Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31501) #81556480


#81556480
törölt tag

van köztetek valaki aki komolyabban ért az ip-címekhez és a hozzá fűződő jogokhoz stb ::..?

(#31502) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Aludjatok jol!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31503) Lacielvtárs válasza ViZion (#31474) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt "öreg" Mesterem ( ;] )
jó reggelt mindenkinek...
de csak eltelt a tegnapi nyavalyás munkanap...
általában nem szoktam szenvedni, de tegnap nagyon összejött minden, remélem arcureg gyulladásom van :(
no de majd kiderül, mert a képem ég és fáj...
no de itt a hétvége, reméljük ki tudom majd feküdni :)
ez egy jó hétvége lesz. lesz forma 1, lesz fakor ami X, no meg lesz proci csere, erősítő kagylózás és sok sok punnyadás :D
legyen jó hétvégék :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31504) otto14 válasza addamka (#31499) üzenetére


otto14
senior tag

GPU-Z azt hiszem tud ilyet...

Legyen jobb reggeletek..

asd

(#31505) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt. Megyek kicsit maszekolni kesobb, aztan johet a hetvege.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31506) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#31505) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

akkor Mikolss Úr, neked is sok sikert és utána jó pihit :K

jah és neked is jobb reggelt :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31507) mackosajt


mackosajt
addikt

Uff!

Hétvége!!!! Mindjárt be is alkoholizáltam tegnap este magam.
Képes voltam, és ittam vagy 2*4cl Jégert meg egybúzasörtet

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#31508) Lacielvtárs válasza mackosajt (#31507) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha Mackó úr, akkor te is úgy vagy az itallal mint én magam?
egy borizű almától is képes vagyok beállni ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31509) mackosajt válasza Lacielvtárs (#31508) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát,nem feltétlen állok én be, sőt, az este sem volt semmi, csak 6 hajnali kelés, 5 nap a vezetőség szeme előtt, sok marhaság, stb, jól esett végre lazulni.
Persze ma reggel kelés, asszony vinni melózni. Szal csak finoman lehetett inni.

Nyáron, ismerősnél kicsavartuk 8-an 3 literes jéger nyakát, meg vagy 30 sört. Nem kell aggódni, mindenre emléxem, és a fejem sem fájt, mert ébredés után kb. 5 perc alatt 1,5 liter ásványvíz gurult le. :D

Ilyen 1 évben 1x fordul elő.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#31510) Lacielvtárs válasza mackosajt (#31509) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, okés...
régen amikor "fiatal" süldő voltam akkor még én is bírtam, mára már kezdem megkopni :P
de nem baj az, néha azért benyomok én is ezt is azt is, de már ezen a téren nem vagyok a régi...
no de akkor neked is jó vagy jobb (másnapos :P ) hétvégét :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31511) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Szerintem a Mester, épp most központi fűtésszerelőt játszik ;]
mert ilyenkor már szokott ide pötyögni :DD

vagy alszik, mert tegnap engedett az írói hajlamának, lenyelte a tollat és tegnap öntötte utána a tintát ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31512) mackosajt


mackosajt
addikt

nincs itt másnap, ahhoz több kell

de engem asszony még sosem látott részegen (nem, nem azért, mert titokban iszom)

tényleg, jó szülinapja van nejemnek, dolgozhat este 6-ig.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#31513) Lacielvtárs válasza mackosajt (#31512) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen, szegény... kitartás neki
de utána egy vacsi vagy valami meglepi?
hát kitartás neki, sajnos a mai melóhelyek már nem veszik ezt figyelme :)
ilyenkor kéne egy szabadnap, én ha tehetem mindig azt teszem hogy ünnepnappá nyilvánítom azt a napot :P
bár azért nem mindig megy a dolog :DD
a főnökeim nem szoktak osztozni ebben, sem :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31514) ViZion válasza Lacielvtárs (#31511) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, csak most értem haza, lassan ebéd és nekikezdek. Jöttek volna cuccokért este, de nem ért ide a jóember, ha ebéd után jön, akkor szopó, mert a gép darabokban lesz, jöjjön hétfőn ;]

...hozzáteszem, h péntek reggelt mondta, majd estét, majd nem is szólt.

