Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Krill77 válasza zzola (#1550) üzenetére


Krill77
őstag

15 korul egy blitzwolf f4. Es nem, nem egyformán szólnak!

(#1552) metaa


metaa
tag

UE Boom 2 most jó áron van EMAG-on és MM-ben is ha valakit érdekel

(#1553) kaszibat válasza Krill77 (#1547) üzenetére


kaszibat
tag

A hangerő viszonyítás kérdése, szerintem beltérre kellően hangos. Az akku valóban csak névlegesen lehet 4400-as,de mivel irodában van így a 220 mellett ez nem probléma. A hangzása volt fontos és az nekem nagyon bejön. :)

(#1554) zzola válasza Krill77 (#1551) üzenetére


zzola
félisten

Ha küldenék a -30%-os amazon kupont, akkor rámennék...

(#1555) Krill77 válasza zzola (#1554) üzenetére


Krill77
őstag

Kína! :)

(#1556) zzola válasza Krill77 (#1555) üzenetére


zzola
félisten

Onnan csak akkor annyi, ha átcsúszik a határon, amazonról kedvezménnyel meg ~13k.

(#1557) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

Nézegetek mostanában BT-s hangszórókat, valami egyszerűt. Múltkor hallottam egy noname-t hallani valami Ebayes lehetett elég tűrhető volt.

Ma Banggoodon erre akadtam 50%-os kuponnal még be is vállalnám. [Enusic]

Szerintetek? Egy az akku kapacitása aggaszt picit :D

Esetleg ez: [Zealot]

Előre is köszi. :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1558) tboy93 válasza erikke17 (#1557) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egyiket se. Inkabb xiaomi ugyan ennyiert, anyamnak ilyet vettem, nalunk bevalt: link

(#1559) erikke17 válasza tboy93 (#1558) üzenetére


erikke17
őstag

Igazából nem szándékoztam sokat áldozni rá, Xiaomi Black Square? Ez meg beleférne. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1560) tboy93 válasza erikke17 (#1559) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ugy-ugy :K

(#1561) zzola


zzola
félisten

Expower BT28S egy BlitzWolf F4 másolat? Vagy fordítva?
Ezek milyen márkák pl. az Expower, csak amazonon lehet kapni? Nem ismerem...van weboldala, de kontaknál egy gmail-es cím van megadva... What?

[ Szerkesztve ]

(#1562) Krill77 válasza zzola (#1561) üzenetére


Krill77
őstag

Olvass vissza.

(#1563) zzola válasza Krill77 (#1562) üzenetére


zzola
félisten

Ok, már lényegtelen! Közben megjött a BlitzWolf supporttól a 30%-os amazon.de kupon, így le is csaptam rá 13000 forintért!
Köszi mindenkinek a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#1564) Krill77 válasza zzola (#1563) üzenetére


Krill77
őstag

No de erre plusz jon a posta is nem?

(#1565) zzola válasza Krill77 (#1564) üzenetére


zzola
félisten

amazon.de-ről 39 euró felett nincsen postadíj! Annyit fizettem, ami a kép alján látszik...41.99 eurót.
Így olcsóbb volt, mint ha banggood-ról rendeltem volna és nincsenek meglepetések, nincsen tréfa, plusz harmad annyi idő alatt ideér.

[ Szerkesztve ]

(#1566) Krill77 válasza zzola (#1565) üzenetére


Krill77
őstag

Azt tudtam, hogy az amazon.de rol nincs de általában olyankor az árban van pluszban benne. Legalábbis amiket neztem bluetooth speakerk minden dragabb volt.

(#1567) zzola válasza Krill77 (#1566) üzenetére


zzola
félisten

39 euró alatt van postaköltség onnan is. Ha az alatt van az ár, akkor 6-8 euró postadíjat rádobnak...

(#1568) zzola válasza zzola (#1567) üzenetére


zzola
félisten

(#1569) Dolphine válasza zzola (#1563) üzenetére


Dolphine
addikt

A Blitzwolf supportnak hivatalos levelet írtál, vagy "csak" kódot kértél?
Mennyi idő alatt írt a support?
Azért kérdezem, mert írtam a supportnak a két rossz kábel miatt és kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán reagálnak-e rá! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1570) zzola válasza Dolphine (#1569) üzenetére


zzola
félisten

5-én küldtem e-mailt a supportnak, de csak kódot kértem, ma jött a válasz a kóddal...

(#1571) Krill77 válasza zzola (#1567) üzenetére


Krill77
őstag

Értem . Csak pont a posta áraval dragabb minden. Magyarán l0f4szt ingyenes a posta.

