Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Siamiáu válasza Intel fan11 (#2899) üzenetére


Siamiáu
tag

Szerintem csak teló töltésére alkalmas és 30 watt körül lehet.

(#2902) Intel fan11 válasza Siamiáu (#2892) üzenetére


Intel fan11
őstag

Nagyon köszönöm! Meg is rendeltük innen a soncityről :) Most vasárnapig akciós és 34ezerért ingyen kihozzák! kiváncsian várom! :) Majd jelzem a véleményezést ha megérkezik!

Battletag: hojszi#2983

(#2903) carl18 válasza Intel fan11 (#2902) üzenetére


carl18
addikt

Jöhet a vélemény, kíváncsi vagyok milyen a SRS XB 30! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2904) Intel fan11 válasza carl18 (#2903) üzenetére


Intel fan11
őstag

Mi XB30 W-t rendeltük ami elvileg fehér, de nekem inkább szürke! Fekete az olyan túl snassz. Kék igazából majdnem fekete. Piros nem tetszik :) Gondolom kb hét közepén érkezik!

Battletag: hojszi#2983

(#2905) Krill77 válasza Mosqu!to (#2896) üzenetére


Krill77
őstag

Bontatlanul meg!

(#2906) Siamiáu válasza Intel fan11 (#2902) üzenetére


Siamiáu
tag

Na szuper! Kíváncsian várom neked mi lesz a véleményed róla :)) .

(#2907) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Jelenleg a nagyobb Xiaomi melett egy BlitzWolf BW-F2-t használok, aminek kerestetik az utódja. A víz-, por- és ütésállóságát szeretem, a külleme is rendben van, viszont iszonyat alapzajos, nagyjából két hét alatt le is meríti önmagát, és nagyon hiányzik róla az SD kártya slot is.
Ezen alapján keresgélve jutottam el a Remax RB-M15-höz.Esetleg valakinek tapasztalat? Vagy ez még nagyon új modell?

Esetleg hasonlókat tudnátok még ajánlani?

(#2908) Intel fan11 válasza Siamiáu (#2906) üzenetére


Intel fan11
őstag

Délelőtt hívtak. Hétfőn adják postára. Kedden várhatom! Kedd este írok róla! Már nagyon várom :)

Battletag: hojszi#2983

(#2909) Uzi74 válasza Intel fan11 (#2899) üzenetére


Uzi74
senior tag

Csak töltésre, viszont elég energiát szolgáltatott egy chromecast audio-nak is amikor beledugtam és nem generált (földhurok) szerű zajt üresjáratban, mint sok kínai cucc.

(#2910) Intel fan11 válasza Uzi74 (#2909) üzenetére


Intel fan11
őstag

Ez vmi mp3 lejátszó? Ami usbvel csatlakozik hangfalhoz? tölti is az eszközt közben lejátsza a zenét a hangfallal?

Battletag: hojszi#2983

(#2911) Uzi74 válasza Intel fan11 (#2910) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nem, streaming eszköz. Spotify-t tudja tolni pl. a 3,5-és jacken. Persze wlan és internet kell hozzá. Én muliroom audio-ra használom, több szobában is ugyanaz a zene tud így szólni.
[link]

(#2912) otoaak válasza matehajagos (#2900) üzenetére


otoaak
tag

Van

SG Note Pro P900

(#2913) Intel fan11 válasza Uzi74 (#2911) üzenetére


Intel fan11
őstag

Nem teljesen vágom mi ez! 1 híd volna mondjuk egy autós rádió meg a hangfal közt?

Battletag: hojszi#2983

(#2914) Czimby válasza -szabi- (#2897) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi a tesztet! :R

Ha a hangerő is sorra kerül azt is oszd majd meg velünk légyszíves :U

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2915) Czimby válasza bilon73 (#2823) üzenetére


Czimby
addikt

Belinkelnéd az eladót ha megkérlek? Küldheted priviben is, de szerintem másnak is jól jöhet a link.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2916) Janaboy válasza Intel fan11 (#2913) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem.. Telefonról vagy bármi masik eszközről wifin vagy bluetoothon keresztul visz az hangot jack, rca vagy optikai kimenetre.

