Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) Krill77 válasza carl18 (#4449) üzenetére


Krill77
őstag

Azt veled ellentétben senki nem várja el, h maxon hajtva full basszus jöjjön belőlük. Ott mar az elektronika tompit a legtöbb esetben. Olyan 70-80% nal kéne azért szolni valahogy.

(#4452) carl18 válasza mcs (#4450) üzenetére


carl18
addikt

Hát igen mondjuk ott a mediamarkba csak nagy egy nagy üres csarnok volt :) Még kéne jó pár nap hogy jó alaposan kiteszteljem :D

Hát jó nekem volt sony SRS 300 ami pont max hangerőn adta legjobban a basszust. De azért egész kicsi volt a SRS 20 :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4453) carl18 válasza Krill77 (#4451) üzenetére


carl18
addikt

Hát jó de én azért vettem a fáradtságot és alaposan leteszteltem mind. " Nekem legalább van Személyes tapasztalatom." Te meg csak azt a Rizsát mondod amit oluv, olyan vagy mint neki a kihangosítója :D

Ahhoz képest volt kevés a bass ahogy azt a Divoom onbeat 500 adta. Persze nyilván más környezetbe, szituációba is meg kéne vizsgálni, vagy face-to-face-ban.
Sajnos kevés volt az a pár perc a Media markba hogy teljesen letesztelhessem.
De van a hangzásának egy Sonys beűtése, SRS 300 hangjára enyhén hasonlít.

Mondjuk a Tronsmart hangja se tetszett elsőnek, bár rajtam kívül senki se volt a Bluetooth hangszóró részlegbe. Lehet még bejáratva sincsenek :D

Jó mondjuk számít a méret/Ár. Az biztos az SRS 20 tutira nem tetszett, túl sok a magas benne.
SRS 30 az a arany középút. AZ SRS 40 meg valóban sokkal nagyobb + azért jóval drágább.
Lehet az SRS 30 is itt a szobában sokkal jobb hangot adna. :)

Bár mondjuk szerintem fölösleges maxon üvöltetni ha a hangzása már nem élvezhető. Az Extreme is tiszta vicc 80E-ért árulják és max hangerőn az a hülye hangos betorzít a mély :D

Ezen a cuccok eleve úgy vannak megcsinálva minél olcsóbban össze dobják aztán jó drágán tovább adják. A profit a lényeg. Itt a FLip 2-őt szídják mint a bokrot! :D A hangszóró szerelő csávó szerint 2000 Ft-ot ér ami benne van :D Érdekes videó már a beszéd miatt is érdemes megnézni :D
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4454) Krill77 válasza carl18 (#4453) üzenetére


Krill77
őstag

Te meg egy sertodos dedos hülyegyerek. Voala.

(#4455) mcs válasza carl18 (#4453) üzenetére


mcs
veterán

Nem lehet, hanem biztos, hogy sokkal jobban szólna a szobádban az XB30. :)
Nálam olyan szinten jó az ágyam mögötti szekrényben, hogy még halkan is erős a basszusa. Hasonló élmény hallgatni az ágyamon ülve vagy fekve, mint egy távolabbra, mondjuk a gépem előtt elhelyezett 2.1et vagy mikro hifit.

(#4456) carl18 válasza Krill77 (#4454) üzenetére


carl18
addikt

Ez nem az első alkalom hogy valaki nem bír téged :D Én hülye gyerek? Mond a szemembe ha mered :D :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4457) Krill77 válasza carl18 (#4456) üzenetére


Krill77
őstag

Aki "nem bir valakit " az úgyis megmagyarázza, h miért, csakhogy neki legyen igaza, függetlenül a megnyilvánulasi szinttől.. Számomra szükségtelen ez a vita, igy nem is folytatom.

