Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) carl18 válasza Krill77 (#2600) üzenetére


carl18
addikt

Igen gondoltam hogy csak előre nyomja a hangot a Sony mert a SRS BTX 300 is szemből a leghangosabb! :D
Pedig itt van leírva. :D Torzítás és a teljesítmény. Ez van a hangszoró kézikönyvébe is csak magyarul.

Igen láttam annak a embernek a videóit ma, hangerőbe a SRS XB 30 tudja amit a német Jbl extreme killer. :D
Jelenleg ahogy néztem a SRS XB 40 a leghangosabb.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2602) Krill77 válasza carl18 (#2601) üzenetére


Krill77
őstag

Vannak még hangosabbak. Aiwa vagy bumpboxx stb stb..
(ertem, h mi van a konyvbe. Az enyémen az van, h kevesebb mint 1% a torzitás. Nos, ez nem fedi a valóságot. Finoman szólva. :D )

[ Szerkesztve ]

(#2603) carl18 válasza Krill77 (#2602) üzenetére


carl18
addikt

Hát de az Aiwa sokkal nagyobb és nehezebb nem ha arra gondolsz amire én. ? :D pontosan melyik modelre gondoltál? :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2604) fery02


fery02
addikt

Flip 3 és Blitzwolf F4 után mondtam kipróbálok valami komolyabbat, így beválaszottam én is Dockin D Fine-t és ámulok tőle. Szeretném a topiknak köszönni az ajánlást! :R

Ilyen kategóriájú hangszórót kell-e vagy szükséges-e "bejáratni"? Mondjuk már 2 napja nálam van és használgattam már közben magasabb hangerővel.
Ha kellhet még, akkor hogy és miképp néz ki a bejáratás folyamata?

(#2605) Krill77 válasza fery02 (#2604) üzenetére


Krill77
őstag

Nem kell bejáratni. A fejhallgatókat kell. Használd egészséggel.

(#2606) Krill77 válasza carl18 (#2603) üzenetére


Krill77
őstag

Exos 9. De lehet 2 db Bluetooth összeköttetésben levo olcsóbb speaker is jo volna neked. Vagy a bumpboxx. Na az biztos elég hangos.

(#2607) carl18 válasza Krill77 (#2606) üzenetére


carl18
addikt

Nem csak a hang számít hanem a hordozhatóság is! :) 2 Kg-nál nehezebb hangszoró nem kéne, csak annyit akarok szóljon picit hangosabbak és tisztábban jobb minőségbe a következő hangszoró mint s Sony SRS 300 , mert úgy vagyok vele ha már váltok csak jobbra érdemes. Hát olvasotak alapján a sony SR XB30 30 wattos mert a elődje a xb3 30 wattot írt rá a sony. Amúgy tánc videók miatt kellene a hangszoró, itt egy nyers videó vágatlan. a Sony SRS BTX 300 szól alatta, a cipő csoszogást simán túl harsogja.:D Természetesen maximum hangerőn szólt. [link]

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2608) carl18


carl18
addikt

Akit érdekel egy kis harc! :) Sony SRS-BTX300 VS Genius SP-i165 ma raktam fel.
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2609) Krill77 válasza carl18 (#2607) üzenetére


Krill77
őstag

az xb3 volt az elődje az xb 30 nak. Es azert a 30 joval hangosabb.
En leirtam amiket tudtam ajánlani. Max vissza küldöd ami nem elég jó. 2 hét van ra.

(#2610) Uzi74 válasza carl18 (#2599) üzenetére


Uzi74
senior tag

Próbáltam beltérben is az XB30-at (24m x 64m es lovaglócsarnokban) és meglepően jól betöltötte - nem is kellett max hangerőre csavarni.

Ami pozitív tapasztalatom volt még az XB30-al, hogy a chromecast audiót meg tudja jól táplálni árammal és a line in bemenetet használva üresjáratban nincs földhurok hang, mint az összes microusb-ről tölthető hangszórónál, amit eddig próbáltam - néhány aukey, pulse x, stb.

