Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) doddencs válasza Krill77 (#2645) üzenetére


doddencs
senior tag

Meg egy clavinetjunkie link a topik tetetére, és Rád sincs szükség. Mert ugye Te is csak az ő igéit terjeszted, nem a tapasztalataidat. Legalábbis nekem így jött le, ha tévednék, elnézést.

(#2652) Karel666 válasza 7Heads Drago (#2650) üzenetére


Karel666
tag

Természetesen nem mindegy hogy 18 k ingyen szall. Vagy 22+ szal ktg...

(#2653) Hauptmann válasza Karel666 (#2652) üzenetére


Hauptmann
addikt

Náluk is 18 ingyen szállítással, csak most azt írják, hogy bevételezés alatt. Ha ez igaz, akkor nemsokára megveheted náluk.

(#2654) mr.perfect válasza Hauptmann (#2653) üzenetére


mr.perfect
tag

jópár napja már bevételezés alatt van.. rákérdeztem chat-en, hogy ilynekor mi a szitu.. azt irta a csávó, hogy ez általában pár óra szokott lenni és hogy "elakadt" valahol a szállítmány, szóval ez sanszos, hogy soha nem lesz szállítható.. de ne legyen igazam

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2655) mr.perfect válasza mr.perfect (#2654) üzenetére


mr.perfect
tag

haha.. közben ki is írták, hogy jelenleg nincs.... :O :O :O :W

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2656) carl18


carl18
addikt

Amúgy valaki lakik Szolnok megyébe rajtam kivül? Én Abádszalókon lakok, ha valaki véletlen erre jár én benne vagyok egy Bluetooth hangszoró összemérésbe! :) Kíváncsi vagyok mások hogy halják a Sony SRS BTX 300-at. :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2657) konigjanos


konigjanos
senior tag

Mi most az ajánlott hangszóró olyan 50 dollárig kínából? minél nagyobb akksi és szép hangzás lenne a cél.

(#2658) matec7 válasza Krill77 (#2639) üzenetére


matec7
tag

Ránézésre, képről meg lehet különböztetni, hogy melyik verzió az? Csak mert Mo-n 2-est nem nagyon kapni. Vagy csak ki se írják, hogy az a 2-es...?

(#2659) holozis_HUN válasza matec7 (#2658) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ki se írják...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2660) Krill77 válasza Hauptmann (#2647) üzenetére


Krill77
őstag

Jo ég, mennyi butasag. :)

Mar irtam neked, h az a "szerintem" rossz helyre ment. Erre ujra irom, h ha nem vagy negyedikes akkor meg van bocsátva. Pedig negyedikben illik érthetően fogalmazni.
Szintén negyedikes érv az, h "ha neked az van akkor aza jó". Hangkép? Szvsz a 17 ftos divoomnál kezdődik egyáltalán a minőség. Es még ez igy is olcsón meguszhato. De ha te nem is hallottad soha, h véleményezed..? Na mindegy, neked jo érv.
Fogadd el, h a vilag ok-okozati összefüggésekbol épül fel. Magyarán :
hülye kérdésre, hülye válasz.

doddencs: ezért kar volt beböfógni. Azt ertsd meg, h ha nem lenne Oluv vagy a hozza hasonlo emberek akkor nagyon sokan egy sony srs x11 et vennének a divoom helyett. (de irhatnék mas Jó ar/értékü speakert) Itt ez a lényeg nem az, h ki irja be ide, mert látta.

matec7:
Szinte mindenütt a 2gen van bar az egyik helyen az 1 gent árulják. Azt már csak a koránál fogva sem érdemes megvenni. Csak a dobozon van, h 1 v 2.

Egyébként nekem a divoom akkuja csalodas. Főleg ha all par napot akkor kell ujra tölteni. A hideg raz már a csipogasatol.

(#2661) 7Heads Drago válasza Karel666 (#2652) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ma délután kaptam meg a visszaigazoló emailt, hogy készleten van a cucc a speedshopban.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2662) 7Heads Drago válasza konigjanos (#2657) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát én ezt javaslom neked. [link]
Nekem kb 1,5 évet bírt ki. Viszonylag jó akkuval és van visszajelzésed az akku állapotról is. Nincs annyi mélye mint a xiaominek, de az szerintem túlzás is. Hangerőben kicsit talán több is.

