Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Ferenc1989 válasza kispusi017 (#2849) üzenetére


Ferenc1989
tag

Ahol lehetett kapni itthon, mindenkinek írtam, hogy lesz-e még belőle de mindenhol azt a választ kaptam, hogy már nem.
Ha nem a 2nd gen-es jön, akkor megy vissza. Az 1st gen-be van nfc?

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#2852) Krill77 válasza Ferenc1989 (#2851) üzenetére


Krill77
őstag

Tok nem ertem minek nfc ezekbe. 3 sec helyett 1 sec alatt csatizni? Nagy előny..

(#2853) Ferenc1989 válasza Krill77 (#2852) üzenetére


Ferenc1989
tag

Szia!

Én sem értem az nfc-t :) mert ha be lehetne programozni, hogy odaérinted és a telefonon egyből bekapcsolja a bluetooth-t és elindítja a zenelejátszót, azt még megérteném :) de így..
A leírás a 2nd genre utal meg a képek is, viszont a leírásban szereplő képeken valóban az 1st gen van. Mindegy meglátjuk mit küldenek :)

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#2854) HGTimber válasza kispusi017 (#2843) üzenetére


HGTimber
tag

A sógorom Prime-os, ezért a német Amazonról mindent kihoznak Magyarországra is, 1 héten belül.
Aliexpress-ről az 55 dodós ár az nagyon jó, bár félő, hogy arra jön még az ÁFA + a vámeljárási díj.

(#2855) Tidal


Tidal
csendes tag

Hi

Kérdésem lenne, hogy vettem egy Blitzwolf bw-f4-et és a noti nem akarja felismerni. Mobil(honor8) egyből felismeri persze. Kíváncsiságból bluetooth drivert visszaállítottam a régebbire és akkor már felismeri csak nem engedi összepárosítani a kettőt. Mit nem csinálok jól? :D

(#2856) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv! Ezt a hangszórót néztük ki! Ár érték arányban ez milyen?

TRUST 20419 Dixxo hordozható bluetooth hangszóró

Battletag: hojszi#2983

(#2857) carl18


carl18
addikt

Még olyan kérdésem volna, ki hol használja a Bluetooth hangszoroját ? Horgászni? esetleg kihalt részen zenét hallgatni? :) Vagy utcán is zenét hallgatni? :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2858) Maxximus


Maxximus
őstag

Ha valakit érdekel: Még akciós a szürke színű JBL FLIP 3 az EA-ban. 24-ért (törzsvásárlóival még 5% lejön 22.900.-)

Más.
Mi a véleményetek a Samsung Level Box Slim (EO-SG930C) -ról? Van valakinek ilyenje?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2859) Krill77 válasza Maxximus (#2858) üzenetére


Krill77
őstag

Az, h csak 8 watt, gyík akkuval, jo drágán. A kis tesója meg még csak ajanlott sem volt. Hat ennyi.

(#2860) bilon73 válasza carl18 (#2857) üzenetére


bilon73
aktív tag

nekem konkrétan az apple tv van összekapcsolva vele, így zene, film, tv....minden erről szól a nappaliban.

ha meg nyár van, és a teraszon vagyok, vagy kerti parti van, akkor kiviszem és ott szól...

horgászni még nem vittem, bár lehet megteszem, úgyis idegesítenek a sípóló kapásjelzők (én hagyományost használok) :DD

(#2861) Hauptmann válasza carl18 (#2857) üzenetére


Hauptmann
addikt

Utcán csak a cigányok bömböltetik.

(#2862) Maxximus válasza Krill77 (#2859) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi. 8 rúgóét lenne -bontatlan. Sztem kipróbálom annyiért. Feleségem rendelőjébe jó lesz. Ott nem kell a hangerő.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2863) Maxximus válasza carl18 (#2857) üzenetére


Maxximus
őstag

Te most húzol mindenkit, nem?
Horgászni? Kihalt részen zenét hallgatni?. Ezekre a helyekre csend miatt megy az ember nem?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2864) LanyUs válasza carl18 (#2857) üzenetére


LanyUs
senior tag

A mojo buzzt futás közben használom a kietlenség közepén ( rét, erdő ) a futó hátizsákom bal első zsebében, jobb zsebben pedig a teló. Hátul víz és paprika spray. A táv felétől maxon szól általában. Az Extreme kinti edzéshez tökéletes. Felezett hobby kosárlabda pályán is megállja a helyét, sőt a Balaton közepén gumicsónakra rögzítve is oké stb. Bulikon mindig hálózatos cucc van.