Mackósajt: jó nagy bulit szerveztek neki, ha haza sem engedik... :(((

Többiek, mindenki: jó étvágyat az abédhez, feleim, szorítson Titeket hering-illatú mennyország magához! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31515) MiklosSaS válasza ViZion (#31514) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Maszeknek vege...megyek kavezni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31516) ViZion válasza MiklosSaS (#31515) üzenetére


ViZion
félisten

maszekolunk, a kocsma meg üres...? ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31517) Lacielvtárs válasza ViZion (#31514) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát Mester akkor LOTTO-zni nem menjek el, mi?...
no de akkor mindenki jó étvágyat és/vagy egészségre az ebédet :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31518) MiklosSaS válasza ViZion (#31516) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Benezek delutan a kocsmaba is....egy-ket sort leguritok majd a torkomon egy portugal kollegaval...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31519) ViZion


ViZion
félisten

Nah, benne van a 9730... bódottság :D

Finomhangolás még hátra van, az Asus legfrissebb biosa vicces... szerinte nincs CPU fan, pedig azon volt eddig is a pumpa sárga vezetéke... CPU NB fesz beállítás is marha vicces... 1,131 alapból. Reset után 1,4 V, ami elvileg a gyári. Mikor a procit elkezdtem állítgatni, ezt levette 1,131-re megint. Offset-el adtam neki, már pirosban van, de nem éri el az 1,4 V-ot... Lehet manualra rakom, elvileg az is műXik ezen, 970-esen nem volt fain. CPU is brutál, alapból 1,5 V felett kap. :Y Szal. ezt is el tudták baszni... Offset - -ban van, 1,44 V IBT lazán 3 kör volt 4,8 GHz-n. Csak melegszik, hiába a nagy radi, ha nincs rajta csak 2 lassú venti... :N

Munka van, nem tesztelem meg kínzom, majd este még próbálgatom. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31520) stratova válasza ViZion (#31519) üzenetére


stratova
veterán

9370 :DDD csapassad!

Mutattam már, hogy még a Richland APU-s notit is lehetett OC-zni? :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31521) Lacielvtárs válasza ViZion (#31519) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejha, nem semmi tapasztalatok ;) majd várom még a végleges "beállitásokat" most mobilon vagyok, te draga jo Mester, az a tap nem lesz kicsi ahhoz a szerkezethez mar? Csak kerdezem :P orulok hogy beröffentetted. Jovok majd nyomonkovetni az esemenyeket. Azt a cpu tipust en is neztem :P de biztos csak a lelkesedes vagy az uj klavi az oka :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31522) ViZion válasza Lacielvtárs (#31521) üzenetére


ViZion
félisten

+stratova
Mongol vagyok... Nem hajta tatár! :D

Jelenleg a szép nagy radin 2 db venti van, ami azért kevéske. Csak az elmúlt hónapban nem volt időm rajzolni/tervezni a továbbiakat. Az biztos, h a venti vezérlő, a pumpa és a vizes motyó nagy része külön lesz, csökkentve a PC-mosás esélyét :)

Meg így zsúfolt is a ház, nehezen szerelhető. AMúgy sztem rekorder vagyok... HW monitor szerint 1,2 GHz-n is volt a procim... mondjuk felével is több, mint elégedett lennék ;] Viszont ez intő jel lehet az újratelepítésre. Sztem még Phenom II + SSD volt amire raktam, azóta 2 proci és 2 SSD cserélődött az OS alatt...

