Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) ErAron


ErAron
újonc

Sziasztok, vásárlás előtt állok a keresés fázisban. Kb. olyan max 20k-t szánok bluetoothos hangszóróra, de egyelőre nem találtam meg azt, ami minden igényemnek megfelelne. :F
- jó hangzás
- hosszú üzemidő min 12 óra
-és ami nagyon fontos h kompakt legyen majdnem h kicsi és pont ez a baj h a közepes méretnél kéne kicsit kisebb, de JBL GO méretnél meg azért nagyobb és JOBB.
- Sokat utaztatnám és kinti használat lenne sokszor, ezért egy minimális vízállóság is szempont.
Amit néztem sony srs-xb20 vagy ugye sony srs-xb10 de valahol a kettő közötti kategória érdekelne ami ugye árban is stimmel :D mert a 10-es 15k a 20-as 25k. Ha tud valaki valami infót az szuper lenne! :)

[ Szerkesztve ]

(#2052) Krill77 válasza ErAron (#2051) üzenetére


Krill77
őstag

Divoom voombox outdoor 2. Eso allo, 12 ora akku. 17 e. A jbl go méretűek mind szarok. A sony srs x11 et felejtsd el. Akkor mar xiaomi pocket. 11e. Esetleg a xiaomi henger, feljebb linkelték. Ha lehet egyáltalán kapni még.

(#2053) mufi válasza Krill77 (#2050) üzenetére


mufi
senior tag

A jbl charge 3 kenterberi veri a sonyt...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2054) Petyke77


Petyke77
tag

Sziasztok! Vásárláson gondolkodom. Erre a kettőre szűkítettem a kört : B&O beoplay s3 illetve Harman/Kardon Onyx S2 vagy s3. Melyiket érdemes szerintetek megvenni? A legfontosabb a hangzás, a hordozhatóság nem szempont tudom hogy a B&O-nak nincsen akkumulátora. Lakásban használnám. Esetleg szívesen veszek alternatívákat hasonló árkategóriában. Köszönöm!

(#2055) Krill77 válasza mufi (#2053) üzenetére


Krill77
őstag

Ez nem igaz. Gondolom neked az van azert véded. Nos a tesztek nem ezt mutatják. A magasai is szebbek es hangeroben jóval többet tud. Ez nem vita tárgya. Charge 3 tol a charge 2 plus is jobban szol. A vízálló boritas miatt a harmat EQzni kell a magasaknál. Őszintén szólva mar az xb3 is jobb volt a charge 3 nal.
Petyke77:
dockin d fine. Nezz rola tesztet clavinetjunkietől. Mindent ver azon az áron.

(#2056) mufi válasza Krill77 (#2055) üzenetére


mufi
senior tag

Egyik sincsen.Laptopon hallgatom samu fülessel ezt tesztet:

[link]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2057) mufi válasza mufi (#2056) üzenetére


mufi
senior tag

Meg nézgettem a Dockin D Fine-t is, de az nálunk sehol nem kapható. Annak tetszik a hangja, de a videó alapján amit küldtem, nekem nem tűnik jobbnak a sony, samu fülesen, pana tv+z5500 kombón sem... :(

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2058) Krill77 válasza mufi (#2057) üzenetére


Krill77
őstag

Alapvetően az xb30 rol volt szó. Az xb3 elonye, h hangosabb es jobb akku van benne a charge 3 hoz kepest. Olcsobban.

(#2059) csaszi72 válasza Petyke77 (#2054) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Méreteket tekintve a nagyobb mélynyomó a HK-ban van. Elvileg nem tolhat akkorát a BO.
Onyxom van az dúrván szól.Ajánlom.
Nem fog csalódást okozni.
Van itthon viszonyítási alap. Esquire, Play+go, meg egy két kisebb. Onyx viszi nálam a pálmát.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2060) Krill77 válasza csaszi72 (#2059) üzenetére


Krill77
őstag

"Elvileg nem tolhat akkorát a BO". Imádom az ilyen szakértő véleményeket. Legalább egy kicsit utána jarhatnal, mielőtt a sajátodat az égig emeled. Pont, h a jbl xtreme basszusa jobb a hk nál. Túlságosan is basszusos, sokszor hátrány már. A bos3 meg szebben szol az xtremetol. Csak mono es no akku. Ezert kell venni dockin d fine-t. Verhetetlen aron van. Plusz hordozható.

