól érződött a különbség.

Szóval A Blic SK-S1 kilőve, annak volt a legrosszabb hangja. Nekem az Aukey tetszett legjobban, nagyon jó a basszus és hangerő is jó. Blitzwolf BW AS1 ez még hangosabbnak tünt mint a Aukey de a basszus kicsivel gyengébbnek érződött. De ettől függetlenül ott is volt rendesen.
Szóval az Aukey Elcipse és a BW AS1 közül válasz, AZ SK-S1 kilőve annak nem volt jó a hangképe.

Többi rádbízom :R

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4656) joergie


joergie
őstag

Kollega érdeklődésére megkérdeztem, a hét második felében újra lesz tribit xsound Go német amazonon, ha minden jól megy rendel is belőle, és lehet lesz végre egy értékelésünk :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4657) Vbazsi2 válasza carl18 (#4655) üzenetére


Vbazsi2
tag

Nagyon szépen köszönöm!!! Úgyis az tetszett a legjobban! 😉😃

(#4658) zolikaDB válasza Viktor77 (#4651) üzenetére


zolikaDB
veterán

Megtettem! Igazad van, eleg jonak tunik nekem a Mega!
Kozben a T6-ot nezegettem, tetszik, hogy fizikai gombjai vannak!
Mega: paran panaszkodnak alapzajra, sistergesre. Ez konstans minden peldanynal?

(#4659) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok! Olyan gondom akadt ( Remélem nem gond,hogy ideírom)

-2 hónapos JBL xtrme
- akkuja kb 2 órát bír, és néha elveszti a BL jelet akkor megszakadt és pár mp múlva összepárosodik ismét.

Egy mobilboltból vásároltam, ahonnan persze kaptam gyári garjegyet. Számlám is megvan róla. Esetleg garanciáztatta már ezt a típust innen valaki? Cseréli vagy javítja a szerviz?

(#4660) haris válasza zolikaDB (#4658) üzenetére


haris
őstag

Nem tudom. Nekem nem tűnt fel.
Ha kültéren/zajos környezetben fogod használni, akkor ha van is, nem fogod hallani az alapzajt. Én este csöndben fejhallgatót használok, nem a hangszórót.

[ Szerkesztve ]

(#4661) Krill77 válasza papp_no1 (#4659) üzenetére


Krill77
őstag

Hires a hibáiról.

(#4662) zolikaDB válasza haris (#4660) üzenetére


zolikaDB
veterán

Igaz :R

(#4663) Jarod1


Jarod1
addikt

ehhh megjelent az extrem 2 118 euért..,,csak tudnám mi a különbség mert árban csak 2 euro

(#4664) LanyUs válasza Krill77 (#4661) üzenetére


LanyUs
senior tag

Mutass legalább ekkora számban eladott példányt más típusból azzal a feltétellel, hogy tapasztalat is minimum ugyanennyi van belőle. Plusz Magyarországon megvásárolható. Azonnal megvettem volna, DE nem jött más nyakba/vállra akasztós hordozható megoldás. Miért is lenne ez igény? Valójában a hordozhatóság nem is szempont egy ilyen eszköznél :)) Én sem azért döntöttem mellette, mert van belőle elektronikai hibás :) . Igen rizikós volt megvenni, de véleményem szerint rendeltetésszerű használattal nem lesz vele gondom.

pn199: természetesen ez garis ok, mert 8-10 órát terhelve üzemel és a jelet sosem dobja. Esetleg nincs rajta factory reset? Félek, hogy esetleg firmware update történt rajta és attól kergült meg :F Passz, csak ötletelek...

(#4665) carl18 válasza LanyUs (#4664) üzenetére


carl18
addikt

Oké rendeltetés szerű használat? :D Veszek egy videókártyát, de nem hajtók ki 100%-ra :D
Figyelj kezdjük ott olyan sokat eleve nem vettek itt extremet az ára miatt, főleg ami régen volt 90E Hufért elég drága. Annak meg mi értelme hogy az ember fél hangerőn használja, de haveromnak a Charge 2+ is kifingott, én a Sony SRS 300-at elég sokat használtan teljes hangerőn, és annyira tartós hogy még el is tudtam adni.
Következő tulaja se kíméli, és le is ejtette azóta ( ami nálam egyszer se történt meg) És még így is működik.

