Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) zsolt19900 válasza Mátésum (#2550) üzenetére


zsolt19900
őstag

egyre jobban tetszik, de az oldal feldobott egy jamo ds3-ast is, ez mennyire jó vétel szerinted? szerintetek?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#2552) Krill77 válasza Mátésum (#2550) üzenetére


Krill77
őstag

Komoly? 50 százalék felett torzit. Kb ezt írják. Mondjuk az az oldal szamomra nem hiteles. A charge 2 es 3 kozt nem hallottak különbséget.. (mikozben a lőtéri kutya is tudja, h a 3 magas hiányos)
persze érdemes lenne ha volna rola barmi anyag, de semmi netszerte.

(#2553) szepsuti


szepsuti
aktív tag

Sziasztok!

Bluetooth hangszóró vásárlás előtt állok. Van tapasztalatom egy párral már, de még keresem az igazit.
Az ismerettségi körben van egy skullcandy barricade mini, ennek nagyon tetszik a hangzása és a design is, de lehetne egy kicsit erősebb. Aztán rendeltem már korábban kínából is csodát bluedio bs2, nem volt rossz, de többre vágyom. Kedvelem a kicsit kiemeltebb basszust, ennek függvényében keresek valamit. A keret 30 nagyon max 40 ezer.

A lehetséges jelöltek eddig: Sony XB3, Sony XB30, Skullcandy Barricade vagy XL , ezen konkrét típusok között vacilálok, de nem zárkózom el a sláger JBL termékektől sem, ha jobbak, mint ezek.

Hétvégén egy JBL Extreme-ről szólt a zene egy sátrazás alkalmával, annyira nem volt nagy szám az árához képest.

köszi a válaszokat!

(#2554) Mátésum válasza Krill77 (#2537) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Egyébként a Divoom és a leadzm között hangminőségben mi a különbség? Csak, mert a divoom itthon is van, és ha jól sejtem, a leadzm-re ÁFA jön, ha megrendelem (mindenhol 12 ezer körül van).

(#2555) 7Heads Drago válasza Mátésum (#2554) üzenetére


7Heads Drago
veterán

45 euro fölött lesz csak adó.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2556) Mátésum válasza 7Heads Drago (#2555) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Nem 6500 forint a határ? Tehát mondjuk a leadzm-et (vagy a divoom-ot) nyugodtam rendeljem meg ebay-ről, nem kell semmit ráfizetni?

(#2557) 7Heads Drago válasza Mátésum (#2556) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A divoom már 55 dollár ami felette lesz.
Itt van olcsóbban leadzm is.
[link]
Csak nekem nem jön be a 2000mah akku és a 0,5 A töltés. [link] A videó 34 mp -jében lehet látni a leírásban hogy ezek az értékei.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2558) Mátésum válasza 7Heads Drago (#2557) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszi!

(#2559) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Én is most szeretnék valami értelmesebb hangszórót. Bent a cégnél sokaknak van. A csak gagyik. Nekem is volt már pár. Az első egy Sdy-019 volt. Illetve egy Xiaomi Mi Bluetooth Speaker. Sajnos ez utóbbi elégé viccre sikerült. Gyenge akku és bő fél éves használat után gallyra akar menni. Az sdy több mint 1 évig bírta.
Én a blitzwolfot néztem, csak valami tetsztet olvasva elvették a kedvemet tőle.
Lehetőleg valami nagy akkus kb 15.000 ft-ért jöhetne szóba.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2560) Siamiáu válasza szepsuti (#2553) üzenetére


Siamiáu
tag

Én a Sony srs xb30-at ajánlom, van basszusa és hangereje is bőven, az üzemidejéről meg gondoskodik a 8 amperes akksi. Jobb, mint a jbl charge 3 ami 50k.

[ Szerkesztve ]

(#2561) Siamiáu válasza zsolt19900 (#2551) üzenetére


Siamiáu
tag

Ezt a jamo ds3-at szerintem felejtsd el 4 wattos az lófing.
Az ebayes ( Leadzem) kiröhögi.

