Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) -szabi- válasza FingR86 (#2211) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Már megint ezzel jövök. :)
Ez akkor 100% így ránézésre, hogy átfűzhető?

Van esetleg már tapasztalat közepes hangerős futásidővel?
Pár nap után van ami kevésbé tetszik?

üdv
szabi

(#2252) FingR86 válasza -szabi- (#2251) üzenetére


FingR86
őstag

a vastag zsinór is simán átmenne a résen, nyugi.
olyan nagy tapasztalat még nincs, kibontás után hallgattam kb 1 órát, amikor lemerült és magától kikapcsolt.
töltőre dugva kb 2,5--3 óra alatt töltött fel ha jól emlékszek. de utána le is tettem pihenni kb. Hnap viszem majd magammal kis összejövetelre, majd akkor már tudok többet mondani.
egyébként minden tetszik benne, ha túlságosan erős jelet küldök neki telóról, akkor sem torzít...inkább mintha elvenne a mélyből.

[ Szerkesztve ]

(#2253) benvolio


benvolio
őstag

Tudtok olyan hazai boltot ahol a Divoom Voombox Outdoor 2-t lehet kapni? Sehol nem látom csak az elsőt.
Üdv!

(#2254) Pandaboy


Pandaboy
tag

Ma megvettem a Proda PR-308, első BT hangszórómat. 2x3 wattos jó hangos. Sokkal jobb basszusa van, teltebb hangzást ad mint a JBL GO. És kétszer olyan hangos. :) Tescoban olcsóbb volt mint a neten bárhol. 6700 ft. Ajánlom másoknak is. Ezt vettem addig, amíg megrendelem a Leadzm-ot.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#2255) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Ezt, ennyiért érdemes megvenni? Semmi extrát nem akarok, csak főzéshez, bickli szereléshez...stb

(#2256) -szabi- válasza mufi (#2229) üzenetére


-szabi-
őstag

Megoldódott már a hangzás problémád?
Írhatnál milyennek találod, mennyit tud működni egy töltéssel stb.. szóval véleményedre lennék kíváncsi.

üdv

(#2257) -szabi- válasza djnice (#2153) üzenetére


-szabi-
őstag

Megjött már a cucc?

üdv

(#2258) mufi válasza -szabi- (#2256) üzenetére


mufi
senior tag

Nem volt igazán időm vele foglalkozni komolyabban. Napok óta hallgatom 1-2 órát, ez még mindig az első töltés...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2259) djnice válasza -szabi- (#2257) üzenetére


djnice
veterán

Igen, mind a kettő megjött, tovább is adtam ismerősöknek :)
Nagyon szép hangja van, de a mély nagyon függ attól hogy hová helyezem a hangszórót, némelyik számnál puffog is és nem is megy le olyan mélyre mint gondoltam. Persze tudom, a mérete miatt erre képes max, 100 EUR-ért jó vétel, de 140-ért már nem venném meg.
MM-ben próbáltam egy HK Go+Play-t, annak teltebb mélyei voltak még az áruházban is, tudom 3x annyi a bolti ára, szóval nem releváns az összehasonlítás, de a gyárból meglesz olcsón :)

Mindent összevetve jó kis hangszóró a Dockin D Fine, de nagy bulit nem lehet csapni vele, ha arra kerülne a sor :)

[ Szerkesztve ]

(#2260) -szabi- válasza djnice (#2259) üzenetére


-szabi-
őstag

Ezért az árért inkább jbl charge 2+ vagy charge 3 amit hozzá kellene hasonlítani.
Már xtreme-el történő összehasonlítás is túlzás az árkülönbség miatt, de tesztek szerint azzal kiállja a próbát.

HK Go+Play teljesen más kategória.
A teljesítménye is duplája.

