Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70101) hackeeeee válasza Whysperer (#70093) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem pont a szokásos Crysis 3 lesz a viszonyítási alap. Az WQHD-ban VeryHigh-on a 970-nel már kifeküdt.

Véleményem szubjektív...

(#70102) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#70103) Televan74


Televan74
nagyúr

Intel 5820K vs 6700K :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#70104) Habugi válasza Televan74 (#70103) üzenetére


Habugi
addikt

Remélem azért így az évek múlásával lassan egy kompetens teszter csapat is indít majd saját YT csatornát.

Epic választott játékok, epic.
A 8szálat is hasznosító CPU intenzívek, illetve a totál VGA limites TombRaider, zseniális! :C

Még véletlenül sem szerepelt semmi ami erős 2-3szálat igényel, hogy a fennálló c&c különbségről el lehessen dönteni számít-e játékban vagy sem. Juhúúú!

K-s procik és zéró OC vagy akár azonos órajelre pöccintés, yáy..

Viszont nagyon trendi az egész, az animációk, a berendezés meg úgy az egész.
Szinte kedve támad az embernek plázázni egyet a haverokkal.. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70105) stratova válasza inspiroyhome (#70097) üzenetére


stratova
veterán

Minőségi fejhallgató? Én sem szereten amikor a csitrik bömböltetik a tuc-tuccot reggel 6:30-tól hétvégén a földszinten, de a 2. emeleten felébredünk rá.
Sajnos van ahol nehezen oldható meg a hangszigetelés (ahogy nálunk is, régi építésű téglaházban), ilyenkor jobb a szomszédokkal jóban lenni vagy hangszigetelni a szobát, de úgy láttam az nem olcsó móka.

Te biztosan nem vagy csitri, de nem is rólad beszéltem. Vágyj egy jó fejesre.

[ Szerkesztve ]

(#70106) inspiroyhome válasza stratova (#70105) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

há kikérem magamnak, nem vagyok csitri, nem reggel hattól, és nem tuc tuc. :D

van egy pioneer valamim, 4db gyoskötöző fogja össze. szeretem mert jól szól, a hifi rendesen erősíti, viszont egy idő után már inkább vágyom a hangszórókra.

(#70107) inspiroyhome válasza inspiroyhome (#70106) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

SE-M290

(#70108) Whysperer válasza Habugi (#70104) üzenetére


Whysperer
addikt

Hja csak Te észre veszed.. sokan meg csak úhh öcsém hát igen. Ennyi meg annyi. anyu kell egy i7 8354200210K meg egy XA(DSJERW)(1000-es alplap .. mert a jófésült gyerek is megmondta Nonverbációs kommunikációs orgia kiséretében,hogy MILYEN durva. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#70109) hackeeeee válasza Whysperer (#70108) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sokszor azért nem így megy ám..

Vagyis, a gyerek beküldi a szülőket, hogy Neki ehhez-ahhoz a játékhoz kellene gép, de legyen benne ez-az-amaz, és amikor közöljük a szülővel, hogy semmi gond, 250-300.000-től indulunk, akkor csak megy a pislogás..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#70110) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Napot.

(#70111) CJ4567 válasza Habugi (#70104) üzenetére


CJ4567
veterán

Meg is értetted amit mondanak vagy csak nézted? Csak kérdezem, mert elmondják a háborgásaidat is.

No offense :) A CPU Unoka viszont C2D-nél kicsit segített egy-két játékban, de látszódik a kevés mag.

No Sana No Life

(#70112) Habugi válasza CJ4567 (#70111) üzenetére


Habugi
addikt

Nem volt rajta hang csak az első cirka 20mp-ben, a rossz példa hajlamos tőlem indulni.

Marhára meglepne ha szóban levezetett volna pár db játéktesztet arról hogy szerepel a két proci kevés de erős szálat igénylő játékban, látszik-e bennük bármi a c&c difiről.
Még ha meg is tette mert képes 2mp alatt 4db, 5-6 tagmondatból alló összetett mondatot elmondani akkor sem értem ezeket miért nem rakták bele? Nem ez volt a prioritás, azt a szponzoros poló, az átvezető animációk, és a balázs show feeling kapta..köszi.