Nem horgászok, de ha ott dübörögne nekem közben biztosan bevágnám a tó mélyére pihenni :D Nincs szükség minden pillanatban ezekre a vackokra, van amikor relax a cél. De ha fontos Neked, az Extreme-n van nyakba akasztó, tehát a wc-re is viheted :))

[ Szerkesztve ]

(#2865) carl18 válasza Maxximus (#2863) üzenetére


carl18
addikt

Miért húzok én is bárkit? Bluetooth hangszorót tudtommal az ember hordozhatóság miatt vásárol.
Van jó pár ismerősöm akinek van, van aki horgászni is kiviszi zenét hallgatni. Én is vittem mikor nyársaltunk, jó akkor háttér zajként hallgatni. Nem kell kivinni egy komplett hifit meg kábelekkel bajlódni csak hogy zenét hallgasson az ember. Én esetleg még a tánc videóm felvételénél használom, mert hát oda kell a basszus meg a jó hangerő hogy túl harsogja. De egy ismerösőm akinek Charge 2 van mindenhol hallgatja még a utcán is, szóval vegyesek a felhasználások. Én ha lakatlan területen kerékpározok akkor hallgatnák valamit ami hordozható és jól is szól. :D Csak a Sonym ami most van nem igazán kompakt és hordozható 34 cm és majd nem 2 kg.

Egy olyan kéne amin van akasztó és akkor bicikli kormányra is lehet akasztani. Már gondolkodom lehet veszek egy Jbl Go-t! :D könnyű kicsi és aránylag jól is szól! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2866) LanyUs válasza carl18 (#2865) üzenetére


LanyUs
senior tag

Kormányra? Akasztani? Háááát. Erre van Nekem spec.bringa hangszóró ami kormányra szerelhető [link] Vagy ha van a váz között az a háromszög bringa táska abban is elférhet, de ott tudjon azért hangerőt, hogy kiszóljon belőle.

[ Szerkesztve ]

(#2867) kispusi017


kispusi017
csendes tag

Hosszú keresgélés után döntöttem, kicsit túllépve a rászánt összeget Denon Envaya Mini-t rendelek magamnak!Ha valakit érdekel, akkor szívesen beszámolok a tapasztalatokról miután megjött a cucc!😀

kispusi017@gmail.com

(#2868) Krill77 válasza kispusi017 (#2867) üzenetére


Krill77
őstag

Öreg hiba. Ma már nem számít tul jo üzletnek. Halk is, drága is, van jobb is.

(#2869) kispusi017 válasza Krill77 (#2868) üzenetére


kispusi017
csendes tag

Még nem rendeltem meg, ma akartam este...😀 De sikerült teljesen elbizonytalanítani...! 30.000 Ft-ig szerinted melyikek között szemezgessek?

[ Szerkesztve ]

kispusi017@gmail.com

(#2870) Hauptmann válasza kispusi017 (#2869) üzenetére


Hauptmann
addikt

Menj el, hallgasd meg élőben. Utána megrendelheted, ha tetszik a hangképe. Nem tudom, mik a fő szempontok nálad, de ha még hozzáteszel egy 10-est, ennyiért tudsz venni Harman Kardon Onyx Studio 3-at is. Na, az nagyon szépen szól.

(#2871) Krill77 válasza kispusi017 (#2869) üzenetére


Krill77
őstag

DOSS Soundbox XL - sokkal jobban szol az onyxnál. Bar nem olyan hangos, de 5,5 ora az akku, maxon. (oke ez külföldi)

(#2872) Intel fan11 válasza Intel fan11 (#2856) üzenetére


Intel fan11
őstag

Erre vki vmit?

Battletag: hojszi#2983

(#2873) kispusi017 válasza Hauptmann (#2870) üzenetére


kispusi017
csendes tag

Sajnos 200 kilométerre vagyok Budapesttől és mostanában nem nagyon tudok felmenni, pedig úgy valóban könnyebb lenne dönteni. Az az igazság, hogy csak és kizárólag youtube videók alapján nem is lehet eldönteni. Alapvetően nincs nagy igényem, nem kell, hogy nagyon hangos legyen, fontosabb, hogy szépen, tisztán szóljon a cucc! HK-n gondolkodtam de az az igazság, hogy a Denon is kicsit túlnyúlt azon, amennyit költenék rá...! Értsd, eredetileg JBL GO-ról indultam 😂😂

kispusi017@gmail.com

(#2874) carl18


carl18
addikt

Na hazaértem, most elsőnek talált legyőzőre az SRS-BTX 300. Hallottam élőbe ezt a Dockin D fine-t, komoly kis hangcucc! :) Elsőnek házba megmutattam ennyém hogy szólt, utána kicsit a dockin is hallgatuk, inkább javasoltam menjünk ki és odakint jól összemértem a kettőt! :)
Szóval a ház mellé járdára leraktam a fal tövébe mind kettőt, a Sonym 6 Centivel hosszabb volt. Súlyba a Docking kicsit nehezebb, nem vészes a különbség 1,6 kg a Sony, Dockin 1,900 gramm.

