Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37401) Micsurin válasza F_Zolee (#37400) üzenetére


Micsurin
nagyúr

és hol találom?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37402) F_Zolee válasza Micsurin (#37401) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha jól rémlik bármelyik kasztban lehet beállítani. [link]
Ez a Tracer Dart Gun.

(#37403) Bati0501 válasza F_Zolee (#37402) üzenetére


Bati0501
őstag

Ha jól emlékszek,akkor csak engineer-ként van ilyened.

(#37404) Micsurin válasza F_Zolee (#37402) üzenetére


Micsurin
nagyúr

meg van köszi.

Bati0501: negativ :) sergent II-ként kapod és univerzális. de ez amúgy pisztoly helyet van ugye?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37405) Bati0501 válasza Micsurin (#37404) üzenetére


Bati0501
őstag

Akkor bocsesz.
Igen,pisztolyként van,szóval "normálisan" lőni vele nem lehet,csak megjelölni az ellenséget...

(#37406) Micsurin válasza Bati0501 (#37405) üzenetére


Micsurin
nagyúr

köszi.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37407) feco700 válasza bul07 (#37395) üzenetére


feco700
újonc

Engem se enged be ugyanazt irja ki mint neked. Sőt a haveromat se

(#37408) aram01 válasza Micsurin (#37399) üzenetére


aram01
nagyúr

egy csoki, kell pár óra hogy megérezd ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37409) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Sziasztok valaki tud valami megoldást hogy lehessen játszani :W :W :W :W FUCK DICE

0631 7710098

(#37410) aram01 válasza grrpowa (#37409) üzenetére


aram01
nagyúr

lépj be :P
nekem megy, bár ez a kisbetű nagy betű szám dolog lehet hogy működik, én nevem végig kisbetűs

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37411) grrpowa válasza aram01 (#37410) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Nem jó :W :W :W hogy lehet új katonát csinálni :F hogy elejéről kezdjem :F

0631 7710098

(#37412) aram01 válasza grrpowa (#37411) üzenetére


aram01
nagyúr

passz, én a régivel nyomom de mindjárt ránézek

na a belépés mellett van egy készít gomb( nekem magyarosítva van)

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37413) grrpowa válasza aram01 (#37412) üzenetére


grrpowa
aktív tag

:R amúgy ea részéről sehol valami hivatalos infó vagy bármi bejelentés :F magyar nyelvű oldalakon semmit nem találok :W

[ Szerkesztve ]

0631 7710098

(#37414) grrpowa válasza aram01 (#37412) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Próbáltam már úgy de mindenre azt írja hogy a név már használt :W töröljem le és rakjam újra a játékot de az sem jó mert email címhez van társítva a cd-kulcs nem lemezes verziom van

0631 7710098

(#37415) aram01 válasza grrpowa (#37414) üzenetére


aram01
nagyúr

más névvel esetleg?
de valami gubanc lehet az ea-nál mert sokan be sem tudnak lépni, nézz át a másik fórumba
[link] hátha valakinek van egy jobb ötlete

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37416) grrpowa


grrpowa
aktív tag

sikerült :DD :DD :DD :DD :R

0631 7710098

(#37417) bul07


bul07
nagyúr

Új névvel sikerült belépni nekem is
De mi ez már hogy a régi nevemmel nem léphetek be mert a kezdő betűje nagy :(((

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37418) Bati0501


Bati0501
őstag

Én addig nem próbálkozok,amíg nem írjátok majd azt,h most már jó...sztem nekem se működne,mert nagybetűvel is kezdődik a nevem+szám is van benne. :DDD

(#37419) grrpowa válasza bul07 (#37417) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Meghalt valami vinyó amin az adatok voltak vagy valami ilyesmit olvastam

0631 7710098

(#37420) Bati0501 válasza grrpowa (#37419) üzenetére


Bati0501
őstag

Mármint az ea-nál?

