Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Krill77 válasza holozis_HUN (#2399) üzenetére


Krill77
őstag

Tedd bele egy vall táskába. Vekony Legyen az anyaga. Figyeld hogy rangatja a vállad a basszus. :)

(#2402) benvolio válasza Krill77 (#2395) üzenetére


benvolio
őstag

A jelet kék villogással keresi nekünk nem pirossal.
(#2396) holozis_HUN: valószínű, hogy android verzió miatt, mert a gyerek és az asszony telója is kijelzi, nekik is 7-es van.

(#2403) Krill77 válasza benvolio (#2402) üzenetére


Krill77
őstag

Lehet igazad van. Fene sem emlékszik, csak benyomom es megy. Ott az user manual, azt kell olvasni. :)

(#2404) a000 válasza thenameless (#2398) üzenetére


a000
őstag

Enyémet még a magyar posta szeretgeti valahol....

(#2405) Lapkamalac


Lapkamalac
újonc

Sziasztok!

Teljesen laikus vagyok a témában, segítséget szeretnék kérni. Vettünk a fiának egy jbl charge2plus hangszórót. Érzésem szerint nagyon szépen szól, de a gyerek szerint nem elég hangos, főleg szabadtéri használathoz. Ebben az árkategóriában tudnátok ajánlani valamit, ami legalább ilyen hangminőséget produkál és hangosabb?

(#2406) Krill77 válasza Lapkamalac (#2405) üzenetére


Krill77
őstag

Sony srs xb30 (38 e ft)

(mediaban akciós lehet mert 34e)

[ Szerkesztve ]

(#2407) GaborGh


GaborGh
őstag

Sziasztok!

~100e ftos árkategóriában mi lenne a legjobb vétel?

Nálam eddig a HK go&play a befuto, de nagyon tetszik a Beoplay Beolit 17 is , de sajnos az már elég drága nekem és nem biztos, hogy annyival jobb is, ha esetleg van valakiknek mindkettővel tapasztalata , szívesen venném ha megosztana, vagy egyéb ajánlat is érdekelne, köszönöm.

(#2408) Krill77 válasza GaborGh (#2407) üzenetére


Krill77
őstag

Az egyik etalon a Vifa Helsinki. 120 körül. Bar nem tudom honnan ez a kötelező 100 e Ft-os hatar, lehet egy 50 ezres Dockin d fine nal is jol járnál - ami a 80 ezres jbl xtremetol jobban teljesit.

(#2409) Lapkamalac válasza Krill77 (#2406) üzenetére


Lapkamalac
újonc

Köszönöm, megnézzük!

(#2410) otoaak válasza Krill77 (#2408) üzenetére


otoaak
tag

Nem teljesít jobban, munkatársam rendelt D finet és beigazolódott amit sokan felhoztak a calvinetjunkies összehasonlító videó alatt, az xtreme hangerőben és hangzásban is jobb csak frissítés után resetelni kell az xtremet ez maradt el a calvinet videóban nekem is rossz volt reset nélkül rá se lehetett ismerni szinte, de reset után már nincs gond. Azóta ráadásul már 2 frissítése is volt az xtremenek én ugyan nem vennék újra xtremet de nem a hangzás, hanem az aksi probléma miatt (nálam is előjött valószínű gariztatni fogom).

Ár/értékbe így is sokkal jobb a D fine az xtreme messze nem jobb annyival, hogy megérje a +40k-t de ez az összes drágább bt hangfalra is áll.

Németországban MM-ben láttam beolit 15-öt az xtreme árában, a HK go is 100k alatt van mind a kettő nagyon jó de a D fine kinyírta a felső kategóriát nem éri meg többet költeni ha ilyen minőséget kapsz olcsóbban. De ez csak az én véleményem.

SG Note Pro P900

(#2411) Krill77 válasza otoaak (#2410) üzenetére


Krill77
őstag

Nem hiszem, h ha oluvnak ilyesmi tudomására jutna, ne csinalna egy uj tesztet. Az xtreme tobb videojaban benne van. Mindig is torzított es soha nem is volt tökéletes. (persze ettol meg szuper)

