Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37151) EricBacon


EricBacon
újonc

UI.: Bármelyik játék módra vevő vagyok de főleg rush :DDD

(#37152) SüdiLaller válasza EricBacon (#37151) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Szia! Felvehetsz barátnak ha gondolod, ritkán játszok sajnos de akkor nagyon :D Nem vagyok pro gamer, inkább fun, de ha komoly a brigád akkor tudok csapatban teljesíteni. Ez viszonylag ritka sajnos, és egyre kevesebben tolják. Pedig befűztem már vagy 5 emberkét erre a játékra. (freudneberger) holnap kb du. 4-5-től bent leszek.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37153) SüdiLaller válasza SüdiLaller (#37152) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Így munka közben eszembe jutott egy noob kérdés: egyszerre lehet több katonám anélkül hogy a jelenlegit elveszteném? Újat szeretnék kezdeni mert a sok baromkodás miatt amit az elején műveltem + az öngyilkos merényletek miatt elég kaki a k/d arányom. Most azt hiszem 36-os Szinten vagyok. Amúgy is lassan haladok az 50 felé.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37154) Bati0501 válasza SüdiLaller (#37153) üzenetére


Bati0501
őstag

A kérdésre nem tudok válaszolni :DDD ,de én önként és dalolva biztos,h nem kezdenék egy új profilt 36-os szintről,mert annyira tetű lassan lehet sztem csak haladni,h az hihetetlen.Legalábbis nekem nagyon lassan ment,már egy jó ideje-karácsony előtt játszottam vele utoljára-nem is játszottam,mert akkor pont ezt játszott és elromlott a vga-m,utána akkor már vette egy kb teljesen új gépet,és azóta fel se telepítettem a játékot :B ,így már nem emlékszek biztosan,de talán már 48-as szintű voltam,amikor abbahagytam.Nem tudom,h hány órám lehet benne,inkább nem is akarom tudni... :D Azóta Bf3-azom,na ott azért lehet haladni,főleg a bc2-höz képest...
De lassan kellene már ezzel is játszani,már csak azért is,mert idegesít,h még nem 50-es vagyok. :DDD Szóval ha vkinek lesz ideje-kedve játszani,az írjon már,a játékban azt hiszem ugyan az a nevem,mint itt... :)

(#37155) SüdiLaller válasza Bati0501 (#37154) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

:DDD lol tényleg nem lettem okosabb, majd reggel szétnézek itt-ott ez ügyben. Nekem nem az 50 a motiváció, hanem a játék. Csak ha most valaki rám néz, égő amit lát xD
+ ótvar gépem volt mikor megvettem a bc2-t és az is nehezítette a haladást. Az is para hogy egérrel durván jól repülök, nemrég vettem egy logi. Joyt és egyszerűen képtelen vagyok megszokni. Még üres pályán is földhöz verem vele a helit. Az egerem meg egy 1500 ft os dzsunka sz@r. Hamarosan fogtok látni egy eladó joystickot itt ph-n :D

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37156) Bati0501 válasza SüdiLaller (#37155) üzenetére


Bati0501
őstag

:DD Na igen,amikor játszottam az új gépemmel vele-mert volt rajta,csak azóta új win ..-akkor durva volt azért a különbség,szóval ez is eléggé számít,h min is játszol...nem hiába vannak olyan hiper-szuper gamer cuccok. ;] Persze,a játék a lényeg,csak amikor már eljutottam majdnem a végéig,akkor már megcsinálnám "teljesen"+lassan már itt a BF4 is,és még ezt se és a Bf3-mat se "csináltam meg",bf3-mat még nagyon nem :D és h ha az új kijön,akkor lehet,h még a bc2-ben is kevesebben fognak játszani,de nem tudom,h most még mennyien játszanak...