Kipróbálom játékban, ha BF3 nem fosik be alatta, akkor megteszi egyelőre. Majd később finomítok, mert ramra is valami cl 11-et írt, pedig volt ez már cl 9 is :U

Tápot nem kell félteni, kemény Seasonic a bele. És alulfeszelve tolom, nem kellenek rekordok. Csak hangtalan és erős gép. :K
Köszi a szurkolást! :R

ui.: az sem kompót, aki laptopot tuningol. Gyárilag alulméretezett, szar, hangos hűtésük van - főleg az AMD-nek.

ui2: miféle új klavi? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31523) Lacielvtárs válasza ViZion (#31522) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mesterem, klavi azaz billentyűzet. Vagy nem azt vettél sokkolo kollegatol? Arra gondoltam az "elgepelessel kapcsolatban" en nagyon szurkolok neked Mester, mert en anno ilyen procit akartam venni, amikor atalatm az intel vonalra :) de mivel te profi vagy (gonosz smile, mert mobilon nem talalom azt a silimit) ezek beallitasaban, igy gondolom szepen fog majd nalad muzsikalni :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31524) ViZion válasza Lacielvtárs (#31523) üzenetére


ViZion
félisten

áááh, jah. Az üzemel, azt hittem Te is vettél valamit. Ideje lenne, olyan rég nem herdáltál a gépre ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31525) Balathruin válasza ViZion (#31522) üzenetére


Balathruin
veterán

De a telefon OC nem mindig hülyeség. :D Nálam a procija +200valamennyit bír, meg a GPU 480 helyett 700MHz-re tud boostolni. Az egyetlen baj az az, hogy ha 200-1250-ig lenne belőve a sebesség, akkor újraindulgatna, mert asszem csak 8 lépést bír a belső, ez meg több mint 8 (100-200-400-600-800-1000-1050-1100-1150-1200-1250)

(#31526) Lacielvtárs válasza ViZion (#31524) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:P hat megint igazad van, mar van vagy egy honapja nem koltottem a gepre, de azert koltottem csak nem mondtam, mert az kis osszeg volt :DDD no meg nem sok koze van a gobbimhoz. bezemeltem itthonra a foldfelszini digi tv adast, mert nem akarok ip tevet. Ez a digi cucc tok, brutal kepe van, de ez nem emlitesre melto :P szoval, segitsetek lecci, mire lehet meg herdalni a gepemmel kapcsolatban? ;) szerk: Fene a nagy böszme ujaimmnak 😈

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31527) ViZion válasza Balathruin (#31525) üzenetére


ViZion
félisten

minap épp arról volt szó egy másik totyikban, h valamelyik csúcs-kütyü gyk. több áramot fogyaszt, mint amit USB szabvány szerint tölteni lehet a kis lelkébe... Tehát fél óra game és utána tőőőőtés :W Remélem hamarosan ismét "feltalálja" valaki a telefont. Alap dolgok, stabilan. Semmi cirkusz, semmi faSSág.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31528) Balathruin válasza ViZion (#31527) üzenetére


Balathruin
veterán

Azok az elb*szott Tegra fosok, ez nem az. :N
Na meg azok 30 perc alatt akár 60 fokra "melegednek". :U (oszt. társamnak sikerült elérnie a 4x HD-val) Nekem most 30 perce full fényerő, OC + 1 óra San Andreassal tokban 51 fokig tudtam húzni (eddig 45-nél megállt), de a kijelző üvegénél és hátul egész jól szétoszlik a hő és csak meleg, nem forró.

[ Szerkesztve ]

(#31529) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#31526) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

@ormanyos: gratula, szeretnek latni egy 5GHz-es tesztet. Ne nyafogj, megvan hozza mindened.

@komcsiLacika: 290X/780Ti. Meg egy ssd, jobb tap, 3D kijelzo, stb...

A macska felebredt delben 1 korul, aztan rajott hogy elfaradt az alvas kozben, es inkabb visszafekudt aludni, mert ki kell pihenje az alvasokat.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31530) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#31529) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Koszi tippeket don uram :P vga nem kell, mert azt mondtatok nem es kesz :D, táp? Ez szerintem ami van get gepnek is eleg lenne :P de az ssd-n gondolkodok mar mert lehet jo lenne photoshop ala :). 3d nem kell, eleg az elete 3dben latni, neha meg sok is :P a cica urnak meg jo pihit, o teszi a legjobban :P

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31531) MiklosSaS válasza Balathruin (#31528) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tegra+HTC = 4ever love

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31532) Balathruin válasza MiklosSaS (#31531) üzenetére


Balathruin
veterán

Vegyél One X-t.