(#2061) Jarod1


Jarod1
addikt

Nem tudtam elképzelni miben különbözik a flip4 a flip3 tól:
Vízálló

[link]
51 euróért azért nem váltok a 3 ról-...

(#2062) Krill77 válasza Jarod1 (#2061) üzenetére


Krill77
őstag

Meg a ceg szerint 20% kal jobban szol. Ha ezt pontosan nem is tudni mit jelent az tuti, h tobb magas jon belőle. Talan tul is. Asszem akkuban is javult.
De, h jon ez most ide..?

(#2063) csaszi72 válasza Krill77 (#2060) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Dockin d fine, nem volt opció.
Kettő közt vacilált.
Érdemben nem segítettél.
.
Az "égig" emelem részemről tapasztalati vélemény, nem jutyúb videóból ollóztam össze. :R
;)

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2064) mufi válasza Krill77 (#2058) üzenetére


mufi
senior tag

Azt hittem a kettoben kb ugyabazok a hangszorok vannak...itt hallgattam egy uzletben, ax xb3-at, nem gyoz meg...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2065) Krill77 válasza csaszi72 (#2063) üzenetére


Krill77
őstag

Az a tapasztalásod amiben az elvileg szo szerepel? Ok.

(#2066) Krill77 válasza mufi (#2064) üzenetére


Krill77
őstag

Ahhoz képest, h hittél valamit, elég keményen fogalmaztál a "kenterbe veri-vel".

(#2067) csaszi72 válasza Krill77 (#2065) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Alacsony frekvenciájú hangot, hogy nagy erővel lehessen megszólaltatni, a hangszóró membránfelületének és a membrán lehetséges kitérésének is nagynak kell lennie.
Ez fizika.
Mondandómba azt látsz bele amit akarsz. :D
De lagalább tapasztalati, szubjektív.
A jutyúbos persze nem ment át :N

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2068) mufi válasza Krill77 (#2066) üzenetére


mufi
senior tag

Mielott meg tobb okoskodas lenne...10 evig jartam zeneiskolaba es a felveteli 95% lett, ennek java resze hallas teszt volt. Q*ra hallani az elterest. Aki nem hallja az botfulu. De ott a video is, pont ugy ahogyan en is hallottam. Az hogy nem neztem utana a speckoknak az max lustasag, a te beszolasod viszont teged minosit.
En objektiv velemenyt mondtam, erre te allitod, hogy nekem jbl-em van. Itt vege a mesenek, hiszen te mindent tudsz.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2069) Krill77 válasza mufi (#2068) üzenetére


Krill77
őstag

En csak azt mondom, hinni a templomban kell. Téma lezárva. :)

[ Szerkesztve ]

(#2070) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Beszereztem egy Logitech 715i hangszórót annak reményében, hogy a Samsung S6-omat bluetoothon keresztül hozzá tudom csatlakoztatni, de csak nem akar összejönni. Aztán kicsit utánaolvastam, és ez csak iPhone-okat tud dokkolni?! AUX kábellel működik, szerintem baromi jól szól, de hát így nem igazán tudom használni, mivel nincs almás telefonom... :(

Valaki használt ilyet? Tényleg nincs ebben bluetooth, vagy csak én bénázok?

Köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2071) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Ma két hangszórót láttam ami érdekesnek tűnt:
Muse M-910 BT
Sajnos semmi infót nem találok akksi méretét illetően.

Másik egy akksi nélküli parti-hangszóró:
Sony GTK-XB5
Ahol megoldott az áram és hordozhatóság nem szempont ott jobb választásnak tűnik, mint hasonló árú, de akksis cuccok.