Azon az inkompetencián nem változtat a mondókája, hogy mit keres egy totál VGA limites játék két erős proci összehasonlító tesztjében, csak mert kis túlzással a TombRaider nálad csont ugyan úgy futna 280x-el mint nálam vagy a bemutatott procik bármelyikével.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70113) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Gyerekek, akkor maradjon a Gigabyte X99 SOC Champion ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70114) norbert1998 válasza MiklosSaS (#70113) üzenetére


norbert1998
veterán

Aha

(#70115) Lacielvtárs válasza DR|FTK|NG (#70110) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

lassan vége a napnak Uram :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#70116) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#70115) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

neked :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70117) Whysperer válasza MiklosSaS (#70113) üzenetére


Whysperer
addikt

Giga!!! Nem igazán tudnának másra rábeszélne. Tudom a többi is jó ,de nekem Giga lappal még sosem volt bajom ellenben Asrock, ASUS, MSI-vel elég sok. (nem a felszereltségét nézem) Eddig még nem csalódtam benne . Én ezért szavazok rá. (lehet Én fogtam ki csak iyleneket)

Kitartás Péntek van! 8) itt eg yksi zsibbasztó FRIDAY 8) [link] kiégett a szemem és meghalt a fülem

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#70118) MiklosSaS válasza Whysperer (#70117) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Asrock X99-ben eleg jo, csak meg nem vehetem.
eVGA - hulladek BIOS
Asus - problemas
MSI - azt mondjak nem olyan jo tuningban
Gigabyte SOC Champion: meg a nagyok is azt mondjak hogy tokeletes alaplap, csili-vili mentes es isszonyat stabil.

Megrendelem a gigat! Kiprobaljuk....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70119) hackeeeee válasza MiklosSaS (#70118) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Havernak s775-ös valami digital pwm-es evga lapja van, azzal nincs gond bios terén. Persze, az egy kicsit más korszak. :D

Véleményem szubjektív...

(#70120) Whysperer válasza MiklosSaS (#70118) üzenetére


Whysperer
addikt

Persze,hogy meg.

Nézd meg. egyszerű és mégis jó.


Itt meg a többi: [link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#70121) Habugi válasza MiklosSaS (#70113) üzenetére


Habugi
addikt

Shimán! :K

Nem mintha bármi jelentősége lenne.., az elmúlt pár hónap rádvonatkozó statisztikáit alapul véve megkezelítőleg 2-3 hét kérdése mire megállapítod majd hogy neked igazából a világon semmi szükséged ilyen HEDT procira, visszaváltasz 4790K-ra, DAT Cshempiön pedig ugyan úgy eBayen végzi mint az elmúlt 2-3 elődje.. :P ;]

Hálátlan egy sors mit ne mondjak.., nem tudom van-e az alaplapoknak saját istene de amennyiben igen nos annak az östennek tuti van egy külön bugyra a hozzád hasonlóknak fenntartva! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70122) Whysperer válasza MiklosSaS (#70118) üzenetére


Whysperer
addikt

Ez az? Melyik CPU-t veszed? 5820k v 5930k v 5960x ?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#70123) MiklosSaS válasza Whysperer (#70122) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen az az alaplap. A legkisebb de kitesztelt uningos 5820K megyen bele...

@Hablatyi:

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70124) CJ4567 válasza Habugi (#70112) üzenetére


CJ4567
veterán

Tomb Raider nálam CPU limit miatt nagyon nem ugyan úgy menne. Scrapyard Wars 1c-ben(utolsó része a Scrapyard Warsnak), egyiknek Q6600 @ 3.2GHz, 7950, másiknál meg E8400 gyári órajelen + R9 290. Az E8400 + R9 290 durván le lett alázva a Q6600 + 7950 által, Tomb Raider-ben a Q6600-al ment 56FPS-t minimumban, E8400: 36, átlag 82 a Q6600-al, 63 az E8400-el.

