Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) Damonhill


Damonhill
csendes tag

Sziasztok! Rendeltem egy Muse m- 630 bt tipusú bluetooth- os hangfalat , esetleg valakinek tapasztalata van vele? Nincs benne akkumlátor, külsőleg megtetszett, talán nem lesz gagyi. Valami Francia cég gyártja, sok egyébb mellett. A honlapjuk normális, de sok infó nincs róla.

(#4752) carl18 válasza laskr99 (#4749) üzenetére


carl18
addikt

Amazonon a kérdéseknél, de a Dockin oldalán is írja a support részlegen belül.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4753) carl18 válasza zolikaDB (#4750) üzenetére


carl18
addikt

Már nincs meg a Divoom eladtam, de basszusba idáig az volt az ász. 20E alatt nem hiszem találsz olyan ami azonos hangerőn olyan bass tudna. De még a Charge 3-at is megveri basszusba :U
Onbeat 500 2ND volt, nem az első generáció. Így belegondolva elég jó vétel az is, főleg ha más hangszórókkal össze méri az ember.

XB 30-at hallottam és basszusba nem volt valami nagy dúr, amúgy egyik haveromnak adtam el a Divoomot 12E-be :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4754) laskr99 válasza carl18 (#4752) üzenetére


laskr99
addikt

Áh értem, angolt tudok ezért nem találtam :D

(#4755) zolikaDB válasza carl18 (#4753) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszonom valaszod!
Egesz pontosan ez az a tipus? Divoom Onbeat 500 ipon

(#4756) carl18 válasza zolikaDB (#4755) üzenetére


carl18
addikt

Igen ez az :) Vagy is volt, Szerintem jó árba van :)

Itt a kis tesztem róla, fal tövébe volt rakva max hangerőn. Elégé érződik szerintem a basszus :C
Teljes hangerőn ment [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4757) zolikaDB válasza carl18 (#4756) üzenetére


zolikaDB
veterán

Emiatt a kis teszted miatt terelődött a figyelmem rá :DDD

(#4758) csaszi72 válasza carl18 (#4744) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Hosszú hónapok óta az első jó hír..😁

Onyx stúdió, na, ezt szajkozom évek óta. Spórolni, majd egy ilyet venni.😊😎

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#4759) carl18 válasza csaszi72 (#4758) üzenetére


carl18
addikt

Hát nővéremnek Onyx 3 van valóban, jó de sokan nem adnak ki rá 40E forintot + a mérete miatt nem a legkönyebben hordozható. :)) De az tény hogy a hangja mindenért kárpótolja az embert.

Sokan 20E alatt keresni valamit ami hordozható és jól is szól, esetleg egy kisebb táskába hátizsákba belefér.
Egy Onyx3-at nem rakunk egy hátizsákba is. Unokaöcsémmel csak a buszmegállóba vittük ki, sajnos a kör alakja miatt nincs rajta fogás. + Az akku mérete, és hogy nem víz és por álló.

Nekem van Tronsmart T6 és Divoom Onbeat 500 is volt, és a kettőt között hatalmas különbség volt. Basszusba főként, ha valaki olcsón akarja a legjobb hangzást, megéri a +6E felárat a divoom.
A tronsmart nekem csak a hordozhatóság miatt kellet, így azért belefér egy nagyobb zsebbe.
Onbeat 500 1.1 kg volt, én meg meguntam a fél téglákat magammal cipelni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4760) carl18 válasza zolikaDB (#4757) üzenetére


carl18
addikt

Ja vágom :D 20E alatt nem tudok semmit ami jobb basszust tudna mint a Divoom 500.

Egyedüli Alternatíva a Doss Sound XL, de az 28E a Divoom meg Aquánál 17 most.
Én tavaly nyáron vettem 15E-ért, annyiért megérte újonnan az Aquától :)) 16 volt shippingel.
Bár a Doss még nem hallottam, csak az is kapott egy valódi mélyet.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4761) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Német amazonon meg lehet valahogy spórolni a magyar postázás költségét?

Tribit XSound Go 36EUR-ért van jelenleg. Erre jönne a posta (5EUR)....