üdv
szabi

(#2072) Petyke77


Petyke77
tag

Köszönöm az infokat mindenkinek! 👍

(#2073) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, van egy jbl go hangfalam, baromi jól szól, telóról tökéletesen működik, viszont laptop al mikor összehozom, csomószor elmegy a net, de paffra, olvasgattam utána, van ilyen... egymás mellett van a két vevő és bezavarja, ajánlották állítsam a csatornákat routeren, de úgy is olja, végig próbáltam az összeset kb 25 channel. Valami más ötlet? Van most nálam egy jbl 450 bt füles, ez is bluetooth os. Félek ez is ugyanazt produkálja. Kérlek segítetek.

Köszönöm szépen előre is.

(#2074) csabyka666 válasza Pandimakaay (#2073) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Ez valami interferencia lesz. Raktam a notiba egy bluetoot+WLAN kombó kártyát, de vagy csak a BT vagy csak a WLAN ment, sőt, amint bekapcsoltam a BT-t, ledobott a netről. Szerintem ezzel nem tudsz nagyon mit kezdeni, én egy USB-s bluetooth adapterrel váltottam ki.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2075) Pandimakaay válasza csabyka666 (#2074) üzenetére


Pandimakaay
tag

óó ez is már egy remek ötlet, mennyi kb?

(#2076) csabyka666 válasza Pandimakaay (#2075) üzenetére


csabyka666
addikt

Én egy ilyet vettem erre a célra, kb ez a magasság árban. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2077) Fejlesztő13 válasza Pandimakaay (#2073) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Szia! Ez nem hangszóró hiba, a laptopban lévő WiFi/Bluetooth modul tulajdonsága, pontosabban a hibája amivel sok esetben nem lehet mit kezdeni. Nekem Dell 3542 van 1705-ös modullal és amint elkezd szólni a Xiaomi hangszórón a zene, abban a pillanatban megbénul a net és semmi nem jelzi, de gyakorlatilag nem tud adatot küldeni és fogadni. Lehet, hogy van olyan beállítás amivel jól működik, bár én még nem találtam rá.

(#2078) otoaak válasza Petyke77 (#2054) üzenetére


otoaak
tag

Ha a hordozhatóság nem szempont csak a hangzás akkor pont azt az elemet lövöd ki amiért egyáltalán érdemes ilyen hangfalt venni és nem mondjuk egy jobb 2.1-et ami bármikor elveri ezeket hangzásban. És még rendes sztereó hangzásod is lehet. (csak mondom)

SG Note Pro P900

(#2079) FingR86


FingR86
őstag

vkinek érkezett már meg az enusic soundcup-ra hajazó leadzm ?
érdekelne, hogy mit tud kb.

(#2080) Petyke77 válasza otoaak (#2078) üzenetére


Petyke77
tag

Nem vagyok képben a témában,esetleg ha írsz egy két példát azt megköszönöm!

(#2081) otoaak válasza Petyke77 (#2080) üzenetére


otoaak
tag

Én egy ilyennel szemezgetek egy ideje, de ez itt már erősen off szerintem.

http://www.av-online.hu/hangfal/polk-audio-magnifi-mini-soundbar-teszt_2089/2

SG Note Pro P900

(#2082) yanesz válasza FingR86 (#2079) üzenetére


yanesz
tag

Az enyém folyamatban van,valahol az eterben.
A nyomkovetesi szám az nem valós sajnos.
Írok majd egy tesztet,amint megérkezik.

(#2083) FingR86 válasza yanesz (#2082) üzenetére


FingR86
őstag

Csak azért kérdezem, mert én eladtam az F4-et. Nem igazán nyerte el a tetszésemet és kellene vmi alternatíva. Mivel az enusic kifogyott így vagy ezt vagy SL-1000S-t tervezek.

(#2084) yanesz válasza FingR86 (#2083) üzenetére


yanesz
tag

Én is ezen a kettőn gondolkodtam. :)
Kíváncsi vagyok a leadzm minőségére,hangzasara.
Amint meglesz, letesztelem.
Sajnos a nyomkovetesi szám nem valós.Igy fogalmam sincs merre van a csomag.