(#37421) grrpowa válasza Bati0501 (#37420) üzenetére


grrpowa
aktív tag

ha tudsz angolul itt is van Igen :K fodithatná valaki gogle forditó elég xar :))

Guys, I've just spoken to an EA representative over the phone (EA UK phone number: 01483 463000, close at 1700 BST) and they are working hard to resolve the problem. The problem is that as stated above and in previous posts, their disk array has died, and MOST of the data has been recovered. Assuming that they back up at least once in 24 hours, you wont lose an awful lot, if you're an earlier rank, you may have gone down a rank, or if you're in the higher ranks you may find that you've lost your most recent 24 hours work, not all bad, and not completely blown out the water.

It is shocking though how a company as big as EA would do maintainence on their disk arrays, you know, like we do a system hard drive test every few months just to make sure everything is tickety-boo.

But they are working hard to address the situation and it should be up and running very soon *fingers are tightly crossed*

[ Szerkesztve ]

0631 7710098

(#37422) bul07 válasza grrpowa (#37419) üzenetére


bul07
nagyúr

ÁÁÁ új katonával kib@szot szar játszani , távcsöves még HC-n se öl egyből így nagyon rossz az UZI sincs meg
Remélem tudnak valami adatmentést csinálni mert jó lett volna még ebben a hónapban rendesen játszani, utána úgyis jön a bf4 beta és azzal fogom inkább tolni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37423) Źşë'


Źşë'
addikt

baszki hát ezért toltam mindent majdnem már platinára, ez volt a kitűzött cél... hát elmennek a **szba!
ha most minden adat elveszett rohadt mérges leszek :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#37424) SüdiLaller válasza Źşë' (#37423) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Mivel mocsadék világban élünk, megfordult a kis fejemben, hogy ez is csak egy üzleti húzás, hogy vegyünk új gamát.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37425) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Én a micro-saft szerókkal boxon nem érzékelem ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37426) embe


embe
nagyúr

Hali!
A multiba nem enged belépni. Email cím és a jelszó beírva, utána kérdezi a klán nevet. Mivel az nincs belépnék, de nem enged. Pedig korábban mindig sikerült. Ja és nem virágbolti a játék.
Mi lehet a gond? :U
Köszi a választ előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#37427) bul07 válasza embe (#37426) üzenetére


bul07
nagyúr

EA-nál adatvesztés volt, és valószínű te is érintett vagy
Próbálj meg új katonanevet létrehozna ha utána beenged ez volt a hiba

Nekem is elveszett

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37428) embe válasza bul07 (#37427) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a tippet, meglesem! Örül a gyerek :-(

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#37429) SüdiLaller válasza bul07 (#37427) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Én 2 katonámat buktam el egyszerre, mindkettő high volt :((( hogy a szfaba* veszthet adatot egy ekkora cég? Nem ismerik az adat duplikálást? Vagy egymás alatt volt a 2 winya, és villám ütötte át?? öcséééém...
szerk.: persze rank 1-el tudok játszani újonc niggerrel.

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37430) embe válasza bul07 (#37427) üzenetére


embe
nagyúr

Létrehoztam. Így sem tudok belépni.. :( Másnak sikerül belépni?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#37431) PAUBEN


PAUBEN
tag

Nekem 5 db katonám van.
Belépni,törölni és létrehozni sem tudok. :(
Most mit csináljak? ..

(#37432) embe válasza PAUBEN (#37431) üzenetére


embe
nagyúr

Hátha javítják a hibát. Mondjuk én tegnap óta nem tudok belépni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#37433) SüdiLaller válasza embe (#37432) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Én most játszottam, tudtam csinálni egy katonát, eddig ez sem ment. szal nincs veszve a buli, folyamatosan dolgoznak rajta, mint alább másolta valaki...persze lowszar fegyókkal, báziskemperekkel, sk-s csicskákkal mit kezdjek? Így is csoda hogy 50-50 az arányom...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37434) zsolti995


zsolti995
csendes tag

Nekem tökéletes(PC).