(#4458) carl18 válasza Krill77 (#4457) üzenetére


carl18
addikt

Nem is ismerlek ember :D Vedd be a gyógyszered ha elgurult! :D Milyen hangszóród van nagy mester ? :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4459) tobias40


tobias40
veterán

Megjött a Tronsmart Vega-m 2 nap alatt.
Nem sokat próbáltam még de a basszus az tetszik rajta,hangerő lehet erősebb de mikor nem? ;]

Szívesen meghallgatnék egy Sony-t vagy Jbl-t ebben a kategóriában hogy mit tud,egyelőre nekem tetszik!
Hétvégén családi bulin debütál,gondolkodom rajta hogy vegye-e még egyet hogy sztereóban szóljon,és hátha a hangerő is növekedne így ,persze nem a duplájára.. :B

(#4460) joergie


joergie
őstag

Fülhallgató topikban régebben láttam, hogy csináltak ilyen összejövetelt, ahol kipróbálták egymás vackát. Ti nem vágytok ilyesmire? :))
Jó mondjuk ott csendben tombol mindenki, ezek a cuccok meg hangosak, de biztos meg lehet oldani.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4461) cellukx


cellukx
tag

Sziasztok!

Szeretnék feleségemnek egy jó minőségű és hangzású bluetooth hangszórót, mert amit jelenleg hallgat már engem zavar. Jelenleg Xiaomi NDZ-03-GA-t használ.2016-,ban 10.000Ft alatt ajánlott volt :)
Most szintet lépnék és 30.000Ft-ig melyik típust ajánlanátok? Beltérben lesz használva. Zene ízlése vegyes, mindig hangulat függő, hogy éppen mit hallgat :))

Előre is köszi!

(#4462) Krill77 válasza cellukx (#4461) üzenetére


Krill77
őstag

Ha amazonrol is oke akkor doss soundbox xl. Ha itthonrol akkor sony srs xb30.

(#4463) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!

Barátnőmnek szeretnék egy hangszórót. Az eustockon láttam ezt a típust, Tronsmart Element BEAM.
[link]
Itt a fórumon nem nagyon láttam róla infót. Az hogy van egy hangulatfénye megtetszett, de ha ebben az ársávban van jobb hangzású, akkor le tudna mondani róla. Külföldi rendelés is lehet.

Előre is kösz! :)

[ Szerkesztve ]

felo

(#4464) cellukx válasza Krill77 (#4462) üzenetére


cellukx
tag

Szerintem a Sony lesz a befutó.

Köszi!

(#4465) Krill77 válasza cellukx (#4464) üzenetére


Krill77
őstag

A doss szebben szol.

(#4466) joergie


joergie
őstag

+1 a doss-nak. Ami egyedül ellene szól, hogy elég nehéz beszerezni. de megéri.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4467) bugizozi válasza carl18 (#4447) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Köszi a válaszokat! Mire írtatok már megrendeltem a Proda PR-F1-t, de úgy voltam vele, hogy átveszem, ha nem jó visszaviszem... hát az is lett a vége. Számomra az a meglepő hogy a kis Enusic® 003 jobban szól mint ez :Y iszonyú belegondolni hogy az eredeti ára 12k :F

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4468) carl18 válasza bugizozi (#4467) üzenetére


carl18
addikt

Gondoltam hogy nem lehet valami jó ez a proda :S Hát sajnos a bluetooth hangszóróknál az ár nem sokat számít. Van rengeteg túlárazott termék, ott a JBL GO, az se ér 9000 FT-ot. :N
Inkább próbálj ki valami mást, Eddigitalnál egész jó a kinállat :)
Majd írd meg mit választasz mielőtt megrendeled :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4469) Krill77 válasza bugizozi (#4467) üzenetére


Krill77
őstag

Par kivetelt leszamitva, jellemzően jobb ár/érték arányúak a kinabol rendelt cuccok mint az itthon kaphatóak. Nem terheli őket sok szirsz*r. Lehet kapni xiaomi mi-t 17 ezerért is itthon. Ami 9 e kintről..

(#4470) feloman válasza feloman (#4463) üzenetére


feloman
aktív tag

Erre esetleg valaki?

felo

(#4471) Krill77 válasza feloman (#4470) üzenetére


Krill77
őstag

En nem venném meg. Inkább olyat amiről van infó. Ez a világítás meg.. Van mini disco fény par ezerér.

