Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) kkp900 válasza REXIS (#2750) üzenetére


kkp900
senior tag

Onyx Studio 3 most 45-ért lenne!Ami ugyan anniy mint a D.Ha lehet azért néha kihasználnám minden adottságát hangzásilag és térben is hangerő basszusban is.Persze ez csak néha néha.De normál használat a laptop mellé lenne kábelen vagy BT -n.

(#2752) Siamiáu válasza szdani100 (#2747) üzenetére


Siamiáu
tag

Én is azt mondom , hogy a Sony srs xb30 vagy xb40 sokkal jobb ajánlat. Az xb30 is sokkal hangosabb a charge 3- tól, kategóriájában a legjobban ajánlott. Az xb40 meg még hangosabb nagyjából jbl Xtreme-el egy szinten van.

(#2753) Krill77 válasza kkp900 (#2751) üzenetére


Krill77
őstag

2600 mah akku egy 60wattos speakerbe? Az onyx egy vicc. Pont mint a hordozhatósága. D fine inkább!

(#2754) Hauptmann válasza Krill77 (#2753) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hallottál már élőben Onyx 3-at? Én most hétfőn az MM-ben. Lehet, hogy nem annyira hordozható, meg kicsi az akkuja, de a hangja az mindenért kárpótol.

De nem olyan rég itt a topic-ban is írt egy kolléga, akinek Onyx és D Fine is megfordult a kezei között, és hangzásban az Onyx-ot tartotta jobbnak. Egy hangszórónál szerintem a hangzás a legfontosabb.

(#2755) Krill77 válasza Hauptmann (#2754) üzenetére


Krill77
őstag

Arrol en nem irtam. Arrol irtam, h max otthonra jo. Arra meg van mas is. Szvsz egy Bluetooth(!) hangszórónal nem csak a hang fontos.

(#2756) Hauptmann válasza Krill77 (#2755) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez igaz, kinek mi a fontos.

Sl-1000s vs. JKR KR1000 teszt Oluv-tól

A KR1000 hangja nekem erőteljesebbnek tűnik, viszont torzabb a basszusa.

[ Szerkesztve ]

(#2757) kkp900 válasza Krill77 (#2755) üzenetére


kkp900
senior tag

És mi az a MÁS??Melyik modell,milyen márka mennyibe kerül?Amit te jobbnak tartasz az Onyxnál otthonra.Hogy rá tudjak keresni és sz is 45 ?

(#2758) Krill77 válasza kkp900 (#2757) üzenetére


Krill77
őstag

Ugy ertettem h otthonra szvsz nem kell egy akkus cucc. Tehát nem ez a topic. Sima hangfalak bl adapterrel v hasonló.

(#2759) Krill77 válasza Hauptmann (#2756) üzenetére


Krill77
őstag

Ezeket mar eddig is mondta. Ahogy azt is, h halk. Mindkettő. Technikailag meg vicc. (ossze vissza szol ahogy funkciót váltasz.)
Az eredeti 1 okbol szól jol. Van benne egy szoftveres 3d mod. Ha más gyártó is akarna, tehetne a saját cuccába. A kr meg egyenesen visszalepes, még csak nem is ajánlott.
Egyik sem kéne.

(#2760) Audison


Audison
senior tag

ONKYO X3-ról nem találtam itt véleményt, így írok egy keveset. Pár napja van meg 58%-os leárazás alkalmával vettem meg, így szerintem remek választás volt. Próbálgattam a JBL felhozatalát is, Flip3, Charge2, de azoktól ez sokkal szebben szól, tisztább a magas. Nagyon meggyőző a hangja, főleg amennyiért sikerült hozzájutnom. :)

[ Szerkesztve ]

(#2761) carl18 válasza Krill77 (#2748) üzenetére


carl18
addikt

Oké nézegetem őket! :) Találtam egy újat, és ez milyenek tűnnik? :D
[link] vagy ez ? [link]
Ez a linkbe 14 wattos, de a videóban egész jól szól. A második meg 16 wattos 36 euro. Mondjuk majd a méreket megnézzem, azért kicsit számít a hordozhatóság is ! :D 12E körül jó volna kifogni valamit amit magammal vihetek ...

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2762) Krill77 válasza carl18 (#2761) üzenetére


Krill77
őstag

A rock a halkabb, feejtsd el. Pulse x normalon átlagos, nagy hangeron mar jobb (azért az árért). Kint élsz?

