Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Benoe77 válasza Krill77 (#4349) üzenetére


Benoe77
őstag

Köszi, kék lett végül :)

(#4352) Stean20


Stean20
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék (ha már volt róla szó bocsi valószínűleg átsiklottam felette)!

van egy kiszemeltem, ez a "harman kardon onyx studio 4"

a kérdésem az lenne ,hogy milyen tapasztalatok vannak vele?(hogy bírja a strapát?( főleg otthon használnám esetleg kert + kissebb mozgatás ide-oda.

A hangját már hallottam Media Markban kipróbáltam. Viszont mennyire strapabíró? A lábai széthullanak-e illetve van e valami IP védettsége (sztem nincs)?
Van-e rá lehetőség ,hogy Powerbankról használjam?

" a másik kiszemeltem a "JBL extreme" lett volna de az 20-25 el drágább az már sok. (illetve egy iparibb "Makita dmr 106)"

esetleg tapasztalatok vannak e valakinek a másik 2-vel :)

Köszönöm ! :)

(#4353) afoyem válasza Stean20 (#4352) üzenetére


afoyem
tag

Üdv. 22.000-ig milyen hangszórót ajánlanátok?

(#4354) ramgail2s válasza carl18 (#4343) üzenetére


ramgail2s
csendes újonc

musicman bx 10 a neve, ultra jól néz ki, de a tartalma egy nulla.

12ezertöl indul, 20 ezerig tart, de semmit érőek,a bx 10 a legdrágább, de nagyon gagyin van össze állítva.

(#4355) schottgun


schottgun
tag

Sziasztok,

Szerintetek 20-21 ezerért postaköltséggel, 1 év garanciával ez a jószág jó?
[link]
Egy enusic/eivotoron gondolkodtam kínából 15 ezerért, de ez itthon van 20 ezerért és nem kell rá várni.
Szerintetek, esetleg jobb vétel?
Max 20 ezerért.
A lényeg, hogy Jack/bluetooth/nfc legyen, nagy akksi és a vizet jól bírja.

(#4356) Krill77 válasza afoyem (#4353) üzenetére


Krill77
őstag

Divoom voombox outdoor 2 vagy sony srs xb20

(#4357) carl18 válasza ramgail2s (#4354) üzenetére


carl18
addikt

Oké meg rákeresek, hát igen manapság az a baj hogy netten keresztül nem tudja az ember tesztelni :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4358) Cobalt


Cobalt
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, nem találok pontos leírást a sony srs-xb20-ról.Arra lennék kíváncsi, hogy hány wattos.Egyéb vélemény/tapasztalat?megéri szerintetek?valakinek van ilyene?

Köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel.: Cobalt

(#4359) Krill77 válasza Cobalt (#4358) üzenetére


Krill77
őstag

Hi. Kb a flip 4 szintet hozza. (YouTube clavinetjunkie sony srs xb20)

(#4360) Krill77 válasza Cobalt (#4358) üzenetére


Krill77
őstag

En lehet egy divoom voombox outdoor 2 t vennék olcsóbban.

(#4361) Poko51


Poko51
csendes tag

Sziasztok,
Vásárlás előtt állok és szeretném kérni a véleményeteket!
Árba olyan 30-50eFT körül keresgélek, tudjon egy 8 órát működni, egyszerre tudjanak többen is csatlakozni és mivel EDM hallgatok ezért jó lenne ha lenne szép basszus (de ne ez a maxra kitekerem és csak recseg a cucc), nyáron elég sokat fogom vinni (balatoni hétvégézés, fesztiválok, kerti party stb).
Ha nincs semmi bulizás akkor otthon egy apple tv-re lenne rácsatlakoztatva és onnan menne!

Mit tanácsoltok?, amit én néztem eddig az a JBL CHARGE 3, Beats Audio Pill+, olcsóbb kategóriába a LOGITECH UE Wonderboom!

Nagyon köszönöm

(#4362) Krill77 válasza Poko51 (#4361) üzenetére


Krill77
őstag

Sony srs xb30 vagy xb40. Amazonrol dockin d fine.

(#4363) wolfman válasza Krill77 (#4362) üzenetére


wolfman
veterán

Dockin Dfine-ra nem lehet egyszerre többen csatlakozni. Tudtommal.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4364) Krill77 válasza wolfman (#4363) üzenetére


Krill77
őstag

Most igy pontosan nem tudom. De egy 7 ezres kinaira lehet, talán erre is. Majd utána néz.