(#4472) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Hány Forint körül kezdődnek a már megvehető hangszórók? Nincsenek nagy igények, csak szóljon jobban, mint a mobil beépítettje, az sem baj, ha nem hordozható, felőlem monó is lehet. Alkalmi használatra gondoltam, mert lusta vagyok a kábelt rakosgatni a mostaniba, de kb. heti 1 óra zenehallgatás volna ezzel a módszerrel, szóval sokat nem szeretnék költeni. Akkor inkább marad a kábeles megoldás, ha a lustaság drága. :D

(#4473) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

15 ezerig mi a legjobb bt hangszóró? Gondolom nem a jbl mini :DDD a lényeg hogy a lehető legszebben szóljon árkategóriájában

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#4474) Krill77 válasza K1nG HuNp (#4473) üzenetére


Krill77
őstag

Divoom voombox outdoor 2

(#4475) tobias40 válasza K1nG HuNp (#4473) üzenetére


tobias40
veterán

Én most vettem a Trosmart Mega-t innen!12.900 volt szállítással egy év garival.2 nap alatt itt volt!
Holnap tesztelem egész napos buliban! :P

[ Szerkesztve ]

(#4476) ricsi99


ricsi99
addikt

Sziasztok.
Gondolkodom ,hogy a tabletemhez tennék egy hangfalat.... na ez esetben már 2 pár hangfalam lenne.... pc+tablet... akkor inkább már egy jó minőségü bt s hangfal és kész. Viszont az asztali gépemben nincs bt.
Milyen bt adapter-t vásároljak hozzá? Mik azok a föbb ,kritériumok ami alapján válogassak?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#4477) Watcher45 válasza ricsi99 (#4476) üzenetére


Watcher45
tag

[link] Nekem ilyen Orico van az asztali gépre kötve egy szintén Orico hub-on, de én akcióban még olcsóbban vettem.

[ Szerkesztve ]

(#4478) ricsi99 válasza Watcher45 (#4477) üzenetére


ricsi99
addikt

Tehát a 4.0 szabvány kell neki? Ebay-on fogok valamit venni ,de ez jó támpont. :R

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#4479) joergie válasza ricsi99 (#4478) üzenetére


joergie
őstag

Igen 4.0 már jó. 4.2 mégjobb. mobilokban már előőfordul 5.0 de kb semmi más nem h asználja még. Ha találsz 4.2-t és nem sokkal drágább, inkább azt.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4480) ricsi99 válasza joergie (#4479) üzenetére


ricsi99
addikt

Thx.
Driver ügyben van valami megkötés? Annó xp alatt még szop@s volt néha a köbön :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#4481) Watcher45 válasza ricsi99 (#4480) üzenetére


Watcher45
tag

Ha minden igaz az Orico-hoz én a CSR8510 drivert raktam fel Win7 alatt. Ebay tele van olcsó kütyüvel, de szerintem olyat vegyél amit fórumokon ajánlanak, pl: Orico, Ugreen.

[ Szerkesztve ]

(#4482) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok! Van 2db Charge 3-am, amit befrissítettem sajnos... A probléma azóta az hogy csak akkor hajlandó stereo módban működni ha közben fut a telefonon a program. Kilövöm és már nem. Korábban 1x beállítottam és onnantól kezdve mindig stereo módban működött párban....

(#4483) C. s. válasza C. s. (#4472) üzenetére


C. s.
addikt

Valaki erre?