Bar lehet maga is mukodik wifi atjatszokent, ez a resze nekem se tiszta a multiroom miatt.

Janaboy

(#2917) carl18


carl18
addikt

Találtam! egy oldalt! :) Ilyen hangszoró összehasonlító! :) Nem tudom ismeritek-e.
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2918) Czimby válasza carl18 (#2917) üzenetére


Czimby
addikt

Ennyivel durvább a BW F4 a kistesótól vagy egy Xiaomitól ? :Y

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2919) carl18 válasza Czimby (#2918) üzenetére


carl18
addikt

Ezek szerint! :) Oluv oldala! Valódi hangképet adhat hogy melyik hogy szól, összehasonlítási alapjak biztos jó lesz! :D
Csak nem linkelte még ki senkise erre az oldalra, meg azt se tudtam van ilyen oldal! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2920) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Segitség!! sony srs xb30 34000ft, charge 2 29000ft?
Esetleg charge 3 45000ft? Van aki tesztelte ezeket?
Melyik a jobb vétel? Köszi.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#2921) carl18 válasza ShadowLac (#2920) üzenetére


carl18
addikt

A tesztek szerint a SRS XB 30 veri a Charge 3-at! :) Én azt venném, szerintem más is azt fogja ajánlani! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2922) Hauptmann válasza carl18 (#2919) üzenetére


Hauptmann
addikt

De, kb. ezerszer lett linkelve. :)

(#2923) Janaboy válasza Czimby (#2918) üzenetére


Janaboy
veterán

En csak azt tudom h a bw f4et uti a sony srs-x33.
A sony szebben szol es hangosabban :)

Janaboy

(#2924) Intel fan11 válasza ShadowLac (#2920) üzenetére


Intel fan11
őstag

Én pénteken rendeltem xb 30at. kedden hozzák akkor tudok véleményt mondani!

Battletag: hojszi#2983

(#2925) Uzi74 válasza Intel fan11 (#2913) üzenetére


Uzi74
senior tag

Chromecast/chromecast audio egy kis androidos kütyü, ami futtatja a spotify, youtube-ot, google music-ot vagy egyéb cast kompatibilis app-ot lokálisan, a telefonod meg csak utas-tja mit csináljon - pl játszd le ezt a playlistet. Utána a telefonod nem akt-v szereplő, nem ő streameli a zenét hanem a chromecast direktben szeri azt le wlanon.

(#2926) somandra válasza -szabi- (#2839) üzenetére


somandra
csendes tag

Szia! Az Ebayen kitől rendelted? Nem kellett áfát fizetned? Légyszíves add meg az eladó nevét vagy a linket. Köszönöm.

(#2927) Janaboy


Janaboy
veterán

Vki nemreg emlitette a Xiaomi Network speaker cuccot, ami ugye akciós volt gearbesten, ugy ~22eFtert megvettem.
Tisztában vagyok vele, h nincs akku, de a remelt szolgaltatasokert cserebe elfogadtam, ugyis van aram ahol használnám.
Csak egy bw f4 összehasonlítási alapom van, természetesen a hang ég és föld, de ez leginkább azért, mert joval nagyobb, nehezebb is. Nagyon szep hangja van, hangosabb is, bar meg csak beltérben teszteltem, ami jo h nem szórja a hangot, mindent előre tol.
A hang lejátszási része az teljesen rendben van.
Es akkor a szolgáltatás, ez mar fekete leves.
A fw frissíthető, de h ad-e pluszt..
Airplay, dlna ezek nagyon jok, plusz van kb 7gb belso memória, amire smbn keresztül másholhatunk, igy magában is tud lejatszani, teljesen jo. A gond az online szolgaltatosokkal kezdodik.
Nincs Spotify connect es gyanus sose lesz, ami miatt viszont megvettem azaz egyedi netes radiok beallitasa lenne, de az app full kinai tartalommal van megtoltve es csak ottani radiokat enged beallitani, semmi opcio manualisra.
Hogy ez miért rossz? Lényegeben van rajta egy channel gomb, amit az appban elore beállított forrasrol játszik.
Pl cht megnyomod akkor sajat play list vagy másik netes rádió. Ez a resze csodas lenne, ha lenne nemzetközi tamogatas, de perpill nincs es felek h nem is lesz.
Ezt abbol szurtem le, h hasonlo gondokkal kuszkodtek a xiaomi gatewaynel is, amit 1 ev után se meltattak valaszra :(
Tehat maga a hangszoro prémium, tényleg szépen szol, olyan telt az egesz, de a szolgáltatás így kevés :(

