Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Ajánlást szeretnék kérni 10-20€ árkategóriában hordozható bluetooth sztereó hangszóróra. Telefon, notebookhoz lenne, az elvárások nem túl nagyok de azért jó lenne ha valamilyen szinten normálisan szólna. Előre is köszi.

(#1802) Digitalis válasza Joshi (#1801) üzenetére


Digitalis
senior tag

szerintem

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#1803) IG55


IG55
senior tag

Üdv!

Proda PR 308-ról vagy PR 750-ről mit lehet tudni, megérik az árukat?

(#1804) makardavid8


makardavid8
újonc

Sony SRS-XB3 lett amit vettem nagyon jó aki arra vetemed hogy ezt veszi meg az nem fogja megbánni!! én konkrétan beleszerettem a hangjába pedig kritikus természet vagyok

[ Szerkesztve ]

(#1805) glaci válasza makardavid8 (#1804) üzenetére


glaci
őstag

Örülök, hogy sikerült választani és, hogy meg vagy vele elégedve!
Jó zenéket hozzá!

Meghallgattál többet is és úgy választottad vagy csak pont sikerült bele trafálni?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1806) makardavid8


makardavid8
újonc

Megláttam media marktba hogy akciós se szó se beszéd el is vettem a pirosat és vittem :DD nagyon állat :C

(#1807) glaci válasza makardavid8 (#1806) üzenetére


glaci
őstag

Értem. Szóval akkor csak egy szerencsés belenyúlás volt. (Mondjuk én hasonló helyzetben meghallgattam és összehasonlítottam volna. (Most viszont már inkább ne tedd, nehogy megharagudjál magadra.) Egyébként jó cumó, úgyhogy tulajdonképpen nem nyultál bele rosszul.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1808) makardavid8


makardavid8
újonc

Egész eddig a JBL-t istenítettem aztán rájöttem hogy a Sony a lehető legmegfelelőbb hangszórót csinálta meg az én ízlésemnek :D :))

(#1809) glaci válasza makardavid8 (#1808) üzenetére


glaci
őstag

Az jó! :)
(Én is a Charge 2+ -t nézegettem, de a kettőt soha nem tudtam össze hasonlítani élőben, "csak" Oluv oldalán utólag.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1810) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok!
Segítsetek!
Egy Bluetooth hangszórót szeretnèk venni. Nfc nem feltètel. Üzemidő ès basszus annál inkább.
Proda típusban kettőt nèztem.
- Party-750
- X6

Esetleg meg tudjátok mondani,hogy melyik lehet jobb?
Vagy ebben a kategóriában másfèle esetleg?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1811) IG55 válasza Henker2 (#1810) üzenetére


IG55
senior tag

Tescoban 20% akcióban vannak a Proda hangszórók, de X6-ot sehol sem láttam, 750et vettem. Összehasonlítási alapom nincsen, nem tudom megmondani, hogy máshoz viszonyítva hogyan szól. Az X6 tudtommal jobban szól, de kb 6 ezerrel drágább is.

(#1812) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Banggoodról tud valaki jó kis Bluetooth-os hangszórót amit lehet 10-5-ös kuponozni és 15-20 dollárból megvan?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1813) Henker2 válasza IG55 (#1811) üzenetére


Henker2
addikt

Ès vègülis a 750-ről mi a vèlemènyed?
Tapasztalatok???

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1814) IG55 válasza Henker2 (#1813) üzenetére


IG55
senior tag

Proda PR-750

Semmilyen összehasonlítási alapom nincs, ezért teljesen szubjektív, amit írok:

Tetszik:

- minőségi hatása van
- oké a hangzása
- van benne rádió

Nem tetszik:

- ha módot váltok, állandóan leordítja a hajamat mikor bemondja, hogy éppen mit választottam. Ezt nem lehet sem hallkítani, sem kikapcsolni. Erre minden bekapcsolásnál is fel kell készülni.
- a rádió része meglehetősen fapados, annyit tud, hogy végigszkennelni az adókat, és elmenti őket sorban. Ezen a sorrenden változtatni nem lehet, és manuálisan sem lehet hozzáadni csatornát. Ha nem talált meg valamit, akkor kikeresem kézzel, és úgy hallgatom. Menteni nem tudom.
- a kis kijelző, a 3 db party led (vagy mi ez) nem kikapcsolható.
- a hozzá adott manuál nevetséges. Nagyon hülyén tartalmazza azt a minimális infót is.