(#4484) joergie válasza C. s. (#4483) üzenetére


joergie
őstag

Nem igazán erről szól a topik szeirntem. Olyan 5 körül már biztos lehet olyat venni, ami jobb. talán a kis kerek xiaomit...de valaki panaszkodott hogy nem bírta sokáig a membrán.Szerintem 5ezer az alsó határ. Ha érdemben szeretnél kiadni pénzt érte, akkor 10.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4485) tobias40


tobias40
veterán

Tegnap teszteltem a Tronsmartot!
Teljesen megvagyok vele elégedve,az én elvárásaimnak tökéletes!
11-kb. 22 óráig ment egy töltéssel.(estét már csak saccolom! ;] )
Basszus tökéletes,talán kicsit sok is ,a magasakból lehetne picit több de nekem így is tökéletes.
Sógornak is kellett egyből rendelnem egyet annyira megtetszett neki,így majd kipróbáljuk a kettőt együtt! :K
A kettő simán kapcsolódik egymáshoz vagy kell trükközni vmit?

(#4486) mcs


mcs
veterán

Próbáltátok már a legújabb Sony XB31et? Egy-másfél hete van nálunk Mediaban, és meg is nyúztam. :)
Nekem küllemre nem tetszik annyira, mint a 30, de igazából hozza a kötelezőt. Az egyedi töltőcsatlakozó helyett már micro usb van, és a csatlakozók mellé vannak bedugva a funkciógombok egy része.

[ Szerkesztve ]

(#4487) C. s. válasza joergie (#4484) üzenetére


C. s.
addikt

Köszönöm a segítséget! Ezen már el tudok indulni.

(#4488) carl18 válasza mcs (#4486) üzenetére


carl18
addikt

Én nem próbáltam, de hát a házon kívül túl sok minden nem változott! :))
Sound Mode. STANDARD; EXTRA BASS; LIVE SOUND ( Ez a Élő hang a nagy újdonság benne)

Meg ha ütöd az oldalát, tetejét mindig más hangot add ki :)) Bár Szerintem most csúszott az előző generáció értelmes árba. SRS XB30 már 30E forintért nem is rossz vétel :) Annyival nem jobb az új széria mint amennyivel drágább. Szerintem, Azért egy Dockin D fine még így is ár-érték bajnok, főleg akcióba.

Bár szerintem számít a méret, de már elérték a fizikai határokat, csiszolgatni tudják de sokat nem tudnak hozzá tenni. AZ XB30 méretéből nem igazán lehet többet kihozni egyenlőre.
Jövőre jön a Charge 4 is, kíváncsi leszek mivel tud majd többet :))

Jelenleg passzív radiátorral divat felpörgetni a mély hangokat, mind JBL mint a Sony részén :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4489) Krill77


Krill77
őstag

"Bár szerintem számít a méret, de már elérték a fizikai határokat, csiszolgatni tudják de sokat nem tudnak hozzá tenni."

"AZ XB30 méretéből nem igazán lehet többet kihozni egyenlőre."
Egyelőre, inkább.. Ráadásul hülyeség. Drágán lehet jobbat összehozni ilyen méretben is.

(#4490) joergie


joergie
őstag

Ott van a Denon Envaya, annak egy álom a hangja. Szóval egyetértek. :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4491) afoyem


afoyem
tag

Helló. Ezeket néztem ki:

[link]

[link]

Melyik legyen?

[ Szerkesztve ]

(#4492) haris válasza afoyem (#4491) üzenetére


haris
őstag

Ha nem gond a kb20ezer körüli ár, akkor a sony xb20-t.
Ha inkább spórolnál kicsit, akkor a tronsmart t6-t is jó választás. Nem annyival rosszabb amenyivel olcsóbb. Vagy inkább a Sony nem jobb annyival, amennyivel drágább.
De ezek mindketten jók.

A sencor nekem nem szimpi. Nem hallottam még, leszólni nem akarom, de valahogy nem az esetem

(#4493) afoyem válasza haris (#4492) üzenetére


afoyem
tag

Erről még egy vélemény?

https://hordozhato-hangszoro.arukereso.hu/tangent/pebble-splash-p392801409/?gclid=CjwKCAjwoKDXBRAAEiwA4xnqvxI5ZVan7tajF2wHSVOo6tq5sEZ8QJ5fkLtM6W2HL9mAwmA99ta3uxoCdHsQAvD_BwE

Köszi.