(#4762) carl18 válasza joysefke (#4761) üzenetére


carl18
addikt

Már nem szállítanak ingyen, szóval sehogy :F Bár ha kimész ausztriába tudtommal oszrákba még ingyen megy de ott is egy adott összeg felett.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4763) zolikaDB válasza joysefke (#4761) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez olyan jo vetel?

(#4764) joysefke válasza zolikaDB (#4763) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

(#4765) joergie válasza joysefke (#4761) üzenetére


joergie
őstag

dems kollega rendelt ilyet ha jól tudom kb 1 hete. Őt lehet meginterjúvolni róla.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4766) spanyoll


spanyoll
addikt

Sziasztok!

Olyan hangszórót keresnék, ami tud fm rádiót fogni magától is, plusz ugye van rajta bt.

30 a keret, anyósnak lenne, hogy munkahelyén vagy hallgassa a helyi adókat fm-en keresztül, vagy spotifyról kilőjje a zenét.

Miket mondanátok, ami neki a legjobb lenne? Ha van ilyen fícsör, hogy esztétikus és óra is van rajta, stb, akkor az csak előny.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4767) Viktor77 válasza spanyoll (#4766) üzenetére


Viktor77
titán

Ez szerintem egész normálisan néz ki.

Ez viszont biztos jobban szól, de szebb is, és "márkásabb".

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4768) Kro


Kro
tag

Üdv.
Ajándékba keresnék egy jobb minöségű bt hangszórót.
A keret 20-30 között van. Fiatal srácnak lenne. Szeretné ha viszonylag jól szólna szabadban is és minőségre is elfogadható legyen (tudom csodát nem kell várni ennyiért).
Nem igen vagyok járatos ebben a témában, én egy flip 4-et néztem. De szivessen elfogadok más alternatívát is.
Előre is köszi a válaszokat. :))

(#4769) spanyoll válasza Viktor77 (#4767) üzenetére


spanyoll
addikt

Mindenképp a második a szimpatikusabb, inkább legyen akkor egy komolyabb. A 30 alatti designosabb kategóriában ő akkor a bestbuy? Ha igen akkor már vesszük is :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#4770) carl18 válasza Kro (#4768) üzenetére


carl18
addikt

Flip 4 helyet inkább egy Sony SRS XB30 árba szinte ugyan az, de a Sony jobban megéri. :)
Itt az összehasonlító videó, ez biztos meggyőz hogy a Sonyt vedd [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4771) Kro válasza carl18 (#4770) üzenetére


Kro
tag

Igen, jobbnak néz ki valóban. De nem igazán lehet már hozzájutni sajna. Vagy tudsz valami helyet ahol még van készleten?

(#4772) carl18


carl18
addikt

Üdv, bocs most láttam tényleg kifutott az a széria. Azt hittem még van 30E-ért, 25E-ért esetleg XB 21, az is van olyan jó mint a flip 4 és még olcsóbb is.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4773) Viktor77 válasza spanyoll (#4769) üzenetére


Viktor77
titán

FM rádiós, órásból nincs olyan nagy választék. Szerintem esztétikus, jól szól. Hallgasd meg vásárlás elött, de szerintem meg fog felelni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4774) zolikaDB válasza Kro (#4771) üzenetére


zolikaDB
veterán

Debreceni MM-ban van XB30, 33e HUF-ert.

(#4775) Kro válasza zolikaDB (#4774) üzenetére


Kro
tag

Köszi a kecskemétiben is volt a polcon, de itt 29-ért. :D
Igaz csak 2 szín volt de mindegy:) Köszi a tippet neked is meg carl18-nak is!

(#4776) carl18 válasza Kro (#4775) üzenetére


carl18
addikt

Oké nincs mit, remélem tudtam segíteni :) Igen nagyon kifutott széria már a XB 30 alig van már belőle sok helyen.

Jöhetne valami új Bestbuy hangszóró a piacra, amit magyarba is árulnak jó áron :))
Jelenleg inkább a IPX védelem fejlődik, van hozzá raknak egy kis fényt.