(#4365) ramgail2s válasza carl18 (#4357) üzenetére


ramgail2s
csendes újonc

Musicman Bx 10 vagy a bx 15 nem értem minek gyárt le olyan modelleket, amik idejüket múltak..
Nagy np name kínai riválisok 10.000 20.000Ftokért nagyon komoly hangtechnikákat adnak, hordozhatót- , akkust, lcd kijelzőset. Nem egyenesen arányos az ár érték ez temrék csoportban. A felhasználó ellensége a kereskedő, jó példa ez a hangszóró!

(#4366) carl18 válasza ramgail2s (#4365) üzenetére


carl18
addikt

Biztos magas árréssel dolgoznak :D Manapság nem kerül minden annyiba amennyit ér is.
Van jó ár-értékű arányú hangszórók és vannak persze elég rossz vételek is.
Érdemes inkább egy jobb minőségibbet venni kéz alól mint egy gagyi újonnan.

Amúgy jók ez a bluetooth hangszórók, a régi kazettás magnókat simán kenterbe verik. :D
Na és itt az elemmel se kell xarakodni. Még akartam egy Ghetto blaster egyszer, akkor még nem voltak ilyen bluetooth hangszórok elterjedve a piacon. Ez 2012-2013 fele lehetett. De ott maga a készülék is drága volt + ráment volna az elemre a gatyám is.

Ez a JBL Boombox kéz alól láttam 90E-ért kíváncsi vagyok milyet szólhat :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4367) Rick3D


Rick3D
senior tag

Végül sok gondolkozás és ebayes licit után megrendeltem a Sony srs-xb30-at. EQ után pofátlanul nyomja neki :DDD Azt azért nem mondanám hogy a beltéri hangrendszeremmel felvenné a versenyt de próbálkozik. Amit hallok hogy nem olyan minőség amit megszoktam. Hangkártyámmal sokkal szebben szolnak a számok , nyilván, node ha azt nézem hogy kültéren is használhatom stb... brutális :DDD Következő lépcsőfokot látnék abban ha valamiféle hangkártyával lehet használni. Igaz csak egyszerű feladatokra vásároltam (pl : edzés , munkálkodás kint ) nem érzem ezt a 30 rugót kidobásnak. Örülök hogy ezt és nem a 20at rendeltem. Szóval elégedett vagyok , remélem a nyáron megjelenő széria még ennél is jobb lesz.(pl: töltés% hangosabban és pontosan mondja)
Ritka alkalmak egyike hogy nem találok fogást egy terméken de itt minden rendben van. Lehet tévedek de ez a hangerő bőségesen elég mindenre, partyzásra azért valami jobb hangcucc dukál :)
Azért ezt a 30k félve léptem meg mert még nem próbáltam ilyet és a wireless cuccokból kiindulva sokkal rosszabbra számítottam.

Gondolkozom hogy veszek belőle még egy darabot hogy L/R be tudjam használni, leváltanám az egyik pakk felszerelt hangfalaimat az idióta kábelek stb... miatt de az már csak hangkártyával érné meg (még ha nem is létezik ilyen opció jelenleg) :DD

Mielött elfelejtetném én kaptam hozzá töltőt , mintha valaki írta volna hogy nem adnak. (nem értek a töltőkhöz szóval csak annyi hogy DC-5V) Ez a max ugye ?

Köszönöm az ajánlást és szívesen ajánlom bárkinek , megéri az árát ! :C

[ Szerkesztve ]

(#4368) Gabor901127


Gabor901127
tag

Sziasztok!!

XB40 kb mennyiért megérős? most kb 48 ért látom

Meg még az a kérdésem, hogy mennyire lehet hordozni? Tippre már nem a zsebben elférős kategória.

Amúgy kocsiba+nyári cuccokhoz kéne.

Lehet simán megérné nekem a 20-as is, persze ha 40en sokkal jobb élményt hoz akkor inkább afelé hajlok :)

Szóval melyik érné meg jobban?

(JBL felé is hajlanék csak ne lenne ennyire drága)

Köszi :)

(#4369) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Sziasztok,
van ajánlható bt hangszóró 20 ezerig, ami tud fm rádiót, esetleg dab-ot is?
Ezt találtam, de mintha legagyiztátok volna korábban: Technaxx MusicMan DAB Bluetooth Soundstation BT-X29 silber.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4370) Jarod1 válasza DoItYourself (#4369) üzenetére


Jarod1
addikt

Flip4 most 51 euró:)

(#4371) schottgun válasza DoItYourself (#4369) üzenetére


schottgun
tag

Ha gondolod írok majd erről véleményt:
goclever audio sound club rugged
21.000Ft volt postával, 1 év garanciával az AQUA-hoz.
Hét elején fog megjönni.
Vízálló, bluetooth 4.0, NFC, jack csatlakozó, 5200mah akksi,
2*10W+10W (bármit is jelentsen, majd kiderül :) )

Most látom mire lenne szükséged, arr anem igazán jó.

