Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Tiger. válasza adorjant (#1450) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem jam heavy metal van ankertől szebben szól és mivel én filmezek rajta igy nekem ez volt befutó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1452) Soldika30 válasza mgTerminator (#1447) üzenetére


Soldika30
tag

mindegy az hogy párosítod vagy sem akkor is csatlakoznak rá.

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#1453) tboy93


tboy93
nagyúr

Blitzwolf F1 miniteszt

Elöljáróban annyit, hogy az átlagnál igényesebbnek vélem magam zene hallgatás terén, az autóhifi rendszerem igen korrektül össze van rakva, nem a falusi hülyegyerek stílusú düc-düc 5000w kéken villogó mélyláda vagy a gyári 16 hangszórós mély kiemelt, kusza hangképű rendszerek jelentik számomra a minőséget.

Banggoodról rendeltem, ötezer-párszáz forint volt akcióban, ehhez mérten nem is voltak hozzá hatalmas elvárásaim.

Színpadkép nyilván nincs, nem is elvárható ebben az árkategóriában. Dobozhangja van. A mély szekcióra még úgy ahogy azt mondom, hogy néha rendben van, de a közép és a magas tartomány egyáltalán nem vett meg. Rock zenére teljességgel alkalmatlan, szétesik a hangkép. Egy Adele, Alicia Keys, Beyonce egy fokkal jobb, de a dobozhangja miatt ez sem kifejezetten élvezetes. Magasabb hangerőn fülsértő a magas tartomány. Ezek után bepróbáltam egy Aviciit, gondolván hogy a basszusosnak hirdetett kütyü majd biztosan ezen brillírozik. Hát nem :D Egy Avicii Pure Grinding siralmas, szerencsétlen képtelen leadni az alacsony frekvenciákat, de erre is számítani lehetett, hiszen méretéből adódóan ez fizikai képtelenség lenne. Következőnek egy kis Black Eyed Peas-t próbáltam ki rajta, itt jobb volt az alsó tartomány, de kopogósak a mélyek. Bejáratás után kicsit javult a helyzet.

Az üzemidő jó, 5 napja nyúzom napi pár órában és még nem kért töltőt. Az összeszerelési minőség is rendben van, nem recseg-ropog, szép fém házas, gumírozott gombokkal. Valamelyest vízállónak mondja a gyártó, zuhany alá még nem állítottam :D Jár hozzá egy aux-aux kábel, egy usb kábel és egy kis akasztós biszembaszom. Könnyen és gyorsan párosítható mind telefonnal, mind számítógéppel, stabil a jel, akár több ajtón keresztül is jó a vétel, nem szakadozik a zene.

Összegezve, ha kisebb összejövetelekre keresel háttérzaj-forrást vagy fürdőszobába, napozáshoz, Balaton partra, irodába kompakt zajkeltőt, akkor 5-6.000Ft-ért szerintem jó vétel az F1. Házibuliba, házimozihoz, minőségi zenehallgatáshoz nem való és nem a hangereje miatt, mert az kifejezetten erős a kütyü méretéhez mérten.

(#1454) glaci válasza Soldika30 (#1452) üzenetére


glaci
őstag

Olyan nem lehet!
Ahhoz, hogy egy készülék csatlakozhasson elősször a hangszórót párosítás módba kell rakni, majd a készüléken megkeresni. Ezután már gyakorlatilag bármikor külön interakció nélkül csatlakoztatható, de az első lépés nélkül lehetetlen.
(Az a szép benne, hogy ezt akármikor akárki megcsinálhatja, ha hozzá fér egy fél percre.)
Ahhoz, hogy az első lépést újra meg kelljen tenni (és addig ne lehessen csatlakozni) vagy az adott készüléken kell törölni a hangszórót a párosított eszközök közül vagy a hangszórót kell gyári állapotba resetelni. (Ez utóbbit a kézikönyvben nézd meg, mert én nem tudom, hogyan kell, ugyanis nincs ilyen hangszóróm.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1455) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Jól sejtem, hogy Sumvision Psyc Monic nem tud hálózatról üzemelni?
Hiába van a töltő a csatlakoztatva akkor is lemerül?

