Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70201) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#70198) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem vesztettel semmit....varosban szinte hasznalhatatlan volt...amikor meg kihuzztam kulvarosba akkor fizettem a bunteteseket....regen rally-ztam, adrenalin..faCCsagok...
Mondjuk adrenalin most is van....nos vagyok, lanyom van...fiam szuletik hamarosan...es az asszony skorpio jegyeben szuletett....ez mindent elmond ;]

Nah, elment ma este a Maximus VIII Hero lap is....sikerult kiszalnom a skylake platformbol egy nagyon minimalis vesztesegel... :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70202) Methionyl válasza Jakuskacsa (#70200) üzenetére


Methionyl
senior tag

Má' nem azé a kétforintért de úgy "tudom" ott is van :DDD

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#70203) ViZion válasza Jakuskacsa (#70198) üzenetére


ViZion
félisten

Exfőnököm volt német buzi, akinek nem német kocsija van, az nem ember neki. Erre egyszer egyik ismerős kipróbáltatta vele az alfáját... Talán ilyesmi volt [link]

Azt mondta, h nagyon jó, meglepődött... de a neje kimondta a tutit: az új VW-jük fapad ahhoz képest...
Ezért vagyok úgy én is, h inkább egy Mazda 6-os (2004-2007 közötti), mint egy Opel...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70204) Jakuskacsa válasza Methionyl (#70202) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

ahh.. inkább kitöröltem, mert jó nagy faccágot irtam, és rájöttem mi az az AB... :DDD :DDD amőgy húztam +65/150 et, és még mindig nem érte el a 100% ot...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70205) MiklosSaS válasza ViZion (#70203) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az az alfa egy gyonyoru joszag!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70206) Methionyl válasza Jakuskacsa (#70204) üzenetére


Methionyl
senior tag

Tehát magyarul akkor ez a power limit kb olyan mint a cpu-nál az APM? :U szóval kimehet a megengedett TDP keretből

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#70207) Habugi válasza hackeeeee (#70191) üzenetére


Habugi
addikt

Mit megy Valleyban?!

280X @ 1300Mhz, 1080p:

280X @ 1250Mhz, 1440p:

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70208) norbert1998 válasza Methionyl (#70206) üzenetére


norbert1998
veterán

Kimehet, és ki is fog. Még gyári órajeleken is nagyot dobhat az emelése. Főleg tuningnal. Ott kötelező.

(#70209) Methionyl válasza norbert1998 (#70208) üzenetére


Methionyl
senior tag

És mennyire károsítja a kártyát?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#70210) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#70205) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

szép, de nehéz mint a dög... 1,8 tonna majdnem... ehhez a kasztnihoz 2 jó motor van csak, az 1,8tbi, és a 2,4 jtd(200Le), arról nem is beszélek, hogy a hátsó fútóműben kettős lengőkar van, Magyarországon egy vagyon cserélni, de élmény vezetni :B De nekem akkor is inább ezek jönnek be: Mindkettő volt nekem valaha, míg az apeh közbe nem szólt... és kezdhettem előről:


A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70211) Jakuskacsa válasza Methionyl (#70206) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Jól beszélsz... most elmegyek és iszok erre egy felest! :B
Szerintem semmenyire nem károsítja, csak a megodott nálam 170w limitből kilép, azaz ha húzod több wattot fog felvenni. Én konkrétan még húzással is max 99,86% ot láttam a kártyámon (760phantom), pedig hagytam elmenni akár 105% ig... és emeltem egy pár ezred v-ot is...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70212) hackeeeee válasza Habugi (#70207) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Keveset.. Valszeg reinstall kell már..

Win8.1->270X->970->Windows 10->970->390.

Véleményem szubjektív...

(#70213) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#70211) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igyál helyettem is.....

Vagyis ne. Iszom én is egy kis rumot vagy tüzes vízet.

Egészségetekre! Csináljatok ti is egy bebaCCós videót ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70214) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#70213) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

az a baj, hogy már nagyon készen vagyok... kezdek szétesni.. mondjuk visszaolvasva látom is az irásaimon :DDD De legalább ma van kivel innom, az asszonypajti ma társ ebben, közben együtt vigyorgunk :B
akkor Greenwichi idő szerint 21:37 re koccintunk.. Te nagyon olyan!!!

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70215) Televan74 válasza MiklosSaS (#70213) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én már melegítettem. 2 x 1dl . Tudom női lötty,de én imádom. :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#70216) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#70214) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Koccintás megvolt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70217) Jakuskacsa válasza Televan74 (#70215) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

hát ez még melegítésnek is kevés... ettől max sokat pisilek :DDD De hogy fog ez holnap fájni... 5x4 cl törköly, és 4x4dl sör... ha laci itt lenne már mondaná, hogy a törköly volt a bűnös... De úgy 4-5 hónap után jól esik... kiengedni a fáradt gőzt... virtuális koccintás :C

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70218) mackosajt válasza hackeeeee (#70212) üzenetére


mackosajt
addikt

ez tényleg alacsony érték

Nekem a 290x jóval többet hoz a 4.5-ön ketyegő 8350-nel. De még a 8120-al is asszem jobbat dobott.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#70219) hackeeeee válasza mackosajt (#70218) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg rajottem.

Véleményem szubjektív...

(#70220) ViZion


ViZion
félisten

Vajon a macsekok esznek procit? A kutyák igen. [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70221) caindwan válasza otto14 (#70020) üzenetére


caindwan
tag

Holnap megírom, most már fáradt vagyok, hogy lefordítsam :o

(#70222) Methionyl válasza ViZion (#70220) üzenetére


Methionyl
senior tag

A legjobb az egészbe, hogy még ennek ellenére is a garincián filózik.
Mindenkinek van saját érték rendje, de azért ez már durva :U
Persze ha true..