[ Szerkesztve ]

(#4372) vendingo válasza Jarod1 (#4370) üzenetére


vendingo
veterán

Hol?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4373) egykori


egykori
őstag

Üdv!

Sajnos nem értek a vezeték nélküli technológiához, így előre is elnézést kérek az esetlegesen láma kérdésért.

A nappalinkba szeretnék egy Bluetooth hangszórót tenni oda, ahol szoktunk ülni és tévézni. Mivel elég nagy a távolság TV és közöttünk, így viszonylag nagy hangerővel kell működtetni, ami a kései órákban már problémás.

A tévénk nem Bluetooth-képes, ezért csatlakoztatnék hozzá egy Logitech adaptert. A kérdésem, hogy ez jó megoldás vagy másként kell megoldani, vagy esetleg más adapterrel? (USB-s nem jó.)

Köszönöm a segítséget!

(#4374) Krill77 válasza egykori (#4373) üzenetére


Krill77
őstag

A speaker nagy sebességű átvitelt tudo eszköz kell legyen . Mivel a tv nel mar egyszerre kellene a hangnak a képpel jönnie. Csúszás nélkül. Ez a logi elég drága cuccnak tűnik..

(#4375) carl18 válasza Gabor901127 (#4368) üzenetére


carl18
addikt

Sony SRS XB40 1,5 Kg, egy kisebb hátizsákba belerakod és tudod hordozni. Nem a zseb típus, de ha jobb hangzást szeretsz és több basszust akkor megérheti.

MÉRETEK (SZ X MA X MÉ)
Kb. 279 mm x 100 mm x 105 mm

MÉRETEK (SZ X MA X MÉ)
Kb.198 mm x 68 mm x 69 mm

Itt a Sony SRS XB40 és XB20 méretkülönbsége. De amúgy van a piacon pont a kettő között is a Sony SRS XB30 és az még olcsóbb is. Érdemes lehet azt is megnézned :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4376) egykori válasza Krill77 (#4374) üzenetére


egykori
őstag

Sajnos, a Logitech tényleg drága, de ráadásul úgy látom, nem is jó, mert mindenhol azt olvasom, hogy "Csatlakoztassa RCA- vagy 3,5 mm-es bemenettel ellátott otthoni hangszóróit". Én nem a hangszórót szeretném vezetékkel az adapterhez kötni, hanem a tévét.

Ha tudsz, vagy bárki tud jó megoldást a problémára, kérem írjátok meg. Csak ne azt, hogy vezessek körbe a szobában 2x10 méteres vezetéket. Közben kiderült, hogy a Yamaha erősítőm sem tud hangszóróra küldeni hangot, hiába Bluetooth-képes - csak fogadni tud vezeték nélkül.

(#4377) Krill77 válasza egykori (#4376) üzenetére


Krill77
őstag

Miért nem jó a 3,5 jack bemenet?

(#4378) haris válasza Krill77 (#4377) üzenetére


haris
őstag

Mert ez bluetooth vevő (reciever), és nem adó (transmitter).
Vagyis a tv hangját nem fogja "átküldeni" a hangszóróra, hanem várja majd a bejövő jelet -feleslegesen.
És itt a "bemenettel ellátott hangszóróról" volt szó.
A logitechnek csak kimenetei vannak

Egykori #4376:
Ebayen keress bluetooth transmittert. Az kell neked.

[ Szerkesztve ]

(#4379) haris válasza haris (#4378) üzenetére


haris
őstag

Egy kicsit továbbgondoltam ezt a transmitter dolgot. Az odáig ok, hogy kis kínai küld egyet, de hogy azt hogy tudod csatlakoztatni majd a bluetooth hangszóródhoz, azt nem értem. Nem tudom, azt hiszem rendelek 1et, mert kíváncsi vagyok, vajon működne-e és ha igen hogyan....

(#4380) Krill77 válasza haris (#4379) üzenetére


Krill77
őstag

Van rajta egy gomb. A speaker meg jelez ha parositva van.

(#4381) egykori válasza haris (#4378) üzenetére


egykori
őstag

Ó, köszi! Ez az: transmitter! Sejtettem, hogy lehet valamilyen eszköz a rengeteg vezeték nélküli hangsugárzóhoz és fejhallgatóhoz. Megnézem én is a választékot.
Köszönöm, még egyszer. :R

[ Szerkesztve ]

(#4382) Shocker


Shocker
csendes tag

Sziasztok, alapvetően fürdőszobai használatra milyen hangszórót ajánlotok? A lényeg, hogy zuhanyzás közben is hallható legyen a kb. 12 nm-es helyiségben, és a környezet miatt nem árt, ha bírja a párát, esetleg a vízcseppeket. A cél, hogy 5-6 ezer alatt legyen valami használható cucc. Előre is köszönöm!