Egyszóval megint elgondolkoztam, hogy megtartsam-e mégis az XB30-at. A hangja kicsit kompresszáltnak tűnik nekem, valahogy a magasak hiányzanak, kicsit félek hogy az XB40 is hasonlóan szólna.

Siamiáu: az edigital olalán nagyon korrektek az árak, német oldalakon közelébe sem ér, 40 Eur-al drágább az xb30 és xb40 is. Ott még a dockin d fine is olcsóbb mint az xb30

[ Szerkesztve ]

(#2611) fericske válasza Krill77 (#2605) üzenetére


fericske
addikt

Nem "kell" bejáratni. Bejáratódik az magától használat közben. Mindenféle technológiájú hangkeltőnek változik a hangja használat során, kategóriájától és felhasználási módjától függetlenül (olcsó bt hangszóró <-> drága fejhallgató, mindegy).

(#2612) fery02 válasza Krill77 (#2605) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm! :)

(#2613) Krill77 válasza Uzi74 (#2610) üzenetére


Krill77
őstag

Valoban 34e Ft-ért kihagyhatatlan az xb30. Ezen kategória nemrég 55-60 e ft volt. Jobb uzlet pl egy jbl charge 3 nal.

(#2614) Hauptmann válasza Krill77 (#2605) üzenetére


Hauptmann
addikt

A hangfalakat is be kell járatni.

(#2615) Krill77 válasza Hauptmann (#2614) üzenetére


Krill77
őstag

Az egy dolog. De o ebből semmit sem fog érzékelni. A legnagyobb változás fejhallgatóknal van. De fuleseknél is gyakori. Tesom xiaomi basicjét ki akartam dobni olyan gyenge volt. Mára sokkal jobb.

(#2616) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Szerintetek a Dockin D Tube minőségre jobb, mint a Divoom voombox outdoor? Az a baj, hogy ha nem tetszik, akkor probléma már a visszaküldés (amazon.de). És valaki ismeri a Creative Soundblaster Free-t? Ezen a hármason agyalok.

(#2617) mr.perfect


mr.perfect
tag

találtam egy ilyet
Szerintem én rendelek egyet.. ha jól látom mindennel együtt 22e Ft körül jön ki..

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2618) Uzi74 válasza Krill77 (#2613) üzenetére


Uzi74
senior tag

Annyiért igen, de az enyém 45-be került :(((

Amikor nyafogok, hogy nagy térben már kevés tul lenni az XB30, akkor erre kell gondolni konkrétan:
[link]
Az a hátizsakom a földön 10m-re és alig kivehetően rajta a sony. Csutkára állítva még itt is hallható volt a célközönségnek - resptect (persze nem a legszélső szegletében a 2 hektáros területnek :) )

Egyébként mondtátok nagyjából minden irányban hasonlóan hangos, ezt alá tudom támasztani - mögötte/oldalra is megvan a hangerő 70%

[ Szerkesztve ]

(#2619) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Olvasgatom a hozzászólásokat és árban és hangzásban is tetszik a Leadzm (Enusic) vagy a Divoom Voombox Outdoor 2.
Viszont nekem nagyon fontos a microSD támogatás is!

Így mit érdemes venni kb 20K-ig?

(^)(>.<)(^)

(#2620) spanyoll


spanyoll
addikt

Sziasztok!