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#2928) Krill77 válasza Janaboy (#2927) üzenetére


Krill77
őstag

Van hozza valami app pedig.
Neki megy a spoti.
https://rendeljkinait.hu/xiaomi-network-speaker-hangszoro-teszt-a-nemzet-csaloganya/?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C3321301426

(#2929) Janaboy válasza Krill77 (#2928) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, megy a Spotify bluetoothon keresztül, a Spotify Connect lényege az lenne, hogy külső stream eszköz nélkül önállóan huzna a netről a tartalmat.

Az appot használom persze, de pont ott a gond, hogy abban nincs csak kinai tartalom :(

Janaboy

(#2930) s4tch


s4tch
veterán

Sziasztok, a telekomnál szeptember végéig lejárnak a kapcsolat pontjaim (~8-9e), ennyi kedvezménnyel tudnék venni a kínálatukból. Van náluk JBL Flip 3 és Charge 2+. Kíváncsi lennék olyan véleményére, aki ismeri mindkettőt: kb. 21-22eFt-ot érnek ezek, vagy inkább egy Xiaomi/más egyéb eleve olcsóbban? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2931) -szabi-


-szabi-
őstag

Leadzm akcióban a hétvégén.

:)

üdv
szabi

(#2932) andris5


andris5
tag

Sziasztok!

kereséssel kezdtem

A legnagyobb srácom jbl flip 3-as hangszórója a következő hibát produkálja:
Hangos lejátszás mellett (tényleg hangos lehet maxon küldi) telefonról ami egy sony xperia m4 aqua bizonyos egy idő után nagyon elkezd recsegni, majd recsegés után leáll (letilt?).

Valaki találkozott már ilyen problémával? A leállás / letiltás utal valami hibára esetleg (milyen védelem lehet benne, mi ellen)? Orvosolható otthon? Ha szerviz akkor hova?

Sajnos a hangerőből nem tud visszavenni, bringa parkban használja ott meg hangzavar van...

Köszönöm előre is a segítséget!

(#2933) szepsuti


szepsuti
aktív tag

Mai napon beruháztam egy HK Onyx Studio 3-ra. Hát valami eszméletlen milyen hangerőre és tiszta hangra képes. Telt mélyek, csilingelő magas. Lakópark révén full hangerőn még nem járattam, de fél hangerőn is AZTA! :Y Most 45-ért hozzá lehet jutni a fehér v fekete színhez. Gyanakvó voltam a kedvező ár miatt, de eredeti a cucc, bátran ajánlom. Örülök, hogy nem a sony xb30 mellett döntöttem, azt hallgattam MM-ben, ezt vakon vettem a sok jó ajánlás miatt, de abszolút megérte. A design és hangzás terén is jobb vétel az onyx. A hordozhatóság nálam nem annyira szempont, ahogy a nagy akksi sem. Akinek ezek fontosak, valóban a következő lépcső az xb30 vagy a dockin D fine, de azt szintén nem hallottam még.

Korábban linkelték, akinek bejön a piros vagy a kék szín, van 40-ért is.

(#2934) Czimby válasza andris5 (#2932) üzenetére


Czimby
addikt

Amit leírtál szerintem egyértelműen azt mutatja, hogy túl van hajtva és a védelem miatt kikapcsol éppen azért, hogy ne károsodjon!

Semmi sem szereti ha maxon van folyamatosan járatva, az autó sem bírja ha padlógázon(szó szerint) mész vele pár száz kilométert.

Szerencsére a jelek szerint van benne védelem és nem romlott még el.

HA nem elég a hangerő nagyobb hangszóróra kell váltani nincs mese.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2935) andris5 válasza Czimby (#2934) üzenetére


andris5
tag

Köszönöm a válasz! Aham akkor lehet nem hibával állunk szemben.