(#2763) carl18 válasza Krill77 (#2762) üzenetére


carl18
addikt

Nem idehaza, csak amazonrol szállítanak tudtommal magyarba. :) Ez a Xiaomi megbízható márka? Mérete miatt tetszik idáig :D Kicsit nagyobb mint a JBL go, Ez a pulse x biztos jobban szól de méretbe is sokkal nagyobb :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2764) Krill77 válasza carl18 (#2763) üzenetére


Krill77
őstag

Ultra hordozhatóban z egyik legjobban szolo a xiaomi mi. A márka jo. Az akku idő kevesbe. A pulse x talan kulterre is jo lehet. De nem biztos h szebben/tisztabbn. Sőt. Ez ilyen kevesert eleg jot cucc.
(ha nem ide haza lax akkor miert fontos , h ide szallitanak-e? A nemet oldalukrol bizonyos összeg felett ingyenes.)

[ Szerkesztve ]

(#2765) UberMutant válasza Krill77 (#2764) üzenetére


UberMutant
őstag

nem használt vesszőt... Magyarországon él.

(#2766) szdani100 válasza Siamiáu (#2752) üzenetére


szdani100
csendes tag

Többen előrébb helyezitek a Sony SRS-XB30at, mint a JBL Charge 3at. Nos lehet Én vagyok botfülő, de nekem mind élőben, mind a teszteken sokkal szebb hangzást ad vissza a charge, a mély hangok meg konkrétan magasabb hangerőn teljesen elvesznek a Sony-nál, míg a Charge egyenletesen hozza a magas színvonalat minden hangtartományban.

Na de beszéljen egy teszt helyettem, páran ráhallgatnátok Ti is egy jobb fejhallgatóval:

https://youtu.be/YYeF-019CqI?t=6

(#2767) Uzi74 válasza Krill77 (#2764) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nekem a pulse x éppen halk volt kültérre - a méretéhez képest hangos volt - de feltekert hangerőbel hajlamos volt elkóborolni :)

(#2768) Siamiáu


Siamiáu
tag

Tegnap Oluv felrakott egy új videót. A DOSS soundbox xl-et tesztelte, és nagyon megvolt elégedve vele. Azt mondta, hogy a basszusa és a mélyei jobbak, mint a vetélytársaié. Nem olyan hangos, mint a dockin, de sokkal szebben szól és beltérre bőven elég.
Amazonon angol raktárba 80£.

https://www.amazon.co.uk/Bluetooth-DOSS-Subwoofer-Compatible-Dot-Black/dp/B072Q8XW46/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&linkCode=sl1&tag=oluvsgadgets-21&linkId=c18af2ebdcae2d53f1a2a8920b1ef532

[ Szerkesztve ]

(#2769) kkp900


kkp900
senior tag

Nekem is sikerült ma meghallgatnom egy párat Iphone 7plusszal BT párosítva.Első helyen a HK GO Play fele hangerőn is elég volt hallgatni,hogy betöltse az egész teret.Utánna jött a JBL Extreme szerintem nem tud annyit mint a HK.Pedig akkor már mind a kettőt 3/4 toltam.És utánna jön a HK Onyx Studio3. De lehet hogy a HK már nagyon régóta vannak használva ,és ezért ez a sorrend,mert mind a kettő eléggé koszos volt már.House zenével és rádióval is teszteltem őket.Ezek után meg az UE Boom 2 jött.Ahogyan vártam is.Mondjuk ha nem használt lett volna akkor elhoztam volna mert az is elég lett volna nekem.Főleg 24- ért de tiszta leharcolt volt sajnos..A rendes új ára meg 45.Ezért szerintem ugyan ennyiért rendeltem tegnap a HK Onyxot ami szerintem megéri majd az árát.Igaz nem annyira hordozható de 98% lakásba kell.Ha a nagyobb HK nem 89 lenne akkor az lett volna a befutó.Ez az én meglátásom az én fülemmel zenei izlésemmel.Azt sajnáltam nagyon hogy a kis B&O P2 le volt merülve és így visszavett a hangerejéből nagyon sokat.De 45 -ért sokallom igaz az a legkisebb mindenkinél.Ennyi lenne a tapasztalatom.

(#2770) Krill77 válasza szdani100 (#2766) üzenetére


Krill77
őstag

Ar ertek arányban sehol nincs a charge a sonyhoz. 50 ért mar d fine van. Oluv videoi meg hihetőbbek az ilyen speakerbe tolt kameráknál. Meg annyit, h a charge magas hianyos es kicsit fedett hangja van. A sonyn meg van xbass funkcio is, hangero jobb, akku jobb. Joval olcsóbb is. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#2771) Audison válasza szdani100 (#2766) üzenetére


Audison
senior tag

Ha van alkalmad kipróbálni az Onkyo X3-at, akkor tedd meg, mert szebbek sokkal a magasai, mint a JBL-nek..Én a JBL-t kb 10mp után hagytam is...

