Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) tboy93 válasza Jim74 (#1500) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azert szerintem a telefon lehet a felelos, mint amikor bedugod a jack-be a fulest es azonnal indul is a zene :K legalabbis nálam droidon igy van. En is UK-nek latom a locationt, ugyhogy arra nincs áfa.

(#1502) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Sziasztok, megkérkezett ma GB-ről rendelt Xiaomi, de picit más mint pl. MA-s tesztben :U nincs rajta sd slot (mondjuk a mi.com-on is van olyan kép amin nincs), és máshogy vannak a rajzocskák is :DDD na meg angolul beszélget, bár ez nem zavar, sőt :D Ilyen sok verziót gyártanak, vagy átvertek? :F

(#1503) Jim74 válasza Prinz Eugen (#1502) üzenetére


Jim74
nagyúr

GearBest-en nem nagyon szokott hamisítvány lenni legjobb tudomásom szerint.

(#1504) tboy93 válasza Prinz Eugen (#1502) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tobb féle Xiaomi hsz van, sokszor nem tuntetik fel a pontos tipust, igy meg lehet keveredni :B

(#1505) adorjant válasza Prinz Eugen (#1502) üzenetére


adorjant
senior tag

A tiéd a leírtak alapján indiai kivitel lehet,azon nincs sd slot,és angolul tájékoztat.

(#1506) Prinz Eugen válasza adorjant (#1505) üzenetére


Prinz Eugen
tag

Ahá, gondoltam hogy többféle van :) És köszi mindenkinek :R

(#1507) glaci válasza Soldika30 (#1493) üzenetére


glaci
őstag

Most, hogy ránéztem a saját hangszórómra jutott eszembe még valami:
A Te készüléked (Charge3 vagy Extreme ha jól emlékszem) NFC -s?
Ha igen, akkor szerintem azzal csatlakoznak újra a "havejaid".
Ugye ezt elvileg azért rakták bele, hogy a "bonyolult" BT párosítást ne kelljen elvégezned, hanem csak hozzá érinted és párosítva vannak. Ez ugye megint azt feltételezi, hogy a tiéd, viszont gyorsabb és hát na: kevesebb buherát igényel, bár szerintem a párositás mód akkor is kell, de ebben nem vagyok biztos. (Egyébként nem tudom minek kell ez a feature, szerintem egy párosítást mindenki "túlél", aztán többször úgysem kell elvégezni, de hát "mindent" a kényelemért ...)
A helyedben resetelném, hogy "felejtsen el" mindenkit és ezután nem engednék senkit fizikailag a közelébe!
Esetleg az NFC antenna árnyékolása vagy zavarása lehet még megoldás, bár hogy azt pontosan hogyan lehet (ha lehet egyáltalán) technikailag megoldani, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1508) otoaak válasza glaci (#1507) üzenetére


otoaak
tag

Extreme nem tud NFC-t.

SG Note Pro P900

(#1509) glaci válasza otoaak (#1508) üzenetére


glaci
őstag

Az jó!
Akkor amit még réggebben írtam, annak működnie kell!
(Az NFC megnehezítette volna a dolgot, lévén, hogy megkönnyíti a csatlakozást ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1510) ithomas válasza glaci (#1509) üzenetére


ithomas
őstag

Nem nehezítette volna meg, mert az nfc csak erintessel működik, tehát ugyanúgy hozzá kell fernie az eszközhöz az adott embernek. Távolról nem lehet nfc-vel csatlakozni

Real eyes realize real lies!

(#1511) glaci válasza ithomas (#1510) üzenetére


glaci
őstag

Ja, csak hozzá érinteni egy pillanat, sz@rakodni a párosítással meg közel egy perc. (Táhát jobban észre veszi, ha párosítgatnak a haverjai, mintha csak NFC -vel csatlakoznának. Feltételezem, hogy elzárva nincs a készülék, így minimálisan a haverok számára is elérehtő egy - egy pillanatra.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1512) ithomas válasza glaci (#1511) üzenetére


ithomas
őstag

Ha már hozzáférnek a készülékhez akkor nem teljesen mindegy?
BT-n is 10-15 mp csatlakozni max.
Amúgy biztos vagyok benne, hogy nem az a gond, hogy suttyomban odarohangálnak érintgetni mint az ovodások, hanem az hogy egyszer már hagyta hogy rácsatlakozzanak, és ezáltal az ő telefonjuk már elmentésre került mint párosítható eszköz...
Ezt kell valahogy (reset?) kitörölni belőle, azt kalap.