Viszont korábban ugyan ez a track nem recsegett és nem tiltatta le a Flip 3-at. Akkor valószínű a driver (nem vagyok szaki magát a hangszórót így hívják ugye?) állapota romolhatott, elhasználódott?

Basszus olyan szomorúnak láttam a kölköm, megszakadt a szívem. :D Mivel lepjem meg, mi az ami bírja a gyűrődést? Melyik teljesítmény adatot kell nézzem, minek kell nagyobbnak lennie a flipnél?

(#2936) Krill77 válasza szepsuti (#2933) üzenetére


Krill77
őstag

Az xb30 es az onyx soha nem volt pariban. Teljesen mas a kettő. Árban is.

(#2937) Krill77 válasza andris5 (#2935) üzenetére


Krill77
őstag

A flip 3 védelme annyi, h visszavesz a basszusbol. A maxot birnia kellene. Halkabb mp3 mal is ezt csinalja maxon?
Ja es dockin d fine-t rendelj neki. Az bírja.

[ Szerkesztve ]

(#2938) Czimby válasza andris5 (#2935) üzenetére


Czimby
addikt

Lehet csak a nagy melegek amik most vannak kicsit odatesznek a beépített erősítőnek és annak a védelme kapcsol le, ez chip szintű védelem szinte minden class-d erősítőben van hasonló.

Ahogy hallottam egyeseknek resetelni kellet a hangfalat mert 10perc után mindig kikapcsolt, ezt bekapcsolt állapotba a power és a hangerő - nyomva tartásával lehet elérni. Bár ez amiatt volt, mert úgy érzékelte nem kap jelet.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2939) szepsuti válasza Krill77 (#2936) üzenetére


szepsuti
aktív tag

En a jelenlegi arkepzest vettem alapul, 40-50 kozotti bestbuyt kerestem.

(#2940) andris5 válasza Krill77 (#2937) üzenetére


andris5
tag

:R Köszi srácok

@Krill77: Halkabb mp3 mal is ezt csinalja maxon? Hááát igazából én csak egy anyaggal teszteltem... Összeteszem és megnézem mivel hozható elő a hiba.

@Czimby: "... power és a hangerő - nyomva..." Találtam még pár szerviz kódot (már ha ez annak nevezhető) honnan lehetne megtudni az összeset? Rákeresve semmit nem találtam, angol cikkekben bukkantam véletlenül rá.

(#2941) -szabi- válasza -szabi- (#2931) üzenetére


-szabi-
őstag

Eddig 2x kellett kikapcsolásról újratöltenem leadzm-et.
Töltési idő 4-5 óra alatt megvan betöltött teljesítmény 3750mAh és 3850mAh között volt.
Eddig nem sikerült a gyári érték szerinti kapacitást beletenni.
Viszont elég közel vagyok hozzá és olcsó kínai mérőt használok, szóval ez nagyjából rendben van.

Hétvégi kerti-party alkalmával csodálkoztam, hogy bírta hajnal kettőig, "ami nekem is kihívás volt" :) , most töltöttem fel 3700mAh-val, ezek szerint közel jártunk a kikapcsoláshoz. :)

Eddig nagyon bejön ez a hangszóró.
Nem tud annyit futni, mint f33, de monic-ot oda-vissza lekörözi, ha futás / hangminőség arányt nézem.
Nem tudom ennél drágább hangszórók mit tudnak, de nekem eddig tetszik. :)
Egyszer hallottam charge 3-at, de az nem számít, mert akkor már nagyon buli állapotban voltam és egy sokol rádió is csoda lett volna. :D

üdv
szabi

(#2942) Krill77 válasza szepsuti (#2939) üzenetére


Krill77
őstag

Best buy mindenkinek más. Van ami szebben szol mint az onyx, olcsóbban, jobb akkuval. De halkabb. Kinek mire van szüksége.

