Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) matyi19 válasza Krill77 (#1849) üzenetére


matyi19
őstag

Ha ugy latnam van ertelme, raszannam azt a +10-et. De feltetlen, en sem koltenek 20k-nal tobbet...
Te hallottad a sony-t eloben is?
Minosege jobb mint a divoon-nak.
Minden fele zenet hallgatok, (jazz, rock, nem annyira), de ezeken kivul epp ami tetszik...

(#1852) Krill77 válasza matyi19 (#1851) üzenetére


Krill77
őstag

Techno, goa = sony, instrumentális/népzene = voombox.
Rendelj egy divoomot es küld vissza, ha nem jo. Azért ha kulfolon vagy 17 e ft ne legyen már gyilkos összeg. A mai világban ez már nudli. Pedig en magyarból irok. A divoom az deep housera tok jo. De most tettem be egy progresszív goat es 75% on kattogott. Van, h elcsipek egy-egy zenét ami lefekteti. Dubtechno es hasonlo keményebb cuccok. De chillout, lounge szepen jon. Az tuti, h kristálytiszta a kozep es a magas. De szokni kell a hangjat, eloszor fura volt.

(#1853) matyi19 válasza Krill77 (#1852) üzenetére


matyi19
őstag

Igen kulfoldon vagyok, Romaniaban elek... :)
Eldontottem, lehet raszanom azt a 28eFt-t es megveszem a Sony-t. Elmegyek, ma egy uzletbe, remelhetoleg megnezhetem eloben...

Divoom hangzaban nekem megfelelne...
Kerdeztem, neked nem volt gondod az akkuval?

[ Szerkesztve ]

(#1854) Krill77 válasza matyi19 (#1853) üzenetére


Krill77
őstag

Nem. De ha all akkor is merul. De párszor toltottem 5-8 max. Nemrég van meg, 1,5 hónap talán.
Ha raszanod a sonyra az szinte kizart, h csalodj benne. A divoom kompromisszumosabb de ha mar megvan az is nagyon jo. Tudod vinni hozni. De ha lefekteti egy-egy zebe akkir halkabbra kell venni. A sonyban dsp van, eleve csökkenti a basszust. Mondjuk annyiert lehet is benne.
(hibas terméket meg bármikor kifoghat az ember, ne vedd alapul)

(#1855) matyi19 válasza Krill77 (#1854) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, igazad van...
Ma dontok, ha sikerul megnezni eloben a sony-t, lehet azt veszem, ha nem akkor rendelek egy Divoom-ot...

(#1856) Digitalis válasza matyi19 (#1855) üzenetére


Digitalis
senior tag

Most néztem ezt a review-et, jó közeli felvételek vannak benne, én is amondó lennék, hogy ha van rá még egy kis plusz_ pénzmag, akkor Sony. [SRS-XB3] Tényleg jól összerakott, igényes cucc, teszt szerint is 18-19h akku idővel, max hangerőn is 4-5 órát bír.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#1857) glaci válasza matyi19 (#1848) üzenetére


glaci
őstag

Egy JBL Flip2 volt előtte.
Szerintem nem törékeny (bár igaz, ami igaz még nem próbáltam dobálni), masszív cucc érzetét kelti, amikor kézbe veszem. (Ráadásul eléggé nehéz is (szerintem 2 - 3 Flip2 súlya), tehát van szerintem benne anyag bőven.)
Nekem tetszik a hangja, mert minden hangszín tartomány szépen telten szól belőle. (Tehát van magas, a mély nem puffog / köhög (mint pl. a Flip2 -nél, ahol csak egy bizonyos mély freki tartomány szólt szépen), hanem szól rendesen és bónusznak szerintem szép, erős a közép is, amit én különösen kedvelek.)

Viszont halgasd meg! CSAK az én tapasztalataim miatt, ne vegyél ilyet! Csak és kizárólag akkor, ha Neked is tetszik a hangja!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1858) matyi19 válasza Digitalis (#1856) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, lattam en is ezt a tesztet...igen az a 18h, nem keves. Talaltam YT-on egy videot, ahol szetszedik, jol ossze van rakava...
Igazabol 10.000 FT-rol indultam, de ugy erzem megis a Sony marad...

