Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Krill77 válasza KD6-3.7 (#1299) üzenetére


Krill77
őstag

Ha van pénzed akkor a barátnődnek egy ledes jbl pulse 2-t ajánlok. Ha fogékony ilyesmire el fog olvadni. Ha draga, akkor 10 körül xiaomi mi (tégla), ha hangos kell akkor jbl flip 3. 27 az uj. Használtan 20 - az alku. Ha 10-20 kozt, a blitzwolf f4 vagy psyc monic van ha amazonrol akarsz rendelni, de ugyan ez az itthon kapható jam heavy metal is.

(az en nővérem is hasznalja a furdobem mindig pedig nem vizallo. Ertsd: emiatt nem kell vizallosag. Es elhiheted a tesom nem keveset van ott) :))
Amiket te irtal meg nem hallottam v lattam audiovizuális tesztet. Szerk (ja de a roll) Amiket irtam azok altalanossagban kiemelkedő cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#1302) KD6-3.7 válasza Krill77 (#1301) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Fu ez a ledes villogos ez nekem es szerintem neki is kicsit sok kenne.
Viszon ennek a JBL-nek eleg jo szinvalaszteku hangszoroi vannak! Ha nem a ledes, akkor a flip?

(#1303) Krill77 válasza KD6-3.7 (#1302) üzenetére


Krill77
őstag

Egy flip 3 biztos nem okoz csalódást. De most az szamit milyen a színe?

(#1304) glaci válasza Krill77 (#1284) üzenetére


glaci
őstag

Szerintem holnap megérkezik majd ...
Éjjel a státusza "Rendelését összecsomagultuk, és hamarosan átadjuk logisztikai partnerünknek." -re változott.
Ez alapján nagyon bízom benne, hogy már nem kell majd sokat várnom Rá. :C

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1305) Krill77 válasza glaci (#1304) üzenetére


Krill77
őstag

Keszitsd a Szandi lemezeket! :D

(#1306) KD6-3.7 válasza Krill77 (#1303) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hat szamit persze! Mivel nönek lesz, ezert szeretnem, ha nem fekete vagy szurke lenne!

(#1307) Krill77 válasza KD6-3.7 (#1306) üzenetére


Krill77
őstag

Pedig sztem a fekete efy időtálló es elegáns szin. Fura, h az en tesóm nem zavarja, h a jelenlegi cucca fekete, viszont a ledes jbl nagyon bejon neki.

(#1308) glaci válasza Krill77 (#1305) üzenetére


glaci
őstag

Hát az pont nincsen ...
Meg igazából azt a csajt nem is mondhatnám, hogy kedveltem már akkoriban (25 éve !!!) sem.
(No nem, mintha mondjuk pl. az akkor konkurens Szinetár Dóráért oda lettem volna ... B@sszki, de öreg vagyok ... Szerintem a Ph látogatók 90% -a azt sem tudja miről / kikről beszélünk itten ...))
De ettől függetlenül persze készülök a tesztre:
Trance, Rave, Techno, Eurodance, Rock, Heavy Metal, Rap, Jazz, Soul, Classical, etc.
Lesz mindenféle stílus ... ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1309) Krill77 válasza glaci (#1308) üzenetére


Krill77
őstag

Azt olvasom, h nem usbről tölthető. Az usb port külső eszköz toltésere van.
Lehet ha kulső cuccrol akarod tölteni kell majd egy usb jack adapter.

[ Szerkesztve ]

(#1310) glaci válasza Krill77 (#1309) üzenetére


glaci
őstag

Nem gond! Ha majd oda jutunk, hogy power bank kell neki, akkor azt majd össze eszkábálom hozzá.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1311) Krill77 válasza glaci (#1310) üzenetére


Krill77
őstag

Eszkabalni? Filléres dolog ez a kábel. Ha nagyon eszkábálgatsz még megráz az áram.