(#37435) embe válasza zsolti995 (#37434) üzenetére


embe
nagyúr

Jó neked. Holnap ismét megpróbálok új katonát alkotni...hátha több szerencsével járok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#37436) zsolti995 válasza embe (#37435) üzenetére


zsolti995
csendes tag

Hátha rendbe hozzák és jó lesz mindenkinek. Erre van esély? :o

(#37437) bul07 válasza SüdiLaller (#37429) üzenetére


bul07
nagyúr

Gondolhatod , nekem ez ment a levesbe [link], 575 órás játékidővel
Most én is nulláról kezdtem hát szenvedek is rendesen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37438) aram01 válasza bul07 (#37437) üzenetére


aram01
nagyúr

durva, nekem megy rendesen de ha besz@rik abbahagyom a játékot és elégetem a lemezt, nem kezdem újra

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37439) embe válasza bul07 (#37437) üzenetére


embe
nagyúr

Igen a Te és az én, pontosabban a gyerek accountjához is azt írja ki hogy invalid. :W

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#37440) F_Zolee válasza bul07 (#37437) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem 1000óra felett van. ;] De mire újra felteszem a játékot remélem helyrehozzák ezt a problémát.

(#37441) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Tudna valaki segíteni abban, hogy melyik mappában vannak a játék mentései? A játék a D meghajtóra van telepítve, a játék mappájában nincs, már átnéztem a C-n és a D-n lévő Users mappát, a My Games mappákat is, de sehol nem találom a játék mentését.
Előre is köszi a segítséget.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#37442) aram01 válasza pendre54 (#37441) üzenetére


aram01
nagyúr

online ment

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37443) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok :DD

Én is elszáltam :O , de ha kis betűs névvel csinálsz újoncot tudsz játszani...tehát végülis mehet előröl az egész :C :W . Ja és szerintem senkinek nem veszett oda semmije csak akinek nincs nagy betű a nevében az tud belépni úgy mintha mi se történt volna. :C :U Akinek nagy betű van a nevében az egyenlőre leves. :W Persze ez csak egy "gondolat". TEhát ha valaki újra kezdi nagy betű ne legyen a nevébe :o :((( :))

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#37444) aram01 válasza HunterFero (#37443) üzenetére


aram01
nagyúr

mikor nyomunk már egyet?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37445) Visormail válasza grrpowa (#37421) üzenetére


Visormail
addikt

Igen érdekes ez a "their disk array has died", itt BFBC2 - Failed to login soldier. meg teljesen mást írnak:

Major crash

On September 18th, 2013 the EA's profile database was corrupt by a programmer mistake whereby most of the players cannot play the game without creating a new account with lowercase characters. If the player has used all 5 slots it is not possible to play this game anymore. EA still receives a lot of criticism from the community about the duration to solve this error. Until today the problem hasn't been resolved.

Tehát, hogy programozói hiba és új katonát kell csinálni csupa kisbetűvel, akinek már volt 5 katonája az meg mivel ennyi a max nem tud játszani vele többet. Hát ez enyhén szólva k jó.
Én egyelőre csináltam egy 2. katonát f_uck_you_ea néven (nem lehetnek benne profán szavak).

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#37446) embe válasza Visormail (#37445) üzenetére


embe
nagyúr

Ez kurva jó! :W Akkor ha valaki megvette a jogtiszta játékot, és mondjuk van 5 katonája, hová mehet panaszra?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#37447) HunterFero válasza aram01 (#37444) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szia

Igazából, más lesz a nevem..úgyhogy meg kell egymást majd találni, de Viso neve nagyon tetszik :C

Lassan jön a hideg úgyhogy lehet többet leszek fent ,főleg hogy helyre kell rakni a fegyo állományt :O :W

A nevem "fehérvári rambo" :DD lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#37448) PAUBEN válasza PAUBEN (#37431) üzenetére


PAUBEN
tag

Örülök neki, akkor dobhatom ki a játékot :( :O

(#37449) F_Zolee válasza embe (#37446) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez vicces, mert már kurvára le van szarva a játék és erre még belenyúlnak? :F

(#37450) embe


embe
nagyúr

Betudtam most lépni a régi, nagybetűvel kezdődő felhasználói nevemmel. :C

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.