Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) afoyem


afoyem
tag

Üdv. Vélemények?

[link]

2x 35 W + 50 W

[ Szerkesztve ]

(#1752) Krill77 válasza afoyem (#1751) üzenetére


Krill77
őstag

Döbbenetesen ocsmány!

(#1753) afoyem válasza Krill77 (#1752) üzenetére


afoyem
tag

A külsőt leszámítva? :D

(#1754) Fejlesztő13 válasza afoyem (#1751) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Az élet minden területén kerüld a SAL / Somogyi márkát.

(#1755) tboy93 válasza afoyem (#1751) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sal-t ne! Nagyon az alja kategoria.

(#1756) glaci válasza Fejlesztő13 (#1754) üzenetére


glaci
őstag

Érdekes egyébként, hogy kb. 20 éve, amikor egy hangtechnikával foglalkozó manufaktúránál dolgoztam, akkor az új megrendelőknek mindig fel lett téve nagyjából a következő kérdés: Milyen hangszóró kerüljön az elkészítendő hangrendszerbe; egyedi, kézi gyártású, kifejezetten nekik készített vagy olcsó, kínai import Somogyi / JBL hangkeltő?
(Persze tudom, hogy a JBL -t azóta megvette a Harmann cégcsoport és már nem ugyanaz ...)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1757) Jarod1


Jarod1
addikt

látott már valaki ilyen színekben flip3 at?

(#1758) csdm


csdm
senior tag

Hali!

15e ft árkatórában milyen BT hangszórót ajánlotok?
Fontos a hangzás és a kiemelkedő akkumulátor.

Lamax sentinel SE-1?

[ Szerkesztve ]

(#1759) Krill77 válasza csdm (#1758) üzenetére


Krill77
őstag

Divoom voombox outdoor 2

(#1760) Krill77 válasza csdm (#1758) üzenetére


Krill77
őstag

Divoom voombox outdoor 2, 17-18e ft

(#1761) moma válasza Krill77 (#1759) üzenetére


moma
őstag

Ez, hogy viszonyul a blitzwolf f4-hez?

we all deserve a bit of luck.

(#1762) Krill77 válasza moma (#1761) üzenetére


Krill77
őstag

Annál hangosabban szól. Flip 3 körüli.

(#1763) moma válasza Krill77 (#1762) üzenetére


moma
őstag

És amúgy, minőségben? Használhatóságban.

Van egy f4-em, de kell vennem még egyet azért is kérdezem. Az egyik megy majd anyámnak :D
Ami nekem praktikus lenne rajta, ha jelezné az aksi időt. Meg nem értem miért jó, hogy ilyen sokáig kell nyomni, hogy bekapcsoljon. Meg zavaró, hogy pittyeg néha, amikor várja a hangot. Amúgy szépen szól és sokáig bírja az aksi.

we all deserve a bit of luck.

(#1764) Krill77 válasza moma (#1763) üzenetére


Krill77
őstag

Nem tudom mit irjak erre. Teljesen használható es massziv cucc.

(#1765) Klepti


Klepti
tag

Sziasztok!
Mi a velemenyetek ezekrol?

Skullcandy Barricade XL
Sony SRS XB3
JBL Charge 2+

Ebben az arkategoriaban nezelodok, fontos, hogy tudjam tolteni a telefonomat a hangszororol, meg hogy legalabb minimalisan vedett legyen a fizikai behatasoktol. ( Medencebe azert nem dobom :P )

Ti melyiket valasztanatok? ( Sajnos limitalva vagyok, ajandekutalvany miatt csak a 220volt-bol tudok vasarolni )

(#1766) moma válasza Krill77 (#1764) üzenetére


moma
őstag

Köszi! Arra gondoltam, hogy melyik ajánlottabb a kettőből :K

we all deserve a bit of luck.

