Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37651) aram01 válasza F_Zolee (#37650) üzenetére


aram01
nagyúr

veszek egy 8gb-ost mellé még

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37652) - = Zk = - válasza aram01 (#37649) üzenetére


- = Zk = -
félisten

várom a tapasztalatodat :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37653) F_Zolee válasza aram01 (#37651) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az jó akkor. Vga szintén jó lesz még 1-2 évig ha nem használsz mindent ultrán.

(#37654) aram01 válasza F_Zolee (#37653) üzenetére


aram01
nagyúr

megnézzük mit bír

(#37652) - = Zk = -: ha isten is úgy akarja a vga-t vagy holnap vagy kedden hozom, a ramot meg még nézegetem hol a legolcsóbb :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37655) killer095


killer095
őstag

Ilyet se láttam még a gyerek csal aimozik ... de mielőtt feljött én 25-1ben mentem.
Nézem a scoreboardot kb 10seccel később ő már 10-0,11-0 és csak fejes beirom hacker shit...erre like u XD
És a gyerek azt irta végig hogy csalok csak az övé jobb LOL, szánalom, és persze reportolni sem lehet mert tiszta fura neve volt....

És egy kérdés igy estére: az miért van hogy minden eggyes játék inditásnál mikor belépek egy szerverre kb 25 secig tiszta fps lagg az egész utána pedig lassan helyre áll és fixálódik de abban a kb 1 percben senkit nem tudok lőni..
Régen ilyen bajom nem volt xp-alatt de win7 és win8.1 alatt is ez a "hiba"

Ui.: azt kihagytam hogyha a játékot dx9ben futattom akkor ha rushban lerakják a pontott valami eszméletlenül beszaggat a játék..

Valami tipp?

[ Szerkesztve ]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#37656) aram01 válasza killer095 (#37655) üzenetére


aram01
nagyúr

procid milyen?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37657) killer095 válasza aram01 (#37656) üzenetére


killer095
őstag

e6300 3,4ghz

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#37658) aram01 válasza killer095 (#37657) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem gyenge a procid azért van ez, tudom én is hasonló cipőben voltam

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37659) killer095 válasza aram01 (#37658) üzenetére


killer095
őstag

de xp alatt mikor anno játszottam tuti hogy nem volt ilyen :(
Na mind1 azért köszi :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#37660) hibavissza


hibavissza
veterán

gondoltam megrendelem a bf4-et, de előtte feltettem ezt, egy kicsit retrózni. nagyon jó volt. nem veszem meg a bf4-et. tele van gyökér csíterrel tényleg.
hasznos ez a játék. mikor rákívánok egy új játékra, felteszem kicsit és rögtön elmegy a kedvem :DDD

(#37661) Bati0501 válasza hibavissza (#37660) üzenetére


Bati0501
őstag

:DDD :D

(#37662) grrpowa válasza hibavissza (#37660) üzenetére


grrpowa
aktív tag

bf2 is tele van még mindig sajnos :W

0631 7710098

(#37663) Bati0501 válasza grrpowa (#37662) üzenetére


Bati0501
őstag

Azért annyira sztem nem.

(#37664) - = Zk = - válasza hibavissza (#37660) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én ha kicsit idegeskedni, szidalmazni szeretnék, akkor BC2.. alap esetben BF3 :D :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37665) aram01 válasza hibavissza (#37660) üzenetére


aram01
nagyúr

már egy hete itt a polcon a 4, csak lusta vagyok (nincs időm) felrakni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37666) bul07


bul07
nagyúr

Aki még szeretne multizni kicsit most tegye meg mert ki tudja mi lesz

Idézek egy PH-s hozzászólásból
Régi játékainkra nagy csapás vár:
Május végén leáll a Gamespy master server szolgáltatása, olyan játékok online multiplayer szerver keresője válhat használhatatlanná, mint a Battlefield 2 - 2142 - BC2,