(#2412) Pandaboy válasza csaszi72 (#2386) üzenetére


Pandaboy
tag

Lehet, hogy így akarják reklámozni, hogy levehető az előlap. :DD

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#2413) Siamiáu


Siamiáu
tag

Üdv!
Van egy jbl go-m és egy f4- em érdekes módon ugyanaz a hanganyag mellett a jbl go hangosabban szól, mondjuk az f4 viszont sokkal szebben. Azért csalódtam az f4- ben valószínűleg el is adom. Mostmár rászánnám a pénzt és vennék valami komolyabbat. A határt 50k- nél húzom meg. Lakásban és kint az udvaron is szólna, néha bulikhoz, tehát kell a hangerő persze a minőség se ártana.
Amit eddig néztem az a D fine, ennél nem tudom mennyire kitartó az aksi.( Ha töltőn van lehet róla ugyanúgy zenét hallgatni?) Olvastam itt olyat is ,hogy a jbl charge 2+ jobban szól, mint a charge 3. Nem nagyon van víszonyítási alapom hangerő témában, viszont van családban jbl xtreme ehhez képest mennyire szól hangosan a D fine, Charge 2+ és a Sony? Melyik ajánlott és megbízható?
A válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#2414) spiky03


spiky03
veterán

Most kicsit hosszabb ideig hallgattam a BlitzWolf F4-et.

Teljesen elfogadható hangja van lakásban. A magasai azok szépek, jó teret is csinál, viszont a mélye lehetne egy kicsit erősebb.
Tegnap hallottam egy JBL C3-at neki erősebb volt a mélye, igaz a magasa meg nem, az olyan tompa volt. De holnap majd letesztelem őket, elviszem az F4-et. :D
Mondjuk amire én használom arra bőven elég lesz az F4, néha a teraszon meg a kertben ha lesz. :DDD

Jövő hétvégén meg majd letesztelem nyílt terepen is mert megyünk a Balatonra haverokkal és este a bográcsnál kiderül mit tud. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#2415) spanglee001


spanglee001
addikt

üdv vettem egy JBL charge 2+ hangszórót laptophoz és bluetoothon csúszik a hang pár tized másodpercet annyira nem zavaró de játékoknál már nagyon. kábellel összektve már nincs csúszás viszont olyan közel van egymáshoz a 2 hangszóró, hogy alig hallani az irányokat, gondoltam veszek mégegyet és összekötök 2-t vezetékkel, csak itt jönnek a gondok, hogy csak elosztóm, és olyan kábelre lenne szükségem ami leválasztja bal és jobb oldalra a laptop 3,5 jack portját, de olyat nem találok csak rca-ba átalakítókat meg nem akarok, gondolom sok segítséget ne várjak a bluetooth hangszóró topikban de azért reménykedek :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2416) Krill77 válasza Siamiáu (#2413) üzenetére


Krill77
őstag

Ha van 50 rongyod akkor a D fine a te "embered". Hangos is, jo is, ár/érték bajnok is. A tobbi mind gyengébb es olcsóbb is azért. Bar a médiában a Sony srs xb30 34 e ftért nagyon jo vetel mert tényleg jo cucc (hangero, akku)

(#2417) Siamiáu válasza Krill77 (#2416) üzenetére


Siamiáu
tag

Köszönöm a gyors választ!

Még azért gondolkozok a Sony és D fine között. Ha a D fine-t választanám akkor Amazonrol érdemes?( Netán valami kupon elképzelhető hozzá?)

(#2418) Krill77 válasza Siamiáu (#2417) üzenetére


Krill77
őstag

A dfine csak német piacon van es igen, amazon. Kuponrol nem tudok.
Tudsz teszteket nezni a YouTube on ( clavinetjunkie sony/dockin) ezt beirod es hallhatod. kb egyforma hangos a kettő de a dockin nagy hangeron mar testesebb, mig a sony elfogy. Ennek ellenére a sony szvsz az egyik leghangosabb a meretehez kepest.

(#2419) Siamiáu válasza Krill77 (#2418) üzenetére


Siamiáu
tag

Rendben köszönöm!

MM- Ben esetleg van kirakva ilyen Sony srs xb30?

(#2420) Krill77 válasza Siamiáu (#2419) üzenetére


Krill77
őstag

Passz de az xb3 (az elődje) volt. En tok véletlenül láttam egy összegző oldalon h az mmben mennyi most.

(#2421) Siamiáu válasza Krill77 (#2420) üzenetére


Siamiáu
tag

Elnézést a sok kérdésért, de most pontosan mi is a Sony típusszáma?