(#37157) SüdiLaller válasza Bati0501 (#37156) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Yep! Ilyen szempontból későn érő gyerek vagyok. A legkevésbé sem érdekel hogy esténként üresek a szerók, a létszám nekem nem szempont, ha csak 8-10 fő van akikkel lehet zúzni az többet ér mintha minden szeró 80%-on lenne noobokkal, retardáltakkal, vagy éppen csíterekkel. Ami a bf3-at és 4-et illeti felőlem várhat még, mert kicsit drága így az elején. A bc2-t is 5K-ért vettem öcsémtől, mikor nyerte egy gamestar táborban, mert neki addigra már rég megvolt. Meg hát nem vagyok béta teszter...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37158) Bati0501 válasza SüdiLaller (#37157) üzenetére


Bati0501
őstag

Ez igaz,csak annyira függ az emberektől,h ha 10 is játszotok az milyen,mert ha 4-5-en sniperként gubbasztanak hátul vhol egy dombtetőn,na az nem túl nyerő. :( Szerencsére én nem sok csíterrel találkoztam bc2-ben.
Ez az 5-ös jól hangzik,csak mire ennyire lemegy,már vagy több év telik,vagy "senki" nem játszik vele,vagy le se megy addig,sztem. :(
Meg mindig csak egyre nagyobb és nagyobb gépigényű játékok jönnek ki,állítólag a bf3 a frostbite 20 vagy ilyesmi %-ékát használta ki,míg a bf4 akár 80-t is...Na,h ebből mi lesz az igaz,majd meglátjuk,meg azt is,h majd mennyi különbségeket fogunk látni a szépség terén-meg persze az fps-ek számában is.

(#37159) SüdiLaller válasza Bati0501 (#37158) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

true... előnyben részesítem azokat a hc szerókat ahol meg van határozva pl a max 2 sniper, és baserape miatti autokill, vagy lehetőség van a !punish parancs használatára amennyiben idióta a csapattársad stb...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37160) Bati0501 válasza SüdiLaller (#37159) üzenetére


Bati0501
őstag

Ezt a !punish parancsot még nem ismertem-használtam,az mit csinál?Megöli a másikat vagy csak sebezi?

(#37161) SüdiLaller válasza Bati0501 (#37160) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Ahol be van állítva aktívra, ott megbüntetheted a téged megölő csapattársadat viszonzásul. Te leszel a the punisher xD

szerk.: kinyírod a paranccsal :DDD

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37162) Bati0501 válasza SüdiLaller (#37161) üzenetére


Bati0501
őstag

Gondolom ilyenkor lopod be magad a szívébe. ;] :))

(#37163) EvilSymbol


EvilSymbol
csendes tag

Ershess néven beszállnék a buliba, ha van valami team/clan/guild féleség, akár fél-international csapat is érdekel, nem csak full magyar. Semi-pro, leginkább M24, de pisztoly-kés-Assault is elég jól megy. :)) PM itt, vagy invite in-game. (muzzle671roux@hotmail.com)

[ Szerkesztve ]

Beware! Személyeskedés detected.

(#37164) cashback


cashback
őstag

Üdv.

Ma beszereztem a játékot (már régóta szemeztem vele... illetve a BF3-val is, de az még "költséges" jelenleg).

Van esetleg magyar szerver ahol össze szoktatok gyűlni egy-egy játék alkalmára?

Leginkább COD játékos vagyok és ezért másképpen látom, érzem a játékot... röpke 94perc játék után még kicsit idegesítő... :)
Viszont tetszenek a hatalmas pálya területek és a játék menet (már amikor játszok).
Ami egy kicsit sötétebbé teszi a játékot számomra az hogy ezen rövid játék idő alatt a valós játék nem érte el az 1órát, mert a többi idő alatt halott voltam. :B
Folyamatos SK és hihetetlen távolságból lőnek le (nem csak sniperek) egy kicsit lelombozza az ember kedvét játék közben. -ennek kapcsán meg is kérdezném hogy mennyire csaló centrikus a BF társadalom? ;]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#37165) Bati0501 válasza cashback (#37164) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem annyira,mint a COD-os. :P /cod-al nem játszok mondjuk... :D /
Hát igen,vannak furcsa helyzetek,én fel szoktam kapni a vizet,de valszeg ezek csak laggok,ping különbség.Ha meg mennyiről lőnek ki mondjuk shotival,na az nem csít,tényleg meg lehet csinálni-tanúsíthatom. ;]
Rá kell érezni és utána jó lesz.
Bár cod után a Bf3 lehet,h jobban bejönne,a Metro pálya biztosan.