Tech2 srác Gál Balázs asszem unboxingolt nem rég youtubon egy XB41-et és a Sony is le írta a kis kézőkönyvbe hogy max hangerőn 4 órát bír kb a hangszóró. Szóval a 24 órás űzzem idő kb fél hangerőn lehet reális fények nélkül.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4777) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok Bluedio ! BS-5 Mini jó lehet tudtok rolla valamit ?

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#4778) carl18 válasza gery14 (#4777) üzenetére


carl18
addikt

Hát igazából ismeretlen típus, nincs igazán tesztelve. Inkább ilyen orosz rulet ha ilyet veszel, persze számít mekkora az ígényed és mire kell.

Sokan a Sony X11-re is azt írja brutál hangja van, ami elég távol áll a valóságtól :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4779) Barni420


Barni420
csendes újonc

Sziasztok!

Mi a véleményetek a JBL Xtreme 2-ről? Megéri az 1-hez képest? És tudnátok ajánlani még Bluetooth hangszórót, amit érdemesebb megvenni, mint az Xtreme 2-t/ Xtremet 100e Ft (+,-10Ft) körül?

(#4780) carl18 válasza Barni420 (#4779) üzenetére


carl18
addikt

hardverapron szokott lenni JBL Boombox 90E körül, a JBL extreme 1 is 60E -ért megkapható.
JBL extreme 2 nyilván túlárazott lesz, 90-100E körül lesz.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4781) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Egy ismerősöm szeretne főleg kültérre, egy ha kell hangosan is jól szóló hangszórót. Ti melyiket ajánlanátok neki? Nekem a tippem a JBL Boombox, vagy esetleg a Harman Go+Play volt. Ezek közűl melyiket ajánlanátok?

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#4782) Viktor77 válasza hkari (#4781) üzenetére


Viktor77
titán

Ha Amazon is szóba jöhet én tennék egy próbát ezzel.

Valami brutálisat szól, egy kisebb falu hangosítására is elég. :) [link]

Itt egy HK-Aiwa összehasonlítás (jó minőségű fülessel hallgasd).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4783) carl18 válasza Viktor77 (#4782) üzenetére


carl18
addikt

+1 az Aiwanak :) Én is azt ajánlanám inkább :)
Valóban jobb és hangosabb mint a Harman kardon vagy a JBL extreme.
110 Decibel a teljes hangereje és súlya kb 6 kg.

300 Dollár az amerikai ára. JBL Boomboxnak meg asszem 500, jobban megéri az Aiwa.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4784) hkari válasza Viktor77 (#4782) üzenetére


hkari
őstag

Köszi szépen, akkor átadom neki :) Ha ez mégsem tetszene neki, bár a hanga tényleg nagyon durva, és amennyire fülesen hallani szépen is szól, akkor a két másik versenyzőből melyiket választanátok?

A Boombox és a Harman nálam is szóba jöhet majd igazából azért térek picit vissza rájuk. Bárhol hallgatom neten a Go+Play - nek melegebb és "profibb" a hangja talán. A Boombox meg hangos, de picit túl harsány, és nem érzem picit sem kiegyensúlyozottnak. Jól érzem én ezt?

carl18: Neked is köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#4785) carl18 válasza hkari (#4784) üzenetére


carl18
addikt

Igen teljesen jó, én az Media markba kipróbáltam pár hangszórót. Boombox 60% hangerőig jól szól, fölötte a hangzása elég érdekes lesz. De jónak semmikép se mondanám, a Harmanokat leteszteltem sokkal jobb volt a hangja. Jobbnek éreztem mint a JBL-t, szóval hangzásba én is a Harman Kardon hoznám ki, Go+play jobb hangja mint a Boomboxnak.

Sokan még is veszik a Boomboxot, nagy hangszóró JBL is, és hát mozog a két membrán az oldalán :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4786) Barni420 válasza carl18 (#4780) üzenetére


Barni420
csendes újonc

Szerinted melyik a legjobb az Xtreme, Xtreme 2 és a 90k-s Boombox közül?

(#4787) haris válasza Barni420 (#4786) üzenetére


haris
őstag

A Harmann Kardon Go+Play
;)

(#4788) carl18 válasza Barni420 (#4786) üzenetére


carl18
addikt

Extreme 2 még halkabb mint az Extreme 1 szóval :))
A Dockin D fine most már JBL Extreme 1 és Extreme 2 killer :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4789) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Sziasztok!

