Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
FM rádiós hangszóró kéne gyorsan, olcsón. Eddig EZ a befutó, az egyetlen probléma vele (ismerem, a célnak valóban megfelelne ezt kivéve), hogy nincs rajta kijelző, ami mutatná az aktuális sávot. BT-n nem lesz használva, és azért nem jó egy mezei rádió, mert semmi nem garantálja, hogy elég hangos, és mert szivargyújtóról kéne mennie. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1402) Krill77 válasza Respen (#1393) üzenetére


Krill77
őstag

https://edigital.hu/kihangosito/xiaomi-ndz-03-ga-bluetooth-hangszoro-fekete-p366106?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C2580894075

Ez jobb a Go nal
Bar annal minden jobb.

(#1403) Respen válasza Krill77 (#1402) üzenetére


Respen
csendes tag

Köszi a választ!
Sajnos ugyanaz a baj vele, mint a Jam Thrillel, egyszerűen sehol sincs raktáron, nekem meg pár napon belül meg kéne vennem. :(
Azért nem adom fel, keresgélek tovább. :)

(#1404) Krill77 válasza Respen (#1403) üzenetére


Krill77
őstag

Pesti vagy? Vagy ezt rendeléssel akarod megoldani karácsonyig?

[ Szerkesztve ]

(#1405) Respen válasza Krill77 (#1404) üzenetére


Respen
csendes tag

Budapesten vagyok 23-ig, úgyhogy a városon belül ki tudok mozdulni érte, ez nem probléma.

(#1406) barnam_ válasza Respen (#1405) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha tudtok jobbat a JBL GO-nál 10k-ig, amit boltban, újonnan garanciával meglehet venni, az engem is érdekelne! :)

Rendeltem egy GO-t, de ha van jobb, azt venném.

A Xiaomi-t nekem is ajánlották itt, de nincs olyan hely, ahol újonnan meglehet venni boltban.

(#1407) Krill77 válasza barnam_ (#1406) üzenetére


Krill77
őstag

Azt ne mondjátok már, h sehol semmit nem kapni Pesten.. Se mm, se ed? A go egy beszéd kihangosito, zenére nem valo. Durván tul árazott.

(#1408) barnam_ válasza Krill77 (#1407) üzenetére


barnam_
nagyúr

Xiaomi-t nem.

Van mindenféle az MM, ED-ben is, de azok meg noname-k.

Itt nézegettem, mi az ami, jobb lehet (az árat is figyelembe véve).

(#1409) Krill77 válasza barnam_ (#1408) üzenetére


Krill77
őstag

Van a jofogason egy állítólag bontatlan xiaomi 9ért. 8,5 re lealkudod, mivel ez a bolti ára.
Sajnos ha ajinak kellene az nem elonyos, már az időzítés. Harabb kellett volna észbe kapni - persze utólag könnyű..

[ Szerkesztve ]

(#1410) otoaak


otoaak
tag

Megvettem a JBL extremet amiről korábban írtam, olyan godnom van vele, hogy töltés közben a töltöttségi szint jelzés teljesen rossz. Vagy csak az első led villog vagy az első világít és a második villog enél feljebb nem megy. De az üzemidővel elvileg nincs gond (nem hallgatom hangosan teljes lemerüléshez kb. 18-20 órát ment) és ha lehúzom a töltőt akkor már jónak tűnik a kijlezés is. 3,5 óra alatt tényleg maxon van azt is kipróbáltam (mértem az időt).

Nem tudom emiatt érdemes e gariztatni/kicserélni az ünnepek alatt nem szívesen mondenék le róla, meg alapvetően a használhatóságot nem rontja, de ezért az árért legyen már normális. Van valakinek ezzel tapasztalata?

SG Note Pro P900

(#1411) mgTerminator válasza otoaak (#1410) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem is szar a visszajelzés a Charge 3-on... 2 van, de mind a kettőn másképp működik :D Gyakorlatilag össze vissza jelez, de az üzemidő jó... Frissíts rajta szoftvert és használd.

(#1412) Theory66


Theory66
aktív tag

Sziasztok!

10000 Ft-g keresnék magyar (lehetőleg MM vagy Eur*, könnyen elérhető helyről) hangszórót, nőnek lenne ajándékba, szóval nem lenne baj ha lenne szín választási lehetőség. Irodai munka mellé lenne, nem feltétel hogy bezenéljen egy csarnokot, inkább a lehető legmegbízhatóbb kellene az árral arányosan.

(#1413) otoaak válasza mgTerminator (#1411) üzenetére


otoaak
tag

Köszi ezt kipróbálom.