Nézegettem a masinákat, ki is néztem valami random oldal alapján az enusic soundcupot, de látom, hogy többen is írjátok, hogy 12-13 környékén már nem éri meg.
Mi az ajánlott helyette a 10K ársávban?
Azon is gondolkoztam, hogy valami gyengébbet szerzek be, de itthonról, mert mire megjön kínából amit jónak gondolok, addigra vége a nyárnak és sokkal kevesebbet használnám...
Itthonról mi az ajánlott bestbuy most 10Kért?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2621) carl18 válasza spanyoll (#2620) üzenetére


carl18
addikt

Én JBL go-t hallottam idáig, mikor elsőnek hallottam le esett tőle az állam. Ez még a Sony hangszoróm előtt volt. Szépen szól a méretéhez képest. Attól függ mit szeretnék? hordozható hangszorót ami kicsi, vagy a leghangosabbat és legjobbat ezért a árért. Már 8E környékén tudsz venni jbl got. Többiről nem tudok nyllatkozni, többit nem halottam. Van eddigitalon 13,500 forintért srs xb10, talán az se lehet rossz vétel, nagy tesóiból ki indulva. :D [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2622) Krill77 válasza carl18 (#2621) üzenetére


Krill77
őstag

Se go, se xb10!

(#2623) spanyoll válasza Krill77 (#2622) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha nem ezek, akkor micsoda?

Amúgy a mobilitás korlátozottan szükséges, mivel a felhasználás így nézne ki (gyakoribbtól a legritkább felé):
- anyóséknál udvaron sütögetéshez
- otthon főzéshez
- bringázás közben hátizsákból üvöltetéshez
- ha utazok akkor havi 1x családnál, hogy legyen valami ami nem laptophangszóró

Hangosság fontos, mélyek hasznosak ha vannak, plusz jó bt kapcsolat. Nem vagyok audiofil, nem szúrom ki a kis nüanszokat, amitől szarabb egyik-másik. Ne legyen dobozhangja, aztán viszonlátás'.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2624) Tálydi válasza spanyoll (#2623) üzenetére


Tálydi
senior tag

Szia,

Ebbe az árba belefér az isoundbar sl-1000 vagy más néven, Jkr kr-1000.
Itt a topikban már többeknek volt/van ilyen, köztük nekem is.
Jbl go és társaival össze sem lehet hasonlítani, testes mélygangai vannak, és magas is, kozeptartomany egyértelműen nincs annyira kiemelve, sokunk kedveli ezt a V kiemelt hangzást. Keress rá, ha van kérdésed itt megtalálsz :)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2625) Krill77 válasza Tálydi (#2624) üzenetére


Krill77
őstag

A jkr mar nem ugyanaz mint a sima sl.

Spanyoll: őszinte leszek. 10 e ftert nem kapsz hangosat, jo méllyel, es még doboz hangu se legyen. Lehet egy leadzem kellene neked. (jo akku, hangos, basszus, de nem aza hude tiszta) a jamnak vannak /voltak itthon is kapható, olcsóbb cuccai. Pl jam thrill. 10 alatt is meg lehetett kapni, boltbol. 10 ert a xiaomi mi t szoktuk ajanlanikb 2x jobb mint a Go. De az csak belterre. A go-t olyan 4 ért mar megeri a jokapasrol.

(#2626) spanyoll válasza Tálydi (#2624) üzenetére


spanyoll
addikt

Jól hangzik; itthon honnan érdemes beszerezni, ahol a gari ér is valamit, ha beszarna? (esetleg netes vásárlástól elállás 14 napon belül működik is üvöltözés nélkül)

@Krill: Ja, de amiket mondasz az ha jól sejtem mindegyik rendelős: leadzm, saomi.
Ami nem, azt meg annyira nem ajánlod ha jól értem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2627) szepsuti válasza spanyoll (#2626) üzenetére


szepsuti
aktív tag

Skullcandy Barricade mini. Öcsém használja nagy megelégedéssel, jól szól, elég fasza mélyek is vannak benne, doboz hangot én nem véltem felfedezni. Ütésálló, cseppálló tényleg egy minőségi darab. Akksija 6 órát bír, meglepő milyen hangerőre képes a méretéhez képest.