Real eyes realize real lies!

(#1513) Laby


Laby
senior tag

Sziasztok!

Van egy JBL Charge 2+ hangszóróm. Imádom, és nagy a szerelem köztünk.
Egy dolog viszont rettenetesen bosszant. A telefonomon max hangerőn használom a csengőhangot, amikor rácsatlakozok a JBL-re, akkor közel sem full hangerőn hallgatom a zenét. Miután lecsatlakoztam róla a csengőhangom hangerejét leveszi arra, amin hallgattam a zenét, és sosem hallom utána amikor hívnak olyan halk.
Tudna valaki erre megoldást? Nagyon örülnék.

Gondolom köze lehet ahhoz, hogy telefonáláshoz kihangosítóként is lehet használni, de én ezt a részét sosem használom, úgyhogy ha azt valahogy ki lehetne kapcsolni, és ezzel megszűnne a problémám, akkor az is egy jó megoldás nekem.

Köszönöm!

(#1514) ithomas válasza Laby (#1513) üzenetére


ithomas
őstag

Telefonon BT beállításnál lehet választani, hogy multimédiás eszközként csatlakozzon vagy kihangosítóként.
(Legalábbis Charge 3-nál így van)
Esetleg ezt nézd meg.

Real eyes realize real lies!

(#1515) glaci válasza Laby (#1513) üzenetére


glaci
őstag

Az biztos, hogy erről nem a hangszóró tehet!
Ez bizony a telefon hibája!
Alternatív megoldások:
Tegyél ki a főképenyőre egy hangerő szabájzós widgetet (pl.: SliderWidget) és akkor amikor ránézel, látod, hogy le van véve és felrakod.
Esetleg "profibb" "megoldás" egy Tasker / E-Robot profil, ami a BT lecsatlakozása után automatikusan max. -ra állítja a csengő hangerőt.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1516) glaci válasza ithomas (#1512) üzenetére


glaci
őstag

Azért a BT -s párosítás jóval tovább tart, mint egy NFC -s érintés.
Mindenesetre éppen ezért is mondtam Neki, hogy nézze meg miképp lehet resetelni azt a hangszórót. (Akkor biztos, hogy "elfelejti" a "barátait".)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1517) Laby válasza glaci (#1515) üzenetére


Laby
senior tag

iPhone-os sznob srác vagyok én is, szóval ott nem tudok ilyet, és az sem lenne sokkal kényelmesebb megoldás.
(Okok: jöhet az iPhone flame ;] )

(#1518) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

USB kábel ki tud nyírni BT hangfalat? :Y
Adott egy Blitzwolf megfordítható USB kábel és a Xiaomi azóta nem érzékeli a töltést, a JBL Flip3-ból eltűnt az összes energia + a töltőn van (másik kábellel), de csak az első LED pislog és nem lehet bekapcsolni (bekapcsolni lehet, de nem vált át kékre a bekapcs gomb). Ha a töltőt lehúzom, akkor esélytelen bekapcsolni.
Aggódjak? :O

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1519) Zola01


Zola01
tag

Megjött végre a BlitzWolf F4, itt a beígért pár szó róla :)

Elég masszív, jól összerakott cucc és meglepően nehéz. A krómozott gombok kicsit olcsónak hatnak, de nem zörögnek, mint ahogy valamelyik tesztben olvastam. Külső teljesen rendben van.

Nem hallottam sok más BT hangszórót, szóval azokkal nem tudom összehasonlítani, de nagyjából tudom, hogy minek hogy kéne szólnia.
Az F4 szerintem elég jól szól, van közép és mély is, nekem a magas egy kicsit kevés. Nem olyan hangos, mint gondoltam és magas hangerőn torzít is egy kicsit, szóval egy kerti partira nem a legjobb választás, de lakásba szerintem elég. Ha magán a hangszórón max-ra állítom a hangerőt, akkor van egy kis alapzaja ,mikor éppen nem megy semmi zene, de nem vészes.