(#1312) glaci válasza Krill77 (#1311) üzenetére


glaci
őstag

Nem gond, hozzá vagyok szokva! ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1313) glaci válasza glaci (#1304) üzenetére


glaci
őstag

Írt a Sprinter futárszolgálat. Felvették a csomagomat. Már működik a nyomonkövetés. Megnéztem. Kár volt ... Azt írja, hogy a PickPack pontra érkezés várható időpontja 12.01. :(

Persze jó, hogy legalább jön, csak már annyira bele éltem magamat a holnapi napba.
(Azért még remélek, hátha ...)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1314) Krill77 válasza glaci (#1313) üzenetére


Krill77
őstag

Nem vészes. Az lenne a gaz, ha 2017 01 12 lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1315) 7Heads Drago válasza TOZ (#1273) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát én hasonló esetből tanulva, nem rendelek semmit se a gearbestről. Még az accountot is töröltem.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1316) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!
A tanácsotokat szeretném kérni! :F
A Black Friday alkalmával rendeltem két terméket, azonban a mai napon nem azt kaptam amit rendeltem, hanem JOBBAT. A rendelt termékekből eggyel jobb kategróiát kaptam. A számla az eredetiről szól, azonban a garanciapapír a JOBB termékről.
Két kérdésem van:
1. Ha van garanciális problémám, ahhoz kell az eredeti számla is, vagy elég a garanciapapír?
2. A cégnek szóljak, hogy mi történt? Kérheti vissza tőlem ezeket a terméketet, vagy már itt van nálam, így jártak?
Mitévő legyek? :F

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1317) Krill77 válasza Dolphine (#1316) üzenetére


Krill77
őstag

Orulj neki. Ha gaz van ott a papir. Ha nem lesz hibas eleve nincs is gond a szituból. Meg nehogy már te legyél hibás..

(#1318) Dolphine válasza Krill77 (#1317) üzenetére


Dolphine
addikt

Mivel ajándék lesz, így az ajándékozott fél nem nyugodott bele a cserébe, ezért megkért, hogy jelezzem a cégnek. Ez megtörtént.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1319) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

A Nokia MD12 megér a T-nél 5000-ret vagy Xiaomi?

(#1320) ottoarc válasza Maxximus (#1285) üzenetére


ottoarc
tag

Nem tudom, hallgattad-e már a többi JBL-t, de pl. a Charge 2+-nál hangosabb, és valamivel szebben is szól szerintem, pedig az is egy nagyon jó eszköz. Egyedül a szövetborítás (vagy valami hasonló), amit szokni kell, mert sérülékenynek tűnik, és hajlamos koszolódni. Igaz, cserébe akár le is öblítheted.

[ Szerkesztve ]

(#1321) glaci válasza Dolphine (#1316) üzenetére


glaci
őstag

A cég, ahonnan rendeltél és az ár, amennyiért az nem érdekel, de azt igazán le írhatnád, hogy a fene nagy szerencsédben mit rendeltél és végül mi az, amit kaptál helyette!
Teljesen szétlyukad már az oldalam. (Hogy én miért nem bírok így járni ... Tuti nem agyalnék rajta sokat, annyira örülnék neki!)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1322) Dolphine válasza glaci (#1321) üzenetére


Dolphine
addikt

Ám legyen! :DDD JBL Flip3 + tok helyett JBL Charge3 + tok.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1323) glaci válasza Dolphine (#1322) üzenetére


glaci
őstag

Az igen!
Nagy mázlista vagy!
Pláne, hogy még a gariapirt is a Charge -ra kitöltve kaptál!
De szivesen cserélnék Veled!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1324) Dolphine válasza glaci (#1323) üzenetére


Dolphine
addikt

Megy vissza a céghez! :DDD
A garipapír valóban a Charge 3-ra volt kitöltve, azonban a számla nem!

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1325) Krill77 válasza Dolphine (#1324) üzenetére


Krill77
őstag

Kar volt vissza küldeni. Nincs hír a charge 3 szeria hibákról. De ha gond is lenne vele, meg lehetett volna oldani..

(#1326) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!
Egy TDK A12 -nek mennyi lehet a töltési ideje?
már négy órája töltőn (5v1A) és ha leveszem kb 1 perc után kikapcsol. Töltőn rendesen szól.... :F
ötlet?

(#1327) glaci válasza Dolphine (#1324) üzenetére


glaci
őstag

Én tuti nem küldtem volna vissza! (Lehet, hogy nem becsületes dolog, de mindig egy ilyenre vágytam, viszont pont a Flip ára az az összeg, amit még rá bírtam volna áldozni.)