Sokan odáig vannak még a xiaomi mi -ért is , de nekem elégé nagy csalódás. Főleg az akkuja a vicc. Új korában is csak kb 5-6 órát bírt. Most meg kb fél év után kezd behalkulni. És az akkuja most már igencsak vicc. (max 2 óra) És kb 70%-os hangerőn van járatva. Persze jó számoknál volt, hogy maxon ment régen. Most már nem merem addig nyomni.
Sokan dicsérték és azért vettem meg, hátha jobb.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2663) fery02


fery02
addikt

Fura ahogy írjátok néhányan, hogy ez meg az a hangszóró ennyit meg annyit bírt.
Mintha törvényszerű lenne, hogy rövid élettartamúak.
Kíváncsiságból érdekelne, hogy mikre kell általában gondolni, mikor írjátok hogy adott hangszóró "annyit bírt".

----------------------------------------------

@holozis_HUN: Köszi, de úgy vagyok már ezzel a bejáratás dologgal, hogy majd megtörténik, ahogy használom. Csak úgy nem akarom járatni.

(#2664) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Amúgy mehetne egy összefoglaló az Oluv-os linkkel, meg azzal a pár biztosan ajánlott típussal (ár, jellemzők), amikkel van itt tapasztalat.

(#2665) aakosch


aakosch
tag

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, de olyan 10k körüli apróságokról nem nagyon van szó. Ebben az árkategóriában melyik az ajánlott tíőpus? Lehetőleg magyarországról.

(#2666) 7Heads Drago válasza aakosch (#2665) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Talán azért mert nincs semmi se annyiért itthon.
A legtöbb csak vicc.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2667) -szabi- válasza Hauptmann (#2638) üzenetére


-szabi-
őstag

Ami különbséget én találtam:
voombox outdoor 1

Van kis akasztója

voombox outdoor 2
[link]
Említésre kerül, hogy nincs akasztó.

üdv
szabi

(#2668) Hauptmann válasza -szabi- (#2667) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azokon a képeken látszik jól a különbség, ahol szét van szedve. Az 1-nek a két hangszórója egy irányba néz, a 2-nél pedig 180 fokkal el vannak fordítva egymáshoz képest. De ez nem tudom, hogy a sztereo hangképet hogy befolyásolhatja.

(#2669) tau_ba


tau_ba
tag

Sziasztok, 10.000Ft alatt mi az ajanlott best-buy? Igenyek nincsenek, a gyereknek kell, hogy belteren hallgassa a zeneit telorol bluetoothon v. mini jack-en. Annyi a kovetelmeny, hogy lehessen tolteni, ne kelljen elemmel tomni.

(#2670) 7Heads Drago válasza tau_ba (#2669) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sardine sdy-019 kb 8000 ft kínából.
Inkább az ali-ról ajánlom, a gearbest-el már szívtam meg.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2671) tau_ba válasza 7Heads Drago (#2670) üzenetére


tau_ba
tag

Koszi szepen. Valami esetleg ami kaphato Mo-on webshopban v. valahol Budapesten?

(#2672) 7Heads Drago válasza -szabi- (#2667) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Már nem azért de fentebb ez már ki lett tárgyalva. És messze nem ennyi a különbség a kettő között.

Nekem meg az nem világos, hogy a gyártó a termék oldal tetején és alján miért nem ugyanazt adja meg: [link]
Fent 30 watt-ot ad meg 3600mah akkuval, lent meg 2x7,5 watt-ot 3200 mah akkuval.
Fent azt írja 6 drivers, ami gondolom a hangszóró lenne, alul meg 2"x2 van írva. Az 5-ik kis pöttyöt bal oldalt kiválasztva pedig azt látjuk hogy kettő 2" meg egy 3" hangszóró van. És elvileg hátul nincs is hangszórója.


Jól sikerült az infós oldaluk.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2673) holozis_HUN válasza 7Heads Drago (#2672) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sima outdoornak van 3 hangszórója. Voombox Outdoor 2-ben hat darab van

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2674) 7Heads Drago válasza holozis_HUN (#2673) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ott van fent a link nézd meg. Maga a gyártó se tudja. Eléggé nagy betűkkel van kiírva hogy ez a 2-es verzió.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2675) Hauptmann válasza holozis_HUN (#2673) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez a v2 belseje.

Ez meg a v1.

(#2676) Uzi74


Uzi74
senior tag

2 db XB30 összekapcsolása jól sejtem csak Bluetooth forrás esetén műkökik, line-in az egyikbe kötve nem fog átmenni a párjára?

