Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) Krill77 válasza mathgery (#2100) üzenetére


Krill77
őstag

Ár/érték aránya az jo. Csak én a nyitott hangzást kedvelem es nem az olyat mintha a hangszóró le lenne takarva egy pokróccal. Tehát nem kifejezetten jazz és dallam barát. Azért gondolom eqval lehet rajta segíteni.

(#2102) yanesz válasza Krill77 (#2099) üzenetére


yanesz
tag

Az előző 10W-os hsngszoromhoz képest hangosabb és jobb is.
A magas nem tompa.Egyaltalan nem gondolnek erre,mintha le lenne takarva.
Szerintem bestbuy vásárlás.

(#2103) FingR86


FingR86
őstag

UE ROLL 2 Sugarplum
Price: $45.00 & FREE Shipping

(#2104) VVoid


VVoid
aktív tag

Sziasztok szakik,
hangszórót vennék, kb 30e Ft-ig, esetleg kicsivel többért, ha indokolt. Vízállóság nem kell, de ha nem annyira törékeny, az nem baj, hosszú akkuidő fontos lenne, és persze hangminőség, már mit el lehet várni egy ilyen cucctól. Tervek szerint kis térben lenne használva, tehát a hangosság nem annyira szempont. Itthon kapható legyen, ha lehet (pár napon belül kellene).
Köszi előre is.

(#2105) VVoid


VVoid
aktív tag

SONY SRS-XB3-t néztem eddig. Más, jobb alternatíva esetleg?

(#2106) -szabi- válasza yanesz (#2094) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Azt is szeretném megkérdezni van rajta olyan fül ahol felfűzhető övre, mellényre stb?
Esetleg nem vagy Veszprém vagy környékbeli? :)

üdv
szabi

(#2107) Krill77 válasza VVoid (#2105) üzenetére


Krill77
őstag

Azzal a sonyval nem jarsz rosszul. Bár az mar többre is érdemes mint egy kis szoba.

(#2108) VVoid válasza Krill77 (#2107) üzenetére


VVoid
aktív tag

Köszi. Esetleg más, kisebb hangerejű, de jó hangú, hasonló akkuidővel?

(#2109) yanesz válasza -szabi- (#2106) üzenetére


yanesz
tag

Szia,
Holnap megnézem neked. :)

(#2110) Krill77 válasza VVoid (#2108) üzenetére


Krill77
őstag

Nem tudok rola. Ebben a kategóriában a sonyban van a legnagyobb. 8e mah. A jbl charge 2+ lenne még, ha jol tudom kismillió volt kitéve a MMban 25 e ftért. Általában a nagyobb hangerejuekben van nagyobb, nyilvan, h bírja a hajtást. Jellemzően nem raknak egy kis/halk speakerbe nagy akkut.

(#2111) VVoid válasza Krill77 (#2110) üzenetére


VVoid
aktív tag

Ok, köszi az infókat.

(#2112) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok!
Laptopon használom a Viber és társait... :) egyeseket elég halkan hallom rajta

Milyen olcsó bluetooth-os hangszórót ajánlanátok erre a funkcióra?

(#2113) yanesz válasza -szabi- (#2106) üzenetére


yanesz
tag

Nem lehet felfuzni.
Nem arra fele lakom. :)

(#2114) Krill77 válasza ben-ga (#2112) üzenetére


Krill77
őstag

Beszédre bármelyik jo. 5e ftert ha van jbl go ajofogason. Bar szvsz olyan 3
, talan 4 ezret er meg. Alkudj. Lehet van olcsóbb is pl jam.. De még egy noname is jo viberre.

(#2115) ben-ga válasza Krill77 (#2114) üzenetére


ben-ga
tag

Köszi, megnéztem, de elég drágákat láttam most...
külföldről esetleg valami ajánlott?

(#2116) Krill77 válasza ben-ga (#2115) üzenetére


Krill77
őstag

Mennyit szansz ra? Ha csak beszédre kell akkor szo szerint jo a legolcsobb is. Jofogason van 2,5 ért is. De ha kifogsz egy bluedio bs2 - t 19.99 re akciozva az allin, azzal már zenélni is tudsz. Persze xiaomik is vannak. Azokat is meg lehet nézni. Pénz függő a dolog.

(#2117) -szabi- válasza yanesz (#2113) üzenetére


-szabi-
őstag

Azt hittem van rá mód.
Köszi szépen.

üdv

(#2118) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Vásárlás előtt állok. Amire használnám: ritkán kültéren nem hangosan, szobában mp3 lejátszásra, számítógép hangszóróként. Nem fontos a vizállóság, de legyen strapabíró és min 6 óra akksi idő. Keret: 20 esetleg 25eFt. Használt garis is lehet.

Mit tudtok ajánlani?