(#2562) Siamiáu


Siamiáu
tag

Krill77 most akkor szerinted ajánlható a Leadzem 12 ezerért vagy te, úgy gondolod, hogy a Divoom 5 ezerért annyival jobb (plusz ennek van hazai garanciája).

(#2563) zsolt19900


zsolt19900
őstag

oksi, megrendeltem a Marley-t, kíváncsi vagyok plusz vonzanak ezek a "különleges" dolgok, ha nem jön be a hangja max visszaküldjük, hisz van rá lehetőség

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#2564) Siamiáu válasza zsolt19900 (#2563) üzenetére


Siamiáu
tag

Igaz max visszaküldöd. :)

(#2565) Hauptmann válasza zsolt19900 (#2563) üzenetére


Hauptmann
addikt

Majd kíváncsi leszek a tapasztalataidra.

(#2566) 7Heads Drago válasza Siamiáu (#2562) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A blitzwolf f4 az milyen a divoom-hoz képest?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2567) Siamiáu válasza Siamiáu (#2562) üzenetére


Siamiáu
tag

Én az enusic soundcup féle Leadzem-re gondolok.

(#2568) Siamiáu válasza 7Heads Drago (#2566) üzenetére


Siamiáu
tag

Hát nekem Blitzwolf van, Divoom nincs, de elvileg a Divoom jobb.

(#2569) 7Heads Drago válasza Siamiáu (#2568) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Neked is zörög a bekapcs gomb?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2570) spiky03 válasza 7Heads Drago (#2569) üzenetére


spiky03
veterán

Nekem is F4 van, a hétvégén volt a nagy teszt. :D
szerintem teljesen rendben van a hangja, szanadtéren is elég jól szól. Nekem bőven megérte azt a pénzt, amibe volt. mondjuk mélyben lehetne egy kicist több, de igaz ez is attól függ, hogy hova teszed. :) Mert pl amikor vele szemben ültem kb 1 méterre és az asztalon volt, akkor ott jól szólt.
De itt is írták, hogy kell mögé tenni valamit és akkor úgy jó lesz. :)

Nálam nem zörög a gomb.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#2571) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Nagyon gondolkoztam a Divoom Outdoor beszerzésén. Aztán, ahogy böngésztem, találtam egy akciós TDK A28-at, 15 ezerért. Kipróbálom. A youtube-os clavinetjunkie-féle teszten nem szerepelt annyira jól, viszont egy csomó pozitív teszt van róla. Legrosszabb esetben visszaküldöm és megveszem a Divoomot. Játékban van egyébként még egy-két hangszóró (JAM Heavy Metal, Sony SRS XB2). A JAM esetében az egyetlen hiányosság, hogy nem időjárás álló. A Sony meg szintén nem szerepelt olyan jól a youtube-on - mondjuk az egyéb teszteken igen. A Divoom (a youtube alapján) tényleg erős a basszusban, de kicsit úgy érzem, hogy minden más hátrányára. Tegnap még a Proda X6-ot is néztem, de azt hiszem, a Divoom jobb vétel. Kicsit komolyabbnak tűnik. Majd írok a tapasztalatokról, hátha segítek másnak.

(#2572) Krill77 válasza Mátésum (#2571) üzenetére


Krill77
őstag

A jam nagyon halk. Csak beltérre.

(#2573) Mátésum válasza Krill77 (#2572) üzenetére


Mátésum
aktív tag

A TDK meg, őőő, hogy is mondjam. Nem győzött meg. Persze, gondolom, meg kell szokni ezt a típusú hangot, de egyelőre csalódás, és lehet, hogy inkább megy vissza.

(#2574) mr.perfect válasza Mátésum (#2571) üzenetére


mr.perfect
tag

TDK hol van 15-ért? ennyit még talán megér...

