Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37701) 3shae válasza F_Zolee (#37700) üzenetére


3shae
aktív tag

Megnézem mit jelent pontosan, de este már nem volt időm elmélyülni a BIOS-ban.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#37702) aram01 válasza F_Zolee (#37700) üzenetére


aram01
nagyúr

ez engem is érdekelne

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37703) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Játszik valaki win 8.1 :F működik rendesen a játék :F

[ Szerkesztve ]

0631 7710098

(#37704) FZsolt15 válasza grrpowa (#37703) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Ja, nekem jól megy.

(#37705) aram01 válasza grrpowa (#37703) üzenetére


aram01
nagyúr

átmentem a 4-re, de lehet visszajövök :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37706) SüdiLaller válasza aram01 (#37705) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Gyere, mert azt írják mindenhol hogy vége lesz mint a botnak.... Remélem tesznek valamit...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37707) Bjørgersson válasza grrpowa (#37703) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem sem volt semmi gondom, amíg toltam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37708) aram01 válasza SüdiLaller (#37706) üzenetére


aram01
nagyúr

vége?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37709) Bjørgersson válasza aram01 (#37708) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Leállnak a GameSpy master szerverek

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37710) F_Zolee válasza Bjørgersson (#37709) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez csak a gamespy-ra vonatkozik. Vagy rosszul gondolom? Mert nem kötelező használni.

(#37711) aram01 válasza Bjørgersson (#37709) üzenetére


aram01
nagyúr

majd a tört szerverek virágoznak ezután

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37712) Bjørgersson válasza F_Zolee (#37710) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fogalmam sincs.

(#37711) aram01: Lehetséges. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37713) F_Zolee válasza Bjørgersson (#37712) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én úgy tudom, hogy ez a gamespy csak egy plusz szolgáltatás a lustáknak akik "nem tudnak/szenvednek" játékon belül csatlakozni. De mivel manapság már mindennek saját keresője van(pl bf3) így okafogyottá vált a program.

(#37714) Bjørgersson válasza F_Zolee (#37713) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aha, akkor olyasmi lehetett, mint az Xfire vagy a Gameranger. Nem tudtam mi is ez, csak a régebbi játékok telepítőjének végén láttam mindig. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37715) SüdiLaller válasza Bjørgersson (#37714) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Akkor egy szikla esett le a szívemről!

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37716) aram01 válasza Bjørgersson (#37714) üzenetére


aram01
nagyúr

túl fiatal vagy még gyermekem :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37717) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!
Ma vásároltam meg a játékot steam-en (igen ma, még nem játszottam vele sajna) a multi részénél nem enged be, valami EA accot kér, hiába próbálok regelni semmi visszadob a reg elejére.
Mi az,hogy kell regelnem, szánalmas...
Most létre kell hoznom egy ea accot? csalódott vagyok már az elején.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#37718) aram01 válasza SRII (#37717) üzenetére


aram01
nagyúr

igen csinálj egyet, kicsit macerás de megéri

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37719) Bjørgersson válasza SRII (#37717) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért ez tényleg felháborító, hogy regisztrálnod kell egy EA accountot. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37720) SRII válasza Bjørgersson (#37719) üzenetére


SRII
őstag

Meg is van, van origin accom játékokkal, megpróbáltam az origin belépési adatokkal és lám elfogadtat! Hihetetlen :D
Játszottam a játékkal és meg kell ,hogy mondjam, hogy huuuuuuuu annyira nem áll kézre semmi, annyira össze vissza van minden, SZÁMOMRA persze, hogy kilépni sem tudtam a multiból, játékból kilépek, ott van a térkép és egyéb olyan dolgok amik csak összezavarnak, és nincs exit vagy miegymás, vagy én nem vettem észre, annyira jobbnak gondoltam az egész gémet, de csalódtam, első bf játékom, és egyszerűen nem tudok gyorsan lőni, guggolni is csak úgy lehet ha folyton nyomod a gombot, stb,
hiányzik a gyors cod-os játékmenet, nem tudok pontosan célozni hirtelen ráhúzni a célt valakire, mintha a célkereszt ólomból lenne(egér dp pedig egekben!)nincs egyszerű pontos irányítás mint a codban.(nem akarom összehasonlítani, nekem mindegy mivel tolom, csak egyszerűség gyorsaság hiányzik.
Persze minden megszokás kérdése, lehet 2 hónap és ugyan úgy fogom nyomni mit más játékokban.
Az azért meg kell hagyni annyi menü meg választás meg cucc van ,hogy csak na, mármint, kiválasztod kivel mivel mész, ilyen opció olyan team stb stb elvesztem benne uraim rendesen :((( 10 perc azzal ment el mire elindítottam a játékot 30 éves fejjel...azért ez nem semmi, jól meg is veregettem a vállam. :DDD