(#2943) Siamiáu válasza Krill77 (#2942) üzenetére


Siamiáu
tag

Gondolom a DOSS soundbox xl-re gondolsz :D
Valaki rendelt már ilyet?
Amúgy én azt láttam, hogy ugyanaz a felépítése, mint a Sony srs xb77-nek.
Sajnos elvileg "csak" 20 wattos, de az 12 wattos mélynyomó biztos komoly teljesítményt nyújt.

(#2944) Siamiáu válasza -szabi- (#2941) üzenetére


Siamiáu
tag

Na jó hallani, hogy egyre többen megvannak elégedve a Leadzem-el nekem egyre jobban tetszik. Az árát szerintem teljesen megéri.

(#2945) carl18 válasza Siamiáu (#2944) üzenetére


carl18
addikt

Ez a Leadzen hogy szól kb a áráért! ? :) Jbl Charge 2 szintet hozza ? Hangosabb mint a Blitzwolf f4? :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2946) Vagany


Vagany
őstag

Üdv uraim és én is mostanában kezdtem el nézegetni a BT-s hangszórókat, de nem akarom elsietni, még olvasgatok, hogy a nekem megfelelőt vegyem. 10-20e között nézelődök van rendes 5.1-em erősítővel nagy hangfalakkal (igaz nem mai darab) , nem szeretnék túl sokat költeni erre a hóbortomra. Eddig ezek versenyeznek:

- Enusic/TTlife/... Bevált ismert darab, több név variánssal. Úgy néz ki hamarosan lesz újra a BG-n a verhetetlen árú Enusic, már "Under restocking. It will be available soon" pár napja még nem ez volt kiírva.

- SoundBot SB525
Amazonon van 40$ körül. kb azt tudja mint az enusic és társai.

- JBL charge 2+
Ez kicsit kilóg, drágább a többinél, de itthoni beszerzés és gar.

- Tronsmart Element T6
Aliexpress-en a Tronsmart store-ból kuponnal 40$. Erről kevés infóm van, de úgy látom nincs powerbank funkció, és IP osztály. [friss rövid review] [video az oroszoktól :DDD ] Az amazonon is dícsérik
Papíron hangban jobb mindtől 2x12,5W, BT4.1, 55Hz-20KHz, de a papír mindent elbír.

Ha jól tudom ezek mindegyike megy töltés közben, ez fontos. Az elsődleges szempont a hangminőség lenne, már amennyire ezt ilyen kis cuccoktól el lehet várni, a következő a minél nagyobb hangerő, illetve a drót nélküli üzemidő, a powerbank funkció és a vizállóság extra lenne.

szerk:
(#2945) carl18
Itt össze tudod hasonlítani: [link]
A JBL sokkal jobbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2947) Czimby válasza andris5 (#2940) üzenetére


Czimby
addikt

Én csak ezt ismertem, de irj a jbl supportnak, hátha elküldik a kombókat.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2948) Intel fan11 válasza Siamiáu (#2906) üzenetére


Intel fan11
őstag

Üdv! Tegnap meggjött az xb30-as hangszóró! első ránézésre nagyon szép. Tetszik a váltos villogós fény! Fehér színben vettem, ami igazából szürke. Szóval nem tudom miért weight a neve :DDD. Hangzásra elsőre kicsit negatívan hatott rám. Talán többet vártam! a mélyet alapból rá kell rakni. Anélkül elég doboz hangú! Összességében nem bántam meg a vételt. Akciós is volt. Jó lesz sütögetésekhez zenélgetni! :) Aksiról nem tudok nyilatkozni! Külsőre nagyon tetszik amúgy! ár árták arányban mihez lehet hasonlítani ezt amúgy?

Battletag: hojszi#2983

(#2949) Uzi74 válasza szepsuti (#2939) üzenetére


Uzi74
senior tag

HK Soundstick -el esetleg hallgattad együtt? (tudom az nem hordozható, de érdekelne hova sorolható az onyx),

(#2950) Krill77 válasza Intel fan11 (#2948) üzenetére


Krill77
őstag

Ar érték arány az jo. Ezektől ne várj olyan hangzást, h huha. Szokni kell, de aztan be fog jonni. Főleg elesben, ha majd hurcolászás közben az szól amit szeretnél hallani. Egy szobai rendszerhez ne hasonlitsd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.