Azért megnézném a Extreme ezek után működne-e még :U De bármelyik JBL bluetooth hangszórónak megkérdőjelezném az élet tartalmát. Nagy részük szemétként végzi, max azon maradnak meg amiket a vevőnem is használt.

De majd egyszer beszerzek valami JBL-t aztán meglátjuk mennyire tartós :DDD

Jó lehet védeni, meg kifogásokat találni hogy több terméknél több a hiba, de könyörgöm azért magyarba tuti nem fogyott több millió az Extrémből, és én csak abból indultam ki amit magyar vélemények írtak róla.

Aki meg Volt D D FINE az írta is hogy a töltővel volt az egyetlen gond, nem adott neki elég áramot.
Rendelt még egyet és a következő generáció töltöje már kétszer olyan erős és azzal tölt is rendesen.

Nem is akarom lemenni a Fanboy vitába, de nem értem miért nem lehet elfogadni a JBL is csak a haszon hajtja.
Ha az élettartalmat nézni az ember, szerintem a Sonyk sokkal jobban bírják.

+ Itt van nálam a Tronsmart T6, elég olcsón vettem volt kétszer le ejtve és nem egyszer ment csutka hangerőn még se fingott még ki. Azért csak mert kínai elég tartósnak tűnik, nyilván van hibája de ezért az árért nem kap jobbat az ember.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4666) LanyUs válasza carl18 (#4665) üzenetére


LanyUs
senior tag

Dehogy védem! Multi cégek nem a barátaim, nincs semmi érdekem hozzájuk, csak nyerészkednek rajtam. Nem vagyok fanja se, de ha beszarik megint ott leszek majd, hogy nincs egyetlen értelmes nyakba akasztható hordozható hangszóró sem, főleg olyan, amit Magyarországon megvehetek. Nincsenek extra igényeim, de a fenti kettő feltétel igencsak leszűkíti a kört. És akkor még nem beszéltem arról, hogy leesik :) Nem szeretek háti/oldaltáskát és nem szeretnék külföldről sem rendelgetni. Röviden ennyi. A 100%-os hajtásról csak ugyanazt tudom mondani, ha nem elég 80%, akkor veszek nagyobbat.

(#4667) carl18 válasza LanyUs (#4666) üzenetére


carl18
addikt

Hát azért ha valamit a Dockin vs Extreme példája, azért ha szinte ugyan azt megkapja az ember szinte féláron már nem gondolkozok az ember, Amazon ingyen szállít házhoz németből szóval ez se tartja vissza az embert.

D fine nagyobb akcióba 35E forint, amiért még a JBL-nél egy Flip 3-at vagy 4-et kap az ember ilyenkor szerintem nem is gondolkoznák :D

Jó nem mondom nincs rossz hangja az extrémnek, csak ára az egyik gond, a másik hogy hát mennyire is strapabíró. Elméletileg a JBL nagy márka stb, akkor a cuccaik is legyenek már azzal egy szín vonalon.
Én azért ha valamit veszek nem 2-3 hónapra hanem hosszú távra. Az SRS 300 3 évig volt nálam, és nem tönkre ment csak nem használtam + ráuntam. Túl nagy volt és nehezen hordozható. :(

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4668) papp_no1 válasza LanyUs (#4664) üzenetére


papp_no1
senior tag

Köszi kipróbálom a factoryt

(#4669) LanyUs válasza carl18 (#4667) üzenetére


LanyUs
senior tag

Hidd el nagyon sok embert visszatart a külföld, most ne itt a 10 fórumtagból indulj ki. Valójában +25e Ft a nyakba akasztó és az országon belüli rendelés. Itt Mindenki maga mérlegel. Nekem megérte... amúgy szerintem sem olcsó

(#4670) carl18


carl18
addikt

Na most itt hardapron hirdet valaki egy első szériás Harman Kardon Onyx Hangszórót elég rossz állapotba 60E+ forintért :DDD hát na az árukeresőn így fagyott ki az árazás évek óta és a sok idióta azt hiszi ér is ennyit.