(#1572) zzola válasza Krill77 (#1571) üzenetére


zzola
félisten

Nem éppen. Pl. Kingston SSD-t találtam 43 euróért, ezt ingyen kihozzák. Nálunk ~2500-zal drágább.
Blitzwolf F1 pl. az angol amazonról postával 8674 forint.
Vannak jó akciók/árak, csak figyelni kell.

BW F4 meg jó áron volt ennyiért...

[ Szerkesztve ]

(#1573) Krill77 válasza zzola (#1572) üzenetére


Krill77
őstag

Nem az itteni arakhoz. Azonos termék az amazonon es az (pl) aliexpress en.
Blitzwolf f1 amúgy is annyi. Az F4 meg 45 dollar azaz pont 13..

(#1574) tboy93 válasza zzola (#1572) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most mondjam, hogy 5.500Ft-ert vettem az F1-em banggoodrol?:DDD

(#1575) zzola válasza Krill77 (#1573) üzenetére


zzola
félisten

Akkor annyi Kínából, ha nem vámolják. Ha igen, akkor már nem annyi és manapság egyre többet megfognak a határon.
150 euró felett már 0-12% vámtarifa és +27% ÁFA-t kell fizetni, ha nem magánszemélytől vásárolsz.
+ könnyebb UK/DE-be visszajuttani egy terméket, mint Kínába.

Szerintem érdemes körbenézni amazonon is, lehet hogy a postaköltségnyivel drágább (bizonyos esetekben meg egyáltalán nem), viszont nem ér plusz költség, nincsen elhúzódó vámkezelés és garanciáztatni is könnyebb (itt most nem a 10000 forintos hangszóróra gondolok)...

(#1574) tboy93

Flash sale keretein belül-gondolom.
Most 9778 banggood-on (ha lehetne kapni), ahhoz képest az amazonos ár nem rossz.
Én a most elérhető árakról beszélek egyébkén...

[ Szerkesztve ]

(#1576) Krill77 válasza tboy93 (#1574) üzenetére


Krill77
őstag

Ez az, alapvetően az alap arakrol beszélünk. Akciók mindenütt vannak. Jo kis parasztvakitas ez az ingyen posta.

(#1577) Dolphine válasza zzola (#1570) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkor türelmesen várok, hátha...

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1578) tboy93


tboy93
nagyúr

Xiaomi Mi Speaker 15$ a zapalson, ennyiert kis beleponek nagyon megeri :K link

(#1579) hunaqua


hunaqua
addikt

Van egy Bluedio hangszóróm ami a megérkezése után "párosodott" rögtön az akkori telefonommal. Működött is rendesen hónapokig.Eladtam a telefonom,és az új eszközök amik lettek nem is látják.Mit kéne megpróbálni?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1580) glaci válasza hunaqua (#1579) üzenetére


glaci
őstag

Valami gombot (pl. bekapcsoló gomb tovább nyomva tartása bekapcsolásnál) vagy gomb kombinációt hosszan nyomva párosítás módba kellene kapcsolnod és akkor lesz majd felfedezhető.
Ha megkeresed a használati utasítást, abban biztos, hogy le van írva pontosan hogyan csináld.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1581) hunaqua válasza glaci (#1580) üzenetére


hunaqua
addikt

Amikor nyomom hosszan a bekapcsoló gombot akkor mondja,hogy ON. Elvileg úgy emlékszem akkor csatlakozott a régi.Nincs meg a papírja.

Közben sikerült,csak fel kellett tölteni teljesen.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1582) glaci válasza hunaqua (#1581) üzenetére


glaci
őstag

Mondja, hogy ON, te közben nyomod tovább és akkor elvileg megszólal, hogy PAIRING.
Örülök, hogy közben sikerült!
(Az akku töltöttségének garantáltan nincs hozzá köze! Valószínűleg véletlenül épp akkor nyomtál mindent úgy, ahogyan kell.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1583) hunaqua válasza glaci (#1582) üzenetére


hunaqua
addikt

:R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1584) csabsz13


csabsz13
aktív tag

sziasztok!

témában kezdőként szeretnék egy lehet hogy egészen gyík kérdést feltenni: nappalimba tervezek valami olyan hang cuccot, ahol egy erősítőre lenne kötve egy bluetooth receiver (hogy csatlakozni tudjak rá telefonnal, tablettel stb., de ezen kívül az erősítőre kábelesen is lenne más eszköz csatlakoztatva, mint pl. tv, médialejátszó, set-top-box) és ha jól értettem ezeknek a működését, az erősítő kimenetére pedig egy bluetooth adót kellene tegyek, hogy az erősítő jelét bluetooth hangszóróra tudjam továbbítani (ha jól értettem olyan eszköz, ami egyszerre receiver és jeltovábbító, nem létezik - ha tévedek, javítsatok ki pls!!!).

