Hirdetés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Chosen: Intel Arc B580 játék kompatibilitás (2026.01)
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Candy: Kossuth Lajos azt üzente, elfogyott a gémergépe
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- potyautas: Okos?telefon
- sh4d0w: Nyitlocker
Új hozzászólás Aktív témák
-
phanzetomox
őstag
na ezt nem tudtam. Azt hittem a nightguardot csak azért nem tudja használni mert dazed. De ezekszerint well mellett is 20 sec. Így mindjárt más a dolog.
A stratégiám alapvetően erre a " wellt húzok és én nyertem" dologra épül. Igazából t1 rusholok mindig ha az ellen wellt húz, csak nagyobb mapokon nem. kisebb mapon ha orbot húz akkor arra is rámegyek, ha időben érek oda akkor scorched earth+ sundi/ és sunstriders spam leszedi az orbot. A well rushnál mindig az ellen egységeinek counterjét hívom (tehát hogy mindig kapjanak bónuszt ) ez be is jön mindig csak shadownál nem a forsaken miatt.De most hogy tudom ezt a nightguard 20 seces dolgot, már nem félek használni sundit

Mivel majdnem mindig well húzás nélkül támadok ( ha esélyesneklátom a támadást csak akkor )
ezért gyakran okoz problémát hogy én kiszedem a wellt nagy harcok árán, csak aztán az ellen elindul orbot szerezni valahol máshol nekem viszont nincs powerem orbra. ilyenkor leölhetném az egységeim a void miatt viszont akkor majdnem ugyanott tartok mint az ellenfél nem sok előnyöm van.Ha megpróbálok támadni a megmaradt egységekkel akkor oda kell support , elfogy a powerem és nincs t2-m se. Általában ha eljut t2-ig akkor a t1-es egységeim pár sec alatt leszedi, utána már ő van előnyben.
Tehát ezt a t1-n well leszedős dolgot akarom tökélesíteni, csak az ellen által húzott t2 miatt gyakran csak hátrányba kerülök.
t2-ig nem szeretek elmenni , még elég kezdő vagyok, könnyen megesznek t2-n bármilyen színnel
ja mortar+ensnaringot szoktam használni, frost ellen a scavenger+ mortart is ( a lassú egységek miatt )smoke: ja lehet beteszem ezt a maulert sok helyen jó counter, csak az a baj hogy most hogy elkezdtem 1v1-t nyomni egy csomó lap sorra került amit be akarok rakni csak nem tudom hova

Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Új Mac Studio M4 Max 2025 14C CPU /32C GPU / 36GB RAM / 512GB
- Cooler Master V550 80+ Gold moduláris táp
- 3090Ti videokártyát keresek megvételre .
- Szép állapotban Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 /i5-1145G7/16 GB/256 SSD/FHD/IPS/Gari ÚJ fedlap és kijelző
- HP EliteBook 840 G11 Ultra 7 / 16GB RAM / 512GB SSD / FHD+ IPS / Garancia 2027.11.
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone 14 Plus 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4308, 100% Akkumulátor
- Beszámítás! LG 32GQ850-B 32 240Hz IPS QHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Nvidia Quadro FX570
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