[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37667) aram01 válasza bul07 (#37666) üzenetére


aram01
nagyúr

nagyon sok ember fog köpködni, köztük én is :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37668) - = Zk = - válasza bul07 (#37666) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de ez csak a GameSPy-ra vonatkozik, nem?!
dedikált EA server élni fog, nem?!...bár, kint van a BF4, szal... csodálkoznék, ha az EA még hagyna élni egy ilyen régi gémet :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37669) bul07 válasza aram01 (#37667) üzenetére


bul07
nagyúr

Rengeteg játékot érint , remélem visszakoznak vagy megoldják valahogy

(#37668) - = Zk = -
Lehet a háttérben használja valamilyen módon

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37670) aram01 válasza - = Zk = - (#37668) üzenetére


aram01
nagyúr

régi? nézd a bf2-öt, na az a régi :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37671) - = Zk = - válasza aram01 (#37670) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:))
;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37672) aram01 válasza - = Zk = - (#37671) üzenetére


aram01
nagyúr

bc2-öt nyomnám még, de szerintem a hétvégén feldobom a 4-et, te megtaláltad már a megalodont?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37673) - = Zk = - válasza aram01 (#37672) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem még nincs meg a 4.. de vidit néztem a dögröl.. nagyon adja :C
am BF3-ba van lassan 1000órám, de egy eastert sem találtam :D :D igaz, nem is kerestem.. mentem, öltem, ennyi :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37674) aram01 válasza - = Zk = - (#37673) üzenetére


aram01
nagyúr

Áron átvette a 3-at, kb 20 percet játszottam vele, nem jött be, remélem a 4 jó lesz mert ha nem és kilövik a bc2-öt bajba leszek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37675) - = Zk = - válasza aram01 (#37674) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm...

idén engem csak a The Division érdekel, szal.... ha olyan jóra csinálja a Ubi, akkor pápá EA és egyéb termékei :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37676) Bati0501


Bati0501
őstag

Azt láttátok,h Origin ingyen adja a Dead Space-t?
Mondjuk engem nem érdekel,nem játszok ilyenekkel,csak gondoltam hátha nem látta vki,akit érdekelne... :)

(#37677) - = Zk = - válasza Bati0501 (#37676) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én már az Origin akció előtt beszebeltem ingyé'... (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37678) aram01 válasza - = Zk = - (#37675) üzenetére


aram01
nagyúr

én meg lehet kiszállok teljesen a játékokból és beleállok 100%-ig a programozásba hátha meggazdagszom már végre :D

(#37676) Bati0501: :R meddig tart?

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37679) Bati0501 válasza - = Zk = - (#37677) üzenetére


Bati0501
őstag

[link] ;]

aram01: hú,passz.De nem egy napig tart tuti.(én ma vettem észre,fogalmam sincs,h mióta lehet ez az akció)

[ Szerkesztve ]

(#37680) - = Zk = - válasza aram01 (#37678) üzenetére


- = Zk = -
félisten

natessék :C

(#37679) Bati0501
:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37681) aram01


aram01
nagyúr

bc3 sosem lesz?
leverné mindet szerintem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37682) Bati0501 válasza aram01 (#37681) üzenetére


Bati0501
őstag

De egy Bc miben lenne más, mint egy Bf? :)

(#37683) aram01 válasza Bati0501 (#37682) üzenetére


aram01
nagyúr

életszerűbb(szerintem) azért fogott meg jobban

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37684) Bati0501 válasza aram01 (#37683) üzenetére


Bati0501
őstag

Csak már sokszor olvastam,h vajon egy bc3 milyen lenne és nem tudtam,h az miben lenne más.