üdv

(#1456) glaci válasza -szabi- (#1455) üzenetére


glaci
őstag

Illene neki úgy is üzemelni, de ha Te mást tapasztaltál, akkor gondolom úgy van és nem pont a Tiéd hibás.
Sajnos simán el tudom képzelni, hogy ilyen alap dolgokon is spórolnak a gyártók.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1457) Krill77 válasza Tiger. (#1451) üzenetére


Krill77
őstag

Hol a link ami szerint szebben szól?
En inkább vennék blitzwolf f4 et mint a bose copy ankert vagy jam heavy metalt.

(#1458) Tiger. válasza Krill77 (#1457) üzenetére


Tiger.
nagyúr

https://www.google.hu/search?q=jam+heavy+metal&prmd=ivn&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwic-ufowZzRAhVHVhoKHdjnAMkQ_AUICCgC&biw=360&bih=511

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1459) Krill77 válasza Tiger. (#1458) üzenetére


Krill77
őstag

Itt sehol nincs h jobban szol. Mivel kb egy es ugyanaz a ketto.

(#1460) HagaNRG válasza HagaNRG (#228) üzenetére


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Tavaly ilyenkor páran hatalmas üzletet csináltak 1-2 tescos akciós Pure Jongo BT hangszóróval. (50 ezer helyett 10k körüli árakon)

Tisztelettel érdeklődnék, hogy hasonló jó vétel jelenleg van-e valahol?
Pár napja a MediaMarkt-okban mentek a tojás Samsungok, kettőt egy áráért, de 90 ezret úgy sem szívesen fizettem ki értük...

Minden ajánlatot meghallgatok, persze nem a zsebhangszórók érdekelnek, hanem a komolyabb, otthoni cuccok...

Köszi!

(#1461) Tiger. válasza Krill77 (#1459) üzenetére


Tiger.
nagyúr

máshogy fogalmazok a magas gyengébb a jamtől.
az ankertől gyengébben szólt a másik az anker meg a jamtől szólt gyengébben szóval....

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1462) Krill77 válasza Tiger. (#1461) üzenetére


Krill77
őstag

Rendben. Ezt nem értem de szerintem más sem. Hol a link?

(#1463) Tiger. válasza Krill77 (#1462) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Rakd össze a darabokat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1464) -szabi- válasza glaci (#1456) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Esetleg BlitzWolf F4 tud működni hálózatról?

üdv

(#1465) Krill77 válasza Tiger. (#1463) üzenetére


Krill77
őstag

Sztem meg ne irkálj tényeknek saját kinyilatkoztatásokat. Ha majd fele annyira utana nezezel ennek a ket tipusnak mint en akkor nem fogsz ilyet irni. Ez a topic nem arra való, h mindenki a sajátját dicsérje, hanem, h segítsük egymást, tapasztalatokkal tanácsokkal. Ez az "enyém a legnagyobb" nagyon ovis.

(#1466) Krill77 válasza -szabi- (#1464) üzenetére


Krill77
őstag

Sztem inkább ugy van ez, h van amelyiket töltés közben nem lehet hallgatni. Ha 100 %ot eleri a toltes érdemes minél hamarabb levenni a toltorol mert károsítja az akkut. (a folyamatos 99-100 ra ugrálás.) szal ezeket az akkus cuccokat szvsz csak az akkunak árto modon lehet halozatrol mukodtetni. (engem is meglepett amikor kiderult, h a tesómét lehet tölteni lejátszas kozben.)

(#1467) francizj válasza -szabi- (#1464) üzenetére


francizj
tag

Igen az enyém működik :K

(#1468) -szabi-


-szabi-
őstag

Végül is elfogadható monic működése.
Nem töltöget rá az akksira, így kímélve azt.

Ez esetben a kérdés BW-F4 vajon rátöltöget és hamarabb elfárad az akksi vagy átkapcsol hálózati üzemre.
Ez utóbbi igen jó húzás volna részükről.
Melyik lehet igaz?

üdv

(#1469) laskr99 válasza -szabi- (#1468) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem a Blitzwolf BW-F3 ha merül és rádugom töltőre akkor is lehet hallgatni. Tölti ugyan úgy mint simán közben. Kb 3-6 óra alatt feltölt.