(#1859) matyi19 válasza glaci (#1857) üzenetére


matyi19
őstag

Koszonom!
Voltam ma egy uzletben, sajnos nem volt raktaron. Szerintem varok vele holnapig, es megprobalok eljutni egy masik uzletbe, hatha ott van...
Ha nem lesz, megrendelem. :)
Biztos vagyok benne, hogy nekem is tetszeni fog a hangja, foleg azok alapjan amit leirtal...
Akku % kijelzesre semmi lehetoseg nincs?

[ Szerkesztve ]

(#1860) vizimento


vizimento
senior tag

Melyik bluetooth speakert tudnátok ajánlani kintről, aminek az ára még vámhatár alatt van valami jó akcióban, vagy Banggood/Gearbest pontokkal?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#1861) matyi19


matyi19
őstag

Hogy meg "konnyebb" legyen a dontes...
Most talaltam meg az UE Boom 2-t, akciosan korulbelul 500ft-al dragabban, mint a Sony-t.
Nem biztos, hogy lesz ra lehetosegem eloben meghallgatni...
Melyik jobb a ketto kozul?
https://youtu.be/GbhxeY9xWF8
Hangminoseg ami erdekel, mobilitas szempontjabol az UE Boom 2 jobb, illetve teljes mertekben bizallo.

(#1862) Krill77 válasza matyi19 (#1861) üzenetére


Krill77
őstag

Az ue boom az egy kalap szar. Semmi magas. A sony fényévekkel jobb. Nezd csak meg clavinetjunkie bármely tesztjét.

(#1863) novaktomi válasza matyi19 (#1861) üzenetére


novaktomi
csendes tag

Az talán túlzás, h au Ue boom egy kalap szar, de a sony tényleg jobban szól. Az Ue boom egy jól marketingelt design termék, de nem nagy szám. Vagyis nem ér annyit, mint amennyibe kerül. Egyébként sztem egy picit túlgondolod ezt a dolgot. Korábban írta vki, h ő 20000 fölött nem venne hangszórót. Egyetértek.

(#1864) Digitalis válasza matyi19 (#1861) üzenetére


Digitalis
senior tag

+1 Sony. Egy klasszissal feljebb viszont már ott van a [Dockin D Fine] :D

Véletlenül volt alkalmam egyszer egy ilyet hallani. Azóta sem. Fantasztikus élmény volt. Kis dobozból mennyire részletező és dinamikus hang jött ki az hihetetlen. Más világ. Jobbára azóta figyelem ezeket a kütyüket.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#1865) matyi19 válasza Krill77 (#1862) üzenetére


matyi19
őstag

Oke, ertem!

novaktomi
Nem tudom, lehet tul gondolom, de ha mar egyszer veszek, nem szeretnem a leg gagyibbat megvenni...inkabb adok kicsit tobbet.
Mindenkinek megvan az ertekrendje, van aki 10k Ft-nal nem adna tobbet, van aki 50-60k Ft-t, rakolt. (Bose Soundlink 2, kb. ott van arban).

[ Szerkesztve ]

(#1866) matyi19 válasza Digitalis (#1864) üzenetére


matyi19
őstag

Neeem, a Sony a max. ami bele fer, 28k Ft-ert.

(#1867) darkrock


darkrock
aktív tag

Telekom-nal akciós a Sony SRSX11 9900 Ft

[ Szerkesztve ]

(#1868) glaci válasza matyi19 (#1859) üzenetére


glaci
őstag

Sajnos nincs rá lehetőség. (Legalább is én még nem jöttem rá, hogy hogyan lehetne.)

(#1867) darkrock:
Ez már egész elviselhető árnak tűnik. Ugyan a hangját még soha nem hallottam, de a "szokásos" 20k nagyon soknak tünik egy ekkora "vacakért". :D

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1869) Krill77 válasza darkrock (#1867) üzenetére


Krill77
őstag

Az borzalmas. Felét nem éri. 12 ert nem ajanlott.