Valami hiányzik egyszerűség , gyors lövés,könnyű irányítás, nem tudom megmondani, aki érezte ezt az érti, vagy csak én voltam olyan játékokhoz szokva amik eddig viszonylag megfeleltek számomra...játszottam már sok játékkal, de ez sok volt nekem amit nyújtott a bf bc 2.
Természetesen adok neki egy esélyt, tolom mig idegeim bírják, és lehet megszokom.

szerk.
Vagy az a gond ,hogy csak 20 - 25 efpéesem van? MÉG (1024x786 low) IS :Y :F erre nem is gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#37721) Bati0501 válasza SRII (#37720) üzenetére


Bati0501
őstag

Először minden új fps furcsa.
Valószínűleg ha én mennék vissza bc2-re bf3-ról nekem is teljesen furcsa lenne,pl célzásnál most kell-e nyomnom folyamatosan vagy nem stb.
De egyébként nekem is az volt vele a rossz érzésem,h nekem is kicsit lassúnak tűnt úgy az egész-életemben nem játszottam cod multit.

(#37722) Bjørgersson válasza SRII (#37720) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne add fel, belerázódsz majd hamar. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37723) Bati0501 válasza Bjørgersson (#37722) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,ez is igaz.
Simán játszottam vele több órán keresztül...sztem ez a lassú érzet egy újabb játék/kicsivel másabb(nem cod) stílus után van.

(#37724) SRII válasza Bati0501 (#37721) üzenetére


SRII
őstag

hát na akkor nem vagyok egyedül.
remélem az új vasam elkészültével ha bf3 vagy bf4 re akarok menni (már pedig akarok menni) nincs ilyen, vagy sokkal jobb minden , (irányításilag is) mert ha ugyan ez akkor igen csak ockodni fogok a megvételén...

kovy29 asszony is ezt mondta mikor összeköltöztünk azóta eltelt jó pár év és nem rázódtam bele , megszokások embere vagyok...de mindent megteszek :DD

Lehet az fps kevés, a kicsi felbontás és az új egerem ami 3 órás(kb 3 órája vettem) lehet a hibás. Nem szoktam meg.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#37725) Bati0501 válasza SRII (#37724) üzenetére


Bati0501
őstag

BF3 nekem első belépéskor olyan volt,mint amikor először nézel vmi csili-vili tv-n egy masszív promó természetfilmet...minden olyan szép színes,kiugranak a képből kb.
Nekem ez tetszett,egy kis "felüdülés" volt.

Irányítás?Annyi van,h míg bc2-ben asszem nem kell folyamatosan nyomni,h pl célozz,addig itt igen-vagy fordítva,látod az ember nem is tudja,csak csinálja,nem figyeli.
Meg biztosan máshogy viselkednek a gépek alattad is,+pl vannak már vadászgépek is.
Azokkal igen jól lehet aprítani,csak: nehéz őket jól irányítani.
Nyilván az elején még simán nekimész vminek,de aztán ráérzel és az irányítással nem lesz baj,csak azzal,h a profik egy pillanat alatt a hátad mögött lesznek és szét is szedtek a gépágyújukkal.Ha meg te tudsz nagy nehezen vkinek a háta mögé keveredni azt sehogy se bírod leszedni.Legalábbis velem eddig ez volt-de erősen kezdem okolni az egeremet. ;]

De ha vkinek van f@sza G400-a,azzal szívesen bótolnék.

(#37726) Bjørgersson válasza Bati0501 (#37725) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Be lehet állítani mindben, hogy guggoláshoz és célzáshoz nyomva akarod tartani a gombot vagy váltogatni. :)

(#37724) SRII: :DDD

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37727) SRII válasza Bjørgersson (#37726) üzenetére


SRII
őstag

igen be lehet állítani, és ez megkönnyíti az irányítást, alap dolgokat be is állítottam,
de én magyar gyerek vagyok, (német középfokúval, de minek) aki úgy gondolja" ki én nem megyek, aki ide bejön magyarba az meg tanuljon meg magyarul! " :DD
így már csak a próbálgatás marad, hátha be tudom állítani, ha mégsem van reset all!!! :K