20% kedvezmény van most rá, 12K-ért elhozható, ennyiért sztem bestbuy.
kuponkód: SPEAKER20

Most készülök megvenni a legnagyobb tesóját, minden észérv az xb30 mellett szólna, nagyobb akksi, kicsit hangosabb is, de a design nekem nagyon bejön és a kicsinek a hangzása is. Gondolom a legnagyobb is hozza a szintet.

(#2628) 7Heads Drago válasza Krill77 (#2625) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát én meg a xiaomi mi se ajánlanám. A mélyei jónak tűnek, de én visszavettem belöle de így is csak fél évet birt ki. Az akkuja vicc, és semmi visszajelzés sincs az akku állapotáról. Nekem előtte egy sdy-019 volt. Lényegesen jobb akkuval, nincs benne eltúlozva a mély és van akku jelző is. És több mint 1 évig bírta. Az ára meg lényegesen jobb mint a xiaomijé. Hangerőben megint csak az sdy a jobb.
A divoomot most rendeltem meg, de ha ez nem jön be visszaküldőm és maradok az sdy-nél.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2629) adorjant válasza 7Heads Drago (#2628) üzenetére


adorjant
senior tag

IOS-en mutatja az akkut a Xiaomi.

[ Szerkesztve ]

(#2630) Tálydi válasza spanyoll (#2626) üzenetére


Tálydi
senior tag

Itthon egyelőre nem igazán szerezhető be tudtommal.

(#2625) Krill77:
Nem teljesen ugyan az, de a tapasztalatok szerint meglehetősen hasonló.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2631) Krill77 válasza Tálydi (#2630) üzenetére


Krill77
őstag

Oluv szerint rosszabb a jkr. Torzítása van, az eredetinek nem volt. A nemrégi soundlink mini 2 videojaban beszél rola.

(#2632) Tálydi válasza Krill77 (#2631) üzenetére


Tálydi
senior tag

Szerintem te kevered az isoundbar sl-1000-rel, én azt láttam oluvnál :U

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2633) Krill77 válasza Tálydi (#2632) üzenetére


Krill77
őstag

Mit keverek? Az isoundbar sl 1000 es az itt futtatott jkr sl 1000 nem ugyan az. Ezt mondom. Az isoundbar nem torzított soha. A jkr meg Igen. Olcsóbb is. Rosszabb is. Ennyi.

(#2634) Tálydi válasza Krill77 (#2633) üzenetére


Tálydi
senior tag

Most olvastam vissza, nem isoundbar, hanem akaso sl-1000-re gondoltam, így már világos szerintem neked is mit akartam kihozni a dologból.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2635) Krill77 válasza Tálydi (#2634) üzenetére


Krill77
őstag

Nem világos. De mindegy. :)

(#2636) mufi válasza carl18 (#2596) üzenetére


mufi
senior tag

Nem jön rá' vám.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2637) Karel666


Karel666
tag

Hali!
Divoom voombox-ot honnan érdemes rendelni? Úgy olvastam, hogy van abból több verzió, melyik a jó?
Lehet beruházok egyre.

(#2638) Hauptmann válasza Karel666 (#2637) üzenetére


Hauptmann
addikt

Outdoor és Outdoor 2 van, de hogy miben különböznek, hogy lehet megkülönböztetni őket, nem találtam infót, meg itt sem tudtak rá válaszolni.

(#2639) Krill77 válasza Hauptmann (#2638) üzenetére


Krill77
őstag

Nem tudtak? Nem kaptál választ es akkor nem tudja senki? Talán mert triviális mindenki számára, h goooogle! (Az eslo gen 180°, a második gen 360° ban szol.)

(#2640) 7Heads Drago válasza Karel666 (#2637) üzenetére


7Heads Drago
veterán

[link]
Itt fel vannak sorolva a hivatalos forgalmazók. De ahogy én látom az első széria nem igen van már forgalomban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2641) fery02


fery02
addikt

Akár igényli a D Fine a bejáratást, akár nem, vasárnap este bizony kapott terhelést rendesen egy udvari zenélgetős este alkalmával. Én ezzel le is tudom szerintem a "bejáratást". Akkuja meglepően sokat bír és a hangzással és az erejével is elégedettek voltunk. Persze voltak olyan pillanatok, mikor jól jött volna még egy pici hangerő, de nem ez volt az általános.