(#37166) SüdiLaller válasza Bati0501 (#37162) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Ha egyértelműen véletlenül ölt meg, mint pl. rám esett a hülye helijével :D és sorry-zik ezerrel, akkor írom hogy nope, de ha dájrekt kilövöldöz a retardált, mert kiskorában molesztálta az apja, akkor kajakra visszabüntetem. Azokat a szerókat bírom ahol a harmadik tk után kirepteti a fickót. Ez csak annyiból gáz, hogy én is repültem amikor rosszul ugrottak ki a black hawkomból a birkák, és szörnyethaltak, én voltam a "hibás" persze, aki vezet... :D

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37167) SüdiLaller válasza cashback (#37164) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Fel foglak venni havernak, jókat szoktunk funolni. Nekem van némi cod4es múltam, pár ezer órácska :D és csítmentes, amire büszke is vagyok. Még fent van a gépemen, + mw2-ben is jeleskedtem, mindkettőben volt saját szeróm is. Iszonyat jó társaság volt, de mára szétszéledtek, pár embert viszont át tudtam csábítani bc2-be. Nekik gépet is raktam össze csak ezért :) Most egy pár napig nem vagyok otthon, de utánna veretjük neki.
Ha addig játszol, akkor freudneberger néven találsz meg. :))

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37168) Redneck


Redneck
veterán

Sziasztok!

Évekkel ez előtt megvettem a játékot és multiztam vele kicsit. Mostanában BF3-mal szoktam játszani de gondoltam lehet felrakom. Járnak még fel emberek, érdemes rá pörögnöm? Mondjuk ennek a résznek nem tetszett annyira a célzása mint a 3-nak de ez nem számít. Régen úgy is rosszabb géppel nyomtam lehet azért nem adta.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#37169) Pedro78 válasza Redneck (#37168) üzenetére


Pedro78
senior tag

Most volt steamen akcioban, szal lehetseges, hogy porog mostanaban a gama.Mondjuk reszemrol mar felejtos ez is meg a 3 is, az egesz bf szeriat szetcsesztek. :(

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#37170) Redneck válasza Pedro78 (#37169) üzenetére


Redneck
veterán

Más mint régen az tény de jobb alternatíva nincs :( Arma túl szimulátor és a nagy gépigény mellé még csúnya is, CoD primitív, teljesen felejtős... Red Orchestra 2 és Operation Flashpoint megint csak felejtős... Ha kicsit komolyabb lenne a BF az abszolút legjobb lehetne :)

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#37171) Jokes67 válasza Redneck (#37168) üzenetére


Jokes67
tag

Vannak sokan,nyugodtan gyere.

(#37172) aram01 válasza Pedro78 (#37169) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem meg az egyik legjobb háborús játék(ha nem a legjobb)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37173) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Mint pár hozzászólással lejjebb a kolléga, én is haverommal most állnánk neki aktívabban bc2-zni. Kb 1 éve megvettük a játékot, de haverom gépe bedöglött útközben és nem bírta el neki a régi vgaval így félre tettük jobb napokra.
Most lehetőségünk lenne játszani de nála van egy kis bibi.

Mikor feltelepíti a játékot majd elindul a játék és loginol a játékban kéri tőle a telepítő kódot, majd azt hiába adja meg nem fogadja el neki. NEm tudok neki jobb tanácsokat adni mint amit eddig tettem, mert nekem simán működött.
Felraktam, első indítás update-k felrakása majd játékban login és nekem rögtön írta is van profilom....azt akarom betölteni vagy csinálok 1 újat. Rámentem a régire és folytatom onnan ahol anno abbahagytam.