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#37728) Bati0501 válasza Bjørgersson (#37726) üzenetére


Bati0501
őstag

Tudom,de jó a játék elején szívni,h "óóó bammeg itt így van". :N :DDD

(#37729) Bjørgersson válasza SRII (#37727) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy emlékszem a Bad Company 2-höz még készült normális magyarítás. :)

(#37728) Bati0501: Persze, aki szereti, ha egy kicsit fáj. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37730) SRII válasza Bjørgersson (#37729) üzenetére


SRII
őstag

egyébként ha van egy eredeti játékod, origin steam, stb akkor egy magyarosítást hozzáadsz vagy feltelepítesz akkor az adott játékot törlik az accodból? vagy kapsz érte valami figyelmeztetést? pl: bfbc 2 feltelepítve majd a magyarosítást is hozzácsapod!

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#37731) Bjørgersson válasza SRII (#37730) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem ez rendszertől és magyarítástól is függ.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37732) aram01 válasza SRII (#37730) üzenetére


aram01
nagyúr

Semmi gond nem lesz ha felrakod a magyarítást

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37733) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok. Mitől van, hogy úgy beenged a Vietnam kiegészítőbe, hogy nincs is meg?

No Sana No Life

(#37734) F_Zolee válasza CJ4567 (#37733) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kezdetek kezdetén bug volt. Most meg már lehet ingyenessé tették csak nem szóltak. ;]

(#37735) Bjørgersson válasza CJ4567 (#37733) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Be is tölti a pályát és tudsz játszani?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37736) CJ4567 válasza Bjørgersson (#37735) üzenetére


CJ4567
veterán

Amikor betöltené a játékot, megszakadt a kapcsolat a hálózati szerverrel, úgyhogy nem :((( Egyszer ment, csak akkor még nem volt PH fiókom ;] Szerk. vannak EA szerverek, ahol megy(valami Bad Company 2.0 meg Vietnam 2.0 testing van)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#37737) CJ4567


CJ4567
veterán

Ultimate Testing szerver ;]

No Sana No Life

(#37738) Bati0501 válasza CJ4567 (#37737) üzenetére


Bati0501
őstag

Még a végén megint el kezdek vele játszani,h kipróbálhassam a Vietnam-ot. :DDD

(#37739) CJ4567 válasza Bati0501 (#37738) üzenetére


CJ4567
veterán

Az alapjátékhoz képest erősebbek a fegyverek, vagy talán azért mert fél HC módban volt, M40-el felrobbantottam egy helit :DDD Szerk. Most nézem a képet, 29 ölés 29 halál :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#37740) Bjørgersson válasza CJ4567 (#37737) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ettől a magyar fordítástól majdnem elsírtam magam. Egyébként valami tízszeres XP szorzó volt a szerveren, v vagy mi?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37741) F_Zolee válasza Bjørgersson (#37740) üzenetére


F_Zolee
veterán

Naja, ezen mit kell vajon lefordítani. ;]

(#37742) Bati0501 válasza CJ4567 (#37739) üzenetére


Bati0501
őstag

Lehet,h majd ránézek...
De a fordítás tényleg oda@$. :DDD

(#37743) CJ4567 válasza Bjørgersson (#37740) üzenetére


CJ4567
veterán

30-szoros szorzó volt, mi a baj a magyarítással? :DDD

No Sana No Life

(#37744) Bjørgersson válasza CJ4567 (#37743) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ostrom pont, szanitéc pont, utász pont.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37745) CJ4567 válasza Bjørgersson (#37744) üzenetére


CJ4567
veterán

Tényleg :DDD

No Sana No Life

(#37746) CJ4567


CJ4567
veterán

Hill 137-en akkora csata volt, hogy azt szavakkal nem lehet leírni :Y Meg az ellenséges csapat se volt valami jó ;]

No Sana No Life

(#37747) Bjørgersson válasza CJ4567 (#37746) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy körön belül hajts végre két megmentő gyilkosságot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37748) CJ4567 válasza Bjørgersson (#37747) üzenetére


CJ4567
veterán

Azért megmentő, mert megmentem a társam :DDD
Visszavonultunk a "dombetöt" bázisra :DDD Egyre jobb ez a magyarítás :DD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#37749) CJ4567


CJ4567
veterán

Tmad :DD

No Sana No Life

(#37750) Bjørgersson válasza CJ4567 (#37748) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi, erre nem is gondoltam. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.