(#2422) Krill77 válasza Siamiáu (#2421) üzenetére


Krill77
őstag

Srs xb30. Nem volt érthető? :)

(#2423) mufi


mufi
senior tag

A dockin D fine....iphone 5s-ről és galaxy s6-ról (rendes beállítások, bármi más player mint a sz*rf*s stock beépített), úgy szól, hogy besz*rás. Ma egy haverom iphone telójáról nyomtuk ugyanazokat a számokat mint az s6-ról...olyan eltérés volt kb mint ég és föld... :W
Sz*r lett ez az új frissítés andróra... :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2424) Siamiáu válasza mufi (#2423) üzenetére


Siamiáu
tag

Gondolom Android 7 van most neked 6- tal másképp működött? Aux kábellel nem próbáltátok?

(#2425) mufi válasza Siamiáu (#2424) üzenetére


mufi
senior tag

Dehogynem...kábellel már másképpen szólt, pl tvről, de stock androidról nem az igazi...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2426) csaszi72 válasza GaborGh (#2407) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Go+Play-ről tudok csak nyilatkozni.
Brutál :DDD
Mire kell leginkább?
Ha nem cígölöd sokat akkor nyerő.
Bulikra, partykara inkább az Ony studiót viszem.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2427) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Nektek meddig tölt a Voombox? Nekem már vagy 3-4 órája megy a töltés, de még mindig pirosan világít és enyhén meleg a teteje. Ez normális, hogy eddig tölt? Majdnem 0 volt, pirossal jelezte ki a teló.

Levettem töltésről, teló fullnak mutatja.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2428) Krill77 válasza holozis_HUN (#2427) üzenetére


Krill77
őstag

Sokáig tölt. Ahogy a dobozon irja
Es ja meleg a teteje. De zeneleskor is erzekeltem mar. Ez normális.

(#2429) Jarod1


Jarod1
addikt

Egy 8 órás méjszakai műszakot toltam tegnap full Hangerővvel Depeche Mode és Republic szettekkel 6,5 órát bírt :C Ja egy JBL Flip3 al :R

(#2430) Siamiáu


Siamiáu
tag

A dockie d fine-on van micro usb port? Mert a jbl xtreme-en láttam, hogy "egyedi" csatlakozóval tölt. Akinek van ilyen eszköze tudna nekem nyilatkozni, hogy átlag használat mellett mennyit bír az aksija?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#2431) Jarod1 válasza Siamiáu (#2430) üzenetére


Jarod1
addikt

az Extreme en azért van másfajta csati mert bivalyos az akksija 5V nem lenne elég,
Amúgy a Flip1 is 9V os kerek csatival kezdődött

(#2432) Siamiáu


Siamiáu
tag

Ma voltam MM-ben megnéztem a jbl-eket a charge 3 tetszett, de azért 50 kt semmi képp, aztán megnéztem​ a Sony srs xb30 at és 40-et. Hát az összeszerelés és kinézet megfogott aztán amikor meghallgattam xb40-et, hááát ment az ámulás hát brutális volt, a hangerőt 70 %ra is csak egyszer mertem fölrakni, mert rendesen üvöltött. Az xb30 is komolyan szólt. Azt viszont nem tudom, hogy megér 55kt az xb40 ráadásul ezzel is kell kompromisszumot kötni, mégpedig azt, hogy nem szól 360 fokosan, de ez igazából nem olyan lényeges. Így már nem vagyok annyira biztos a d fine ban mondjuk az "csak" 140 euró és szinte csak jót olvastam róla. Gondolom nem annyira minőségi, mint a Sony, de javítsatok ki ha tévedek. Meg persze ott a garanciáztatás nem tudom Amazonnál ez mennyire működik. A jbl xtremehez hasonlítva én azt vettem ki, hogy a d fine megveri( kicsit hangosabb is meg szebben is szól)
Arra lennék kíváncsi, hogy hangerő és hangminőség tekintetében hol van a Sony srs xb30 és 40 a d fine-hoz képest?( Én azt tapasztaltam, hogy a Sony srs xb40 hangereje több, mint elég, de nem árt a több.)

Elnézést, ha netán írtam marhaságokat, nem vagyok túl jártas a témában!
Tanácsokra lenne szükségem előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2433) Krill77 válasza Siamiáu (#2432) üzenetére


Krill77
őstag

A legutóbbi par videojaban oluv pont ezeket is tesztelte, összemérte. Ha megnézed, választ kapsz. Asszem az xb30 olyan hangosan szol mint a dockin. (de nem szól mar olyan szépen) A xb40 még hangosabb. Bar oluv szerint ez kevésbé jo. Meg rémlik valami idegesítő akku jelzés is említése..

(#2434) Siamiáu válasza Krill77 (#2433) üzenetére


Siamiáu
tag

Rendben köszönöm a választ!