Na akkor válaszolok a videó alapján a problémáidra, ha sikerül(:DDD):

Elmondja hogy olyan játékokat választottak ki, amik szeretik a plusz magokat. Majd mondja hogy kiválasztottak két népszerűbb, VGA intenzív játékot(erről csináltak videót, Crysis 3-nak és a Tomb Raidernek nem kell több mag 4-nél, de a SLi/CF skálázása elég jó a Tomb Raidernek, C3-nak meg hagyjuk szintű :DDD), hogy mennyit jelent a plusz két mag.

A szintetikus benchmarkokban nem tudom a C&C teljesítmény látszódik-e, erre lett volna jó a 4 mag + azonos órajelre húzás/állítás.

Szóval igen, ez nem a legjobb videója a csatornájuknak, szoktak lenni jobbak.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#70125) Habugi válasza MiklosSaS (#70123) üzenetére


Habugi
addikt

Szóljál már vissza, hát téged már macerálni sem lehet, nem vagy formában, mint HW ügyi háziorvosod sürgősséggel felírok neked egy alaplapot az 5820K alá! ;]

Na így mindjárt más! :C

Azt ugye tudod hogy hamár homár akkor Quad chanel vagy kitagadunk, szóval RAM-ot is nézzél szépen!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70126) MiklosSaS válasza Habugi (#70125) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Már megvan a kiszemelt... ;] , azért érdeklõdtem a ramDisk felõl... :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70127) mackosajt


mackosajt
addikt

xeon (moddolt) q9650-je van rokonnak, ddr2-vel.

videót vág, képet szerkeszt

Olcsó megoldásnak OC-s FX ellen intel oldalon mit lenne érdemes?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#70128) Habugi válasza mackosajt (#70127) üzenetére


Habugi
addikt

10K-s lapba i5 2400, AZ mindenre elég!!!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#70129) MrM94 válasza mackosajt (#70127) üzenetére


MrM94
őstag

FX et fasza lappal alá szerintem. :K

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#70130) hszilard666


hszilard666
veterán

Na műűűűűködik! :DDD Kevettem a pcie slotot (megint, bepattintottam anlkül a 2. slotba éééés gyönyörűen megy! :C

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#70131) MiklosSaS válasza MrM94 (#70129) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csak ön után...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70132) norbert1998 válasza hszilard666 (#70130) üzenetére


norbert1998
veterán

trollkártya volt ennyi.

Macska: Este gamma?

[ Szerkesztve ]

(#70133) hszilard666 válasza norbert1998 (#70132) üzenetére


hszilard666
veterán

Oké de most nagyon lóg a kártya :( Mit tudok ez ellen tenni? :F

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#70134) MiklosSaS válasza hszilard666 (#70133) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Használj pillanat ragasztót...majd IGP-ét...problem solved :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70135) Beretvás válasza norbert1998 (#70132) üzenetére


Beretvás
addikt

most gondolkodom.. hacsak felnem jöttök majd ts én nem tudok gamelni... mert én ugyan nem csinálok uj skypot..

(#70136) hackeeeee válasza MiklosSaS (#70134) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

IGP-ét? :Y :D

Véleményem szubjektív...

(#70137) Whysperer


Whysperer
addikt

Olyannal találkoztam most ,hogy ilyet a világon nem láttam. 3 PC boltos haverral szereltük össze apám gépét.. HAsznbált alkatrészekkel. NA az lényeg.. minden egybe táp rá. semmi meg se nyikkan. Aztán rádugtunk egy Müködö teszter tápot. .ami naponta tesztelésre van ( most is működik) semmi.. rádugtunk egy új Tápot semmi.. átvittem amásik haverhoz rádugott egy új SEASONIC tápot. Semmi... fogtam kiszedtem az XFX 550 Pro-t és azzal beindult. aztán meg azt jelezte ,hogy nem jók a memóriák. Ehgyesével próbá egyik se jó csak a 3. aztán utánna meg már a másik kettő is jó lett.. Utánna fogtam rádugtam a Eredeti tápjára és azóta is tökéletesen működik.