Szegény törésteszten is átesett. :/
Egy figyelmetlen mozdulat következtében landolt egyet asztal széléről a betonon. Csodás módon csak az egyik saroknál lett olyan kisebb nyomódás, amiről amúgy nem mondaná meg senki, hogy eséstől keletkezett volna, hanem inkább mintha véletlenül oda ütődött volna falhoz vagy valami egyéb kemény felülethez.
Továbbra is működik mindene, hang is ugyanígy szól, remélem nem lesz baja ettől a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

(#2642) Hauptmann válasza Krill77 (#2639) üzenetére


Hauptmann
addikt

Aha, google. Te írtad a multkor, hogy a D Fine működik kihangosítókent a google szerint, közbe meg nagyon nem.

Amúgy ezt a stílust jó lenne, ha befejeznéd. Értem, hogy Te vagy a topic önjelölt 'szakértője', de normális kérdésre illik nornális választ adni, vagy ha nem megy, akkor inkább maradj csendben.

[ Szerkesztve ]

(#2643) Mátésum válasza Hauptmann (#2642) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Na igen, elég érdekes a stílusa. Egyébként szerintem az NFC is különbség, bár ebben nem vagyok biztos. Az első széria tesztjei mintha nem írták volna, a másodikban pedig már van.

(#2644) Karel666 válasza 7Heads Drago (#2640) üzenetére


Karel666
tag

Köszi. Ahogy én látom, nem igazán kapható. Speedshopnál beszerzés alatt. Árgép még egy helyet dob ki, ott 22 e. Nagy áruházak kínálatában sem találtam.

(#2645) Krill77 válasza Hauptmann (#2642) üzenetére


Krill77
őstag

Valóban amikor mar sokadszorra tapasztalok valakitől érthetetlen kikelentéseket pl saját meglátasok tenyént kozlese (természetesen hibásan) akkor már nehez megallni, h ne sugalljak erre valami célzást. Legalább az eshetoseget add meg, h kiirod, az a te véleményed. De amennyiben nem multal el 4. osztályos, akkor semmi gond. A masik dolog szvsz kis millio oldalon fent van a divoom 1/2 gen kozti különbség ANGOLUL! Sztem egy ovis is ki tudja guglizni.

(#2646) Krill77 válasza Karel666 (#2644) üzenetére


Krill77
őstag

Aqua/ A4 team

(#2647) Hauptmann válasza Krill77 (#2645) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kiírtam, hogy szerintem a múltkor, de ha nem ismered betűket, akkor én kérek elnézést. Világos, hogy a Voombox a király, mert neked is az van, de van akinek nagyon nem jön be a hangképe, ezt el kellene fogadnod, és nem beszólogatni emiatt.

A keresés pedig nem egyértelmű, szövegesen erről nem találtam infót, a képek között, meg ahol valóban látszik, hogy az egyik hangszórót megfordították 180 °-al a v2-nél, nem keresgéltem.

Mátésum,

A v1-ben is van NFC.

[ Szerkesztve ]

(#2648) holozis_HUN válasza fery02 (#2641) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Bejáratás (pl füleseknél) laza 50 óra, nem tudom ez hangfalnál mennyi, de szerintem hasonló lehet.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2649) Karel666 válasza Krill77 (#2646) üzenetére


Karel666
tag

Valszeg én bénázok, de így telefonról egyik eladónál sem találom. Voombox travel az van, de outdoor kéne.
Ha neked megvan dobhatnál egy linket róla. Köszi

(#2650) 7Heads Drago válasza Karel666 (#2649) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én rendeltem egyet a speedshoptól szombaton. Egyenlőre még nem tudok semmit se. Ha lesz infóm beírom ide.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.