(#2772) carl18 válasza Siamiáu (#2768) üzenetére


carl18
addikt

Én is láttam a videót! :) Kíváncsi vagyok élőbe hogy szól, egyre több is jobb hangszoró van a piacon! :D lesz miből válogatni. Jbl Charge 3-nak sok ellenfele van, biztos jön lassan a charge 4 is. Na meg egy Extreme 2 :D
Docking D fine-nak nak is van már konkurenciája! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2773) 7Heads Drago válasza carl18 (#2763) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem fél éves használat után a Xiaomi 2 órás üzemidőt produkál, a max hangerő visszaesett. És egyre csúnyábban is szól. Én nem adnék érte 2 ft-ot se. Ezen kivül mivel full fémházas kivülről és eléggé túl van benne a mély tolva nem igen tudod úgy kemény felületre letenni hogy ne zizeregjen. Kell mindig alá valami. Az egész használt alatt ezt utáltam a legjobban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2774) carl18 válasza 7Heads Drago (#2773) üzenetére


carl18
addikt

Kösz, ép erre volt szükségem, a fél év alatt te mennyit használtad ? Egyszer én is jártam így egy régi hangszoróval. Életem első hordozható hangszorójával pont így jártam. 3-4 éve vásároltam egy Genius SP 165 nevezetű hangszorót. Telefonhoz képest jól szólt, de nem volt nagy dúr, főleg hogy le is ejtettem. Üzzemidőröl ne is beszéljünk. De mintha halkabb lett volna az is egy idő után. Már most nem éri meg használni mert egy telefon hangosabb tőle. Ez még vezetékes fajta, megnéztem az akkumulátorát egyszer, nevettem egy jót kemény 35 Mah! :D Nem csoda 1 órát bírt maximum.

Te a fél év alatt intenzíven használtad azt a Xiaomit? Néztem Ebayrol 6E környékén meg lehet venni :)
De akkor biztos hogy jobban szól ez mint a JBL Go? Néztem összehasonlító videót, de abból nem igazán jött lett melyik a jobb.
Hát egy ilyen hogy szólhat? :D
p506812]https://edigital.hu/hordozhato-hangfal/sencor-sss-81-hordozhato-bluetooth-hangszoro-p506812
Sencor hangszoró 2 év gyári garanciával. Erre kíváncsi vagyok hogy szólna :) 2 év garancia alatt akkor ha elmenne a hangja van recsegne cserélnék?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2775) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!

A Xiaomi Mi Speaker 2-ről vannak már valakinek tapasztalatai? (Elsősorban a Xiaomi Mi Speakerhez viszonyítva.)
Köszi előre is a segítséget!

Üdv. Máté

meg

(#2776) csaszi72 válasza Audison (#2760) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Hol sikerült ennyiért hozzá jutnod?
Annyiért már lecserélem az első generációsom :DDD
Bár semmi baja.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2777) Krill77 válasza csaszi72 (#2776) üzenetére


Krill77
őstag

Mikor beirta, rakerestem es 20 fontert árulták. Kint.. Lehet o is kint él.

(#2778) partyanimal


partyanimal
csendes tag

Sziasztok!Abba kérném a segítségetket,hogy tudnátok-e olyan bluetoothos hangszórót ajánlani amibe van fm radió és zuhanyzóban is használható.

(#2779) Jarod1 válasza partyanimal (#2778) üzenetére


Jarod1
addikt

nem szükséges fm rádió, bár aszem még nem láttam olyat, telóval összekötöd és kitolod rá a kedvenc rádiódat....a telefont nem is kell bevinned..

(#2780) -szabi-


-szabi-
őstag

(#2781) Siamiáu válasza -szabi- (#2780) üzenetére


Siamiáu
tag

Én is pont ezt néztem tegnap, de sajnos nincs belső akkumulátora.

(#2782) -szabi- válasza Siamiáu (#2781) üzenetére


-szabi-
őstag

Whoo..
Sikerült felszínesen olvasnom, mert fel sem tűnt.
Köszi.

üdv

(#2783) Hauptmann válasza Jarod1 (#2779) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mintha valamelyik Xiaomi tudna FM rádiót, de nem esküszöm meg rá.

(#2784) Janaboy


Janaboy
veterán

Erre van bearazo topik?

Feleves amazonos rendelesu blitzwolf f4 mennyit erhet?

Janaboy

(#2785) Ferenc1989


Ferenc1989
tag

Sziasztok!

Max 20000-ig keresnék bluetoothos hangszórót.
Nagy elvárásaim nincsenek, leginkább kültéren használnám, illetve szobában laptophoz lenne csatlakoztatva. Enusic/leadzm-et valamint a divoom-ot néztem, de itthon nem lehet kapni. Valami hely ahonnan kb 2 héten belül megjön?