(#1326) szab13:
Szerintem annak megdöglött az akksija.
(Vagy sokat állt és olyan mélyen sült ki, hogy a töltö elektronika nem kezdi el tölteni. Az javítható, viszont ha magátol nem kezdi el tölteni, akkor csak "manuálisan" lehet segíteni rajta, amihez viszont ki kell szedni az akksit belőle.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1328) szab13 válasza glaci (#1327) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszi, én is ilyesmire gondoltam
Ma vettem át (Telekom 5e) , estére rádugom, aztán ha reggelre nem szedi össze magát, csere...

(#1329) glaci válasza Krill77 (#1314) üzenetére


glaci
őstag

Végre megjött a Sony.
Sajnos tesztelni nem tudtam, mert csak este volt időm átvenni.
Persze azért hallgatom folyamatosan azóta ... csak "teszt" nem volt még, mert az zavarná a családot. Az autóban haza felé szólt róla netes rádió, meg most is szól folyamatosan halkan itt a lakásban. (Szóval csak a "na mézzük mit tud" tesztek maradtak el, használva már van.)
Első benyomás: jó nehéz, böven van benne anyag.
Csak halkan próbáltam. Szép tiszta és telt hangja van. Némely számokban feltűntek olyan hang részek is, amiket eddig nem is vettem észre.
Tölteni még nem töltöttem, kivettem a dobozból és nekiálltam hallgatni. Már megy 3 órája. Ha tudja tényleg azt az üzemidőt, amit igértek, akkor nagyon meg leszek majd vele elégedve.
Ja és ugyan 2,5x annyiba volt, mint amennyiért annó a Flip2 -t vettem, de azt kell mondjam, hogy megérte, mert szól is annyival jobban. (Értsd: szebben, tisztábban, teltebben, de szerintem a hangerővel sem lesz majd probléma.)
Ez az extra mély funkció olyan, hogy jól hangzik és némely stilusnál kifejezetten kívánja, hogy nagyon dübörögjön, de szerintem nélküle is nagyon szép hangja van és úgy is sokkal tágabb spektrumon szól belőle a mély, mint annó a Flip2 -ből szólt. (Ugye annál írtam, is, hogy csak egy egészen szűk frekvencia sávban szól szépen a mély.)

Na egyelőre ennyi, mert ház körüli teendőim akadtak ... (Hív a párom ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1330) Krill77 válasza glaci (#1329) üzenetére


Krill77
őstag

Az extra mely akkor kell majd ha részeg táncolós buli lesz. Akkor kicsit tompábban hall az ember. Egyébként én kivinnem az utcara felnyomni a hangerot egy pillanatra. Valóban nehéz cucc, említették tesztben.

(#1331) Dolphine válasza Krill77 (#1325) üzenetére


Dolphine
addikt

Igen, tudom, hogy általában nagyon jól bírják a JBL termékek.
Sem az ajándékozott fél (a kedves párom), sem én nem éreztük becsületes dolognak, ha megtartjuk. Különben is, lehet nemet mondani egy nőnek?! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1332) Krill77 válasza Dolphine (#1331) üzenetére


Krill77
őstag

En mondjuk arra gondoltam, h kifogytak a masikbol es nyilván gaz lett volna törölni a rendelést, v olcsóbbat kuldeni. Ugy érzem ti semmi rosszat nem tettetek. Vajon a plusz jóságot ők meghálalják?

(#1333) Dolphine válasza Krill77 (#1332) üzenetére


Dolphine
addikt

Sokszor köszönték, hogy jeleztük a cserét.
A mai napon megérkezik az eredetileg rendelt csomag. Nem hiszem, hogy bármi plusz lesz majd a rendelten kívül, de ha mégis, akkor megosztom Veletek! :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1334) Krill77 válasza Dolphine (#1333) üzenetére


Krill77
őstag

Sokszor? Veled ez ennyiszer megesik?