(#4494) mcs válasza carl18 (#4488) üzenetére


mcs
veterán

A Live Sound biztosan egy emulált térhangzás kép, ami többet árthat, mint használhat. :)
Szerintem összvissz felesleges extrák kerültek bele. A hangzása Youtube tesztek szerint javult a 30hoz képest. Kicsit természetesebb és a max közeli hangerőt is jobban bírja.

(#4495) carl18 válasza mcs (#4494) üzenetére


carl18
addikt

Igen gondoltam én is valami szoftveres cucc :D De belegondolva Jövő januárba jön Sonynál az új generáció ismét.

2013-ba dobták ki az első bluetooth hangcuccukat, SRS 300-SRS 500 ez a kettő volt.
2014-ben jött a SRS X3-X5-X7.
2015-ben jött ennek a ráncfelvarása X33-X55-X77 meg stb :D Fejből nem tudom az összeset.
2016 oktober fele jött a Sony SRS XB3 Egyedülállóként :D
2017 elején jelent meg a Sony SRS XB10-20-30-40
2018 elején azaz idén jött az elöző generáció ráncfelvarása, SRS 21-31-41.

Ezek szerint 2019-ben kaphatunk valami igazán újat, de majd meglátjuk.
Apránként de fejlődnek ezek :D

De belegondolok azért régen a Charge2+ 55E volt újanta, Most annyiért Extremet is kap az ember újanta akcióba. Dockin D fine 43E akció nélkül amazonon.
Arra leszek kíváncsi a JBL hogy válaszol a Sonynak, mert tudtomal az XB30 minden téren jobban megéri mint a Charge 3. És még sokkal olcsóbb is, egy Charge 4 talán 25 wattos lesz?

Apámnak van egy régi kazettás rádiója, mikor össze mérten a Trosnmart T6-al elég hatalmas különbség jött ki a Tronsmart javára :D De a boltba is van nővéremnél egy hatalmas nagy fehér kazettás rádió, ami úgy szintén nem vetekszik a Tronsmartal. Pedig vagy 10X nagyobb. :D

Valami ilyesmi van a boltba is, a mély hangok mint ha nem is léteznének + Kásás hang :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4496) bazger


bazger
csendes tag

Akcióba (160 euró) megvettem a xb41-et, jetaudio hd pro full-al belőve az effektek meg az equalizer, nagyon durva. Szerintem nagyon jól néz ki. Az xb40 120 euró lett volna, de mikor az eladó kivette a dobozból az xb41-et, azt mondtam nem érdekel az a 40 euró😎

(#4497) mcs válasza carl18 (#4495) üzenetére


mcs
veterán

A Charge közepe és magasa tisztább valamennyivel, de a Sony basszusa sokkal mélyebb. Én személy szerint inkább az utóbbit preferálom jobban. :)
Furcsállom nagyon, hogy az újabb cd-s rádiók hangzása ugyanolyan maradt azóta is, amióta befutottak a passzív radiátoros bt hangszórók. Anyám Sony-ja és nálam lévő kétkazis Panasonic RX-FT530 is elbújhat az XB30 mellett. :)

(#4498) concware


concware
tag

Sziasztok!

20-30 ezer Ft alatt keresnék hordozható hangszórót, leginkább kinti hallgatásra.

Jack dugó aljzat legyen rajta és a bluetooth annyira nem szempont, de jó ha van.

Mondhatni vájtfülű vagyok, így nem tudom mennyire van értelme ennyiért hangszórót venni, ha csak prüntyög és megfájdul a fejem akkor inkább felejtős. :)

Előre is köszönöm!

(#4499) concware válasza concware (#4498) üzenetére


concware
tag

Esetleg tudtok olyan helyet ajánlani Budapesten ahol ki is lehet próbálni?

(#4500) carl18 válasza concware (#4499) üzenetére


carl18
addikt

Én Média Markba láttam van rengeteg kiállított darab :) Sony SRS Xb30 ami pont 30E jelenleg eddigitalon.
Ha véletlen 30E felett árulják és megtetszik, nettről megrendeled tesztelés után :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.