Jöjjön a hangzás úgy is arra kíváncsi mindenki. Szóval volt pár zene, elsőnek a Sonymat hallgatuk, max hangerőre feltoltam. Egész hangos volt, utána kipróbáltam a híres Dockin D fine című csodát, természetesen feltoltuk azt is max hangerőre. Mikor szemtől szembe halottam kicsit ámultam, hangerőbe felülmúlta a sonymat, de nem csak a hangerőbe , sokkal szélesebb hangtartományba szólt, jobb mély hangok és a hangzása is sokkal szebb és tisztább volt a szemembe. Leginkább akkor jött ki a különbség mikor kisétáltam a keritéshez, a Sonym szinten csak szemtőm szembe szorja a hangot, a Dockin D fine visszont úgy éreztem szélesebben oldalt tájt is szorja a hangot. Ilyenkor hangerőbe kijött a 2-3X különbség. Szemtőm szembe hangerőbe maximum 30-50% volt a különbség. Erőteljes a hangzása az fix! :)
Ebbe a méretbe nehezen tudok ennél jobb hangzást elképzelni. Mikor megfogtam a Dockin szólás közbe elég szépen érezni dolgoznak benne a passzív radiátorok. Összegzésbe minden téren jobb a Dockin, de nem olyan elképzelhetelten a különbség. Az biztos jól jár vele aki megveszi, minőségi hangszórót kap aki megveszi, jó hangzás hangos is. Nekem tetszett ! :D
Amúgy úgy olvastam a SRS XB 30 azonos hangerővel vagy még kicsit hangosabb mint a Dockin D fine. Akkor ideális váltás volt a BTX 300 után ? :D Ez az a youtube videós ember mondta, akinél rengeteg hangszóró van, kültéri teszt volt úgy emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2875) Siamiáu válasza Intel fan11 (#2872) üzenetére


Siamiáu
tag

Mennyire kellenek a fények? Amúgy utánanéztem nem írtak rosszat róla.

(#2876) Maxximus válasza kispusi017 (#2873) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezen az áron is?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2877) kispusi017 válasza Maxximus (#2876) üzenetére


kispusi017
csendes tag

Hááát, ez még beleférne, néztem is, de valahogy ez a piros szín nem a világom. A fehér és a fekete természetesen nem ennyi😣 Ettől függetlenül lehet, hogy a végén ennél kötök ki.😏

[ Szerkesztve ]

kispusi017@gmail.com

(#2878) Krill77 válasza kispusi017 (#2877) üzenetére


Krill77
őstag

Ugy készülj, h az akku ideje egy vicc. Es leginkább otthonra valo, nem pedig hordozni mindenfelé.

(#2879) Hauptmann válasza Krill77 (#2878) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az igaz, hogy nagy is, nehéz is, bár ha autóval viszed, marhára mindegy.a méret. De az igaz, hogy beltérre ennyi pénzből inkább valami rendes hangfalpár Bt modullal, ha ez utóbbi kell.

(#2880) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

10k körüli max-ig milyen hangszórót ajánlotok most?
Most bukkantam rá a Enusic/Leadzm/TTLife-ra ez most a bestbuy ennyiért vagy van más is, ami még kapható is? :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2881) FingR86


FingR86
őstag

(#2882) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek osszehasonlitasi alapja a huawei am10 keszulekkel?
Jelenleg ilyet hasznalok es ha van 10e ft-ig jobb valasztas akkor lehet valtanek.

(#2883) Intel fan11 válasza Siamiáu (#2875) üzenetére


Intel fan11
őstag

Fény nem mérvadó. Van nem baj ha nincs az se. Jól szóljon és jó üzem ideje legyen! Párom nézte ki, mert tetszik neki. mondom. Azért ez édes kevés tudás is számít! Ezért érdeklődöm, hogy lehet ajánlani megvételre?

Battletag: hojszi#2983

(#2884) Siamiáu válasza Intel fan11 (#2883) üzenetére


Siamiáu
tag

Hát nem tudom mennyire megbízható lehet az a hangszóró, de 25 ezerért van Sony srs xb20 mediamartban megrendeled, ha nem tetszik visszvihet 2 hétig. Most van jbl flip 3 is akcióban 24 ezerért extremaudioban. A legjobb, ha elmész mediamartba és meghallgatod őket.

[ Szerkesztve ]

(#2885) Intel fan11 válasza Siamiáu (#2884) üzenetére


Intel fan11
őstag

Még annyi lenne a kitétel, hogy álló hangszóró legyen vagy olyan ami fekvő is meg álló is lehet és 30 K a keret! Ennyiért mit érdemes?