Előre is köszi

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#2786) Audison válasza csaszi72 (#2776) üzenetére


Audison
senior tag

Londonban :) 130 fontról van learazva 55fontra.

[ Szerkesztve ]

(#2787) Krill77 válasza Audison (#2786) üzenetére


Krill77
őstag

55 font 9 wattért. Huh..

(#2788) Audison válasza Krill77 (#2787) üzenetére


Audison
senior tag

Kifejtenéd bővebben?

(#2789) Siamiáu válasza Krill77 (#2787) üzenetére


Siamiáu
tag

Ezen jót nevettem :DD :C, kellett kicsit gondolkodni mire leesett.

(#2790) Siamiáu válasza Audison (#2788) üzenetére


Siamiáu
tag

Csaszi72 az Onyx studio 3ra gondolt.

(#2791) Starz561 válasza Starz561 (#2738) üzenetére


Starz561
tag

Végül csak beruháztam a jam heavy metalra, ha minden igaz kedden már kézhez kapom, majd írok róla pár sort. :)

Oluv oldalán nekem nagyon bejött a hangzása remélem ez élőben is így lesz.

Meg mondhatni nekem "csak" 15 000 ft-ba került szóóval ennyiért csak nem lehet rossz. (Mivel nyaraláshoz lesz a hangszóró, úgy döntött a baráti kör hogy össze dobnak 5e Ft-ot aztán bedobják a büdzsébe, csak cserébe mindig hozzam ha olyan van. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#2792) kkp900 válasza Audison (#2788) üzenetére


kkp900
senior tag

Hello! Tudom elvileg nem tőlem kérdezted vagy lehet ,hogy igen de innen vettem ,és minden flottul ment!Tényleg 45 volt ,és ingyenes házhoz szállítás.Vadonatúj ,és tökéletes.Egy kérésem lenne cserébe,hogy tudtad frissíteni mert almával iphone 7 plusszal szeretném,le is töltöttem az alkalmazást de kéri ,hogy kábellel kösssem össze.nem lehet összekötni sajnos nincs olyan kábel,hogy mini usb lighting kabel!!

Plusz 3,5mm jack -jack 1,5m szeretném stabilan összekötni a laptoppal ki mit ajánl,hogy azért a gatyám se menjen rá de szépen szóljon????Jelenleg egy fejhallgatónak a kábelével van összekötve ,de sokkal halkabb mint ha BT szólna.

Ennyiért szobába ekkora teljesítménnyel tényleg nincsen más hangszóró szerintem. :DD 20-sal olcsóbb!!! :C

https://www.mobildesign.hu/egyeb_tartozekok_1001/bluetooth_hangszoro_1767/harman-kardon_onyx_studio_3_bluetooth_hangszoro_-_fekete_feher_20087

[ Szerkesztve ]

(#2793) csaszi72 válasza Siamiáu (#2790) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Úgy igaz! :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2794) 7Heads Drago válasza kkp900 (#2792) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Grat. Éppen az ilyenek miatt szeretjük az iPhonet. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2795) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Sziasztok, megjött a cucc. Az első benyomások jók. Azt szeretném kérdezni, hogy a be- és kikapcsoláskori dallamot nem lehet valahogy lehalkítani?

Holnap majd jól beletépünk...

(#2796) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Épp ma jött meg a gearbest.com -ról egy XiaoMi Bluetooth 4.0 Speaker.
A kérdésem az lenne, hogy van esetleg vmi olyan oldal ahol letudom ellenőrizni az eredetiségét sorozatszám alapján?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#2797) konigjanos válasza t_a_m_a_s (#2795) üzenetére


konigjanos
senior tag

Nekem is ma jött meg :)
állat jól szól.
de úgy emlékszem itt az volt a tesztben, hogy nem lehet a hangot kikapcsolni.

(#2798) t_a_m_a_s válasza konigjanos (#2797) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszi a tesztet, akkor ebbe belenyugszunk. Éjjel azért vicces lesz kikapcsolni... :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#2799) carl18


carl18
addikt

NA gyerekek, lehet megvárom a fekete pénteket és akkor a nagy akcióba megpróbálok lecsapni egy SRS XB 30-ra vagy 40-re! :D Úgy tudom a SRS XB 40 is brutál cucc :D 40 watt melyik szól jobban a XB 40 vagy a dockin d fine? :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2800) Hauptmann válasza carl18 (#2799) üzenetére


Hauptmann
addikt

A fekete péntek még egy kicsit odébb lesz. De ha nem sürgős... :)

Nézd meg Oluv összehasonlítós oldalán. D Fine fent van, az XB30/40 nem tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.