(#1767) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Vásároltam egy Divoom Voombox Outdoor (2nd) nevű bluetooth hangszórót, és hát hogy is mondjam... Csalódtam... :(
Én azt hittem, hogy fog úgy szólni legalább mint egy JBL Flip 3, vagy a Logitech Z313 nevű hangfalam... Mély hang nem sok van, doboz hang, stb...
Be kell járatni, vagy kifogtam egy rossz példányt? Vagy ez csak szimplán ennyire képes? :F

S9+

(#1768) -szabi- válasza Yasuo (#1767) üzenetére


-szabi-
őstag

Azt gyanítom az olcsóbb kínai cuccok ezt tudják, azonos a tapasztalatom BlitzWolf F3 hangszóróval.
Hasonló a vélemény erről:Blitzwolf F4, szintén mély-kevés.
Teljesítményben sem tudják amit megadnak, arról is van már pár tapasztalat.

Nincsenek csodák, nem fognak úgy szólni mint 2x annyiba kerülő márkás (JBL, stb) hangszórók.

[ Szerkesztve ]

(#1769) Krill77 válasza Yasuo (#1767) üzenetére


Krill77
őstag

Szia. A tesztekben is benne van, h a hangero feléig basszus hiányos. Tehat szoftveresen adj ra 50 % basszust. A flip 3 tol max hangeron pedig nem csak hangosabb de a melyet is megtartja. A jbl szoftveresen levesz a mélyből. Ebben nincs dsp, de a hardver ugy van hangolva, h nahy hangeron szoljon jol. A neve is ezt mondja. En a total com lejátszojával adok ra basszust es nem tudok belekotni.

(#1770) Krill77 válasza -szabi- (#1768) üzenetére


Krill77
őstag

Ugy szolni? Ez tobb rétű dolog. Mi az, h jobb? Egy olcso sl 1000 szebben szol mint egy 30e ftos flip 3. Más tulajdonságban a flip jobb. Az ár is egy ilyen tulajdonság.
Azt meg nem is tudom ki várja el, h az esetek többségében, egy harmad áru kinai cucc jobb legyen a drágább márkástól. A kinai nem jobb, hanem jo ár/érték arányu.
Yasuo: h te tenyleg azt vártad, h a logi hangfaladhoz hasonlóan fog szolni akkor elegge el vagy távolodva a realitastol. Ez szimpla user error. Ezek teljesen maskepp szólnak! Hallgatsd kicsit es megszokod majd. Egyebkebt nagy hangeron nem probaltad? Nézd már meg clavinetjunkietól a divoom tesztjeit. Pont a flip 3 mal engedi össze.

[ Szerkesztve ]

(#1771) kaszibat


kaszibat
tag

Nekem is SL-1000s van és isteni basszust tol. ABszolút nem dobozhangú és szerintem versenyre kellne a JBL flp 3-al, árban viszont csak kb a harmada.

(#1772) makardavid8


makardavid8
újonc

Sziasztok!
Hordozható bluetooth hangszóró 30 ezer forintból?

Szeretnék venni egy viszonylag erős bluetooth hangszórót amin jól lehet zenélni.
Elődje: JBL GO

(#1773) Dolphine válasza makardavid8 (#1772) üzenetére


Dolphine
addikt

Ha maradsz a márkánál, akkor Flip3.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1774) makardavid8


makardavid8
újonc

Hát a jbl márkát szeretem meg minden de ha pl a Sony SRS-XB3 jobban szól akkor azt veszem meg úgyis akciós a media markt honlapján

(#1775) glaci válasza Klepti (#1765) üzenetére


glaci
őstag

Én az utolsó 2 -t hallottam élőben. Sajnos nem egyszerre, hanem több hónap eltéréssel, így össze hasonlítani nem tudtam őket. Akkor mindkettőnek tetszett a hangja, amikor hallottam őket.
Oluv összehasonlító oldalán halgatva úgy hangzik, mintha a JBL picit jobban dübörögne és talán jobban is hasonlít néha a hangja az eredeti felvételekhez, míg a Sony hangja valahogy teltebb egésznek érződik. Szerintem azért mert több közép jön ki belőle, amit az én fülem szeret hallani.
A JBL -ben tetszik, hogy van akksi szint kijelzés, a Sony -ban meg az, hogy rettenetesen sokat megy akksiról. (Viszont tök váratlanul képes lemerülni, mert csak picivel a vége előtt jelzi a lámpa, hogy hamarosan le fog merülni.)
Szerintem tapogasd meg és hallgasd meg élőben őket, úgy könnyebb lesz választani!
Ha nincs erre lehetőséged, akkor írd fel cetlire őket és húzz egyet közülük, szerintem nagyon úgy sem lőhetsz mellé!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1776) istnag