Más:
Nem találtam megfelelő topikot rá így itt kérdezem. Van a fent említett hangszóróm amit kábelesen rádugtam a gép első jack portjára. Egyik ismerősöm nekem adná a 2 tescos tejfölös doboz hangfalpárját. Ha azt rá dugom a Blitzwolf mellé hátra akkor meg lehet úgy oldani, hogy mind szóljon? Config az adatlapomon ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

(#1470) glaci válasza laskr99 (#1469) üzenetére


glaci
őstag

Ez elsősorban attól függ, hogy az alaplapod hogyan kezeli le ezeket a portokat. (Lehet, hogy nem müködnek együtt csak vagylagosan és lehet az is, hogy kinyomja mindre ugyanazt a jelet.)
Legrosszabb esetben veszel hozzájuk egy jack elosztót, aztán joccakát!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1471) Tiger. válasza Krill77 (#1466) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem meg te nem érted mit írtam, nem azt mondtam hogy az enyém a jobb hanem azt hogy én filmre használom és a jamban a legtöbb a magas hang a mi filmnézésnél jó mivel a filmekben nincs sok igy számomra élvezhetőbb az egész, de ezt a videó is jól szemlélteti vagy talán süket vagy és nem tudod a hangokat megkülönböztetni, a mélye is elég jó de nálam nem ez a lényeg veszed az adást? Amit meg te ajánlgatsz az a jamtől hangzásilag elmarad.

Ja és megszeretném kérdezni neked melyik van ezekből?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1472) laskr99 válasza glaci (#1470) üzenetére


laskr99
addikt

Majd ha megkapom meglátjuk.

Ha valakinek van kedve akkor írhatna tesztet a Blitzwolf F3-ról. Ha kell össze is futhatunk és letesztelheti a jelenlétemben. Szerintem jó hangja van de nem vagyok szaki.

(#1473) Krill77 válasza Tiger. (#1471) üzenetére


Krill77
őstag

1: Mit ajanlgattam en?
2: milyen video? Be linkeltel egy Google oldalt 100 videoval.
3:
"Nekem jam heavy metal van ankertől szebben szól és mivel én filmezek rajta igy nekem ez volt befutó."
Erre kérdeztem, h ezt honnét veszed.

(#1474) Tiger. válasza Krill77 (#1473) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hogy szebben szól mint az anker?
En inkább vennék blitzwolf f4 et mint a bose copy ankert vagy jam heavy metalt. ezt te írtad? De miért is venné egy ebayes cuccot?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1475) Krill77 válasza Tiger. (#1474) üzenetére


Krill77
őstag

Tudod te mit jelent az ajanlgatas? Én semmit nem ajanlgattam.
Miért nem arra felelsz amit kerdeztem?

(#1476) Tiger. válasza Krill77 (#1475) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én azt mondtam hogy az enyém a legjobb?
Hol emlitettem én ezt?
Ezt hallgasd meg normális hangfalakról

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1477) Krill77 válasza Tiger. (#1476) üzenetére


Krill77
őstag

Ez a videó ott vn a gépemen. Ebben, meg a kommentekben vilagosan benne van, h egyforma a kettő. De van amiben z egyik jobb mint a masik. Pl basszus pontosságban jobb az anker mivel ajam tul sok basszust ad es azt sem pontosan.

Ehhez nagy mellény kell azt kijelenteni, h a jam az kerek perec jobb.
Te ezt tetted.

Érdekes, h oluv sok videojában emliti ezeket (már ezt a bose copy kasztot( monic, jam, anker stb)) de főleg az ankert tartja "evergreen"nek.
Minel tobb tesztet nézel meg, annál tobb speakert tudsz rangsorba tenni. Mint a loversenyen kb.
Nevezzük akaratlan tevedesnek amit irtál.

[ Szerkesztve ]

(#1478) Tiger. válasza Krill77 (#1477) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szebben szól ez tény vagy nem hallod a különbséget? Nem érdekel a mély ezt kijelentettem filmezek rajta, de az ankernek sem jobb a mélye max azért tűnik annak mivel jóval kevesebb a magas hangja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1479) Krill77 válasza Tiger. (#1478) üzenetére


Krill77
őstag

Már nem nezem meg újra a vidit. Lattam párszor. Az egyik elso volt amit letoltottem.
A tobbi videoban soha nem a jamet hanem az ankert allitja ki ellenfélnek. A blitzwolfot ezek ele sorolja egyébként. A vidik kommentjeit is olvasd el. Oluv is ir oda.