üdv

(#2261) Joacoking


Joacoking
tag

Sziasztok!
25 ezer (+-5000) forintig tudtok a Skullcandy Barricade hangszórónál jobbat ajánlani? A hangsúly azon van, hogy torzítás nélküli erős mélyhangok legyenek, de azért a magas- és középhangok is szépen szóljanak.
Válaszokat előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 5G 512GB+12GB - Xiaomi Mi 9T Pro 64GB+6GB

(#2262) Krill77 válasza Joacoking (#2261) üzenetére


Krill77
őstag

Jbl charge 2 plus/ Sony srs xb3

(#2263) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Minél többet gondolkodok, annál jobban nem tudom eldönteni melyik hangszórót vegyem. 10ezer ft környékén a legjobbat szeretném, ami kint is használható és viszonylag kis méretű.
Taotronics Pulse X; Anker SoundCore; Cambridge SoundWorks OontZ; BlitzWolf BW-F4; Xiaomi.

Ezeken gondolkodok. Melyik lenne a legjobb?

[ Szerkesztve ]

(#2264) Joacoking válasza Krill77 (#2262) üzenetére


Joacoking
tag

JBL Charge 2+ -ról találtam egy ilyen véleményt:

Mennyi ennek a valóságalapja? Elég elrettentő..

Honor Magic5 Pro 5G 512GB+12GB - Xiaomi Mi 9T Pro 64GB+6GB

(#2265) Krill77 válasza Joacoking (#2264) üzenetére


Krill77
őstag

Hat, ha ő megnézte, akkor az tuti úgy van.. Nyilván ezért sem sikeres termék. Írják is a tesztek, meg a vélemények, kommentek netszerte, h milyen gyérül szól.

(#2266) holozis_HUN válasza Krill77 (#2265) üzenetére


holozis_HUN
veterán

;] ;] :DD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2267) -szabi- válasza tibbike01 (#2263) üzenetére


-szabi-
őstag

(#2207) alapján BW F4-nél van jobb ennyiért.
Pulse X hangszórót nem találtam ingyen futárral, mire meghozzák 15e körül lesz a vége.

üdv
szabi

(#2268) apazaza


apazaza
csendes tag

Sziasztok,
több napos olvasgatás utáni benyomásaim, kérdéseim jönnek....
BT hangszórót vennék éppen, a max. összeg a JBL xtrem ára. Főleg szabadban szólna a kis édes.
Kiinduló pont a JBL charge 3 volt, utána jött az xtrem, majd a Dockin d fine a képbe, és nagyjából itt meg is állt a tudomány. :D
Jól sejtem hogy (nem csak) ezek közül, de maximum ennyi pénzért a Dockin a best buy? Illetve van hozzá ajánlott beszerzési forrásotok?
Előre is köszönöm a véleményeket, üdv!

(#2269) mufi válasza apazaza (#2268) üzenetére


mufi
senior tag

Az tuti h annyiert a dockin a legjobb. Nem kerdes. Csak amazon.de-rol tudsz rendelni.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2270) a000 válasza thenameless (#2231) üzenetére


a000
őstag

Szia

A csomagod mozdult azóta? Az enyém 30-a óta áll Amszterdamban, azóta nem mozdul. Van ES szám ami a posta oldala szerint nem él. Lehrt valami fennakadás van a füves országban?

(#2271) FingR86 válasza a000 (#2270) üzenetére


FingR86
őstag

tracking alapján nem látok nála változást, anno beraktam a TN-jét a saját TrackChecker-embe , és benne maradt de változást nem nagyon látni. YunTrack oldalon sem kapott meg ES TN számot.

(#2272) thenameless válasza a000 (#2270) üzenetére


thenameless
tag

Semmi, már csak azt várom, hogy júni 15-én panaszt indíthassak... :/ most írtam a yunexpress-nek levelet, hátha tudnak valamit kezdeni a bajommal, mitől akadhatott el.
Megrendeltem most egy másikat yall_it nevű felhasználótól. Ha véletlen mindkettő összejönne végül, akkor beszer áron eladom majd.

(#2273) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv! Bt-s hangszórót szeretnék vásárolni! kb 20 ezer ftot szánnék rá! Fa dobozost szeretnék mit érdemes venni ennyi pénzből?