(#1335) Dolphine válasza Krill77 (#1334) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem így értettem! :DDD
Többször beszéltem velük és emailt is írtak!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1336) Dolphine válasza Krill77 (#1334) üzenetére


Dolphine
addikt

Azzal "hálálták" meg, hogy a garanciapapírt kifelejtették! :W
Hívtam őket, hogy most akkor mi van, az hol van? Erre a pasi válasza: Alap esetben elég a számla, de utólag küldünk garanciapapírt! :(((

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1337) Krill77 válasza Dolphine (#1336) üzenetére


Krill77
őstag

Zseniális. Legalább a kisfőnök irt volna egy nyomtatványt, h koszi. De még csak figyelmesség sem járt érte.
Lehet valami mutyit akartak kavarni a kis melosok. Egy papir ide, egy speaker oda.. Aztan valaki jol jár.
Felnéztem rátok, de ez nem az az ország ahol embernek veszik a másikat. Sajnálom, h ezt kell irjam, de néha érdemesebb észnél lenni. :(

(#1338) tboy93 válasza Dolphine (#1336) üzenetére


tboy93
nagyúr

tipik magyar dolog :W

(#1339) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok, van valakinek tapasztalata a Bang & Olufsen Beoplay A1-gyel?

Videó.

Valóban ennyire jó?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1340) Krill77 válasza runner 125 (#1339) üzenetére


Krill77
őstag

Kicsit draga. Vannak jok olcsobban is. Érdekes h a videó info linkje egy konkrét bolthoz visz. Nem reklám..

[ Szerkesztve ]

(#1341) Dolphine válasza Krill77 (#1337) üzenetére


Dolphine
addikt

Egy pár köszönő sor igazán jól esett volna, nem csak emailben, vagy mondjuk egy kupon pár százalék kedvezményről, de semmi. Nem gondolom, hogy nagyon földhöz vágta volna a céget, mivel nem kis cégről van szó!

tboy93 Tökéletesen megfogalmaztad. :(

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1342) Krill77 válasza Dolphine (#1341) üzenetére


Krill77
őstag

Legalább oda irtak volna, h sajtburesz vagy rezsicsokkentés, de semmi.. :))

[ Szerkesztve ]

(#1343) Dolphine válasza Krill77 (#1342) üzenetére


Dolphine
addikt

:DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1344) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!
15-20e közt keresek hangafalat.
edigitalnál az [Sony SRDXB2] 22e akciósan.
vagy a Telekomnál (ha lesz) a H/K One 17e

Flip 3 nekem kicsit drágának tűnik még 30e is akciósan (jól gondolom?)

Esetleg más ötlet?
köszönöm

(#1345) hát'én


hát'én
újonc

üdv.,! szükségem lenne egy nagyméretű bluetooth (hordozható) hangszóróra. a hk go+play új verzióóját néztem, de fontos lenne legalább egy referencia készülék is. tapasztalat bárkinek/valakinek???
előre köszönöm!!!

(#1346) Zola01


Zola01
tag

Sziasztok!

Melyik az ajánlottabb Xiaomi Mi, a tégla alakú vagy a kerek/bögre alakú? Nem igazán tudok választani.
Honnan érdemes őket beszerezni?

Köszi!

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#1347) saiid86


saiid86
újonc

sziasztok!

még régebben kértem segítséget, és végül a charge 3 mellett döntöttem, úgy gondolom jól, mert rendesen le is volt akciózva, és igazán kiváló termék, mind hangzásban, mind designban.
légy szíves valaki linkeljen 1 eszközt, amivel össze tudom kötni bluetoothon pc-vel.
és még 1 kérdés... ha valakinek esetleg van lenovo yoga tab 3 pro-ja, sikerült-e összehangolni a 2 eszközt jbl-connecttel, vagy ez nem lehetséges? mert abban is jbl hangrendszer van, ezért gondolom, hogy esetleg működhetne a dolog, de nem jöttem rá egyelőre, hogy hogyan.
köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1348) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!

15-20 e körül keresek hangfalat.
melyiket válasszam?

Proda x6-ról 17e (de külföldi tesztet nem nagyon találtam róla. Sőt mintha máshol nem is lehetne kapni?)
Harman Kardon one szintén 17e jóárasítva.

De elgondolkodtam, hogy megéri még egy 10e rádobni és 31e JBL Charge 2+ ?!

vélemény ,esetleg más típus?
köszönöm

(#1349) Krill77 válasza szab13 (#1348) üzenetére


Krill77
őstag

Blitzwolf f4 ha olcson jot. Ha van pénzed akkor 34 a, sony srs xb3.

(#1350) szab13 válasza Krill77 (#1349) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszi , igazából 20 a plafon. Nagyon indokolt esetben , ha tényleg annyival jobb 30 .
Esetleg Próbáról vélemény?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.