Megnéztem a videókat róla, meg olvastam alatta a hozzászólásokat legtöbben azt írták, hogy jó.
Elvileg 50%-os hangerő alatt meseszépen szól jó a basszusa is, max hangerő felé a magasai nem valami szépek, de igazából szerintem csak bulikon lesz max hangerőn használva ott meg nem nagyon számít, csak szóljon hangosan.
Úgyhogy holnap bemegyek Westendbe a sonynak van ott boltja 50 k- ért van, tüzetesebben megvizsgálom ha jó lesz elhozom.
Köszönöm az eddigi válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#2435) thenameless


thenameless
tag

Na meg jött a Leadzm nekem is! :K
Hát ezek a "intro/outro"dallamok tényleg rettenet hangosak, lámpaoltás után otthon biztos inkább bekapcsolva marad.
A hangját még szoknom kell, elsőre meggyőző, de a fejemben lévő tökéletestől még messze van. A mély kicsit nekem túl van tolva az énekhangot tompává teszi. Szívesen hasonlítanám össze mással is. Az viszont tény, hogy ennyire jó bt hangszoróm még nem volt! Az árát mindenképpen megéri! Az anyagminőség és az összeszerelés nagyon profi, az egész cucc minőséginek mondható teljesen.
12 mátyást bőven megér! :)

(#2436) Krill77 válasza holozis_HUN (#2427) üzenetére


Krill77
őstag

Neked megy a kihangosito funkció hivasnal? Azt hittem nincs benne de a dobozon lattam. De nem tudom működtetni. Sehogy sem jon a beszéd a speakerbol..

(#2437) Krill77 válasza Krill77 (#2436) üzenetére


Krill77
őstag

Ja.. A telefon hangsávot letiltottam a divoom Bluetooth beállításokban.

(#2438) holozis_HUN válasza Krill77 (#2436) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem jön beszéd a hangszóróból. Csak mintha nem hallanának. De utóbbi nem bizztos, holnap tesztelem :B

Kurva jó hangszóró :D

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2439) mufi válasza Siamiáu (#2432) üzenetére


mufi
senior tag

Milyen telefont/lejátszóprogit használtál ehhez?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2440) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ez a Dockin D Fine tényleg ekkora best buy? A hangja igencsak tetszik. De ha jól olvasom, telefon kihangosítóként nem használható.

Vagy HK Onyx Studio 3?

[ Szerkesztve ]

(#2441) mufi válasza Hauptmann (#2440) üzenetére


mufi
senior tag

Aláírom...normális telefonról csak bámulás van a hangzása olyan hogy.... :DDD :R :R

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2442) Hauptmann válasza mufi (#2441) üzenetére


Hauptmann
addikt

van benne kihangosító funkció?

(#2443) mufi válasza Hauptmann (#2442) üzenetére


mufi
senior tag

Nem tudom. Hol kell megnézni?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2444) Hauptmann válasza mufi (#2443) üzenetére


Hauptmann
addikt

lennie kéne rajta telefon felvevő és lerakó gombnak, de én nem látok rajta.

(#2445) FingR86 válasza thenameless (#2435) üzenetére


FingR86
őstag

az énekhangot inkább a vastag szövet burkolat teszi tompává szerintem, annyira nem mondanám, hogy túl van tolva benne a mély.

(#2446) -szabi- válasza thenameless (#2435) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Akkor neked már kettő van?
Itt említetted: (#2272) thenameless

üdv

(#2447) thenameless válasza -szabi- (#2446) üzenetére


thenameless
tag

Az első még csak most lett megreklamálva mert nem érkezett meg. Küldenek másikat.

(#2448) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy most a Mol akcióban megvehető sony hangszóró kedvezménnyel megéri-e a 15 000 Ft-ot. [link]

Azt hiszem ez a modell az: Sony SRS-X11 [link]

Mondjuk most az edigitalnál is 16 000 Ft.

Va valakinek esetleg ilyen hangszórója?

(#2449) holozis_HUN válasza b4zsi- (#2448) üzenetére


holozis_HUN
veterán

MM-ben próbáltam nem volt rossz!

Ugye ebben ha jól tudom 3 oldalán van hangszóró. Kb akkora méretűek, mint másik hangszórók esetében, szóval szerintem hangzása nem lehet olyan rossz. MM-ben hallgattam anno, nem tűnt rossznak.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2450) Krill77 válasza b4zsi- (#2448) üzenetére


Krill77
őstag

Úristen, meg ne vedd! 15 ért meg foleg. Soha nem volt az ajánlható cuccok kozt. Kuka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.