Battletag: hojszi#2983

(#2274) Krill77 válasza Intel fan11 (#2273) üzenetére


Krill77
őstag

Ezt a fa dobozosságot felejtsd el. Nem attol lesz jo egy bt cucc. Egyébként meg olvasgass vissza. ( ha nagyon kell, Fa dobozos az archeernek van. YouTube :Archeer A320 - soundcheck)

[ Szerkesztve ]

(#2275) Intel fan11 válasza Krill77 (#2274) üzenetére


Intel fan11
őstag

Hú ez jól néz ki! tetszik!Esetleg nem fadobozosba mit tudsz ajánlani?

Battletag: hojszi#2983

(#2276) Krill77 válasza Intel fan11 (#2275) üzenetére


Krill77
őstag

Olvass kicsit vissza. 10-20 e a leggyakoribb kérés.

(#2277) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
karakteres, jó mélytartománnyal, szép hangzással rendelkező egységet keresek autóba. Leginkább Pokolgép, Ossián, Moby Dick, éa hasonló stílusú külföldi előadók hallgatása céljából. Nem baj, ha micro- éa usb csatlakozó is van benne, sőt!
Kínai előnyben max 15 ezer forint értékben.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2278) a000 válasza thenameless (#2272) üzenetére


a000
őstag

Na az enyém végre 8nap állás után megindult és mostmár a posta is látja :C

(#2279) Intel fan11 válasza a000 (#2278) üzenetére


Intel fan11
őstag

Milyet rendeltél és honnan?

Battletag: hojszi#2983

(#2280) -szabi- válasza FingR86 (#2252) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Érdekelne, hogy alakult az összejövetel?

üdv

(#2281) a000 válasza Intel fan11 (#2279) üzenetére


a000
őstag

leadzm féle soundcup, ebay-ről.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2282) tibbike01 válasza a000 (#2281) üzenetére


tibbike01
őstag

Írd majd le hogy mi a véleményed róla. Nagyon kíváncsi vagyok rá, szemezgetek vele egy ideje.

(#2283) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok!

Adott egy JBL Xtreme hangszóró, amire bluetoothon keresztül csatlakozik a telefonom (Oneplus One). Néha néha előfordul, hogy 20-30 perc zenelejátszás után jön egy kb. 5 másodpercig tartó akadás, dadogás. Majd utána szépen megy tovább a zene. A forrás 50 cm-re van körülbelül a hangszórótól, semmi nem állja útját a kommunikációnak az eszközök között. Eléggé bosszantó jelenség aminek nem szabadna fennállnia egy ilyen neves (és persze drága) hangszórónál, véleményem szerint.
Legfrissebb Frimware JBL Connecttel feltéve, haver Iphone 7-jével is előfordult már, hogy megakad.

Valakinek van valami ötlete ez miért lehet? A készülék eléggé új, majd' 2 hónapos. Igaz rendszeresen van használva, (úgy heti 3x 1.5 órát), de nehogy már ne bírja a strapát.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#2284) Intel fan11 válasza a000 (#2281) üzenetére


Intel fan11
őstag

Én is kíváncsi vagyok a véleményre!

Battletag: hojszi#2983

(#2285) otoaak válasza Scarabeus (#2283) üzenetére


otoaak
tag

Nálam ilyen gond csak filmeknél volt, BT sávszél van, hogy elfogy. De kábellel jó.

SG Note Pro P900

(#2286) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Erről a 2ről mi a vélemény?

[link]

[link]

Battletag: hojszi#2983

(#2287) a000 válasza tibbike01 (#2282) üzenetére


a000
őstag

oksa
#2284: +1

(#2288) FingR86 válasza -szabi- (#2280) üzenetére


FingR86
őstag

Sajnos nem sikerült közepes hangerő közelében maradni. Végig csutkan ment AUX kabelrol. Ez meg is látszott a futásidőn, érezhetően több volt. Le merülés előtt elkezd jelezni a hangszóró a tetején villogó fénnyel. Egyedüli dolog ami nem tetszik benne, a ki és bekapcsoláskor adott hangos dallam. Ezt leszámítva nagyon best buy még mindig. Jekenleg várom a JKR érkezését.