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#70223) MiklosSaS válasza ViZion (#70220) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem vicc....mert a hülye kutya egy tûskés vasdarabot rágicskál....troll!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70224) hackeeeee válasza hackeeeee (#70219) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#70225) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#70219) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

gtx 760 őskövület:23:25:45
Time: 189.123
23:25:45 Frames: 8019
23:25:45 FPS: 42.4009
23:25:45 Min FPS: 21.3067
23:25:45 Max FPS: 79.7798
23:25:45 Score: 1774.05

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70226) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#70225) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Extreme HD? :Y :D

Véleményem szubjektív...

(#70227) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#70226) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

jaja... de ti hogy a piccába fényképezitek ki a végét? Én csak menteni tudom a filét... és abból vágtam ki a "lényeget"... ha gondolod úgy is felrakom, csak nem tudom lementeni a teszt végét fényképként... nyomkodom a print screent, beilleszt és kapok egy nagy büdös fekete képet... oszt ennyi...De mondjátok el nyugodtan ha én vagyok a hülye, mert most jól veszem piásan :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70228) Balathruin válasza Jakuskacsa (#70227) üzenetére


Balathruin
veterán

Megnyitod a HTML fájlt és azt fotózod.

(#70229) Jakuskacsa válasza Balathruin (#70228) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag


nekem csak így van meg a html...
öreg vagyok én már ehhez...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70230) Habugi válasza Jakuskacsa (#70227) üzenetére


Habugi
addikt

F12 miután bedobta a scoret, a töltőképernyőn is írja jobboldalt hogy azzal lehet shotolni.. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70231) Jakuskacsa válasza Habugi (#70230) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag


kösz hab... na igy mar jo...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70232) Habugi válasza Jakuskacsa (#70231) üzenetére


Habugi
addikt

Ne nekem hanem a KékÖrdögnek, tudom mennyit mennek! ;)

Ha troll hangulatban vagy mehet be a 960 topicba, 2.5x többe kerülő csoda Maxwellek amiket bucira versz a 760al, főleg kis tuningal. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70233) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#70231) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egész jó. :)

Véleményem szubjektív...

(#70234) Jakuskacsa válasza Habugi (#70232) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

persze ez azért köszönhető annak is, hogy ez egy gainward phantom... egy kis húzással 770 es szinten vagyok, ha akarom... nem trollkodom, ha gondolod engedélyt adok rá, hogy "copy-z", amúgy ez alapórajeles bench, 1072/boost1137/6200 a legtöbb amit stabilan bír fesz emelés nélkül az 1147/1212/6500

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70235) CJ4567


CJ4567
veterán

Éjt.

No Sana No Life

(#70236) Jakuskacsa válasza Jakuskacsa (#70234) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Hab: ezt neked szedtem a 960 topicból... ez kész röhely.. jobb procival is gyengébb???

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70237) Jakuskacsa válasza Jakuskacsa (#70236) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

ja.. amúgy csak odatrollkodtam a dolgot 2 fényképpel... :DDD
Látom a társaság én magam vagyok.. úgyhogy én is elmegyek aludni.. cpu evő kutya... öcccsém... mik vannak.. és még garis... kicsit túl sok volt a fűvesbagó ma éjszaka szerintem (fx topic)

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70238) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na jovok en is bench-elni a kis agyuval.... ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70239) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#70238) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

asszittem már egyedül vagyok... fuck... de jó hogy még vagy.. elvoltam én itt magammal...
[link] - na ezt holnap biztos bánni fogom...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70240) ViZion


ViZion
félisten

Még filmet nézek... meg idelesek néha.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70241) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Na jól van.. megyek aludni... nincs már itt élet... jó éjt, szép álmokat! Mindenki álmodjon nagyon szépeket!

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#70242) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#70241) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En muzsikat hallgatok, kozben olvasok...nyelek egy eghy korty rumot....jo volna egy jo szivar..de nincs.. :(

Aludjal jol!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70243) Televan74


Televan74
nagyúr

Kivégeztem a Tekken Blood Vengeance(2011) -t Elfáradt a szemem,mert feliratos,japán hanggal. Lépem aludni. Jó éjt. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#70244) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo ejt mindenkinek!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70245) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Hupasztmek... Lassan ideje lenne lefekudni

(#70246) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#70244) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ohhh Apám, ha ez tegnap este látom :Y :C
máshogy is alakulhatott volna az este :D
no végre győzött a jó és hamarosan megyünk telcsit venni nekem és a lányom megkapja az enyimet
még egy lumia 520 kerül nálunk nyugdíjba :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#70247) ViZion válasza MiklosSaS (#70244) üzenetére


ViZion
félisten

NAh, Sass, ezt benézted? A felső páros elég jó... nem Neked, ahhoz még kellene 30 kg ZSÍR... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70248) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

És, ennyi.. Belekerült a Radeon a vasba, pöccintettem a szorzóval a CPU-NB-t, és pöccre megy a 2400.

1060/1550:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#70249) Lacielvtárs válasza ViZion (#70247) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ott a pont :D :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#70250) CJ4567 válasza MiklosSaS (#70238) üzenetére


CJ4567
veterán

Na az én eredményemet fel se tölteném, E8400 + 4670 ;]

Elég jó a 750 :)

Reggelt :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.