(#1870) glaci válasza Krill77 (#1869) üzenetére


glaci
őstag

Nem 12, hanem 10! :D
Bár kétségtelen, elsőre én is benéztem azt a ... "11 9900" -t, amit a kolléga írt.
(Így jobb, igaz: Sony SRS-X11: 9900 Ft) ;)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1871) Krill77 válasza glaci (#1870) üzenetére


Krill77
őstag

10ert is kuka. :)

(#1872) FingR86


FingR86
őstag

Helló mindenki
egy kis segítséget szeretnék kérni.

vásárolni szeretnék egy komolyabb teljesítményű BT hangszórót, mit tudnátok ajánlani
de lenne pár kritérium.

- gearbest oldalról kellene (szereztem egy nagy csomó pontot)
- egy ilyenem már van, nagyon szeretem. és ettől jobb lenne vmi combosabb hangerővel rendelkező Xiaomi Mini Speaker

nem tudom létezik e ilyen opció.
de előre is köszönöm a tippeket.

(#1873) FingR86 válasza FingR86 (#1872) üzenetére


FingR86
őstag

az még kimaradt, hogy 30% pontozás után esetleg még férjen bele a vámhatárba.

esetleg erről vkinek vmi véleménye ? Original XiaoMi Bluetooth 4.0 Speaker

[ Szerkesztve ]

(#1874) glaci válasza Krill77 (#1871) üzenetére


glaci
őstag

Nem azt mondtam, hogy jó, csak azt, hogy olcsóbb ... ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1875) matyi19


matyi19
őstag

Ma reggel, megrendeltem...
Elmeletileg, holnap ki is probalhatom...

(#1876) glaci válasza matyi19 (#1875) üzenetére


glaci
őstag

Végül mégis ez lett ...
Jó zenéket hozzá! Renélem sok örömödet leled majd benne!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1877) matyi19 válasza glaci (#1876) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, a Sony maradt...
Ugy voltam vele, ha mar raszantam 20eFt-t, nem nezem azt a 8eFt-t, es veszek egy hangszorot, amirol CSAK pozitivumot olvastam...

(#1878) metaa


metaa
tag

Xiaomi speaker újra kapható EUStocknál

(#1879) vacs válasza FingR86 (#1873) üzenetére


vacs
veterán

Az hogy férjen bele a vámhatárba, kizárja a normális minőséget, de ha átcsúszik, akkor szerencséd van!
Jó az a Xiaomi, de jó lehet helyette a BlitzWolf F1 vagy ha komolyabb hangra vágysz, akkor a BlitzWolf F4.

Nekem Proda X6 van, na az igen korrektül szól, bár drágább is (én 16K-ért vettem black friday-kor)!

(^)(>.<)(^)

(#1880) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

üdv
Na egy kis tapasztalat.
Nekem sdy019 volt, de kiment rajta valszeg a végfok. Sokat bírt az akkuja és elég volt a hangereje is. Aztán rendeltem egy xiaomit. A xiaomi cucc, nekem nem jön be. Túl erőlteti a mélyet. Én targoncán hallgatom, otthon meg az asztalra van letéve, de sajnos minden berezonál tőle. Egy sapkát vagy könyvet alá kell tenni hogy ne ciceregjen semmi se. És hangerőben is elmarad az sdy-től. Az üzemidő is csak kb 50-60%-a lehet. És árban meg azért jó pár euróval drágább. És hiába a sok mély, muszály belőle visszavenni. Az sdy-t mindegy volt hova raktam.
Az sdy-ből viszont volt szerencsém rendelni másnak is. Nekem még az elejébe sikerült vennem azzal nem volt sose kapcsolódási gond. Az újabbaknál viszont néha meghülyül az elektronika. Ha hihetek az idős Usernek. (egy nyugdíjasé lett) Nem mindig bírta kikapcsolni. Szegény volt úgy hogy el kellett hogy dugja és betakarta, hogy tudjon tőle aludni. :DDD
Ezek után még egy blitzwolf f4-et próbálnék ki. De ha az se jön be megyek a jól bevált sdy vonalra.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1881) FingR86 válasza vacs (#1879) üzenetére