Bluetooth, jack kábel lejátszást próbáltam eddig, illetve a rádiót. A többi funkciót nem (lejátszás pendrive-ról és sd kártyáról). USB-n keresztül tölti a telefont.

(#1815) Henker2 válasza IG55 (#1814) üzenetére


Henker2
addikt

"Okè a hangzása"
Ezt leirnád kicsit bővebben?
Basszus, közèpmagas tartomány...

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1816) IG55 válasza Henker2 (#1815) üzenetére


IG55
senior tag

Egyáltalán nem értek az ilyesmihez, nem tudom, hogy más hasonló hangszórók hogyan szólnak.

Van egy halk hangerőn eléggé hallható alapzaja (ha közel hajol az ember). Ezt bluetooth és jack kábel kapcsolatnál is ugyanúgy hallottam.

Basszus számomra kielégítő, közép az hiányzik szerintem, magas van.
Rosszabbra számítottam.

Nézd meg azt a videót, amit privátban említettem. Talán okosabb leszel.

Még egy negatívum:

Nincs töltőfej a csomagban, csak egy USB kábelt adnak, amit hogy milyen árramforrásba dugsz, már a te dolgod.

[ Szerkesztve ]

(#1817) Krill77 válasza IG55 (#1816) üzenetére


Krill77
őstag

Nem szoktak fejet adni, csak usb kábel.

(#1818) Henker2


Henker2
addikt

Ha minden igaz, hètfőn birtokomban lesz majd egy Proda X6. Tapasztalatokat meg fogom osztani veletek

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1819) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Örülök, hogy ilyen topic is van. Remélem itt kapok segítséget BT hangszóra vásárlásával kapcsolatban.
Eddig YT videók alapján próbáltam volna dönteni...nem szánok rá túl nagy összeget, de ebben az árban szeretném a legjobbat venni :)

Kezdem az elején: napokban eldöntöttem, szeretnék egy BT hangszórót. Hamar rá is találtam a JB GO-ra.
Majdnem meg is rendeltem, de akkor jutott eszembe, hogy ha távolabb megyek (Kína), talán a JBL GO árán, jobbat is kaphatok...?
Maximális összeg amit BT hangszóróra költenék, az 40 USD!

Amit szeretnék:
-szép hangzás (legyen benne némi BASS is)
-minél nagyobb zenehallgatási idő (6-8h minim)
-használnám szabadban is, szóval nem árt ha nem lenne baja ha ráfröccsen pár csepp víz, illetve ha fel lehet lógatni...

A fentebb írtakat figyelembe véve próbáltam keresni valamit. Viszont, túl nagy a válaszék :), ezért kérném a segítségeteket...Leszűkítettem a kört amennyire tudtam, de így is sok van.
Ezek közül melyik lenne a legjobb választás (vagy esetleg, más hasonló árban)?

ARCHEER A226
BlitzWolf® BW-F3
Zealot S8 4000mAh
VTIN Portable
CRDC Bluetooth Speaker
Sardine F4

És a végére ez az Anker SoundCore. Talán ez tetszene a legjobban, de ez nem felakasztható... :U

[ Szerkesztve ]

(#1820) novaktomi válasza zsoltix (#1784) üzenetére


novaktomi
csendes tag

Szia. A barátnőmnek vettem egy olyan tdk-t. Sztem jól szól. Az árához képest mindenképp. A német amazon-on most 30 euro a fehér. De csak a fehér. Nekem egy Ue boom 2 van, ami bár többször olyan drága, nem gondolnám, h jobban szólna.
Más. A Muse hangszórókról van vkinek tapasztalata? Konkrétan az M710-t néztem ki egy barátomnak szülinapjára.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1821) matyi19 válasza novaktomi (#1820) üzenetére


matyi19
őstag

"A német amazon-on most 30 euro a fehér. De csak a fehér. Nekem egy Ue boom 2 van, ami bár többször olyan drága, nem gondolnám, h jobban szólna.""

