Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37174) Bati0501 válasza Brian_GT (#37173) üzenetére


Bati0501
őstag

Pár hónapja nekem is bajom volt a Bc2-vel és a Bf3-mal,röviden annyit csináltam,h nem tudtam,h melyik email címemre regeltem a bc2-őt,és persze a jelszót se tudtam már,mert be volt állítva,h megjegyezze,nekem csak az ok-ot kellett nyomni,ezért kértem jelszó cserét,de ott meg azt az email címemet adtam meg,ami a Bf3-é volt,nem a bc2-é.(remélem lehet követni :D ).AZtán írogattam-nézegettem az ea honlapját-ami sztem elég kaka,régebben nem ilyen volt,most az origin miatt olyan furcsa sztem-,de tudtam beszélni többször is email-en keresztül magyar supporterrel,de ő nem igazán tudott segíteni,majd eszembe jutott,h mi lenne,ha megint kérnék egy jelszómódosítást,csak most már a a helyes email címre. :DDD :)) De előtte a biztonság kedvéért felmentem az élő chat-ükre,ahol angolul kellett beszélgetni,hisz a világ nem tudom melyik részéről írt nekem vissza egy srác a kérdéseimre... :)) Aztán végül is ő is azt ajánlotta,amire én is gondoltam és utána tényleg működött a dolog,de azért nem 5 perc volt...
Szóval érdemes írni nekik,elég hamar vissza írtak,sztem másnap vagy akár pár óra múlva is,persze az élő chat gyorsabb.Meg adnak vmilyen kupont,amit beválthatsz egy hónapig talán az originbe,de kb semmi értelmesre nem lehet beváltani... :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.