ez egész alapja azonban - ha megoldható egyáltalán az, amit én kitaláltam - 4-5 jó kis bluetooth hangszóró lenne, amit elhelyeznék a nappaliban.
ehhez lenne az első és legfontosabb kérdés, hogy megoldható-e az hogy egy jelet több ilyen hangszóró is vegyen és együtt jól szóljanak (ne legyen mondjuk késés az egyik és a másik hangja között).

ez alapján milyen hangszórók között keressek (nem kell high-end, egy jó ár-érték arányt keresek) és amúgy kb. 25 m2-t kellene besugározni, szóval ehhez elég teljesítményt keresek - az is lehet hogy 2 db erősebb hangszóró is elég lenne...

szóval nagyon az elején vagyok ennek, most még csak elképzeléseim vannak és most kezdem csak összeszedni az infókat, amik alapján majd gondolom alakulni fog, hogy mit lehet és mit nem.

a lényeg: ehhez az elképzeléshez, milyen hangszórókat ajánlanátok? ha esetleg a receiver témában is tudnátok tanácsot adni, azért még extra külön köszönet!

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1585) ottoarc válasza csabsz13 (#1584) üzenetére


ottoarc
tag

Szia! Szerintem nem ezt a megoldást keresed, de a JBL hangszórók (Flip 3, Charge 3, Xtreme, Pulse 2) már tudnak olyat, hogy egymáshoz kapcsolódnak, és ugyanaz szól mindegyiken egy időben.

[ Szerkesztve ]

(#1586) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Na megjött a xiaomi hangszóró. Hát tényleg brutálisan tolja a mélyet.
Az akku időre leszek még kíváncsi.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1587) glaci válasza csabsz13 (#1584) üzenetére


glaci
őstag

Egy biztos, ha ezt az elgondolást követed, akkor a hagyományos értelemben vett "erősítő" nem kell neked, hiszen nem kötsz rá kábellel hangszórót, így felesleges lenne.
Helyette inkább egy olyasmin kellene elgondolkodnod, mint pl. a Creative DDTS-100 (én is ilyet használok, csak én PC -s (Creative) 5.1 -es hangszórókat kötöttem rá). Az ilyen cuccoknak vannak digitális és analóg bemenetei és analóg kimenete (ami neked kell), némelyiknek még digitális is.
Hangszórónak pedig akkor olyat választanék a helyedben, ami nem akkuról, hanem hálózatról üzemel.

Persze mindezt csak a Te elgondolásod alapján. Én is tervezek ugyan ilyen / hasonló BT cuccokat (receiver és transmitter) venni, de csak az oda - vissza átjárhatoság miatt, egyébként biztos, hogy a lakásban levő drótos hangrendszert nem fogom megszüntetni, ha már meglesz. A BT csak mint az alap rendszer kiegészítője fog működni.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1588) Dolphine válasza glaci (#1587) üzenetére


Dolphine
addikt

Creative DDTS-100?! :Y
Anno én is kinéztem magamnak, amire viszont összejött rá a pénz, addigra meg kivonták a forgalomból és még csak hasonló sincs. Vagy legalábbis én nem nagyon találkoztam vele! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1589) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A xiaomi-ban milyen akku van? Nem bírta ki a műszakot. Az sdy-019 az simán kibirta. Hogy lehetne nővelni az akkuidőt?
Vagy melyik típus az ami többet bír, de nem drágább....
Szerintem kár volt ennyi mélyet beleerőltetni... nyilvánvaló, hogy nem fogja sokáig bírni, ha az ember nem vesz belőle vissza.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1590) Krill77 válasza 7Heads Drago (#1589) üzenetére


Krill77
őstag

Külső akku? 2e ft.. Nem a mély hang mennyisége az oka, h nem birja. Ha a regi típusú xiaomi akkir nem csoda, hogy faradtabb már a benne levo akku. A bluedio bs 3 3e akkuval egesz nap megy. Bár maxon 5 ora de az olyam hangos, h fáj. Jo akcioban 8-9 ert kifoghatod.

(#1591) csabsz13 válasza glaci (#1587) üzenetére


csabsz13
aktív tag

köszönöm a választ!
igen, az erősítőn én is megakadtam, hogy most igazából nem is az kellene nekem, de nem tudtam jobbat kitalálni, viszont ez a dekóder már így segít a további tervezésben.

a hangszóróknál nekem mindenképpen a teljesen wireless kellene, szóval jó lenne ha tudnék akkus megoldást találni. kihasználtság szempontjából azért nem lesz napi 2-3 órában sem használva, sőt lehet hogy csak heti 3-4 óra lesz, szóval talán nem kell majd kétnaponta töltenem.

ez egyébként még bennem volt kérdésként, hogy az akkus hangszórók esetében mennyire jellemző az, mint pl. a tölthető elemeknél, hogy ha "állásban" is lemerül vagy legalább is veszít a töltéséből?