Na ennek mi az értelme? 3 minőségi táppal semmi. aztán az XFX-xel elsőre beindul .. memóriát ír aztán meg az is megjavul. magától.. Piszkálás nélkül. De elöszőr meg se pörgette a ventiket. Azóta meg a régi táppal megy ....

Ki érti az ilyet. Persze mind ezt mikor? Apám 60. szülinapján mikor 3 órával a gép összerakása után volt a partyja.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#70138) MiklosSaS válasza hackeeeee (#70136) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jó'van na...

Megint kötekedhetnéked van, @KékÖrdög? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70139) hackeeeee válasza MiklosSaS (#70138) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A mai nap után, hát, lehet..

Nembííííííííromahülyéket. (munka).

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#70140) mackosajt válasza Habugi (#70128) üzenetére


mackosajt
addikt

trollolloooo?

Macska, komolyan kérdezem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#70141) Beretvás válasza mackosajt (#70140) üzenetére


Beretvás
addikt

macska komojan troll.. ;] ;] ;]

(#70142) MrM94


MrM94
őstag

Ha már FX et ajánl egy büdös inteles már azthiszitek hogy trollkodik? :U

Kapjátok be,
Amúgy én FX et tennék ilyenek alá,mivel az FX árából max egy i5 öt vennél,azt s ha többszálú programokat használ valszeg jobb lenne egy FX és olcsóbb is :)Szerintem,osztán kérdezzétek meg defaultgyilacit

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#70143) Lacielvtárs válasza Whysperer (#70120) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát ilyen festett alaplapra, szívesen pakolnák (lásd 3. kép) :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#70144) ViZion válasza Whysperer (#70137) üzenetére


ViZion
félisten

Van egy minimum terhelés bekapcsoláskorr, ami kell némelyik tápnak. Lehet, h utána még egy ventit, vinyót, akármit rádobtatok és elég is volt.

MrMacs: ki a büdös? Ki a Inteles? Ki ajánlott FX-et?

Nézem a DDR4-et, drága még... Kellene vmi mATX lap, ZEN-el. Mikor jön már? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#70145) Beretvás válasza MrM94 (#70142) üzenetére


Beretvás
addikt

kb jah.. :U mér nem ugy van az esetek 99.9999999999999999 % ában?

[ Szerkesztve ]

(#70146) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#70143) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kujonkodnal keresztFiam, kujonkodnal? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70147) norbert1998 válasza Beretvás (#70135) üzenetére


norbert1998
veterán

akkor majd felmegyünk oda, ha macsak és hablaty hajlandó
sasos dolgozgat. úgyhogy négyen lennénk, ha más nem jön. ÉS mindenkinek jó, akit kérdeztem. de
macsak
még mindig nem írt semmit, hogy jön-e

[ Szerkesztve ]

(#70148) Mahrenburg válasza Habugi (#70074) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor ha jól értem, most pár hónapig ideiglenesen házon belül állomásoznak a 1151-es hadtestek?

Sajnos elég hiányosak a növénytermesztéssel kapcsolatos ismereteim :B (mentségemre szóljon, hogy itt az Antarktiszon a klíma nem kedvező a növények fejlődése szempontjából), ezért nem tudom, hogy a tarhonya tavasz elején vagy nyár végén/ősz elején virágzik... De akkor ezek szerint jövőre már valamelyik évszakban esedékes lesz az NV... (VIA-ra nem gondoltál még? Állítólag VGA-ban nagyon jók... )

Mindenesetre örülök, hogy ezek szerint nem csak regetenyésztéssel, hanem tarhonyatermeléssel is foglalkozol, ha jól sejtem nem véletlenül, vélhetően a tarhonya a rege takarmányaként funkcionál... Mindenesetre már publikálhatnád a regetenyésztésről szóló műveidet, hogy ne így apránként kelljen megtudnunk alapvető információkat... :U

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#70149) mackosajt válasza MrM94 (#70142) üzenetére


mackosajt
addikt

+1

én is erre gondoltam pont, hogy max. i5 ami annyiért lehet, mint az fx.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#70150) ViZion válasza Mahrenburg (#70148) üzenetére


ViZion
félisten

Nem érek rá, spagetti szezon van. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.