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2575) Mátésum válasza mr.perfect (#2574) üzenetére


Mátésum
aktív tag

220volt-nál volt, nem tudom, hogy még van-e. És még mindig nem tudom eldönteni, hogy marad, vagy Divoom Outdoor :W

(#2576) mr.perfect


mr.perfect
tag

hmmmm... Leadzm.. Enusic ujabb klón... [link]

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#2577) Hauptmann válasza zsolt19900 (#2563) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na, mi a vélemémyed róla?

(#2578) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Egyre jobban megbarátkozom ezzel a TDK-val, mire oda jutottam, hogy csak kiderítem, milyen akksija van. A 220volt azt írta, Li-polymer. Na, hát nem. 2000 mAh, 3,5 V, NiMH. Gondolom, 3 tölthető ceruza elem (a képek alapján). Remélem, így saját költségen visszaviszi csomagban a bolt, és akkor valószínűleg Divoom. Legalább lesz kis összehasonlítás.

(#2579) a000


a000
őstag

Leadzm féle soundcup update.

Mostmár, hogy huzamosabb ideje hallgatom, vagy bejáratódott vagy hozzászoktam, de jobb a hangja mint volt. Nagyon korrekt, hangos, jól szól és tisztán. Már nem igazán hallom a kezdeti doboz hangot. Szabadtéren is sokat használom, megállja a helyét. Továbbra is ajánlom.

(#2580) Bandus99


Bandus99
őstag

Kinabol 10-11k-ert esetleges eppen futo akciokat figyelembe veve mit szabad megvenni mostansag ?
Tudom az itt ajanlott keszulekekhez kepest eleg szukos a keret, de probalom ebbol kihozni a leheto legjobbat.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#2581) Hauptmann válasza mr.perfect (#2576) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az ára viszont szánalmas. :DDD

(#2582) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nos kértétek, hogy mondjak véleményt a Marleyről :)

az a helyzet, hogy beltérre vettük, szóval ott is próbáltuk, és szerintem jó, a telefonon kb 75-80%on már egy-egy hangszínen van valamiféle torzítása a hangszórónak, de amennyiben valaki nem akarja "bömböltetni" akkor teljesen vállalható és használható darab.
Súlya is van, mérni még nem mértem, de engem és asszonykámat meglepett.
Kidolgozása is jó, igazán masszív darabnak mondanám és én a régi iskola szerint a masszív hangfalaknak jó tulajdonságai vannak.... nos ezt én ezen az eszközön is megtudom erősíteni.
Amennyiben belenézek szögben a védőhálóba, akkor az egyik -front- oldalon látok 3 téglalapot, hátul pedig egyet középen (hát ha segítség, hogy melyik hangszóró hogy helyezkedik el)
A kialakításához még annyit, hogy ha azt nézzük valóban egy kis geek-es darab, mert szép!
Szép a kidolgozása és szép az egész úgy ahogy van :)
Ki-be kapcsoláskor, max hang elérésekor, csatlakozáskor stb. stb. szóval amikor hangot kell hallatnia, tök normál hangerőn beszél a néni a dobozból, szóval ezzel sincsen baj :)
Telefon kihangosítóként is tud működni, szóval ez is egy plusz opció.
A gombok rajta -úgymond- többfunkciósak, valamivel ha hosszabban nyomod más funkciót lehet elérni: halkítás hangosítás a számléptetés, némítás a blututty gomb hosszan nyomása, meg ilyesmi :)
Egy telefont lehet egyszerre rácsatlakoztatni -hát ha ez is valakinek hasznos információ.
Mélye, magasa, közepe is van elég normális módon szerintem :) persze ez szujjjektíív :) de pl. az autómban is elég jó hifi van, szóval az ilyesmikre én háklis vagyok :)

Remélem tudtam segíteni annak akit esetleg megfog ez a kis "különcség" mert tényleg akár egy frankó kis dizájnos cuccos is lehet, ami hasonlóan -fával burkolt bútorok stb. stb.- környezetében nagyon jól tud mutatni és mindemellett szépen is szól és teszi a dolgát.

a végére pedig a linkje és Marley riddim bt em ja012 ha esetleg valaki a későbbiekben rákeresne :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#2583) Hauptmann válasza zsolt19900 (#2582) üzenetére


Hauptmann
addikt

Próbáltad kábelen is, vagy csak BT-n?