(#37685) aram01 válasza Bati0501 (#37684) üzenetére


aram01
nagyúr

nem tudom, nekem a bc3-nál még mindig jobb, szerinted?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37686) Bati0501 válasza aram01 (#37685) üzenetére


Bati0501
őstag

BF3-re gondolsz,ugye? ;)
Én nem tudnám azt mondani,h az egyik sokkal jobb,mint a másik.BF-ben az tetszik,h lehet pontokat szerezni,nyilván itt is rengeteget kell,h elérd a legmagasabb szintet,de legalább itt nincs olyan érzésem,mint bc2-ben,h nem haladok,játszok heavy metalon-on 2 órát és a végén kapok 5000 pontot,h benne vagyok a top 3-5-ben...
BC2-ben viszont lehet,h jobban maradtak realitások,pl: a jármű nem javítja meg magát X%-ig.
De sztem én ha megkérdeznének,h melyiket mondanám jobbnak,akkor a BF3-at mondanám.
BF4-el egy pillanatot sem játszottam,de nem is fogott meg az a pár videó,amibe belenéztem...kezdem egyre jobban elhagyni a játékokat,még vagy kettővel játszok meg biztos lesz,amit még ki fogok próbálni,de már messze nem érdekel annyira,mint régebben,és n ezt nem bánom,sőt...de ha úgy adódik,akkor egy G400-at még sztem fogok venni :DDD

(#37687) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy elfelejtettem a jelszó + email cím kombómat. Azt tudom, hogy egy külön email címre regisztráltam a játékot, amit nem használok. A címet is, és a jelszavát is elfelejtettem.

Valami ötlet? Vagy ezzel már nem tudok többet multizni?

(#37688) grrpowa válasza KisTücsök (#37687) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Én bf3 jártam így :)

0631 7710098

(#37689) F_Zolee válasza KisTücsök (#37687) üzenetére


F_Zolee
veterán

Max végigpróbálod a jelszóemlékeztetőt az email címeiden. Vagy rákeresel a profilodra és ott hátha kiad valamit.

(#37690) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Vannak bérelt szerók azzal mi újság? Ha összekaparunk 10-20 €mberkét, ;] én benne volnék némi adománnyal.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37691) aram01 válasza SüdiLaller (#37690) üzenetére


aram01
nagyúr

én is, csak ha nem állnak le

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37692) 3shae


3shae
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap telepítettem a játékot, de sajnos merevre fagy a játék, kb 5-10 perc után. Csak a reset gomb segít. Singleplay módban semmi ilyet nem tapasztaltam, csak online játék alatt. Tudtok rá megoldást :F

Köszi!

:R

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#37693) SüdiLaller válasza 3shae (#37692) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

persze, reinstall. valamint ha feltelepíted az első frissítés olá nagy, azt le is töltheted külön, itt a fórumban megtalálod valahol, és offline patchelheted.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37694) F_Zolee válasza 3shae (#37692) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vagy ha valamit tuningolsz akkor azt vissza kell venni, mert nagyon érzékeny az instabilitásra.

(#37695) SüdiLaller válasza 3shae (#37692) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

vagy gossamers launcher-t leszeded, ezzel jobban be tudod állítani a grafikát, fov-ot, azt hogy milyen directx hajtsa 9-10-11, felbontás stb stb, ezzel időt spórolsz.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37696) 3shae


3shae
aktív tag

De jó hogy írtatok, köszönöm nektek!

Akkor most megint újra fogom telepíteni de most nem autopatchelem hanem külön telepítem.

Zolee nem tuningolok semmit sem. És az is furi hogy singleben semmi fagyi sincs..

:R

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#37697) F_Zolee válasza 3shae (#37696) üzenetére


F_Zolee
veterán

Alulfeszelve sincs semmi?

(#37698) 3shae válasza F_Zolee (#37697) üzenetére


3shae
aktív tag

Később megnézem a bios beállításokat is de szerintem nem. A profilt esetleg performanszra teszem, ha számít az valamit. Ezen ne múljék.

Csak jp egy p4 rendszert raktam össze és szt tesztelgetem.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#37699) 3shae válasza F_Zolee (#37697) üzenetére


3shae
aktív tag

Beállítottam a performance módot, illetve az ea download managert feloldottam a tűzfal tiltása alól.

Nem fagyott le a játék, egy egész órányi online játék közben sem! :C

:R

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#37700) F_Zolee válasza 3shae (#37699) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez a performance mód mit takar amúgy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.