Onyx studio 3 40E forint zsír újanta bontatlanul, akkor a régi hogy romhalmaz állapotba 50%-al többet. ? :U

Komolyan, az ilyen emberektől felfordul a gyomrom, mikor a saját szarját is eladni mert ö a business man :DDD
Próbáltam magamba tartani, de ez tényleg olyan szánalmas.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4671) haris válasza carl18 (#4670) üzenetére


haris
őstag

Szerintem meg nincs igazad. :DDD
Épp most írtad, milyen kevés JBL fogy kishazánkban. Ebből kiindulva ez , itt nálunk egy ritkaság! :D
Meg különleges is! Hisz ez első szériás!
Nem hiszem el, hogy te nem érzed ez mit jelent!
:))

Ja és ez nem "rossz állapotú" ahogy írod, hanem patinás! :P

[ Szerkesztve ]

(#4672) carl18 válasza haris (#4671) üzenetére


carl18
addikt

Hehe :D Megmagyarázza miért drágább egy GTX 480 mint egy GTX 1080 :DDD Érdekes volna :D
Mind kettő csúcskártya csak más korszakból :U

De ha az árukereső ezt írja nincs miről vitázni :DDD Bírom valaki úgy kezeli ezt az oldal mint valami szentírást.
bírtam valaki árulta a gépét, és mindenhol belinkelte mennyibe mentek az alkatrészek árukeresőn és mutatta új ára és ott volt a link. A gépét meg szinte dupla áron árulta mint amennyit valójában ért :DDD

"De léptek mert itt a tisza-tó mellet hatalmas Zivatar várható" Lehet ki kell húzni minden az áramból :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4673) laskr99


laskr99
addikt

Gondolkodtam, és látom, hogy a JBL-ek halnak le... Dockin D Fine elvileg feleannyiba kerül mint az Xtreme/Xtreme 2. Basszusa és hangzása mennyivel másabb/jobb? Szeretem a nagy basszust, de a közép, magas is kell, mivel sok olyan zenét hallgatok. Amazonon kívül van más beszerzési hely? Onnan nem tudok rendelni(sajna csak maestro+paypal van) de remélem júliusig meg lehet oldani.. Sajna amazonos dolgokhoz nagyon nem értek, szóval garancia és társai se tiszták nekem.

(#4674) Krill77 válasza carl18 (#4667) üzenetére


Krill77
őstag

Nem szállít ingyen mar ide az amazon.

(#4675) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Kertbe keresek bluetooth-os hangfalat.
Szerintetek a következőket érdemes lehet megvásárolni?

Akai SS022A-X6

A + S12 hordozható hangszóró

esetleg ezt: SAL PAB 25A

Javaslatokat is szívesen fogadok, max. 30e a keret és jövő hétvégére már meg kell lennie... :)

Köszönöm előre is a segítségeteket.

(#4676) carl18


carl18
addikt

Szinte mindennap találok valami okleves idiótát :D
SRS 300-ról írta az egyik eladó vaterán
"20w + 10W mélynyomó ez a limitált mélynomos változat, a bolti ára 50 a sima változatnak ennek kb 65 volt. Igen akumulátoros ami bőven többet bír mint 10 óra. "

Komolyan elhiszi amiket ír róla? :D Nem létezik semmilyen limitált mélynyomós változat belőle amúgy.
Nem offolni akarom a topikot, de annyira felhúz mikor valami IQ betyár annyira de annyira el akarja adni a saját vackát. Isteníti hazudik róla, nem tudja már hogy fesse kékre az eget.
Miért jó félre vezetni a vevőt, bár szerintem senki se dől be a maszlagnak mert 0 érdeklődő van a termékre xd

Igen az amazonon nem rég megszünt az ingyen szállítás, de az a 4 euro/1200 Ft se olyan hu de nagy összeg.
Magyarba némelyik futár szolgálat drágábban hozz ki, szóval ahhoz képest nincs rossz árba :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4677) tobias40


tobias40
veterán

Androidos rendszerű BT erősítő-hangszóró van ami ajánlott is?
Így nem kellene a telefont-tabletet is járatni,vagy ez nagyon ördögtől való ötlet? ;]

(#4678) tobias40


tobias40
veterán

Találtam egy ilyet de gondolom ez nem vmi nagy minőség..

(#4679) tobias40 válasza tobias40 (#4678) üzenetére


tobias40
veterán

Igaz ez nem androidos de hátha vki tud olyat is,az internet rádió sem hátrány ebben az esetben..