(#2584) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Barátomnak lenne szüksége egy hordozható bluetooth kihangosítót. Ezt a kettőt néztem ki, de nem tudom eldönteni,hogy melyik a jobb és mi a különbsége. Előre is köszönöm a választ. :)
JBL Charge 2+
JBL Flip 3

[ Szerkesztve ]

(#2585) zsolt19900 válasza Hauptmann (#2583) üzenetére


zsolt19900
őstag

egyelőre csak bt volt

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#2586) -szabi- válasza a000 (#2477) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Köszi a választ.
Nekem BW F3 megy töltőről ha lemerült, monic nem tud úgy működni.

üdv

(#2587) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A divoom voombox az töltés közben tud lejátszani? Illetve mivel elégé nagy akku van benne lehetséges hogy powerbanknak is használható?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2588) Krill77 válasza 7Heads Drago (#2587) üzenetére


Krill77
őstag

Igen. Nem.

(#2589) Krill77 válasza Benir8 (#2584) üzenetére


Krill77
őstag

Flip 3 hangosabb de maxon nincs jo basszus. Sony srs xb30 at ajánlok ha van ra keret.

(#2590) Uzi74


Uzi74
senior tag

Kipróbáltam az XB30-at terepen, egy 20 x 60m-es díjlovas pálya hosszú oldalának felére letettem, a középső részén egész jól szólt, a távoli sarkokon már csak éppen hogy lehetett valamit hallani.
Meglepően jól teljesített, de max hangerőn már nem érezte annyira jól magát.
Következőnek a xtreme-et próbáljam ki szerintetek vagy az XB40-et?
Ár-érték arányokat is figyelembe véve: amazon árakat nézve xtreme 222 Eur, XB40 229, az XB30 149 Eur

Az ár-érték arány gondolom az XB30-nál a legjobb, a többi nem 50%-al hangosabb (vagy mégis?)

A sony LDAC kodek támogatása mennyire fontos a jövőre nézve? A következő android támogatni fogja úgy látom

(#2591) Benir8 válasza Krill77 (#2589) üzenetére


Benir8
senior tag

Szerintem is ez lenne jó neki. Amúgy is Sony mániás, van olyanja konzolba meg telójába. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2592) Hauptmann válasza zsolt19900 (#2585) üzenetére


Hauptmann
addikt

Érdemes megnézni, hogy kábellel is van-e torzítás nagy hangerőn.

(#2593) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Kérnék egy kis segítséget. Már döntöttem, hogy Divoom voombox outdoor, aztán megláttam a Creative Soundblaster Free-t. Szerintetek? Erről sajnos nem találtam tesztet a clavinatjunkie oldalán. Ismeri valaki?

(#2594) Siamiáu válasza Uzi74 (#2590) üzenetére


Siamiáu
tag

Extreme digitálon 55k az xb40 szerintem azt próbáld ki.

(#2595) carl18


carl18
addikt

Üdv mindenki! :) Találtam ma egy hangszorót véleményeket kérnék róla ki.
Dockin D Fine a neve, hívatalosan 50 wattos tesztekbe a JBL extreme szintjén mozog, ára a hívatalosan weboldalán 116Euro jelenleg. Ami átszámítva magyar pénzbe 35E forint, inkább arra lennék kíváncsi hogy rendeljek magyarba? és persze mennyi vámot és szállítása költséget kéne fizetnem? Garancia jár a hangszorora? :) Egy SONY SRS BTX 300-at váltana. Ami papíron 20 wattos, kíváncsi vagyok mennyivel szól jobban a Dockin. Elsőnek a SONY sony srs-xb30-at néztem ki, de mikor láttam alig drágábban van egy sokkal jobb hangszoró is Docking cím alatt utána jobbnak éreztem a másikat. Csak hát a szállítási költség miatt számolgatok mennyiből jönne ki? :)