FingR86
őstag

köszönöm szépen a tippet.
akkor ha felállítanánk egy ilyen sorrendet a proda a 2 BW között helyezkedik el vagy pedig ő szerepel az első helyen ? Mit mondanál, melyik a legjobb a 3 közül ?

korábban olvastam az ebay-es kütyük topicban, hogy ha az amazon.co.uk-ról veszed, akkor lehet kérni a BW-hoz 30%-os kupont. Él még ez az opció ? Mert akkor se vám se semmi nem jön rá és ingyen szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#1882) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Tegnap, megerkezett a Sony SRS-XB3-as. :)
Mivel, eleg sok videot lattam YouTube-on, es olvastam egy ket
teszet is a hangszororol, igy korulbelul tudtam mire szamitsag...
Ez az elso ilyen hangszorom, igy viszonyitasi alapom sincs...
De amit el tudok mondani, meretehez kepest BRUTALISAN szepen szol!
Mind minosegben, mind hangeroben maximalisan meg vagyok vele elegedve.
Eddig csak szobaban probaltam, fal mellett sarokban, meg eroteljesebb a basszus.
Akku idot, meg nem probaltam...
SAJNOS nincs mod az akku szazalek kujelzesre :(
Orultem volna, ha telefonon kovetheto lenne...vagy legalabb raknak bele nehany LED-et,
ami az akku toltottseget jeloli.
Mikor kezd lemerulni (nem tudom hany %-nal), elkezd villogni egy LED alitolag, illetve
olyankor nem lehet rola USB-n keresztul telefont tolteni... (ezt olvastam valahol).
Szoval, aki kepes 30eFt koruli osszeget egy BT hangszorora kolteni, annak csak
ajanlani tudom.
Ja es, nagyon jol osszerakott hangszoro, erzodik a minoseg...

(#1883) moma válasza matyi19 (#1882) üzenetére


moma
őstag

Tök jó, hogy végül elégedett vagy a döntéssel :C
Nem tudom van e olyan hangfal, ami jelzi az aksit, ez tényleg jó lenne.

we all deserve a bit of luck.

(#1884) vacs válasza FingR86 (#1881) üzenetére


vacs
veterán

Én (mi) nem fogunk helyetted dönteni!

A Proda (eredeti nevén Wking) a kicsi és a nagy Blitzwolf között van, ezt én is így gondolom.

Nézz videókat, olvass teszteket (logout-on magyar tesztek is vannak).

Hogy ne legyen egyszerű választani, írok még pár típust:
- Bluedio BS-3
- Huawei AM 10
- Xiaomi Micro-SD Bluetooth Speaker ("nagyobb" xiaomi)
- BlitzWolf F1
- BlitzWolf F3
- BlitzWolf F4

:))

(^)(>.<)(^)

(#1885) matyi19 válasza moma (#1883) üzenetére


matyi19
őstag

UE Boom 2 peldaul.
Most is epp zenet hallgatok 10-15% os hangeron, nagyon szelen szol, van bass-is boven :)

(#1886) glaci válasza matyi19 (#1882) üzenetére


glaci
őstag

Örülök, hogy meg vagy vele elégedve!
Azt, hogy a töltöttségi szintet nem lehet tudni, azt leírtam több alkalommal is, így az nem lehetett meglepetés ...
(Egyébként, ha már nem lesz garis, akkor majd szét bontod és szerelsz bele egyet házilag.)

Nem te kérdezted, de természetesen létezik olyan is, ami kijelzi - mint pl. a JBL Flip2 és a Charge2. (Természetesen van több is, ezek csak kiragadott példák, amiket már magam is tapogattam.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1887) Krill77


Krill77
őstag

Nem tartom olyan fontosnak az akku jelzest. Nagyjábol be lehet saccolni meddig bírja. Ha meg hosszu használatra keszulsz vele, akkor ugyis feltolti az ember. Nekem soha nem hiányzott.