(#2677) -szabi- válasza 7Heads Drago (#2672) üzenetére


-szabi-
őstag

Idézet, részlet ((#2638) Hauptmann):
....hogy lehet megkülönböztetni őket...
**************************
Ez alapján elég könnyű megkülönböztetni, egyiken van másikon nincs akasztó.
Erre vonatkozott a válaszom, nem a belső különbségekre.
Azt ránézésre nem tudod. ;)

üdv

(#2678) HGTimber válasza -szabi- (#2677) üzenetére


HGTimber
tag

Szerintem még a gombok számából is látható, hogy melyik az 1. és melyik a 2. generációs. Az 1. gen-esnek 4 gomb van a tetején, míg a 2. gen-esnek 5 gomb (a gombok között megjelent a bluetooth).

1.

2.

Én is vártam a Speedshop készletre vételére, de ma (07.05) láttam, hogy "jelenleg nincs" a státusza :((( , így megrendel(tet)tem a német Amazonról 53,37 €-ért, az Amazonos képek alapján az 1. generációst :O :W. Remélem megleszek vele elégedve, igaz nincs tapasztalatom a bluetooth-os szpíkerek terén. Az nem baj, hogy "csak" 180°-ban sugároz az 1.-es, csak szóljon szépen :B és legalább feltudom majd lógatni :D.

[ Szerkesztve ]

(#2679) gabo91 válasza HGTimber (#2678) üzenetére


gabo91
aktív tag

Hát ránézésre meg lehet különböztetni. :)
1. 6 bevágás csík fut rajta a 2-on 8
1-en 4 külön gomb van, a másikon egybe van az 5 gomb

(#2680) Uzi74


Uzi74
senior tag

Ha valakit érint: a német media marktban 97 Eur jelenleg az XB30

(#2681) -szabi- válasza HGTimber (#2678) üzenetére


-szabi-
őstag

Ez nem is tűnt fel.
Köszi. :)

üdv

(#2682) -szabi- válasza Krill77 (#2613) üzenetére


-szabi-
őstag

Nem sokáig volt XB30 ára ennyi, klikk
Viszont német ára tényleg :Y

üdv

[ Szerkesztve ]

(#2683) Krill77 válasza HGTimber (#2678) üzenetére


Krill77
őstag

Imádkozz, h jo legyen az akkuja. Szvsz hiba volt az első generációsat megrendelni. Miota all az ott a raktárban..?

(#2684) REXIS


REXIS
tag

Tegnap megérkezett a D Fine, azóta is az állam keresem :D
Először a beltérben erős és telt basszus nyűgözött le, aztán a középtartomány, ami mindig ott van, még a legnagyobb basszusnál, max. hangerőn is. A vokálok gyönyörűen szólnak rajta, élettel teli az egész, nem az a tipikus BT hangszórós V-karakteres cicergés.
Annak tudom ajánlani, aki minőségi zenehallgatásra vágyik, sőt, még annak is, aki csak kattogós minimalt akar veretni este a városban ;]

[ Szerkesztve ]

(#2685) redwhite78


redwhite78
aktív tag

Üdv!
Proda X6 ajánlott darab még?. (Korábban mintha azt olvastam volna róla a topikban) Kültéri használat is lenne olykor.
Illetve ajánlanátok még egy 10k körüli hangszórót is, ami a gyerekszobába elég hangzást ad egy kiskamasznak? Hangosan nem fogja hallgatni, csak ne legyen torz.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#2686) holozis_HUN válasza redwhite78 (#2685) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem volt. Lecseréltem Voombox Outdoor 2-re. Megérte :) az X6 kevés kültérre.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2687) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Megjött ma a Sony XB20. Ha gondoljátok, írok majd róla. Végül kicsit rászántam többet, mint az eredeti összeg, így esett erre a választás, a Media-ban akciós volt. Remélem, megérte. Majdnem egy XB3 lett, az meg a mall.hu-n van egész jó árban, de végül inkább emellett döntöttem, hátha a modernebb belső hosszútávon jobb választás (az xb3 és xb30 között elég sok a különbség az utóbbi javára szerintem).

(#2688) bogdanypeter


bogdanypeter
tag

Sziasztok.
Xiaomi Speaker 4.2 most kuponnal 5700. Ebben az árkategóriában van más, jobb ajánlat?