Ettől a Dockin D Fine-től van jobb ár-érték arányú hangszóró a piacon? :D Határ amit ráköltenék 40-50E forint.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2596) carl18 válasza carl18 (#2595) üzenetére


carl18
addikt

Igen még azt hozzáteszem. DOCKIN D Fine és a SRS XB 30 között vacilálok, 140 euro a Dockin erre rájön a szállítás és lehet még a vám is. Írtam a cégnek mert a oldalukon 116 euro akciosan, és kaptam választ rendeljem meg amazonról 139 euróért. LOL
Dockin mellet a szép tiszta hangzása áll és a jó hangereje. Nagy hátrány hogy magyarországon nincs forgalomba, és lehet 60E alatt meg se úsznám szállítással és vámmal, úgy hogy garanciát se tudnám érvényesiteni.
SRS XB 30 azért tetszik mert 34E eddigitalon 1 év garanciával, olvasottak alapján hangerőbe ott van mint a Docking D fine, és akkumulátor időbe is veri a sony a német gépet. Jelenleg egy SRS-BTX 300 hangszorom van, abba mikor belenéztem 7,4 voltos akkumulátor van 1750 mah-val. De súlya és mérete miatt elég komplikált a hordozhatósága.
Ez alapján a videó alapján milyen szinten van a jelenlegi hangszorom a fent felsoroltakhoz képest?
[link] Élőbe a Charge 2+ lenyomtam vele. Egy Barátomnak olyan van, 15%-volt hangosabb az enyém kb. Docking D fine vagy a SRS XB 30 sokkal hangosabb? :) A BTX 300-at 25E-ért el tudom adni, haverom annyit ajánlott érte. Akkor már nem kell sokkal kipotolni hogy megvegyem a XB30-at! :)

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2597) Siamiáu válasza carl18 (#2596) üzenetére


Siamiáu
tag

Ha a d fine amazonon német raktárból jön akkor nincs rá vám, a szállítás meg ingyenes. Szerintem rendeld meg extreme digital-ról az xb30-at ha nem elég akkor, a rendelést követő 2 héten belül vissza küldheted és a pénzed meg visszakapod.

[ Szerkesztve ]

(#2598) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Rendeltem egy divoom-ot. Kíváncsi leszek.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2599) carl18 válasza Siamiáu (#2597) üzenetére


carl18
addikt

Ja hogyha nem vagyok a termékkel elégedett visszaküldhetem ? Erre nem is gondoltam. Hát lehet az lesz rendelek egyet próbából és ha nem tetszik akkor visszaküldöm. Hát gyengébbre nem szeretnék váltani mint a SRS 300, papíron 20 watt akkumulátoros módba a leírás szerint 10% a torzítás. SRX XB30 elődje papíron 30 wattos volt. Amúgy arra lennék kíváncsi hogy például a SRS XB30-40 vagy a Docking D Fine hordozható módba hány wattos? Ugyan azt a hangerőt adja le hálozati módba mint akkumulátorosba?
Nekem a SRS 300 papíron 20 wattos de a sony szerint 8 wattot tud akkumulátoros módba. Hálozati módba tdja a 20 wattot. Annyira nem sok a különbség 35-40 % hangerőbe ennyit érzek, Na meg a torzítás is kisebb.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2600) Krill77 válasza carl18 (#2599) üzenetére


Krill77
őstag

Nincs olyan, h hálózati meh akku mód. Egyébként meg mindrol van teszt a YouTube on clavinetjunkie től. Össze is teszi oket. Kb egymas utan jönnek időrendi sorrendben. Az xb 30 eléggé elore szol. Tehat nem szór jol. De a max az kb mint a dfine csak az nem málik szet es basszus is marad szép testes. Az xb 40 meg még hangosabb.
( azt meg, h papíron mennyi a torzítás azt felejts el)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.