Akksiról még nem tudok mit mondani, 4000mAh elég 8-10 órára biztos.

Elég sok olcsó és jónak tűnő BT hangszórót árulnak a neten, szóval lehetnek még más jó vételek is, de ez az F4 egyértelműen ajánlott.
Elégetett vagyok vele, köszi, hogy felhívtátok rá a figyelmet!

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#1520) tboy93 válasza Dolphine (#1518) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sajnos a bw reversible kabelrol sokan vannak rossz velemennyel, ugyanis a microusb vege hajlamos kinyirni (szetfesziti) a micro usb aljzatot. Nem ajanlott illyen kabelt hasznalni.

(#1521) -szabi- válasza Zola01 (#1519) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Azt próbáld már ki ha lemerült tud e töltőről zenélni?
Vagy olyan mint monic, zenél vagy tölt, de a kettő együtt nem megy.
Köszi előre is.

üdv

(#1522) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Kinti használatra szeretnék egy kis hangdobozt. Olvastam, hogy a BlitzWolf F1 -et ajánlották 10000 forint alatt. Nos, ez most nem kapható, helyette mi ajánlott?

BlitzWolf BW-F3
Xiaomi BT Speaker
JBL Go

Ezeket találtam hasonló árban, külföldről banggood-ról rendelnék.
Köszi!

(#1523) Krill77 válasza zzola (#1522) üzenetére


Krill77
őstag

Szanj ra a blitzwolf f4 re! A got meg felejtsd el!

(#1524) zzola válasza Krill77 (#1523) üzenetére


zzola
félisten

Láttam ~14k körül most elérhető, viszont ha nem csusszan át a határon, akkor még a +27%-os tréfával is számolnom kell...

(#1525) tboy93 válasza zzola (#1524) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ebayen van 15-ert F4 angliabol! Arra nincs vam.

[ Szerkesztve ]

(#1526) zzola válasza tboy93 (#1525) üzenetére


zzola
félisten

Igen. Találtam amazon.uk-n is. Kösz.

(#1527) Dolphine válasza tboy93 (#1520) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez f@sza. Nem feszítette szét az aljazatot, viszont tönkre vágta két BT hangfalamat.
Van értelme javíttatni a Xiaomi-t (fehér tégla), vagy felejtős? Egyáltalán ki csinál ilyet?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1528) tboy93 válasza Dolphine (#1527) üzenetére


tboy93
nagyúr

Telefon/pc szervizes szakik cserelnek 3-6.000Ft kozott micro usb aljzatot.

(#1529) Zola01 válasza -szabi- (#1521) üzenetére


Zola01
tag

Hali!
Még nem merült le teljesen, de szerintem lehet tölteni zene hallgatás közben. A töltöttségi szintet nem mutatja, de töltés közben pirosan világít a led, BT kapcsolat esetén pedig kéken. Előbb elkezdtem a töltést, aztán pedig kapcsolódtam BT-vel és indítottam a zenét, így lilás színű lett a led, szóval valószínű, hogy tölt tovább :)

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#1530) Dolphine válasza tboy93 (#1528) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez lehet a baja, ezért nem veszi a töltést?
Nem lehet, hogy a belsőben is van valami károsodás?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1531) Krill77 válasza zzola (#1526) üzenetére


Krill77
őstag

Amazon.de nincs plusz költség. Amazon ukn van posta dij.

(#1532) zzola válasza Krill77 (#1531) üzenetére


zzola
félisten

Kösz.

BW-F3 vagy F1 válasszam? F3 cseppálló, kicsit nagyobb akku és nagyobb hangszórók vannak benne, 3-4 euróval drágább az F1-nél.

[ Szerkesztve ]

(#1533) glaci válasza zzola (#1532) üzenetére


glaci
őstag

A 3 - 4 euró, az csak éppen hogy egy ezres.
Ha ezért cserébe egy műszakilag jobb terméket kapsz, akkor nem kérdés. (Feltételezve, hogy nem egy eleve 3 - 4 vagy 6 - 8 eurós dologról van szó aminél ez ugye +100 ill. 50% lenne, hanem arányaiban kevesebbről. (Sajnos nem tudom az árakat, de nem hiszem, hogy ez a 3 - 4 euró +10 - 20% -nál több lenne.))