[ Szerkesztve ]

(#2289) -szabi- válasza FingR86 (#2288) üzenetére


-szabi-
őstag

Miért így mennyi lett a futásidő?

(#2290) Joacoking


Joacoking
tag

Sziasztok!
40 ezer környékén szerintetek van a JBL Pulse 2-nél jobb?
Torzítás nélküli erős mély előnyben, de azért a többi hang se vesszen el.
Tetszetős, de a hangzását nem hallottam még. Ebben az árban van, ami jobban szól nála? A fények miatt nem kerül árkategória szerint hátrányba a hangzás? Vagy ez annyira nem befolyásolja az árát?
Előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 5G 512GB+12GB - Xiaomi Mi 9T Pro 64GB+6GB

(#2291) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

sziasztok. szükségem lenne a tippetekre. az autómba(vw polo) keresnék BT hangszórót, semmi xtra csak zene hallgatás valamint a bejövő/kimenő hívások fogadása. idáig a JBL go-t gondoltam de rákeresve itt a topicra láttam hogy van más alternatíva is olcsóbban.best buy-t tudnátok mondani? kínából megéri ilyeneket rendelni?
sose volt még ilyen cuccom és azt se tudom hogyha jön egy bejövő hívásom akkor a hangszórón kell megnyomni egy gombot, hogy felvegyem vagy a telon? vagy ez minden készüléken más? olyat keresnék ami a hangszórón lévő gomb vezényel.köszi :R

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#2292) koko1238640


koko1238640
tag

Sziasztok!

Ismerős által tudnék szerezni 40 ezer forintért zsír új, bontatlan JBL Charge 3-at. Kérdésem hogy ezért az árért van e esetleg jobb ár/értékű hangszóró, esetlegesen mik a vélemények a hangszóróról?

(#2293) Jarod1 válasza dellfanboy (#2291) üzenetére


Jarod1
addikt

Jbl flip3 a te hangszóród, amikor bejön a hívás kiteszi automatikusan hangszóróra a csörgést zenét leállítja,
könnyű hordozható mert adnak hozzá egy pántot.
Van rajta telefon felvevő gomb.

(#2294) Yogi Bear


Yogi Bear
aktív tag

Sziasztok!

Max 30k-ért vennék kül- és beltéri használatra szépen muzsikáló és kitartó (akksi) hangszórót.

Eddig az alábbiakat néztem, mindkettő 30k:
- JBL Charge 2+
- Sony SRS-XB3

Az olvasott paraméterek alapján eddig a Sony áll nyerésre, a spec szerint 24h az üzemideje és 20Hz-20kHz a tartomány, szemben a JBL 12h üzemidejével és 75Hz-20kHz.

Persze tudom, hogy mindenki azt ír amit akar, de sajnos nincs lehetőségem meghallgatni ezeket, ezért kérem a segítségeteket.

Ha tudtok ebben az árkategóriában más alternatívát ajánlani, azt is szívesen fogadom.

+1 (hülye) kérdés: stereo-t hogyan lehet ezekkel megoldani?

Köszi
YB

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#2295) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv! Melyik típus ajánlott amiben van micro sd és usb port is? 20K körül!

Battletag: hojszi#2983

(#2296) benvolio válasza Intel fan11 (#2295) üzenetére


benvolio
őstag

Esetleg a Creative Muvo 2 jó lehet, de hogy itt mennyire ajánlott azt nem tudom.

(#2297) Krill77 válasza Jarod1 (#2293) üzenetére


Krill77
őstag

Ami mikrofonos az mind tudja ezt, pont igy..

(#2298) Krill77 válasza koko1238640 (#2292) üzenetére


Krill77
őstag

Charge 3 40ert? Inkább sony xb30 38 ert. Jobb akku, +hangero es szebb hang. Nem kérdés.

(#2299) dellfanboy válasza Krill77 (#2297) üzenetére


dellfanboy
senior tag

éreztem hogy a jbl go is jó lesz nem kell 30-at otthagynom a kasszánál :R

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#2300) Krill77 válasza dellfanboy (#2299) üzenetére


Krill77
őstag

Mondjuk a Go egy tularazott car.. Felét se éri.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.