Nah most ilyen profilja neki is kellene lennie mert pár pályát toltunk együtt, de ő idáig nem jut el.

Mi lehet nála a gond??? Írt a magyar támogatásnak, de nem tudom jó címre írt-e egyáltalán és hogy mint magyar support várható-e érdemleges válasz, vagy majd 3 hónap után közlik vele, hogy nem tudják :)

Én arra tudtam utolsónak tippelni, hogy nem ezen a mail címes accjára aktiválta a játékot, de azt mondja csak ez az egy mailje van szóval tuti erre regelte be. Vagy bc2 esetén nincs ilyen kitétel hogy ha egy accra ellövöd a kódot akkor az azon van és kész...pl steames esetekre gondolok. Vagy itt ez nem így működik, nem emlékszem rá....de végülis mindegy mert ha csak 1 címe van és arra rakta nem lehet gond.

Szerintetek ilyenkor??

Előre is köszönöm!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#37174) Bati0501 válasza Brian_GT (#37173) üzenetére


Bati0501
őstag

Pár hónapja nekem is bajom volt a Bc2-vel és a Bf3-mal,röviden annyit csináltam,h nem tudtam,h melyik email címemre regeltem a bc2-őt,és persze a jelszót se tudtam már,mert be volt állítva,h megjegyezze,nekem csak az ok-ot kellett nyomni,ezért kértem jelszó cserét,de ott meg azt az email címemet adtam meg,ami a Bf3-é volt,nem a bc2-é.(remélem lehet követni :D ).AZtán írogattam-nézegettem az ea honlapját-ami sztem elég kaka,régebben nem ilyen volt,most az origin miatt olyan furcsa sztem-,de tudtam beszélni többször is email-en keresztül magyar supporterrel,de ő nem igazán tudott segíteni,majd eszembe jutott,h mi lenne,ha megint kérnék egy jelszómódosítást,csak most már a a helyes email címre. :DDD :)) De előtte a biztonság kedvéért felmentem az élő chat-ükre,ahol angolul kellett beszélgetni,hisz a világ nem tudom melyik részéről írt nekem vissza egy srác a kérdéseimre... :)) Aztán végül is ő is azt ajánlotta,amire én is gondoltam és utána tényleg működött a dolog,de azért nem 5 perc volt...
Szóval érdemes írni nekik,elég hamar vissza írtak,sztem másnap vagy akár pár óra múlva is,persze az élő chat gyorsabb.Meg adnak vmilyen kupont,amit beválthatsz egy hónapig talán az originbe,de kb semmi értelmesre nem lehet beváltani... :N

(#37175) Brian_GT válasza Bati0501 (#37174) üzenetére


Brian_GT
őstag

Megtudod adni akár privátban vagy itt az e-mail címüket? Pont az oldal átláthatatlansága miatt nem találok semmilyen mail kontaktot.
Elvileg neki 1 címe van csak így a te gondod nála nem állhat fenn, de attól megírom nekik a gondot mailben.
Ez az élő chat ez hol található? Erre küldenél egy linket...köszönöm!!!

És a segítségedet is!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#37176) Bati0501 válasza Brian_GT (#37175) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,tudom,h elvileg egy email címe van,de sose lehet tudni+már nem tudom,h tudja-e a jelszavát,ha nem,itt lehet megváltoztatni:[link]
customerexperience-noreply@ea.com-erre a címre írtam nekik.
Az élő supporthoz sztem be kell jelentkezni az ea honlapján,most ez nekem sem sikerült :((( ,remélem aha felteszem a bc2-őt,akkor majd be tudok,szóval ha élőben akartok beszélni vkivel,akkor regisztráljatok be,ha nem lenne eddig fiókotok.És ha már lesztek regisztrálva-bejelentkezve,akkor tudtok majd sztem élő supportra kapcsolódni.