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1534) Krill77 válasza zzola (#1532) üzenetére


Krill77
őstag

F4!

(#1535) zzola válasza Krill77 (#1534) üzenetére


zzola
félisten

Jó az F4, viszont az 18000 forint amazonról. Banggood ~14k, ha átcsúszik a határon....

[ Szerkesztve ]

(#1536) zzola válasza zzola (#1535) üzenetére


zzola
félisten

Akkor már ezt venném 14500-ért.

(#1537) Gsx-rr válasza zzola (#1535) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Atcsuszik! Csak lesz 3-4 vagy esetleg tobb ido!
Amazon par nap.

(#1538) llaszlo


llaszlo
veterán

Bluedio BS2-ről kellene nekem pár infó.
Pl mennyi az átlagos üzemideje? Mekkora akku van benne?
Honnét tudom, hogyha merül? Ezt jelzi valamivel?
Honnét tudom, hogy mikor van feltöltve?
A manualban nem találtam.

(#1539) zzola válasza Gsx-rr (#1537) üzenetére


zzola
félisten

Ezt nem tudhatod. Rendeltünk 2 drónt, az egyik átjött a másikra ment a tréfa...

(#1540) kaszibat


kaszibat
tag

Én végül hosszú dilemmázás után az isoundbar sl-1000s mellett döntöttem. Nagyon bejött, méretéhez képest nagyon szuper a basszusa. Aki szereti a basszusos hangzást, annak csak ajánlani tudom. A kollégáim is állandóan jönnek csodálni, hogy milyen szépen szól. 4400 mAh-s akku val közepes hangerőn 8-10 órát bír és 11.500 Ft-ba belefért. Fontos szempont volt még, hogy van benne kártyaolvasó is és lejátsza a flac fájlokat is.

[ Szerkesztve ]

(#1541) Wendelke válasza zzola (#1535) üzenetére


Wendelke
senior tag

Nekem is átjött, de mostanában tényleg nem lehet tudni, hogy megfogják, vagy nem. Kicsit jobban ráfeküdtek a dolgokra ott a reptéren, mint korábban. :U

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1542) -szabi- válasza kaszibat (#1540) üzenetére


-szabi-
őstag

Mit nem találtál, nem is hallottam még róla. :)

(#1543) zzola


zzola
félisten

BlitzWolf BW-F4 -re 30℅ amazon kedvezmény van.

Special Offer for Amazon Buyers!
Get 30% off of BlitzWolf speaker when you purchased at Amazon, contact service@blitzwolf.com to get a promotion code.
(Available for all regions of Amazon, please email with your country.)

(#1544) tboy93 válasza zzola (#1543) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor 10k kornyeken hozhato?

(#1545) zzola válasza tboy93 (#1544) üzenetére


zzola
félisten

13

(#1546) kaszibat válasza -szabi- (#1542) üzenetére


kaszibat
tag

Youtube-on clavinetjunkie tesztje segített megtalálni és mellette dönteni. :)

(#1547) Krill77 válasza kaszibat (#1540) üzenetére


Krill77
őstag

Ha tényleg 4400 mah as akku volna benne akkor joval tovabb kellene, h birja, figyelembe véve a maximum hangerejét. Nem egy tul hangos ketyere.

(#1548) zzola válasza zzola (#1545) üzenetére


zzola
félisten

Közben a közkedvelt Bluedio BS-3-ra is rátaláltam, ami épp akciós amazonon. Érdekes, hogy ugyanazon termék nem azonos áron van amazon UK-DE-n. Ezeknél milyen meghibásodási arány van? Mert külföldre garanciáztatni nem küldenék vissza ezrekért semmit...

(#1549) Krill77 válasza zzola (#1548) üzenetére


Krill77
őstag

Bluedio bs3 39 dollárért draga. Tesomnak az van. Kinabol 2 het alatt megjon es olcsobb.

(#1550) zzola válasza Krill77 (#1549) üzenetére


zzola
félisten

Értem. Hát nem tudom melyiket válasszam...aztán lehet ilyen 10-15k körüli ár kategóriában ugyanúgy szólnak...
TDK A28-at találtam még 15k-ért..ami amazonon még olcsóbb.
Na jól van, köszi srácok a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.