(#31533) MiklosSaS válasza Balathruin (#31532) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha csak HTC telok volnanak a foldon akkor lemondanek a mobilrol es inkabb fust jelleket kuldenek (mondjuk azokat a One X-el is lehetne).

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31534) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#31533) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ezzel maximalisan egyezertek, ➕1. Ha tehetnem en mar most is letenném a tel, ha nem kellene e megelheteshez...😷

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31535) MrM94 válasza MiklosSaS (#31529) üzenetére


MrM94
őstag

Kapd be,felkoltottel almombol. Hajnali delutan 2 kor..

Mindjart kezdek egy kicsit OC-zni,bar mar totalisan elfelejtettem,hogy hogyan is kell..Mai este itthonulos este..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#31536) CJ4567 válasza MrM94 (#31535) üzenetére


CJ4567
veterán

Felnyomod FSB-t 500-ra ;]

No Sana No Life

(#31537) Balathruin válasza CJ4567 (#31536) üzenetére


Balathruin
veterán

Ő nem 1000 éves f*st fog húzni. :U

;]

(#31538) CJ4567


CJ4567
veterán

VMWareban Windows 7 x64 miért LAAASSSÚÚ? Win10 X86 gyors volt.

No Sana No Life

(#31539) MrM94 válasza CJ4567 (#31536) üzenetére


MrM94
őstag

Azt tedd meg te!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#31540) MrM94


MrM94
őstag

Nem tul keves a gigaflops?!
Meg az ido tul sok?
Picivel tobb fesszel 62 masodperc es 120gflops.
Vagy ez igy rendben van?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#31541) CJ4567 válasza MrM94 (#31539) üzenetére


CJ4567
veterán

Van FSB még a Ivynél?

No Sana No Life

(#31542) Balathruin válasza CJ4567 (#31541) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem Haswellnél is van.

(#31543) CJ4567 válasza Balathruin (#31542) üzenetére


CJ4567
veterán

És a VMwares problémámra tudsz választ?
Windoge 10-et igaz Windoge 8.1 alatt néztem, de egy oprendszer ennyit változtathat? Vegyem vissza alapórajelre? Virtualizálás miért van biosban enabledre szürkítve? Műkdöik a virtualizálás csak enabledre van szürkítve.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#31544) MiklosSaS válasza MrM94 (#31540) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

2.8 GHz-re jo a Gflops...4.3-ra mar nem annyira, de elfogadhato.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31545) MrM94 válasza CJ4567 (#31541) üzenetére


MrM94
őstag

Ez Haswell.Igen lehet BCLK Strapbol is huzni. 100/125/150 es beallitasok vannak ha jol emlekszem.De semmi ertelme.Ivynal ez a lehetoseg nincs meg.
CPU-z megint retard.Vagy en nemtudom..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#31546) MrM94 válasza MiklosSaS (#31544) üzenetére


MrM94
őstag

4.4en neked 126 volt..4.3 120 korul szerintem oke..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#31547) MiklosSaS válasza MrM94 (#31546) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugye azert az EN VOLT PROCESSZOROMAT nem 4.3 GHz-en szeretned jaratni. Akkor miert nem tartotad meg a te szarodat 4.2-on ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31548) MrM94 válasza MiklosSaS (#31547) üzenetére


MrM94
őstag

A TE VOLT PROCESSZORODAT ez a SZAR H100i nemkepes lehuteni!
Most kaptam valami zsetont a meloer,es kene vegyek belole NORMALIS HUTOPASZTAT NEM ILYEN 700 forintosat.mert a multkor KIFOGYTAM belole. :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#31549) MiklosSaS válasza MrM94 (#31548) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha dolgoztal volna a nyaron akkor volna rendes hutod meg hutopasztad...... :K :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31550) CJ4567 válasza MiklosSaS (#31549) üzenetére


CJ4567
veterán

rendeljél ócóért chinából ;]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.