(#4680) Janaboy válasza tobias40 (#4678) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem tudom ez milyen.. De en ket verziót tudok elkepzelni.

Egy regi ipod touch esetleg egy régi iphone 4-4s azon simán megy meg a tunein es nekem van ilyen gear4 dokkolo hozzá. Ez a konyhai radio :)

Masik verzió barmilyen hangszóró jack bemenettel es hozza egy chromecast audio.

Vagy vmi saját megoldas, de minden drága :(

Janaboy

(#4681) laskr99 válasza laskr99 (#4673) üzenetére


laskr99
addikt

Erre valaki valamit tud mondani?

(#4682) carl18 válasza laskr99 (#4681) üzenetére


carl18
addikt

Csak amazon játszik ha Dockin D fine-t szeretnél venni. + állítólag kiegyensúlyozott a hangzása.

Hát akkor marad az Extreme vagy Sony SRS Xb40 ha hazai rendelés? Hordozhatóság mennyire számít?

Csak akkor ott van még a Onyx Studio 3 is.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4683) laskr99 válasza carl18 (#4682) üzenetére


laskr99
addikt

Közbe sikerült intézni bankkal rendes kártyát így rendelni is tudok, Amazon mennyi garit ad? Most egy Blitzwolf BW-F3 van, elvileg JBL Xtreme ölő a dockin, basszus számít, EQ-val még rá is húzok. A hordozhatóság kb szinte semennyire, a méret az már főleg, mivel PC-n lesz használva és kb a dockin pont befér a helyre. Onyx studio 1-nél már éreztem magamban a basszust, remélem ez is ilyen :U

(#4684) djnice válasza laskr99 (#4683) üzenetére


djnice
veterán

A Dockin-nak nagyon jó a basszusa és ha nem sürgős, érdemes megvárni egy akciót: [link]

(#4685) laskr99 válasza djnice (#4684) üzenetére


laskr99
addikt

Júli 5-re szeretném kézhez kapni(szülinapom akkor van) addig remélem lesz leárazás. (Mert akkor a spórolt pénzből még 1 lövés lőtéren lehetséges)

[ Szerkesztve ]

(#4686) haten válasza laskr99 (#4685) üzenetére


haten
tag

+1 Dockin.
Alapban is elég jó a basszusa, nem kell ráhúznod. Jó választás, nem fogsz benne csalódni. Plusz még elegáns és minőségi a kinézete is. Nekem bejött...

(#4687) carl18 válasza laskr99 (#4683) üzenetére


carl18
addikt

Azért ha hálozatról használnád inkább egy Onyx Studio 3-at vennék a helyedbe. :)
Hálozatról tud 60 wattot és úgy hangosabb mint a Dockin.

Mindegyik kellően basszusos, Dockin/Extreme/Onyx 3. De EQ-val fölösleges rátolnod egy profilt, sajnos elég szépen vissza veszi a hangerőt. Ne várj tőle mélyláda hangzást, csak a méretéhez képest add jó mélyet.

Ha annyira baszust szeretnél vegyél egy asztali 2.1-et. Számítógép asztalon elfér és nem is foglal sokat több helyet mint az általad írt bluetooth hangszórók. [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4688) laskr99 válasza carl18 (#4687) üzenetére


laskr99
addikt

Maradok a BT-nál, a hangosság annyira nem számít, család a fejemet veszi ha a 10 wattos F3-at 50% felett hallgatom ha nyitva hagyom az ajtót :U Csak kezd az akksija lehalni 2 év folytonos használat után és kell egy méltó utód ami megállja a helyét, ha esetleg el is kell vinni, az F3 halk volt ilyen szempontból.

(#4689) Aske


Aske
aktív tag

Sziasztok,

nem tudom pontosan hogy hívják, amit keresek. Hangszórót szeretnék bluetooth kapcsolattal, de nem akkumlátoros kialakítással, hanem alapvetően hálózatra csatlakoztatva.

A tronsmart megánál olvastam valahol, hogy nem ajánlott töltés közben üzemeltetni.

Nekem a bluetooth ami fontos, mert a laptopot hordozom, a hangszóró meg egy helyen lenne.

Tudtok ajánlani valamit?