(#2119) Krill77 válasza hitman77 (#2118) üzenetére


Krill77
őstag

Médiában volt jbl charge 2 plus, 25 ert. Ha van még.. Olcsóbban 17ert divoom voombox outdoor 2. Kis szamtech boltokban, eso allo.

(#2120) hitman77 válasza Krill77 (#2119) üzenetére


hitman77
senior tag

Most nem látok a MM honlapján charge 2-t. Érdemes lehet megnézni egy boltban?

(#2121) z2solti


z2solti
tag

Sziasztok!
Létezik az , hogy a csengőhangot vagy valamilyen jelzést nem ad a hangszóró ha telefonon hívnak?
Idős családtagnak pont azért vettem , mert a telefon csengését már nem hallja.
Egyébként minden működik : multimédia, a telefon rendszrer hangjai a hívófél hall és én is hallom őt a hangszórón.
Ez egy általános dolog ( még nem volt ilyen hangszóróm ), vagy valami régi szabvány vagy csak szimplán hibásat fogtam ki ?

(#2122) Krill77 válasza hitman77 (#2120) üzenetére


Krill77
őstag

En nem honlapon lattam. Személyesen a mammutban. Kisebb piramisnyi stóc volt belőle.

(#2123) hitman77 válasza Krill77 (#2122) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm, megnézem személyesen. Gondolom 25-ért inkább a Charge éri meg, mint a Divoom?

(#2124) Krill77 válasza hitman77 (#2123) üzenetére


Krill77
őstag

Nincs ilyen, h melyik eri meg. A divoom is jo annyiért. Nézz roluk tesztet clavinetjunkie től a YouTube on.

(#2125) hitman77 válasza Krill77 (#2124) üzenetére


hitman77
senior tag

Azt néztem, pont egy flip-el hasonlítja össze. Valóban rendben van, arra gondoltam, hogy ha a Charge 2 25 -ért még megvehető lenne, akkor talán a 8eFt felárat megéri.

Lehet ezeket hálózatról használni folyamatosan, amíg nem visszük valahova? Akksi ilyenkor 100%-on van folyamatosan?

(#2126) Krill77 válasza hitman77 (#2125) üzenetére


Krill77
őstag

Azt, h megéri-e v sem azt nem tudom. Ha van pénzed vedd a dragabbat. Az akku dolog meg szvsz nem tul ajanlott semmilyen akkus dolgot 100% utan tolton hagyni.

(#2127) FingR86 válasza mathgery (#2097) üzenetére


FingR86
őstag

(#2128) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Sziasztok, Blitzwolf F4-nek mind a két oldalán kéne szólnia a hangnak?
Mert nekem csak az egyik oldalán szól.

(#2129) Krill77 válasza Heavyrain (#2128) üzenetére


Krill77
őstag

Akkor gáz van.

(#2130) Jarod1 válasza z2solti (#2121) üzenetére


Jarod1
addikt

milyen hangszóró? mindent ki kellene tolni a hangszóróra, lehet a h külangerő külön le van halkítva..

(#2131) FingR86 válasza Heavyrain (#2128) üzenetére


FingR86
őstag

mármint az elején jobb és bal oldalon vagy pedig elöl hátul gondolod?

(#2132) Heavyrain válasza FingR86 (#2131) üzenetére


Heavyrain
őstag

Igaz, rosszul fogalmaztam meg.

Elől mindkét oldal szól. A hangszóró hátulja viszont nem szól (ahol a bekapcsológomb van).
Ez normális?

(#2133) FingR86 válasza Heavyrain (#2132) üzenetére


FingR86
őstag

szerintem az úgy van jól. előre szólt a 2 kis csipogó hátul meg jött a mély hang. vagyis nekem így rémlik. pár napja adtam el az enyémet.

[ Szerkesztve ]

(#2134) Krill77 válasza Heavyrain (#2132) üzenetére


Krill77
őstag

En tökre azt hittem, h a jobb vagy a bal hibás. Fogalmazásbol ötös..

(#2135) z2solti válasza Jarod1 (#2130) üzenetére


z2solti
tag

Szia!