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1592) tboy93 válasza csabsz13 (#1591) üzenetére


tboy93
nagyúr

Minden akkumulator veszit a toltesbol nyugalmi allapotban is, hasznalat nelkul.

(#1593) moma


moma
őstag

Hazai boltból(kell áfás számla) mit ajánlotok? Anyukámnak kellene, nem nagyon igényes, de azért szeretnék neki valami jót venni. A rászánt pénz igazából ár teljesítmény függvénye lenne. Az a kérdés mennyiért van már valami egész jónak nevezhető.

we all deserve a bit of luck.

(#1594) glaci válasza csabsz13 (#1591) üzenetére


glaci
őstag

Nem akarok bele szólni, mert abszolute a Te dolgod, de én csak akkor gondolkodnék akkus cuccban, ha változtatgatni akarnám a helyét.
Viszont ha fix helyen van, akkor szerintem az akkumulátorok miatt csak felesleges macera van vele.
De még egyszer hangsúlyozom, hogy csak Te tudhatod pontosan, hogy valójában mit is szeretnél.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1595) glaci válasza Dolphine (#1588) üzenetére


glaci
őstag

Egy ideje már tényleg nem lehet kapni, de biztosan vannak helyette hasonló cuccok. (Nem hinném, hogy az ilyesmi termékek csak úgy megszűntek volna, hiszen még mindig sok helyen vannak vegyesen analóg és digitális cuccok és valaminek össze kell kötni őket egymással.)
Én nagyon szeretem. A "fél világ" rá van kötve. Távirányítóval kényelmesen lehet váltogatni a 4 digitális és a 3 analóg bemenetek között, aztán a kimenetén meg ott a hangszóró és a zsineg nélküli füles. (Ez utóbbi betegeskedik , mert még 5 éve bele esett a fürdőkádba (nem röhög!) és mostanra korrodálódott el. Ezért is gondolgodok egy BT transmitterben, mert akkor a BT fülesemet tudnám vele használni, bár annak a hatótávja várhatóan jóval kisebb lenne, mint az eddigi, viszont mégis csak univerzálisabb.)
No de visszatérve a DDTS-100 -ra, ha más nincs, használtan biztosan ki lehet fogni egyet, ha kitartóan keresel. (Az enyém NEM eladó!)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1596) 7Heads Drago válasza Krill77 (#1590) üzenetére


7Heads Drago
veterán

2 napja jött meg. Érdekes lenne ha fáradt lenne az akku. [link]
Kb 5-6 órát bírt ki az akkuja kb. De nem ment maxon. És az nekem kevés. A külső akku az elégé kényelmetlen. Nem lehet az akkut cserélni?
Amit te ajánlottál az is csak 5 óra üzemidőt ír. A hangerő elég a xiaomiben nekem, a mély sok de azt lejátszóval tudom kompenzálni.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1597) Krill77 válasza 7Heads Drago (#1596) üzenetére


Krill77
őstag

A bluedio max hangerőn 5 ora. Amúgy egész nap megy. Sőt a feltoltest megtartja egY hónapig. Es nekem elhiheted, tesomnak van.

(#1598) glaci válasza 7Heads Drago (#1596) üzenetére


glaci
őstag

Az általad linkelt tesztben azt írják, hogy 3,5 - 8 óra között van az üzemideje. Ezek nyilván a szélsőséges hangerőkre vonatkoznak! Ennek alapján a Nálad produkált üzemidő teljesen korrektnek tűnik.
Éppem ezért szerintem az akkuhoz sincsen értelme hozzá nyúlni.
Egy powerbank segiteni tud, hogy többet tudjál kihozni belőle, vagy tedd fel közben töltőre, ha van a közeledben konnektor.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1599) moma válasza moma (#1593) üzenetére


moma
őstag

Amire válaszoltam, abban tud esetleg valaki tippet adni?

Meg egyébként valami olyan vezeték nélküli kütyüt tudtok, amit bedughatok a laptopba és a hangfalba és akkor nem kell a kábelt vonszolni a laptoppal és használhatom a rendes hangfalakat? valami kis bluetoothos távösszekötő nincs ilyen?

we all deserve a bit of luck.

(#1600) 7Heads Drago válasza glaci (#1598) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Munkahelyen halgatjuk, 4-5 szám mehet csak max hangerőn, a legtöb 60-70%-on mehet. Így ment ennyit egy Poweramp lejátszóval.
Érdekes, hogy annak ellenére, hogy így tolja a mélyet nincs olyan érzetem hogy szét akarna esni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.