Ezt komolyan mondod? :U
Mert ugye az UE Boom2, 100 Euro, míg a TDK jelenleg 30 Euro.

(#1822) matyi19 válasza matyi19 (#1819) üzenetére


matyi19
őstag

Az amazn.de kínálatát nézve, úgy döntöttem, ha valóban jobb a minősége egy drágább hangszórónak, megváltoztatom a rászánt összeget.
Legyen 60 Euro a maximum :D
Tehát, mi lenne a legjobb vetél maximum 60 Euro-ért?

(#1823) novaktomi válasza matyi19 (#1822) üzenetére


novaktomi
csendes tag

Nem rosszabb a tdk. Az Ue boom szoftveresen erősebb. Van hozzá app, össze lehet kapcsolni 2 vagy több Ue boom-ot, stb. Viszont csak a fehér Tdk 30 eur, a fekete asszem több, mint 80.

(#1824) matyi19 válasza novaktomi (#1823) üzenetére


matyi19
őstag

Igen azt lattam, hogy csak a feher 30€...
Kerdes mennyire ellenalo anyagbol keszult, nem tervezem dobalni, de ha tegyuk fel leesik 70-80 cm, magasbol lenne valami baja?

(#1825) Jarod1


Jarod1
addikt

a flip3 most 47, kiváncsi vagyok a flip4 mennyi lesz-

(#1826) glaci válasza Jarod1 (#1825) üzenetére


glaci
őstag

47, az nem is rossz ár! € vagy $ esetleg £ és főleg hol? (Bevallom én mostanában nem néztem, de legutoljára még 26.000,- Ft ért láttam, amit picit sokalltam. Viszont amit Te írtál, az már egész baráti ár lenne érte.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1827) Jarod1


Jarod1
addikt

Faternek adtak egyik telójához egy ilyet:
Philips BT200

Nincs rajta hangerő szabályzó, kapcsolóval tudsz választani Bt vagy kábeles kihangosítást választol,
és elég tréül szól, talán mert a trémobil adta:)



(#1828) matyi19


matyi19
őstag

Senki nem tud nekem segíteni?
Jelenleg, ott tartok, hogy 4 termék közül kellene választanom!
Kérem, akinek van tapasztalata segítsen a döntésben...akár PM-ben is.

Köszönöm!

(#1829) novaktomi válasza matyi19 (#1828) üzenetére


novaktomi
csendes tag

Azzal számolj, h az Amazon magyarországra 40 € fölött szállít ingyen. Az Anker-t dicsérik, de nincs benne NFC. A Tdk tudom, h jó. A marsboy tölti a telefont is. Sztem nagy hangzásbeli különbség nincs a 4 cucc között.

(#1830) matyi19 válasza novaktomi (#1829) üzenetére


matyi19
őstag

Az NFC, nem szempont!

(#1831) Digitalis válasza matyi19 (#1830) üzenetére


Digitalis
senior tag

Felkészültségedet tekintve, szerintem nekünk kéne tanácsot kérni tőled. :-) Én speciál, a teljesítmény, készülék súlya, és az akku kapacitásból legóznám össze. Kiválasztottak esetében,rátúrnék a neten egy robbantott ábrára is, mivel egyik a másik klónja(_ jelentősen is eltérő árakon_ )utána jöhetnek az egyéb másodlagos preferenciák, levont következtetések. Első blikkre, Divoom voombox 2, annak meg nincs akasztója, de ott sem lehet nagy vasziszdasz utólag valamit kulturáltan ráapplikálni. :-)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#1832) matyi19 válasza Digitalis (#1831) üzenetére


matyi19
őstag

Az a gondom a voombox 2-vel, hogy az az egyetlen amirol eleg sok negativumot is olvastam...
Mivel dragabb a TDK es Anker-nel is + a negativumok amit olvastam, meg mindig nem tudom melyiket valasszam...