istnag
addikt

Sziasztok,
Milyen hangszórót érdemes venni ~ 10 eFt körül? Nem várok csodákat, de ne legyen doboz hangú és a mélyek is hallhatók legyenek.
Visszakerestem, de mindig valaki elbizonytalanított. Alis, ebay-es rendelés nem gond.
Köszönöm a segítséget!

(#1777) Klepti válasza glaci (#1775) üzenetére


Klepti
tag

Koszi szepen, valahogy en is jobban szeretem a laposabb hangzast, mint a duborgest :)

Arrol esetleg van infod, hogy hany ampert tud leadni az USB kimeneten a Sony/JBL? Errol semmit nem talaltam sajnos, csak a Skullcandynel lattam.

(#1778) glaci válasza Klepti (#1777) üzenetére


glaci
őstag

Sajnos én sem tudom. Ha nem felejtem el, akkor majd holnap nyomozok kicsit ez ügyben. (Éjszakára megyek dolgozni este 18 -tól, holnap délelött fél 10 -ig, szóval ha kimegy a fejemből, annak oka lesz ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1779) Klepti válasza glaci (#1778) üzenetére


Klepti
tag

Koszonom, jo munkat! :R

(#1780) kaszibat válasza istnag (#1776) üzenetére


kaszibat
tag

Én ajánlom neked az Sl-1000s hangszórót. Beltérre nagyon megfelel. Nekem az van. Nagyon jó a basszusa és szépen szól. Kártyáról is tud lejátszani zenét és a flac fájlokat is kezeli. Nézd meg Oluv(clavinetjunkie) tesztjét a youtube-on. Én is az alapján döntöttem mellette és nem bántam meg. Nagyon szeretem!

[ Szerkesztve ]

(#1781) istnag válasza kaszibat (#1780) üzenetére


istnag
addikt

Igen olvastam a te hsz edet is és nekem is az szimpatikus, viszont annyi félét találtam, hogy nem tudom melyik az pontosan. Több féle gyártó van, ha egy alis vagy eBay es linkel segítenél azt megköszönném.

(#1782) kaszibat válasza istnag (#1781) üzenetére


kaszibat
tag

Megnéztem és valóban sok olyan hangszórót is bedob az aliexpress az "sl-1000s" keresőszóra, amelyiknek semmi köze az sl-1000s-hez. Ezen a linken találsz egy elég jó árban lévőt egy viszonylag elég jó értékelésű eladótól. Itt pedig clavinetjunkie tesztje erről a termékről, amelynek szerintem már a címe is elég sokat sejtető. Sok sikert! :)

[ Szerkesztve ]

(#1783) Krill77 válasza kaszibat (#1782) üzenetére


Krill77
őstag

Az elso komment nem túl biztató. Konkrétan arról ir, h ez nem az az isoundbar sl 1000 amirol oluv tesztel..

(#1784) zsoltix


zsoltix
tag

Sziasztok!

TDK A28 ról mi a véleményetek?

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#1785) istnag válasza kaszibat (#1782) üzenetére


istnag
addikt

Köszi, de azt hiszem inkább a videó alatti link lesz jó. Bár az ~45 USD, ha a vámon sem megy át, akkor azért már eléggé túl lesz a kereten, meg alapból is 13 ezer :B Mindegy alszom rá párat, mert eddig ez a legjobb, egy dolgot hiányolok, az FM rádiót, pecához jól jönne :)

(#1786) kaszibat válasza Krill77 (#1783) üzenetére


kaszibat
tag

Konkrétan az enyém sem isoundbar, de nagyon jól szól es az isoundbar logót leszámítva ugyanaz.