SG Note Pro P900

(#1414) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Most jött meg ez: [Xiaomi]
Nem vágom most, hogy ez melyik verzió, de nem vagyok tőle elszállva. Nekem előzőleg egy sdy 019 -em volt. Ennek ahhoz képest olyan gyerek hangja van. A hangerő is kevesebb, és kicsit túlerőlteti a mélyet. Az akkuidőre kíváncsi leszek. Sajnos nincs róla semmilyen visszajelzés, hogy mennyi van benne. Az sdy-n igaz csak 3 fokozatú, de az is volt. A bekapcs gombot elég sokáig kell nyomni, hogy bekapcsoljon. (3-4 mp) Ugyanez ki is. Amikor hívásom van, átveszi az irányítást, és én hiába hallom a bejövőt, a túloldalon engem nem hallanak. Ami pozitív az a mérete, ez kabát zsebbe simán elfér. A munkatársam már vett egy sdy-t, este össze fogjuk hasonlítani a hangzást. Sajnos az enyém hangzásilag teljesen szétesett. (1,5 évet bírt)
Vagy rossz verziót rendeltem?
Hoppszika
Átvert a kínai.
Most jövök rá, hogy amit én rendeltem, van 3,5 jack és card slot is, ezen meg csak bekapcs gomb és egy usb.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1415) sintér_07


sintér_07
csendes tag

Sziasztok!

Barátnőmnek vennék Bluetooth hangszórót, és nagyon megtetszett a JBL Pulse 2. Hangját sajnos a zajos Media Marktban nem tudtam rendesen tesztelni a Charger 3-hoz képest. Charge 3 nak több a basszusa, de ennyi, attól még nem éreztem jobbnak ott a tömegben és nem zaj ládát akarok venni....
Kicsit sokkalom az árat érte(49e).

Milyen alternativákat tudtok még ajánlani?
Szépen szóljon, sokáig bírja akksiról.

(#1416) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#1414) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez a birka a hangszóró mini verzióját küldte el nekem.
Nem hiszem el! Kíváncsi leszek mit reagál a kínai.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1417) ithomas válasza sintér_07 (#1415) üzenetére


ithomas
őstag

Egy 1000 m2-es helyiségben fülelsz meg egy BT hangszórót, és az alapján mondasz ítéletet? :)
A charge 3 más dimenzió, össze sem hasonlítható a Pulse-al.

Ez kb olyan, mintha egy házimozi projectort tesztelnél egy full kivilágított helyen, majd azt mondanád, hogy a 200 ezres majdnem olyan volt mint az 1 milliós, hisz fakó szar képe volt mindkettőnek, bár lehet a drágábbnak jobbak voltak a színei... ;]

Más:
Kedvenc youtubos tesztelőm clavinetjunkie aki binaural mikrofonnal teszteli a hangszórókat csinált az ÖSSZES eddigi általa tesztelt BT hangszóróról egy adatbázist, ahol mindegyik hangszóró HANGJÁT össze lehet hasonlítani egymással.Iszonyat jó a program, különböző stílusú zenékkel lehet tesztelni, és akkor kapcsolgatsz a hangszórok között amikor csak akarsz.Nagyon szuper, ha lenne összefoglaló a topicban mindenképp beraknám.

A program neve Switcher, egy vidó a működéséről:
[link]

és itt tudjátok elérni:
http://switcher.oluvsgadgets.net/

Real eyes realize real lies!

(#1418) sintér_07 válasza ithomas (#1417) üzenetére


sintér_07
csendes tag

A linket köszi!

De ítéletet nem mondtam, olvasd el újra a kommentet. :)

(#1419) Prinz Eugen válasza 7Heads Drago (#1416) üzenetére


Prinz Eugen
tag

Ha a minit küldte, elsőre nem tűnt fel hogy sokkal kisebb és henger formájú? :F
De elég gáz azért .. :(((

@ithomas: Egyet tudok érteni, Oluv nagyon jól csinálja, a switcher meg hatalmas nagy segítség, ha valaha lesz összefoglaló muszáj berakni! :K

[ Szerkesztve ]

(#1420) 7Heads Drago válasza Prinz Eugen (#1419) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt a verziót küldte a gyerek:
[link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1421) Prinz Eugen válasza 7Heads Drago (#1420) üzenetére


Prinz Eugen
tag

Szóval a régebbit, nem a minit :) Azért küldd el a nénikéjébe :K :C

(#1422) Krill77 válasza sintér_07 (#1415) üzenetére


Krill77
őstag

Pulse hangja teljesen jó. En tesomnak is nagyon tetszik. Drága sajna, de nagy öröm lenne neki. Ám van alternatíva. Oittm , zinsoko es még van egy harmadik neve is, visszabb irva van. Ledes cuccok. (Külföld)

(#1423) Krill77 válasza Theory66 (#1412) üzenetére


Krill77
őstag

http://xiaomishop.hu/kiegeszitok/hangszoro/xiaomi-mi-square-speaker-bluetooth-hangszoroarany
Ez egy apro, de minőségi ketyere. Relative csajos is. Raktáron nem tudom, h van-e..
Ha elfogadsz egy tanácsot, ne a szin elvezzen prioritást hanem a hang.