(#1833) matyi19


matyi19
őstag

Azt hiszem, hogy a voombox marad... remele nem lesz vele gond.

(#1834) glaci válasza matyi19 (#1833) üzenetére


glaci
őstag

Majd várjuk az élmény beszámolót!

(Jó, hogy sikerült döntened, mert reggel nem volt időm írni, de már akartam javasolni, hogy növeld meg a kereted és vegyél Charge2 -t vagy SRS-XB3 -at, mert azokra még nem panaszkodott eddig senki ...)

;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1835) Krill77 válasza matyi19 (#1833) üzenetére


Krill77
őstag

Ha neten rendeled, elvileg visszakuldheted ha nincs baja is. A voombox alacsony hangeron bass boostot igenyel mert doboz hangu kicsit. 50% tol felfelé mutatja meg mit tud. Ezert kültéri.

(#1836) matyi19 válasza glaci (#1834) üzenetére


matyi19
őstag

Dontottem, de meg nem rendeltem meg...felek kicsit a Voombox-tol, a negetivumok miatt, amit olvastam...
Nem tudom, most a Sony SRS-XB3L akciosan 28 eFt-be kerul. Ez kb. 10eFt-vel tobb mint a Voombox 2g, kerdes, hogy megeri e a +10.000-t a Sony??

(#1837) Krill77 válasza matyi19 (#1836) üzenetére


Krill77
őstag

Ha van pénzed dragabbra akkor vedd azt. Plusz 10e ftnak meg lesz a latsz..hallatszata. Viszont ha nem lesz kihasználva akkor kar a plusz teljesitményért. Azt mondjuk nem tudom hol olvastad azt a sok negatív voombox rol. Clavinetjunkie tesztjeit nézd, az er is valamit. Sztem ha o azt mondja, h impressive az nem lehet olyan rossz.

(#1838) matyi19 válasza Krill77 (#1837) üzenetére


matyi19
őstag

Hasznalni hasznalnam, ugy gondolom...
Igazabol foloslegesen nem adnak +10.000 Ft-t, clavinetjunkie tesztjei alapjan, nekem hangeroben tokeletes lenne...es nagyon szep a hangja is...
Nem sokat, aranyilag kicsit tobbet mint mas tipusrol.
Akku problemarol olvastam, hogy van mikor 30-40 percet tart az akku, van hogy tobb orat.
Illetve, a micro usb csatlakozoja gyenge...
Igazabol, csak az akku ami zavarna, ha tenyleg valos a problema...!?
Nalad mi a helyzet? Hogy birja az akku?

(#1839) Krill77 válasza matyi19 (#1838) üzenetére


Krill77
őstag

Neha néha halizom, sem maxon sem egesz nap nem haliztam. Par orat volt, h ment egybefuggoen azt annyi.

(#1840) matyi19 válasza Krill77 (#1839) üzenetére


matyi19
őstag

Ertem, de Te nem vettel eszre valatozas akkuidoben?
Azt hiszem, ma megrendelem a Voombox-ot, 24 honap garancia van ra, ha hibas darabot kapnak, visszakuldom...
Nem tudom meger e nekem annyi plusz penzt a Sony...hasznalnam neha szabadban is, a Sony sokkal torekenyebbnek nez ki. Ami viszont nagyon tetszik a Sony-nal, az a hatalmas akkuido! (20h korul)

(#1841) Digitalis válasza matyi19 (#1840) üzenetére


Digitalis
senior tag

Sony specifikációi elég szűkszavúak, marketing sóder annál több van, valós akkukapacitását is jótékony homály fedi, sehol nem találtam infót :F az rms teljesítmény mellett ez is fontos adat lenne, mert utána lehetne osztani szorozni. ;) Szeretem a márkát de szubjektíve, és ránézésre ez nálam nem egy "must-have" Egyébként az első verziós kritériumaid alapján engem inkább ez fogott meg: [VTIN] :)

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#1842) matyi19 válasza Digitalis (#1841) üzenetére


matyi19
őstag

Igen az nekem is feltunt, sehol semmi adat az akku kapacitasarol.
Nem rendelnek mar Kinabol, ezert inkabb a Voombox 2G marad.