(#1787) tothdev


tothdev
tag

Sziasztok,
korábban gondolkodtam bt hangszórón, most meg bedöglött a pc -hez használt logitech rendszerem.
Az lenne a kérdésem hogy bluetooth hangszórót érdemes PC-vel összekötve használni? Köszi!:)

(#1788) Wendelke válasza istnag (#1785) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ez az FM rádiós dolog nekem is szöget ütött a fejemben korábban, de gondolom telót viszel, és ha igen, akkor arról meg simán lehet rádiózni. :K

Konkrétan én is hallgattam így a rádiót, amikor ennyi volt a cél. Mondjuk ekkor a 3.5-s jack vezetékkel kötöttem össze a telót és a hangszórót, mert a telefonnak kell az antenna, ami jelen esetben a jack vezeték.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1789) istnag válasza Wendelke (#1788) üzenetére


istnag
addikt

Viszek telót, de abban sincs FM rádió :D netes rádió meg nem pálya, az 1 GB -s mobilnetel.

(#1790) Krill77 válasza kaszibat (#1786) üzenetére


Krill77
őstag

Az egy dolog, h ugyanaz. A blitzwolf f4 nek is van azonos formájú es szinu copyja es megsem ugyanaz..

(#1791) kaszibat válasza Krill77 (#1790) üzenetére


kaszibat
tag

De ha ugyanúgy szól akkor nem mindegy? Nagyon meg vagyok elégedve a hangzásával és nekem nem kell több. De bizonytalanítsuk el azokat akik szintén ilyet vennének és meg lennének elégedve vele. Vegyenek csak többért kevesebbet.

(#1792) Krill77 válasza kaszibat (#1791) üzenetére


Krill77
őstag

Miből gondolod, h ugyanúgy szol? Epp ezt irja a komnentelo h nem úgy szol.. Ahogy a fenti peldaban lévő blitzwolf copyk sem.

(#1793) istnag válasza kaszibat (#1791) üzenetére


istnag
addikt

Megvettem azt amit linkeltek a videó alatt. Szóval meglátjuk milyen lesz. A videó nagyon meggyőző, nem akartam kockáztatni.
Köszönöm mindenkinek.

(#1794) Wendelke válasza istnag (#1789) üzenetére


Wendelke
senior tag

Hardveresen, vagy szoftveresen nincs? Mert ha csak az utóbbi, akkor csak egy app kell.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1795) kaszibat válasza istnag (#1793) üzenetére


kaszibat
tag

Ha megérkezik és tesztelted, várom a véleményed.

(#1796) istnag válasza Wendelke (#1794) üzenetére


istnag
addikt

Honor 8 at használok szinte biztos hogy hardveresen nincs, bár nem néztem utána, csak a tesztben olvastam azt hiszem.

kaszibat:
Feltétlen beszámolok róla.

[ Szerkesztve ]

(#1797) glaci válasza Klepti (#1779) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

Megnéztem, nem felejtettem el.

A JBL alján sajnos nincs egyértelműen feltüntetve, a hivatalos weboldalán letölthető adatlapjában pedig ez szerepel:
"Power supply: 5VDC USB output:
5V 2.1A (maximum)"
Ugye itt most azt nem tudom, hogy ez egybe tartozik vagy külön kezelendő 2 adat. (Úgy van írva a 2 sorba, ahogy itt látod. Én nem bírtam értelmezni, hogy ez most a kimenetről szól vagy a mellékelt töltőjéről.)

A Sony hátuljára pedig ez van írva:
"INPUT: DC 15V 2.5A
OUTPUT: DC 5V 1.5A MAX"
Na ez legalább nem igényel különösebb magyarázatot.

Remélem tudtam segíteni.
Most megyek, mert megint vár a meló a változatosság kedvéért.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1798) Klepti válasza glaci (#1797) üzenetére


Klepti
tag

Koszi szepen, hatalmas segitseg volt! :)

(#1799) glaci válasza Klepti (#1798) üzenetére


glaci
őstag

Szívesen! Most már csak választanod kell! ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1800) glaci válasza Klepti (#1798) üzenetére


glaci
őstag

Azért majd írd ám meg, hogy végül melyik lett! (Kíváncsi típus vagyok.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.