(#2085) yanesz válasza FingR86 (#2079) üzenetére


yanesz
tag

Nyugodtan rendelheted a Leadzm-et!
Szép telt mély,tökéletes magas.
Teljes hangeron nem torzít,jó hangos is.
Zárt helységben tesztelem most.Kint is szépen szól az biztos.
Akksijarol még nem tudok mondani semmit.
Szerintem a leírtakat viszi.

(#2086) FingR86 válasza yanesz (#2085) üzenetére


FingR86
őstag

már meg is kaptad? akkor ez elég gyors volt. vám-nál semmi galiba nem volt?
2 hangszóró van benne plusz egy passziv membrán?

(#2087) yanesz válasza FingR86 (#2086) üzenetére


yanesz
tag

Gyors volt.Spanyolorszagban van a lerakat.
Valós tn szám is van rajta,de az eladó egy kamu számot adott meg.ezt nem értem,de mindegy :)
Átjött simán a vamon.Amugy is az összeghatár alatt van egy minimálisan.

Igen,2*12W hangszóró + membrán
Nagyon megvagyok vele elégedve.

(#2088) -szabi- válasza yanesz (#2085) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Eddig jól hangzik.
Megkérhetlek fél hangerős futásidőt tudnál majd mérni?

üdv
szabi

(#2089) -szabi-


-szabi-
őstag

Meg olyan is érdekelne, mennyire fekszik stabilan egy asztalon?
Könnyen elgurulhat?

üdv

(#2090) yanesz válasza -szabi- (#2088) üzenetére


yanesz
tag

Persze.vasarnapig meg lesz legkésőbb.

(#2091) yanesz válasza -szabi- (#2089) üzenetére


yanesz
tag

Abszolút nem gurul el.talpnak kettő párhuzamosan futó gumi csík van az alján.stabil.Felallitva is stabil.

(#2092) -szabi- válasza yanesz (#2091) üzenetére


-szabi-
őstag

Ez nem látszott a képeken, köszi.
Inkább fektetve.
Valamelyik videón láttam állítva az alján lévő membrán nagy hangerőn kissé ugráltatta.
Futásidőt kíváncsian várom.
Enyémre 6-8 órát írt a gyártó de fél hangerőn 24 órát ment (#1632)
Amiért mégis cserélném az a mélyek hiánya, de a futásidőből sem szívesen veszítenék.
Köszi előre is.

üdv
szabi

(#2093) mathgery válasza yanesz (#2087) üzenetére


mathgery
aktív tag

megkérdezhetem, honnan rendelted?

(#2094) yanesz válasza mathgery (#2093) üzenetére


yanesz
tag

http://m.ebay.co.uk/itm/201733422051?sojTags=bu=bu&euid=de555e855d2542c0a80af06383e7bcab&_mwBanner=1

(#2095) mathgery válasza yanesz (#2094) üzenetére


mathgery
aktív tag

köszi. szemezek már vele én is egy ideje, de várok, hátha visszatér az Enusic Soundcup a banggoodra :DD

(#2096) FingR86 válasza mathgery (#2095) üzenetére


FingR86
őstag

ezek alapján nem úgy fest, hogy a közeljövőben lesz belőle bármi is no restock plan :((

(#2097) mathgery válasza FingR86 (#2096) üzenetére


mathgery
aktív tag

Igen, de van későbbi hozzászólás is :K :[link]

(#2098) FingR86


FingR86
őstag

leadzm = enusic

(#2099) Krill77


Krill77
őstag

Leadzmnél az a 2x12watt az olyan mint a blitzwolf 20 wattja. A valos erteknek a kozeleben nincs. Az eredeti (enusic) kb a flip 3 hoz hasonlón hangerőn szól. Az meg messze van a 24 wattól mivel 2x8 watt. Illetve a magas hangokat nem adja le jól, tompán szól. Ez a nagyobbik baj.

(#2100) mathgery válasza Krill77 (#2099) üzenetére


mathgery
aktív tag

pedig én eddig csak jókat olvastam róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.