Kerti partikhoz, nyaraláshoz keresnék max 30-40 eFt-ig megbízható, vízálló, dizájnos, NFC-s, AUX portos, microSD- (van egy fölös microSDXC 128 GB kártyám) microUSB-s, minimum stabil 5-6 órás üzemidővel bluetooth hordozható hangszórót.

Mit tudnátok ajánlani?

SOny SRS XB31 szóba jöhet?

(#4790) carl18 válasza szabo.csabi (#4789) üzenetére


carl18
addikt

XB 31-en nincs micro sd kimentek. Sajnos elég kevés hangszóró kap micro sd kimenetet, és nagy részük csak bluetoothrol tud zenélni.

Tronsmart Mega, és a Doss Sound XL ez a kettőt ami szól micro sd-ről is jó a hangja is.

Bár a 128 gigás kártyát hogy elkezelik-e vagy felismerik elég nagy kérdőjel. :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4791) szabo.csabi válasza carl18 (#4790) üzenetére


szabo.csabi
tag

Igen, számítottam rá hogy a 128 GB-s kártyám nem feltétlenül jöhet szóba. Többnél azt láttam, hogy max 32 GB-os kártyát fogadnak magukba. Egyébként még ezt néztem de ahogy látom jelenleg kifutottak a készletből ... :-(

(#4792) carl18 válasza szabo.csabi (#4791) üzenetére


carl18
addikt

Ez kicsit módosítással megjelent, Tronsmart T6 néven. Nekem is ilyen van jelenleg, Itt a legolcsóbb, de ezen sincs sd kártya olvasó. Azért nem írtam, azt hittem az SD kártya feltétlen szükséges.
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4793) szabo.csabi válasza carl18 (#4792) üzenetére


szabo.csabi
tag

Ez mennyiben jobb / rosszabb a Sony-hoz és mondjuk egy JBL Flip 4-hez képest? Le tudom tesztelni valahol?

(#4794) kaszibat válasza szabo.csabi (#4793) üzenetére


kaszibat
tag

Írtam privit!

[ Szerkesztve ]

(#4795) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Megjött ma egy újabb Tronsmart T6, a múltkori hibás példányt cserélték, most már tökéletesen szól :) Van hangja ahhoz képest milyen kis "sz*r" :D A mély is meglepően jó ehhez a kismérethez képest.

(#4796) zolikaDB válasza tomboy0013 (#4795) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha bejárattad, Alan Walker - Faded c. számát lejátszva tudnál egy fél perces videót feltölteni róla valahova?
Kíváncsi vagyok, mit tud mélyben!

(#4797) rizso válasza zolikaDB (#4796) üzenetére


rizso
addikt

Sokra nem mész vele, egy videó alapján nem fogod megtudni milyen a mélye :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4798) Viktor77 válasza rizso (#4797) üzenetére


Viktor77
titán

Jó minőségű mikrofonnal felvéve, majd jó fülessel dehogynem, lásd Oluv videóit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4799) rizso válasza Viktor77 (#4798) üzenetére


rizso
addikt

Tippre a felhasználók 98%-a nem tart otthon komolyabb mikrofont :) A másik, hogy egy Oluv-féle videót sem tartok olyan hitelesnek, mint az élő meghallgatást. Ok, nem szar, összehasonlításhoz teljesen jó, de továbbra sem olyan, mintha élőben hallgatna az ember. De ez csak az én kis saját véleményem :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4800) carl18 válasza rizso (#4799) üzenetére


carl18
addikt

Teljesen egyetértek :) Én nekem se úgy lett le egy hangszóró hangja mint oluv videójában.
Élőben az igazi valamit kipróbálni :))
Persze ki indulásnak jó oluv videója, de úgy az igazi ha az ember élőbe ki tudja próbálni :))

Esetleg nincs valakinek Eladó Dockin D fine? :D Sajnos amazon rendelés kilőve ezért keresek hátha találok valakit aki el akar adni egyet :))

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.