(#1424) Fejlesztő13 válasza Krill77 (#1423) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Azt tegyük hozzá, hogy a linken hibás a kép (egy az egyben katyvasz ami ott van) és nem az újabb fajtát lehet ennyiért megkapni hanem a régebbi 'Square Box"-ot és csak feketében vagy fehérben, de semmiképp sem aranyban.

(#1425) Prinz Eugen válasza Fejlesztő13 (#1424) üzenetére


Prinz Eugen
tag

így van, az az oldal egy káosz, én onnan semmit nem vennék :U

@Krill77 : Itt a harmadik amire gondoltál ;)

[ Szerkesztve ]

(#1426) Krill77 válasza Fejlesztő13 (#1424) üzenetére


Krill77
őstag

Köszönöm a helyesbítést. Annyira nem néztem meg. (remélem átírják)

Prinz Eugen: azaz. ( felejthetetlen név és milyen jól hangzik :)) )

(#1427) sintér_07


sintér_07
csendes tag

Charge 3-ban van mikrofon? Telefon kihangosítóként lehet használni?

(#1428) glaci válasza sintér_07 (#1427) üzenetére


glaci
őstag

Úgy tudom, hogy igen.
(Nekem magamnak Flip2 volt, már azzal is tudtam telefonálni.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1429) mgTerminator válasza sintér_07 (#1427) üzenetére


mgTerminator
veterán

Van benne, tehát lehet.

(#1430) Detektor


Detektor
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1431) Theory66 válasza Krill77 (#1423) üzenetére


Theory66
aktív tag

Köszi a segítséget, de ezt egy nőnek nem lehet elmagyarázni :D Autót is szín alapján akart venni, pedig az nem olcsó mulatság xD

(#1432) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Karácsonyra kaptam egy Proda márkájú bluetooth mikró hangszórót, Proda-S10. A terméket nem találom a neten, csak ezt a képet, a hozzávaló a leírás elég szegényes. 3 W-os, 5 órás üzemidő, TF kártya támogatás, van rajta mikrofon, no meg a bluetooth, amely 10 m hatótávja van. Illetve az van még ráírva, hogy Aux jack-et is támogatja. Ennek nagyon megörültem, van egy Sandisk Clip Sport mp3 lejátszóm, és nem mindig szeretem fülhallgatóval zenét hallgatni, van rajta jó pár giga zene. A gond az, hogy nézegetem, nézegetem a hangszórót és csak nem találok rajta jack bemenetet. Helyette B tipusú mini-USB, amelyre rá van írva DC5V/AUX.

Kérdésem, hogyan tudnám megoldani bluetooth nélküli mp3 lejátszómat összekötni a hangszóróval. A TF kártyával próbáltam bedugni, lejátsza a zenét, de rémes a hangszóró gombja, jobb lenne, ha a zenét a lejátszóról állítanám be.
Vegyek egy B-type Mini-UB to Jack vezetéket, vagy nem jönne be? Ebay-en biztos van, de egy hónap, míg megjön...
Valakinek már volt hasonló problémája és meg is oldotta? Lehetőleg ne kelljen áramforrá hozzá, hogy működjön a rendszer.

Előre is köszönöm a választ!

No meg Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :B

[ Szerkesztve ]

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#1433) padzso válasza Unteroff (#1432) üzenetére


padzso
tag

Proda s10, navon s10, thinkbox s10, akármi s10, stb., ugyanarról szól. Nem kaptál hozzá kábelt? Pedig járna. Mivel a lejátszón csak 3,5 mm-es jack van, vagy kábel, vagy usb-bluetooth adapter. :)

A többe kerül a leves mint a hús tipikus esete. :U

(#1434) Unteroff válasza padzso (#1433) üzenetére


Unteroff
aktív tag

Csak töltő kábel van mini USB - USB kábel. Ebay-en meg 1500-2000-ért találok csak, vagy pár százért, de ahoz van még egy plusz sima USB, amely gondolom plusz áramforrás kell... :((( Lehet, visszakéne vinnem...