Battletag: hojszi#2983

(#2886) kispusi017 válasza Krill77 (#2878) üzenetére


kispusi017
csendes tag

Eldőlt a dolog, felhívtam a speedshopot és mondták, hogy jövő héten kapnak fekete Divoom Outboxot, úgyhogy egyet megrendeltem 18e Ft-ért. Remélem nem bánom még, elég pozitívan nyilatkoztatok róla. Köszi mindenkinek a segítséget 😉

kispusi017@gmail.com

(#2887) Siamiáu válasza Intel fan11 (#2885) üzenetére


Siamiáu
tag

Ha kitudnád tolni a keretet, akkor a Sony srs xb30-at ajánlanám most akciós a Sony boltjában 34k+1k a szállítás. Nagyon minőségi hangszóró teljesen más kategóriába esik, mint az árban allatta lévők.
Az üzemideje és kiváló (8000mah-es akksi van benne).

[ Szerkesztve ]

(#2888) darkrock válasza FingR86 (#2881) üzenetére


darkrock
aktív tag

Koszi, rendeltem egyet, tesztek alapján meggyőző.

(#2889) Intel fan11 válasza Siamiáu (#2887) üzenetére


Intel fan11
őstag

tudsz linket küldeni? Ezt csak fektetve lehet használni vagy lehet állítva is?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#2890) Intel fan11


Intel fan11
őstag

JBL FLIP III Esetleg erről mi a vélemény?

Battletag: hojszi#2983

(#2891) kispusi017 válasza kispusi017 (#2886) üzenetére


kispusi017
csendes tag

Jav. természetesen Divoom Voombox Outdoor

kispusi017@gmail.com

(#2892) Siamiáu válasza Intel fan11 (#2889) üzenetére


Siamiáu
tag

http://www.soncity.hu/termekek/vezetek-nelkuli-hangsugarzok/uj-hordozhato-hangszorok/sony-srs-xb30-w

Árukeresőn rögtön feldobja első kettőnek a 2 Sony boltot mindkettőben 34k csak az egyikben ingyenes a szállítás.
Állítva is kiválóan lehet használni.

(#2893) Siamiáu válasza Intel fan11 (#2890) üzenetére


Siamiáu
tag

Most,hogy így akcióban 24 ezerért van jó vétel lehet, de hangerőben megse közelíti a Sonyt és valószínűleg hangminőségben sem olyan jó. Állítva is lehet használni, de akkor lefedi az egyik passzív radiátorját.

(#2894) L4D1K


L4D1K
őstag

Furcsa ez a hangerő kérdés. Nekem leadzm, flip 3 is qrva hangos.

# ANTAL Tuning #

(#2895) TheProb


TheProb
veterán

Anker SoundCore vagy leadzm jobb szerintetek? kb egy áron vannak.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2896) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

JBL CHARGE 2+ szerintetek 20.000 Ft-ért mennyire bestbuy?

Megéri a pluszt a Leadzm (Enusic)-hoz vagy SoundBot SB525 -höz képest?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#2897) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Első futásidő összehasonlítás megtörtént.
Ugyanazon beállításokat használtam mint monic és blitzwolf f3 esetén.
Leadzm hangerejét 2/3-ra állítottam, telefon fél hangerőn van.
Ezzel a futásidő 11 óra lett.

Lemerülés előtt 5-10 perccel kezdi jelezni, az alacsony töltést.
Ebből szempontból monic és f3 jobb, ott közel egy óra az előrejelzés.
Lemerült állapotban töltőre csatlakoztatva újra használható, képes egyszerre zenélni és tölteni csakúgy mint f3.
Ez nagy pozitívum mert erre monic nem képes.

Nekem a végtelenített hangerő szabályzás nem tetszik.
Egyértelműen szebben szól mint f3, ha indoor üzemmódban van.
Outdoor üzemmódban nem jelentős a különbség.
Viszont monic hangjával összehasonlítva hallom, hogy más a hangszín de nem mondanám egyiket jobb másikat rosszabbnak.
Nekem leadzm hangja jobban bejön, de ebben benne lehet az újdonság varázsa.

Hangerő összehasonlítást majd máskor teszem meg, most nem terhelném ezzel a családot. :)
Eredetileg f3 váltására szántam, azt azért látom a futásidő különbség miatt ezt nem tudom megtenni.
Ebben f3 még mindig verhetetlen.
Bátorkodtam összefoglalni őket:

üdv
szabi

(#2898) Siamiáu válasza Mosqu!to (#2896) üzenetére


Siamiáu
tag

Annyit megér szerintem nagyon jól szól, a flip 3-tól is jobban.

(#2899) Intel fan11


Intel fan11
őstag

sony srs xb30-on levő usb foglalat csak teló töltésre való vagy pl pendriveről tudok zenéthallgatni? Hány wattos ez a hangcucc? Ezeket nem találtam a termék jellemzők közt!

Battletag: hojszi#2983

(#2900) matehajagos


matehajagos
tag

Sziasztok! Van különbség a JBL Go es a Clip 2 között hangzásban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.