Tovabbra sem tanácsos igy kijelenteni, h ez vagy az jobb. Ha erre nincs egyértelmű kimutatás.

(#1480) Tiger. válasza Krill77 (#1479) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az ankert hol veszed meg garanciásan ide haza?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1481) Krill77 válasza Tiger. (#1480) üzenetére


Krill77
őstag

Sztem ma este meglelem a belvárosban! :) :DDD

(#1482) padzso válasza Krill77 (#1466) üzenetére


padzso
tag

Úgy érzem, halvány fogalmad sincs, hogyan működik egy töltésvezérlő. Attól, hogy valami 100%-ra feltölt, nem kell kapkodni a töltőről, hisz a töltés leáll és nem fog 99-100% között ugrálni.
Ha a használati utasítás nem említi, hogy nem használható töltés közben, akkor miért ne lehetne "zenélni vele" míg a hálózaton lóg? Ha a vezérlő és az akksi becsületesen összerakott darabok, sokat fog bírni, ha "óccsó", akkor a kímélő bánásmód is olyan, mint halottnak a csók.

(#1483) Krill77 válasza padzso (#1482) üzenetére


Krill77
őstag

Olvasgass kicsit.
http://m.hvg.hu/tudomany/20150914_okostelefon_akkumulator_hogyan_toltsem

(#1484) glaci


glaci
őstag

Srácok!

Ne marjátok egymást!
Tök lehangoló ezt olvasni ...
Pedig eleve elég pocsék a szilveszterem. (1,5 órája jöttem dolgozni és majd csak holnap fél 10 -kor végzek.)

Békesség! És ...
Boldog új évet!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1485) padzso válasza Krill77 (#1483) üzenetére


padzso
tag

Olvasmány neked is!

Hmm, Hvg mint autentikus forrás és hivatkozás? Vicc! Szépen össze van ollózva a cikk! Semmit sem mond.

Na, az már szakmai! ;-)

BÚÉK mindenkinek!!!

[ Szerkesztve ]

(#1486) Krill77 válasza padzso (#1485) üzenetére


Krill77
őstag

Nem hvg a forrás, csak a lekozlő. De gondolom te a közmédiát szereted.

(#1487) padzso válasza Krill77 (#1486) üzenetére


padzso
tag

Hvg, közmédia= egykutya! Ok, leközlő, de a cikk pontatlan, tipikus töltelék írás, ami semmire sem jó, illetve egy valamire mégis: félreértésekre.
A problémám a ponyvaújságírással van, ami minden tényszerűséget nélkülöz és "Józsikám, van egy üres féloldalam, hevenyéssz már rá valami tartalmat" elven készül.
Itt befejeztem, jócskán OT-ba csúsztam már! Béke velünk! :R

(#1488) Krill77 válasza padzso (#1487) üzenetére


Krill77
őstag

Béke

(#1489) Gsx-rr válasza Krill77 (#1486) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez tenyleg egy baromsag ahogy mar mondtam.
Minden eszkozben van elektronika ami leszabalyoz.
Ugyanugy mint a lemerulesnel!
Nem engedi ,hogy lemeritsd teljesen!

(#1490) llaszlo


llaszlo
veterán

Vettem egy Bluedio BS2-t. 16.50USD-ért nagyon jó áron kaptam.
BT lejátszásnál időnként pattog egyet. Főleg, hogyha a hangerőt állítom vagy ha appot váltok a telefonon miközben megy a zene a háttérben. Ha kábellel összekötöm, akkor nincs ez a jelenség. Legalábbis eddig nem tapasztaltam. Mondjuk, akkor meg a telót nem használom közben.
Kb 2.5-3 méterre van a telefontól.

Ez a telefon vagy a hangszóró hibája lehet?

(#1491) Krill77 válasza Gsx-rr (#1489) üzenetére


Krill77
őstag

Es akkor a Sony mp4 emben miért van akku kímélő mod, ami 90% nal mar fullt jelez?
Illetve a sony is adott ki a teloira frissítést amiben van ilyen opcio.
Bluetooth hangszórók leírásában is olvastam mar, h vegyük le toltorol az akku kimélés miatt.