(#4690) Viktor77 válasza Aske (#4689) üzenetére


Viktor77
titán

Tessék, ebben a listában van jó pár, sajnos jobban nem lehet szűkíteni, de szerintem találsz megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4691) Janaboy válasza Aske (#4689) üzenetére


Janaboy
veterán

Xiaomi Smart Network Speaker?

Janaboy

(#4692) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

szeretném megkérdezni, hogy BT hangszóró fronton számít-e valamit, hogy 2.0, 2.1 vagy monoként marketingelik-e az egy tagból álló hangszórót? A hallgatási távolság 2-3 méter lenne, folyamatos mozgással...

A józan eszemre hallgatva azt várnám, hogy egy kis dobozkát 2-3 méterről hallgatva nem lehet értelmes sztereó hatást elérni, akkor sem ha raknak rá két pici hangszórót egymástól 10-15cm távolságra.

(#4693) carl18 válasza joysefke (#4692) üzenetére


carl18
addikt

Inkább csak a kivitelezést jelenti szerintem, a 2.0 két teljes tartományú hangszórót.
A 2.1 meg 1 mély nyomót, és 2 magas tartományokért felelős hangszórót kaphatott.

Manapság mindegyik bluetooth hangszórók kap passzív membránt, ami nem egyenlő a rendes mélynyomóval.
Csupán a mély hangok felerősítéséhez használják, ott ahol méret miatt a Reflex nyilás nem használható.

Hát szerintem mindegy a kivitelés lehet 5.1 is, élőben kell meghallanod a hangját és utána választani.
Esetleg Strereot akkor érhetsz el ha a hangszóróból két azonos tipust beszerzel és támogatja hogy többet össze köss belőle.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4694) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Mik a tutira Enusic Soundcup masolatok jelenleg? Amik biztosan ugyanazok :)

(#4695) carl18 válasza zolikaDB (#4694) üzenetére


carl18
addikt

Tronsmart T6 tudtommal elég nagy a hasonlóság.
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4696) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Barátnőmnek szeretnék venni valami mozgatható BT hangszórót.

-(1)
Elsősorban a konyhában lenne sütés-főzés közben használva YT-zenehalgatásra.
Másodsorban néha bevinné a hálószobába, ahol egyelőre még nincsen hangfal/TV.

-(2)
Tipikusan 2-3m távolságról lenne használva

-(3)
Rádióhallgatási hangerő, nem akarjuk túlságosan hangosan hallgatni.

Ne brummogjon, ne legyen mesterségesen ráerősítve a basszusra.

Minél tisztább, semlegesebb legyen a hangképe.

-(4)
Nem ártana, ha sokáig bírná az akksija illetve, ha konnektorba bedugva sem töltené túl az akksit.

-(5)
Tudja az új BT szabványokat, de legyen jack bemenete is. Lehessen léptetni előre hátra

-(6)
5-10E forint környékére gondoltam

Kb ennyi :)

Mostanában nem hallgattam ilyesmit. Kb öt éve a MM-ban hallgattam valami 30-50E környéki JBL és Bose BT hangszórókat. Borzasztóan gagyi hangjuk volt az árukhoz képest, akár hogyan próbálták az eladók az ellenkezőjét állítani. 5-10E-ért feltételezem manapság még szarabbat fogok kapni?

[ Szerkesztve ]

(#4697) haris válasza joysefke (#4696) üzenetére


haris
őstag

Szerintem menj be egy mediamarktba vagy auchanba, tescoba és hallgass meg párat.
Szerintem találsz olyat ami megtetszik. Szerintem nincs nagy csoda ezekben. 10 ezért nem lehet csodát várni.

(#4698) Viktor77 válasza joysefke (#4696) üzenetére


Viktor77
titán

Ennyiért én megpróbálnám a Xiaomi Mi Speakert (jó minőségű fülessel hallgasd). [link].

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4699) joysefke válasza Viktor77 (#4698) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszia a tippet!

A Tronsmart termékek (Element T2, Mega, T6) hogyan viszonyulnak a Mi Speakerhez?

BT profilokkal és kodekekkel hogyan vannak ellátva ezek a kütyük?

[ Szerkesztve ]

(#4700) Krill77 válasza joysefke (#4699) üzenetére


Krill77
őstag

Kodek? Bluetooth profil? Woah, mik vannak.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.