Dell Latitude E5530 | XBOX One S | Xiaomi Mi Mix 2S

(#2689) Mátésum válasza Mátésum (#2687) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Sony SRS XB20 - egyelőre csak egy rövid vélemény: hú, ba.....z!!! :DD

(#2690) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

AZ XB 30 az hány wattos? Mivel sehol semmi adat sincs róla.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2691) Krill77 válasza 7Heads Drago (#2690) üzenetére


Krill77
őstag

Abban a méretben nincs nala hangosabb. Ennyi infó tuti van. :)

(#2692) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Na, akkor kicsit bővebben a Sony XB20-ról:

Külső:

Az első dolog, hogy igen jó minőségű az anyaghasználat, igényesen össze van rakva, bízom benne, hogy tartós lesz. Külön öröm, hogy a fröccsenő víz nem árt neki. A nagyobb tesóival ellentétben, ezt USB-vel lehet tölteni, ami szerintem előny. Először feketét rendeltem, de mivel az később érkezett volna, megrendeltem a kéket. Kicsit féltem a színtől, de nem harsány, még örülök is, hogy ez lett. Van súlya, de egész kompakt. A gombok is igényesek, a világításuk is jó.

Hang:

Na, ez tényleg már az első bekapcsolás után reménykeltő volt. Én nem gondoltam volna, hogy ilyen eszközből képes ilyen minőségű hang kijönni. Nyilván nem ezen fog minden hang tökéletesen kivehetően hallatszódni, de igen tisztán szól. Ami nekem az általam meghallgatott néhány ilyen hangszóró esetén zavaró volt, hogy a basszus miatt feláldozzák a többi hang tisztaságát. Itt a basszus inkább természetesebb, kevésbé hangsúlyos. Cserébe a közép és magas tartományok sokkal tisztábban szólnak (főként metalt hallgatok, de kipróbáltam más stílusú zenével is). Filmet is próbáltam vele, és élvezhező abszolút.

Először egy TDK LoR A28-at rendeltem. Amikor azt bekapcsoltam, kicsit megijedtem, hogy akkor ez lesz egy darabig a hangszóróm, mert az - annak ellenére, hogy majdnem ugyanennyibe kerül, meg sem közelítette ezt a minőséget (felépítésben mondjuk kb. ugyanilyen jó). Sokkal laposabban szól az egész, egyszerűen nem egy kategória. Én otthoni felhasználás szempontjából kicsit túlzásnak tartok túl drága hangrendszereket beépíteni, lehet, hogy kevésbé vagyok igényes más szerint, de ez a kis hangszóró messze felülmúlja az elvárásokat (amiket persze az ilyen eszközök felé támaszt az ember). Több, mint tíz év hangosítási tapasztalattal tényleg meglepődtem, hogy miből képesek élvezhető hangot kihozni.

(#2693) mufi válasza REXIS (#2684) üzenetére


mufi
senior tag

D logos vagy feliratos darab jutott és milyen telefonról hallgatod a zenét?
Nekem is bejött a hangja...míg nem hallottam Onyx 3-at szólni...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2694) carl18 válasza mufi (#2693) üzenetére


carl18
addikt

Mert milyen a Onyx studio? Jobb mint a Dockin D-fine? Bár mondjuk akkumulátor igen gyenge 2600Mah 3,6 volt. Még a Charge 2-be is nagyobb battery került. Olvastam róla volt aki panaszkodott max hangerőn 50 perc alatt lemerül. Azért a Docking D-fine könyebb hordozni mint a onyx studiot! :D Táskába bele se férne.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2695) bugizozi válasza bogdanypeter (#2688) üzenetére


bugizozi
őstag

Erre én is kíváncsi lennék :B

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#2696) Hauptmann válasza mufi (#2693) üzenetére


Hauptmann
addikt

Miben jobb az Onyx 3? Végre valaki, akinek konkrét tapasztala van.

(#2697) fery02 válasza mufi (#2693) üzenetére


fery02
addikt

Van számottevő különbség a D logós és a feliratos között?

Gondolom a feliratos az újabb, mert Youtube-on D logós videóból látok többet.
Nekem feliratos van és nem tudok rosszat mondani a hangszóróról az biztos, nekem nagyon megérte az árát.

(#2698) L4D1K


L4D1K
őstag

Megjött a leadzm. Ezért az árért számomra kiváló. Max hangerőre nincs szükségem, mélyek ok. Anyagminőség, összeszerelés szintén rendben, minőségi érzetet kelt. Ajánlom.

# ANTAL Tuning #

(#2699) mufi


mufi
senior tag

Szerintem semmi eltérés nincs a D logós meg a feliratos verzióban. Max egy kis facelift az egész.

Igen. Hordozható. Q jó akksi ugye meg sokáig is bírja...hát, akinek volt alkalma D fine-t Onyx mellé tenninaz tudja miről beszélek...HK az HK nincs mese. Egy cég ami nem a hypera megy...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2700) mathgery válasza L4D1K (#2698) üzenetére


mathgery
aktív tag

honnan rendelted?ÁFA volt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.