Emagon vettem, A+ AI3 Bluetooth hangszóró. Én is úgy gondoltam ,hogy minden ki megy rá, de nem.
A hívás jelzést ( csengőhang ) csak a telefonon szól a hangszóró meg se nyikkan.Más hangok pl. a ha valamolyen alkalmazásn megnyitást hang kiséri az szól a hangszórón is.Teljes hangerőn van a telefon és a hangszóró is. Ha a hangszóróval fogadom a hívást konkrétan üvült a másik fél hangja.
Azt hiszem a hangszórónak valamilyen hangot kéne adnia ha hívás van, de nem hallani semmit.
Csak azt nem tudom ,hogy ez normális ennél a tipusnál vagy hiba?

szerk: Alapvetően nekem csak a kihangosításhoz kellene, de ha valakinek erre van jobb ötlete, ne kíméljen!
Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

(#2136) -szabi- válasza FingR86 (#2127) üzenetére


-szabi-
őstag

Van különbség nem kicsi.
34$ vs 55$

üdv

(#2137) moma


moma
őstag

Neketek az eszközre csatlakozás mennyire sima? Nálam win 10 és blitzwolf f4-el van amikor nem akar átmenni a hang pedig elvileg connected az eszköz. grrrr. Van valami ötlet mi lehet ilyenkor? Nincs valami megbízható külső program erre esetleg?

we all deserve a bit of luck.

(#2138) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

10e forint környékén mit ajánlotok? Ezt néztem ki, nem tudom mennyire jó. Hálás lennék esetleg más tippekért. + / - pár ezer forint még belefér. :))

Samsung Galaxy S23+

(#2139) Krill77 válasza jUUh (#2138) üzenetére


Krill77
őstag

Beltérre jo. De az akku nem valami fényes. Es 12e sztem sok érte. Mire kell? Ha kültérre kellene akkor még egy 5-öst ra kéne dobni.

(#2140) jUUh válasza Krill77 (#2139) üzenetére


jUUh
addikt

Igazából semmi komolyra nem lenne használva. Főleg beltérre, néha kertbe, teraszra :DDD. Mi lenne a drágább megoldás? :)

Samsung Galaxy S23+

(#2141) Krill77 válasza jUUh (#2140) üzenetére


Krill77
őstag

YouTube : Divoom voombox outdoor 2 clavinetjunkie
17e, jo akku, jo hangero, eso allo, 360 fokban szól, tiszta hangzás, Ár/érték jó
Hátrányok : alacsony hangerőn még nem jön meg basszus, adni kell ra (bass boost), néhány kemenyebb zene ( techno pl) torzithat nagy hangeron.

(#2142) jUUh válasza Krill77 (#2141) üzenetére


jUUh
addikt

Sajnos ez nekem már drága, meg felesleges is. A Xiaominek van esetleg valami árban megfelelő társa? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#2143) Krill77 válasza jUUh (#2142) üzenetére


Krill77
őstag

Igazából a xiaomi a leginkább ajánlott beltérre, normál hangerőhöz. Esetleg itt feljebb beszéltek az enusicrol illetve annak a klonjáról. Nagyobb akku es teljesítmény. Ha szükség van ezekre.

(#2144) -szabi-


-szabi-
őstag

Ez a Soundcup, Leadzm, TTLIFE ... stb hangszórók sztereóban adják?
Ha igen akkor egy kisebb meg egy nagyobb hangszóróval?

SZERK: Felül a hangerő-szabályzónál biztos nem felfűzhető?

üdv
szabi

[ Szerkesztve ]

(#2145) hitman77 válasza Krill77 (#2126) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm. Ma megvettem a Charge 2+-t. A Budaörsi MM-ben van még nehány darab. A kiállított 25eFt a bontatlan 30eFt. Nagyon jól szól egyenlőre meg vagyok elégedve vele.

(#2146) mufi


mufi
senior tag

Rekordidő alatt megjött a dockin d fine. Nagyon jó. De örülök, hogy nem a szonyit vettem meg még ha ez több is volt :B

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2147) -szabi- válasza mufi (#2146) üzenetére


-szabi-
őstag

Gratula hozzá. :)
Tudnál majd üzemidőt mérni vele?
Kisebb hangszóróknál fél hangerőn, de ennél nyilván nem ez teljesen más kategória.
Olyan hangerőn ahol kültéren 1-2 méteren belül még beszélgetni lehet.
Előre is köszi.

üdv

(#2148) mufi válasza -szabi- (#2147) üzenetére


mufi
senior tag

Most toltottem fel, es nem voltam megelegedve a zenevel amit a samu6rol nyomtam. Rakotottem a panasonic tv-re, csak amulok...de komolyan...hihetetlen hogy milyen jol szol vele meg a radio is a tv-rol...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2149) Krill77 válasza mufi (#2148) üzenetére


Krill77
őstag

Kíváncsi vagyok hányszor fogod kihasználni az erejét egy ev alatt. Az enyém kisebb teljesítményű (igy is hangos) es ez sincs kihasznalva.

(#2150) djnice válasza mufi (#2148) üzenetére


djnice
veterán

Tegnap volt akcióban 99.95 EUR-ért, én is berendeltem kettőt, kíváncsi leszek. Remélem nyáron sikerül összehasonlítanom egy Harman Kardon Go+Play-el is.
Hogyhogy jobban szól a TV-ről meghajtva mint egy telefonról? Ugyanazt a fájlt próbáltad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.