(#1843) Krill77 válasza Digitalis (#1841) üzenetére


Krill77
őstag

Az sony xb3 ban 8e akku van. Ez benne van valamelyik reviewban.
A sony jobb cucc mint a voombox, ez biztos. Joval dragabb is.

(#1844) matyi19 válasza Krill77 (#1843) üzenetére


matyi19
őstag

Ujra elbizonytalanodtam, talaltam UE Boom 2-t, hasznaltan 20 eFt-ert...
Illetve ez a Sony XB3 :U :F

[ Szerkesztve ]

(#1845) Krill77 válasza matyi19 (#1844) üzenetére


Krill77
őstag

ue boom abszolút felejtos, hasznaltan meg főleg.
Figyu itt magyarban 2 het visszakukdesi ido van ha neten rendelsz. Ott ninxs ilyen ? 17e ftwrt a divoom nagyon jo cucc. De a sony meg jobb de az mar tényleg draga.

(#1846) glaci válasza matyi19 (#1836) üzenetére


glaci
őstag

A 28 egész jó ár. (Én 30 -ért vettem és az sem számított soknak.)
Az akku kapacitás sajnos tényleg nincs feltüntetve sehol. Hogy nem kicsi, az biztos, mert a mellékelt 15V/2A -es töltő is izzad vele több órát, mire végez. Meg hát tényleg nagyon sokáig birja.
Igazából engem csak az zavar rajta, hogy nem tudom ellenőrizni hogyan áll, így a leg váratlanabb időpontokban tud lemerülni. Ugyanis csak a vége előtt 15 - 30 percel kezd el villogni az aprócska LED, hogy merül. Addig meg használnom hetekig az autóban. Mindig, amikor vezetek 50 - 100 km -eket, akkor megy 1 - 1 órát. És hát nagyon sok ilyen alkalom van, mire megadja magát, de akkor is zavaró, mert ha látnám, hogy a végét járja, akkor indulás előtt felraknám tölteni.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1847) matyi19 válasza Krill77 (#1845) üzenetére


matyi19
őstag

De itt is vissza lehet kuldeni...
Csak attol tartok, a Sony nem lesz mindig akcios, es jobb lenne egybol azt venni...

Ok, akkor az UE-t kozarom.

[ Szerkesztve ]

(#1848) matyi19 válasza glaci (#1846) üzenetére


matyi19
őstag

Igazabol a kapacitas mellekes, ami erdekel mennyi ideig lehet zenet hallgatni rola...ami ugye, nem keves a Sony eseteben.
Volt elotte mas BT hangszorod is?
Kepek alapjan nekem, torekenynek tunik. Mennyire az?
Hangminoseg milyen?

(#1849) Krill77 válasza matyi19 (#1847) üzenetére


Krill77
őstag

A sony akcio nelkul is van, h 30e. Elég regi tipus, sokszor akciozzák. A kerdes tovabbra is az, h mennyit szansz ra. A divoom azerz az árért a best de plusz 10 e az barmilyen termeket tekintve nyilván meghozza a gyümölcsét. En 20 e tol nem költenek többet Bluetooth speakerre. Ez a kulteri divoom is itthon szol egész halkan . Nem szomszed kompatibilis. De sokszor nagyon jo hangulatot csinal, plusz a sima tvre kotve a filmek is jobbak.
Szépen tisztan szól, de also felén bass hianyos. Nekem a tab meg a telo is támogat bass boostot így gond nincs. De a tesom ace 3 ma nem. Azon 50% tol jon meg a bass.
Milyen zenére lesz?

(#1850) Krill77 válasza matyi19 (#1848) üzenetére


Krill77
őstag

Sem a sony, sem a divoom nem törékeny. Konkrétan baromi jól ossze vannak rakva. Eso allo mindkettő. Ne vizionálj kepek alpjan. A sony az xb3at a jbl charge 2 plus ellen kuldte. Van is olyan jo. A sony amugy nem Micro usb-s. Figyelni kell a kabelre. Egyébként bármelyiket eladhatod fel ev mulva ha úgy van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.