(#4383) Krill77 válasza Shocker (#4382) üzenetére


Krill77
őstag

Nincs kifejezetten ajánlott ilyen áron. Nézz szet a neten esetleg valaki linkel egy általa ismertet de az igazság az, h örülj ha szol 5e ftert. Mondjuk személy szerint nem hiszem, h vízálló kell kötelezően még a fürdőbe sem.

(#4384) bazger válasza Den Hadnagy (#4032) üzenetére


bazger
csendes tag

xb30 usb tőltés

https://youtu.be/ZJagPIq4UAo

(#4385) stewe780 válasza bazger (#4384) üzenetére


stewe780
őstag

semmi...

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#4386) afoyem


afoyem
tag

Vélemény? :)

http://www.sencor.hu/premium-bluetooth-hangszoro/sss-6200n-black

(#4387) carl18 válasza afoyem (#4386) üzenetére


carl18
addikt

Hát kérdés jó-e, attól függ mekkora az ígényed :P Ha a legjobb ár-értékűt keresed akkor a Sonyk felé mennék.
SRS XB20-30-40.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4388) odipapa


odipapa
senior tag

szerkesztve

[ Szerkesztve ]

(#4389) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Ismerősöm szeretne hangszórót, 10-15e Ft körül, beépített rádióval.
Erre van valami ajánlat?

üdv

(#4390) Krill77 válasza -szabi- (#4389) üzenetére


Krill77
őstag

Ecseri?

(#4391) -szabi- válasza Krill77 (#4390) üzenetére


-szabi-
őstag

Szerk: Töröltem.
A kérdés még adott.

[ Szerkesztve ]

(#4392) Krill77 válasza -szabi- (#4391) üzenetére


Krill77
őstag

Nem ismerek jo hangut, ami ajánlott de rádiós. Ez olyan kritérium amivel sztem jo ha talál egyáltalán. Volt itt említve egy az tán usb-t is tud a rádió mellett. A neve nem ugrik be. De a logouton volt nemrég egy speaker teszt, egy kínai ezer nevu. Annak a topicjaban is le van írva a neve.

(#4393) tobias40


tobias40
veterán

Sziasztok!
Most találtam ide ezért ide is felteszem a kérdésemet! ;]

Mi az ajánlott Bluetooth Speaker ami jól szól van basszusa rendesen és az akkuja is bír vagy 10-15 órát?

Nem baj ha olcsó de most nem az ára a fontos hanem a minőség,max 20.000 ft-ig!
Jó lenne link is az ajánlottról,lehet kínai raktár is ha onnan jóval olcsóbb mint az európai vagy a magyar bolt.

Köszi! :R

(#4394) odipapa válasza tobias40 (#4393) üzenetére


odipapa
senior tag

Az Extreme Digitálon most a Sony-k jó árban vannak. ;)

(#4395) Krill77 válasza tobias40 (#4393) üzenetére


Krill77
őstag

10-15 órát maxon?

(#4396) tobias40 válasza Krill77 (#4395) üzenetére


tobias40
veterán

Ha nem is max-on de hallgatható legyen egy esti partinál.. :)
Ha ez 6-8 óra akkor is elegendő..

Jöhetnek kínai shop ajánlások is ,nem fontos hogy 2 nap alatt meglegyen ;]

(#4397) Krill77 válasza tobias40 (#4396) üzenetére


Krill77
őstag

Party? 6-8 ora? Haat. 20 ert ilyen nincs. 25 körül van most sony srs xb30. Ez még 30 ért is ár/érték bajnok, nemhogy 25 ert. Esetleg divoom voombox outdoor 2 van 15-17 körül. De az maxon nem megy 6 orat. A tudása flip 3 koruli. Partyzni a Sony kell neked.

(#4398) konorti


konorti
csendes tag

Nem tudom milyen méretben keres, de ha nagyon hordozhatót akkor az Anker SoundCore Mini az egy elég jó hangszóró beépített rádióval vagy van még az ehhez nagyon hasonló Creative Metallix, de azt nem hallottam még élőben.

(#4399) konorti válasza odipapa (#4394) üzenetére


konorti
csendes tag

És a soncity.hu-n is.

(#4400) tamasgal


tamasgal
senior tag

Gyerekek, Dockin D Fine vagy Sony xb40? Mit gondoltok? Ki hallotta élőben mind a kettőt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.