(#37177) Brian_GT válasza Bati0501 (#37176) üzenetére


Brian_GT
őstag

Aha köszönöm. Hát most annyival tovább jutottunk elvileg, hogy eszébe jutott mágis valszeg másik mailje is volt anno, mikor a játékot regelte...viszont ott van a hatalmas baj, hogy azt a mailt már nem használja, sőt nem létezik mert nem lépett be rá, törölve lett. Így jelszóemlékeztetőt sem tud rá kérni, mert arra a címre amire érkezne már nem létezik. :( Elég nehéz ügy.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#37178) Bati0501 válasza Brian_GT (#37177) üzenetére


Bati0501
őstag

Na ez az!!!Nem mondom,h megmondtam...de megmondtam. ;] :P :))
Amikor nekem volt bajom,akkor nekem se jutott eszembe először,de már leírtam ide,h mit csináltam...próbáljátok meg azt,hátha...Amit adtam linket,h meg lehet változtatni a jelszót,ott a mostani email címet adjátok meg.
Am bocs,nem konkrétan a helyes linket adtam meg:[link]

(#37179) EricBacon


EricBacon
újonc

Na jönnek az emberek jönnek :) vasárnap rá érek majd láttam pár uj nevet őket is felveszem

(#37180) Pedro78 válasza aram01 (#37172) üzenetére


Pedro78
senior tag

Lol, akkor te meg nem jatszottal jo csapatalapu taktikai jatekkal. 1942 es bf2 meg jo volt, bc2 mar konzolos vacak, bf3 meg jo lenne csak elcseszik a szam izet azzal, hogy a szarfos csopalyakkal raktak tele aminek a celja az volt hogy a kodos ratyikat atvonzzak bf-be. Na ez nc, a bf szeria nem errol szol(t).

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#37181) aram01 válasza Pedro78 (#37180) üzenetére


aram01
nagyúr

gondolod? a bf2-öt mai napig játszom(előbb jöttem le) :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37182) SüdiLaller válasza Pedro78 (#37180) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Én még anno a régi bf2-vel osztottam, azóta cod4-eztem, mw2-ztem, és nem vagyok ratyi, egyszerűen szeretek lövöldözni, ha jó a grafika, és élmény a játék, akkor nem lehet vonalat húzni cod-és bf közt.
Nem kell ez a játék rasszizmus amit eltanultok a youtube hozzászólások bizonyos százalékából. Ez ma már nem divat, inkább szégyen lenézni azt aki nem azzal tolja ami neked bejön. BC2 élmény egy " olcsó " AM2-es konfigon is, igényesek a járművek, jó a hangzás, és ezt csak fokozza a jobb hardver. Véleményem szubjektív, de javítsatok ki nyugodtan.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37183) Redneck válasza SüdiLaller (#37182) üzenetére


Redneck
veterán

Így van :) Nem kell mindent fikázni csak mert a rendszer fikázza. De Bobby Kotickot meg az Activision üzletpolitikáját utálom azért. Mert egy féreg. Az EA évente megjelenő dolgai sem tetszenek. Az optimalizálatlan programokat is lefikázom igen.
Ha valami megéri akkor megéri. Ez a nyers gonzóság :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#37184) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Nem rég vettem meg testvéremnek a játékot, hogy az egyetem alatt legyen mivel kockulnia :D Szépen fut a játék a laptopján, csak egy dolog zavar, hogy nem lehet multizni mert nem talál szervert a játék. Mit kell beállítani hogy találjon? Én nem értek hozzá csak BF3-hoz de az más.

(#37185) Brian_GT válasza kisÁdi (#37184) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mikor fent kiválasztja, hogy multiplayer-az alatt ugye searsch server vagy browse szerver ( fejből most nem tudom ) ott kilistázza a talált szerókat. De.... jobb oldalt tudja a filternél beállítani mire szűrjön... lehet bev an neki pipálva hogy az üres és a teli szerókat és kilőjje vagy vmi olyan szűrés ami mindent kilő.

ne legyen bejelölve semmi és akkor nem lesz gond...vagy figyeljen arra oda bc2nél van x is meg pipa is. Szóval nem úgy működik hogy bejelölök 1 feltételt, itt 3 állása lehet...semmi...x...pipa... Illetve a punkbuster legyen fent neki, anélkül nem fog feljutni.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#37186) kisÁdi válasza Brian_GT (#37185) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Semmilyen szervert nem talál nekem, bármit is csinálok.