De mindig lesz aki jobban tudja.

(#1492) Krill77 válasza llaszlo (#1490) üzenetére


Krill77
őstag

Ha lefullad a telo, pl sok appnál akkor van olyan, h a Bluetooth megakad. De hangeronel nem tudom miért pattog.

(#1493) Soldika30 válasza glaci (#1454) üzenetére


Soldika30
tag

köszi a választ

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#1494) glaci válasza Soldika30 (#1493) üzenetére


glaci
őstag

Szívesen!
Remélem sikerül "letiltanod" róla az "illetékteleneket"! ;)

Szerk.:
Ez a dolog egyébként nem a hangszórón vagy a telefonon múlik. A BT szabvány ilyen. Nem véletlenül. Épp azért, hogy illetéktelenek ne tudjanak csak úgy csatlakozni.
Ezért lett kitalálva, hogy először párosodni kell és ahhoz is először felfedezhető módba kell kapcsolni. Ez ugye feltételezi, hogy hozzáfértél az ezközhöz, tehát valószínűleg a tiéd és nem egy idegené!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#1495) Zeki válasza Krill77 (#773) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van már ehhez a BOSE soundlink mini 2 -höz akku valahol?
Egy google találatot láttam, egy aliexpress eladóhoz.
Na de jó is?
Nem nekem kell, volt kollégának, de ő is zsákutcába jutott.

(#1496) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Van egy ilyen Xiaomi BT hangszóróm: [link]

Hasonló, vagy jobb hangminőségű BT hangszórót keresnék. Ezzel a Xiaomival az a problémám, hogy nincsenek rajta play/stop/hangerő kezelőgombok.

Blitzwolf BW-F4-et nézegettem, de lehet, hogy elegendő lenne egy olcsóbb modell is. Ha esetleg a fürdőszobai használatot is elviselné, az sem lenne hátrány ;) (Nem kell vízállónak lennie, de egy kis párát viseljen el, ha mondjuk 10 percig állok a forró zuhany alatt :DDD)

Köszönöm a segítséget :R

(#1497) tboy93 válasza Jim74 (#1496) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem BW F1 van, anyamnak meg olyan xiaomi amit linkeltel. Az F1 hangosabb, vannak rajta gombok, kicsit tobb a mely, de talan a xiaominak termeszetesebb hangja van. Ha valtanal mindenkepp legalabb egy F4-et javaslok, az F1 nem lesz akkora nagy ugras minosegben a mostanidhoz kepest.

Furdoszobai hasznalatot az F1 es az F4 is birja, mindketto splash proof.

[ Szerkesztve ]

(#1498) Jim74 válasza tboy93 (#1497) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm a segítséget :R

Az F4-re jön ÁFA, ha Kínából rendelem, vagy inkább rendeljem innen: [link]?

Erről mi a véleményed?: [link]

(#1499) tboy93 válasza Jim74 (#1498) üzenetére


tboy93
nagyúr

~6000Ft feletti rendelesek eseten vam es afakoteles az eu-n kivulrol erkezo termek. Tehat az F4 is. Csak a szerencsen mulik hogy kiveszik-e a sorból a vamosok vagy nem. Nekem most kari elott jott at egy F1, mi band2, lenovo a806 sarc nélkül, nekem semmit nem fogtak meg, de ez nyilvan szerencse kérdése.

F3-rol nem sok infom van, annyit tudok hogy paran rendeltek mar az ebayes topikban es nem panaszkodtak ra, de hangra nem tudom milyen lehet.

(#1500) Jim74 válasza tboy93 (#1499) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

De a fent linkelt ebay-es F4-nél ugye jól látom, hogy UK a termék lokációja? Tehát, ha onnan rendelek, akkor elvileg nem jöhet rá ÁFA.

Még egy kérdés: az F1-nél, ha párosítod a telefonnal, elindul rögtön a zenelejátszó és az utoljára lejátszott zeneszám, vagy csak a play megnyomása után? Mert a Xiaominál ez a legnagyobb gondom, hogy rögtön indul a lejátszás párosítás után.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.