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#1435) glaci válasza Unteroff (#1432) üzenetére


glaci
őstag

Illett volna a csomagban lennie annak a kábelnek.
Használtan vetted?
Ha új, nem látszott, hogy esetleg kibontották már előbb a dobozt?
Mindenképpen reklamálj szerintem!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1436) tzimash


tzimash
őstag

Hali,

JBL xtreme-nél amíg én hallgatom a zenét, más nem tud rácsatlakozni? pl utcán valami idegen? lehet így "szívatni" a másikat?

(#1437) Krill77 válasza tzimash (#1436) üzenetére


Krill77
őstag

Nem

(#1438) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

UE Roll 2

Csak ajanlani tudom! Brutal hangos, 360 fokban szol. Teljesen vizallo, por, kosz minden ellen birja. Van sok fele szinben es nem is draga!

(#1439) Prinz Eugen válasza KD6-3.7 (#1438) üzenetére


Prinz Eugen
tag

Kinek mit jelent a "nem drága" :))

(#1440) hramon94


hramon94
tag

Sziasztok. Szeretnék egy bluetooth hangszórót venni olyan 10-17.000-t tudnék rászánni. Ebben az árkategóriában valami best buy?

(#1442) sintér_07


sintér_07
csendes tag

JBL Pulse 2 -höz milyen USB Bluetooth adaptert érdemes venni?
Ha jól tudom sajnos apt-X-et nem támogat....

(#1443) glaci válasza sintér_07 (#1442) üzenetére


glaci
őstag

Szerintem bármilyen jó lesz. (Mostanában már nem találkoztam olyan PC -s eszközzel ami nem támogatta az összes BT profilt. (És így a hangszóróhoz szükségeset is.) Persze a régieknél is csak szoftver kérdése volt a dolog ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1444) barnam_ válasza barnam_ (#1406) üzenetére


barnam_
nagyúr

JBL GO megvéve, szerintem nem szól rosszul, méreteit és az árkategóriát tekintve abszolút.

(#1445) Soldika30


Soldika30
tag

Sziasztok vásároltam egy JBL xtreme hangszórót. Ha rá vagyok csatlakozva a telefonnal lehet azt szabályozni, hogy mások ne menyenek rá?
eléggé bosszantó mikor 2 ismerősöm is rá csatlakozik,és szórakoznak azzal hogy el inditják az ö kedvenc zenéiket az én zenémet nem tudom hallgatni. lehet valahogy jelszavazni? vagy nem tudom. valami megoldás? köszönöm

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#1446) Soldika30 válasza tzimash (#1436) üzenetére


Soldika30
tag

hali nekem is ez a problémám és remélem lesz rá valami megoldás.

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#1447) mgTerminator válasza Soldika30 (#1445) üzenetére


mgTerminator
veterán

Gondolom minden csatlakozás előtt benyomod a párosítás funkciót... Ha egyszer parkosították akkor azt csak úgy tudod megoldani hogy törlöd a telefonjukból a párosítást...

(#1448) Gsx-rr válasza barnam_ (#1444) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Huha! Ez ugy hangzik ,mintha egy Charge 3 at sikerult volna venned! Ennyi penzert 2x jobb minoseget tudtal volna venni!
Max ha ingyen volt akkor eri meg.
Bar nekem ingyen se kellene!
Kb annyit tud mint barmelyik Noname 1000 forintos kacat!
Sok fogalmad nincs a temarol!

[ Szerkesztve ]

(#1449) Zola01


Zola01
tag

Banggood-on jan. 15-ig akciós a BlitzWolf F4. Enyém még nem jött meg, de szerintem ~14k-t megér.

Xiaomi Mi tégla és a Blitzwolf között nem igazán tudtam dönteni, mind a 2 tetszett. Aztán a Xiaomi-ból elfogyott az arany szín, így nem vártam tovább és a Blitz lett a nyerő.
Biztos van még egy pár ajánlott darab ebben az árban, de remélem nem fogok csalódni.

Ha megjött a cucc, akkor írok majd pár szót róla.

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#1450) adorjant válasza Zola01 (#1449) üzenetére


adorjant
senior tag

Xiaomitól azért az F4 nem kicsit jobb,ennyiért meg pláne. Én sokat gondolkodtam,hogy Boom X vagy F4 legyen-e egy ilyen MI utódja,végül rászántam egy kicsivel több pénzt,és Ankert vettem, a német Amazonról,egyelőre nem bántam meg,nagyon klassz,erős hangja van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.