(#37187) Redneck válasza kisÁdi (#37186) üzenetére


Redneck
veterán

Tűzfal vagy vírusírtó kiengedi a játékot a hálóra?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#37188) Brian_GT válasza Redneck (#37187) üzenetére


Brian_GT
őstag

Az nem lehet gondja...nincs olyan vírusírtó vagy tűzfal ami alapból blokkolja a TE forgalmadat...befele más tészta de minden netes játéknál TE kifele adod a dolgokat ergó azt neked mindig engedni fogja.

Nem tudom mi lehet a baj...normálisan megtörtént a regelés és a kód társítása a mailel???

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#37189) kisÁdi válasza Brian_GT (#37188) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Persze megtörtént. Fel is tudok csatlakozni meg belogolni, csak szervert nem talál.

(#37190) Redneck válasza Brian_GT (#37188) üzenetére


Redneck
veterán

Hát nálam az összes programot enegélyeztetni kell első kapcsolódáskor de biztos igazad van. Kifelé is. Sőt a már engedélyezett programoknál ha rámegyek az update-re akkor megkérdezi hogy biztos akarok e kapcsolódni :) Befelé meg pláne.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#37191) Brian_GT válasza Redneck (#37190) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát most a windows tűzfal kérdezi nekem is először engedélyezem-e neki, de max ennyi. Eset meg engedi a dolgokat magától szépen.

Nem tudom itt mi lehet a baj akkor. Passz
EA support...abban már járatos vagyok, mert haveromnak most intéztem el, mert neki meg megszünt a reggelt mailje és át kellett rakni. Ha kell szólj és megadom a számukat privátban.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#37192) Bati0501 válasza Brian_GT (#37191) üzenetére


Bati0501
őstag

Akkor sikerült megcsinálni?Mit csináltatok?

(#37193) Brian_GT válasza Bati0501 (#37192) üzenetére


Brian_GT
őstag

EA supportos felvette a telót és átreggelte neki másik mailre az accot. Korrekt csávó volt nagyon.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#37194) Bati0501 válasza Brian_GT (#37193) üzenetére


Bati0501
őstag

Akkor úgy is működött volna,ahogy ajánlottam?Hogy másik emailre küldeni a jelszó emlékeztetőt?

(#37195) Brian_GT válasza Bati0501 (#37194) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem, mert nem élt az az email amire jött volna az emlékeztető!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#37196) Bati0501 válasza Brian_GT (#37195) üzenetére


Bati0501
őstag

Erre mondtam anno,h a mostani címet adja meg...

(#37197) Redneck


Redneck
veterán

Azért megnyugtató srácok hogy így működik a Support. Nekem anno BF2 idején még e-mailezgetni kellett angolul :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#37198) Bati0501 válasza Redneck (#37197) üzenetére


Bati0501
őstag

Azért az még most is van,csak most már élőben kell! :D Ha e-mailt írsz,akkor magyarul fognak válaszolni,vagyis nekem magyarul írtak vissza.

(#37199) Redneck válasza Bati0501 (#37198) üzenetére


Redneck
veterán

Ezt mondom! Nagyon király :) Ebben a rendszerben egy szomorú dolog még mindig van: nem küldheted el a felelőst a picsába:)

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#37200) SüdiLaller válasza kisÁdi (#37189) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

#1 Amikor felment a game, akkor lejött az update is?
#2 Az updater is át van engedve a tűzfalon? (kapcsold ki a tűzfalat, nem ér 2 forintot sem, főleg ha router előtt vagy)
#3 PB_a, és PB_b is fut? Feladatkezelőben nézd meg.
#4 nem csak EA szervert kerestek ugye? pipát vedd ki, mert nem is fog találni ha csak olyat kerestek.
#5 csak kérdés milyen a vga?

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.