Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141953) Habugi válasza Gyuri27 (#141946) üzenetére


Habugi
addikt

Egyébként ha baltával nekimész és nagyjából jól tartod, nem is vágsz vele túl mélyre/csontig akkor egész élhető cuccot lehet belőle faragni.., majdnem Win7-et.

Kijön egy nagyobb csomag/új build, vársz negyed évet és M$ oldalról készített telepítővel felteszed, majd az írmagját is kiirtod annak h frissülhessen.
<Ezután jön a baltás rész, igény(ek) szerint..>
Elvagy vele egy-két évig, ilyenkor vagy fétisből vagy HW kapcsán (új SSD etc..) megint M$ oldalról tiszta telepítővel egy újabbat, szigorúan csak olyat ami hónapok óta kint van.
<Ciklus vége; ciklus eleje>

Nálam ez a metodika bevált, platformcseréknél "frissült" csak amikor telepítettem, eleddig két kemény alkalommal. :DDD
Van aki hozzá sem nyúl mert jóvanazúgy, sajnos azt az állapotát én kb 20percig vagyok képes tolerálni, azt is úgy h 10perc után már elkezd torzulni a fejem.
Minden kis frissítésből kimaradok évek óta, kitalálod mit bukok vele, egen, pont annyit.

Összességében annyira már nem dráma mint a kezdetekben volt de lazán megértem miért virtuálban ismerkednél vele először.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.