(#1888) glaci válasza Krill77 (#1887) üzenetére


glaci
őstag

Azért amikor huszon órákig megy egy töltéssel és az ember fia fél - egy órákat használja, akkor már a végén nem könnyű fejben tartani, hogy most 16 vagy 19 óránál járok, pedig míg az előbbinél várhatóan elmegy még egy 4 órás úton, addig az utóbbinál ezt már nem lehet biztosra venni.

Én már jártam úgy is, hogy épp ezért nem mertem használni, amikor otthon maradt a töltő aztán végül kiderült, hogy még 6 - 7 órát is elment annyi volt benne, meg úgy is, hogy azt hittem van még benne töltés bőven, aztán fél óra után lekapcsolt, mert mégsem volt.
Bárki bármit mond, legalább valami nagyjából hozzávetőleges információ bizony sokszor jól jönne.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1889) geriuser


geriuser
újonc

Szerintetek melyik a jobb?
A Xiaomi Mi Square Speaker Bluetooth hangszóró vagy a Proda x6? :)

(#1890) Krill77 válasza geriuser (#1889) üzenetére


Krill77
őstag

Nyilván jobb a 2x drágább. Bar 23 e ftert nem ezt venném.

(#1891) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Ha valakit érdekel :
Blitzwolf F1
50%-os kuponnal vihető 15 dodóért.

kód:7fc3a8

Sorry, mire beírtam elfogyott. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1892) vacs válasza FingR86 (#1881) üzenetére


vacs
veterán

Proda PR-F1 vízálló hangszóró: 10900 -> 2747 Ft

Hengermalom Tesco-ban, de érdemes megnézni a többiben is, hátha van!

Forrás.

(^)(>.<)(^)

(#1893) pit stop


pit stop
addikt

Hama Blade-ről valaki esetleg hallott bármi pozitívat/negatívat?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#1894) Csabcy


Csabcy
tag

Sziasztok!

Az asszonynak van egy JBL GO-ja, ami nagyon szeret. Szeretne valami hangosabbat, mélyebbet. Esetleg mit javasolnátok. Külföldi rendeléstől sem riadok vissza, ha esetleg link is van, hogy honnan érdemes rendelni az is ó lenne. 10-20K Forint között gondolkozom.

Köszi:

Cs

(#1895) Krill77 válasza Csabcy (#1894) üzenetére


Krill77
őstag

Xiaomi Pocket, BlitzWolf f4, divoom voombox outdoor 2, esetleg, egy használt es szepen lealkudott jbl flip 3.

(#1896) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Telefon vásárlásnál a T adott egy harmann kardon one bt hangszórót,de valamiért egyszer csak nem vette fel a töltést,villog az első skála és nem lép tovább a töltés,töltés alatt sem lehet bekapcsolni.
One erre valakinek ötlete tapasztalata,valaki aki bütyköl ilyen cuccokat?

Mr.Brightside

(#1897) pacman789 válasza Krill77 (#1248) üzenetére


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Mi a különbség a Flip3 és a chrage 2+ között? A töltés funkción kívül. Jobban szól a Charge 2+? Mindkettő ugyanannyiba kerül, így azt venném meg, ami jobban szól.

Köszi,
pac

(#1898) pacman789 válasza pacman789 (#1897) üzenetére


pacman789
aktív tag

Bocsi, már nem tudom módosítani, esetleg SONY SRSXB3L? ugyan annyiba kerül, mint a fenti két JBL.

(#1899) Krill77 válasza pacman789 (#1898) üzenetére


Krill77
őstag

A charge kicsit hangosabb es a flip 3 hamarabb leveszi a basszust nagy hangeronél. A sony is szuper cucc. Igazából ezek mind jok.

(#1900) Bandus99 válasza Henker2 (#1818) üzenetére


Bandus99
őstag

Hat ez elmaradt :(
Pedig szivesen olvastam volna.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.