Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37451) PAUBEN válasza embe (#37450) üzenetére


PAUBEN
tag

Működik ! jupiiii :C

(#37452) Bati0501 válasza F_Zolee (#37449) üzenetére


Bati0501
őstag

Biztos készülnek már a BF4-re és véletlenül vmi kábelt rossz helyre dugtak be vagy egy kapcsolót rossz állásba tettek. :DDD Am enyhén szólva is nevetséges...
De ha azt írjátok,h már be lehet lépni,akkor lehet,h már én is megpróbálom,idáig nem tettem.

(#37453) Visormail


Visormail
addikt

Na igen engem is beenged már a régi katonámmal. Viszont a steamben Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer ingyenes hétvége van úgyhogy most azt próbálom ki.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#37454) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Hurrá, beenged engem is végre, egyből lista elsőre raktam magam Atacamán :D

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#37455) Visormail válasza Visormail (#37453) üzenetére


Visormail
addikt

Hú de rossz volt, nem szidom többet a battlefieldet :D

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#37456) aram01


aram01
nagyúr

már nem tudom hogy a barát listámon ki aktív ki nem, ha törlök valakit, az újra megjelölhet/felvehet barátnak?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37457) bul07 válasza embe (#37450) üzenetére


bul07
nagyúr

És tényleg én is be tudtam lépni :C
Bár lehet hogy az új katonámat is felhúzom olyan szintre hogy minden fegyver kiegészítő meglegyen , tartaléknak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37458) embe válasza bul07 (#37457) üzenetére


embe
nagyúr

Hajrá! :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#37459) aram01 válasza bul07 (#37457) üzenetére


aram01
nagyúr

mindened platinán volt?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37460) bul07 válasza aram01 (#37459) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem ilyenre nem hajtottam sose, én a játékért játszok, de nagyon sajnáltam volna a az a nevem elveszett volna

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37461) aram01 válasza bul07 (#37460) üzenetére


aram01
nagyúr

én azt hajtom :P
pár már kész [link]

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37462) bul07 válasza aram01 (#37461) üzenetére


bul07
nagyúr

Én ezt a Stats oldalt jobban szeretem

Ahogy nézem aknát nem igen szoktad használni, pedig milyen jó vízbe dobálni és csak úgy robbannak a járművek

Én dobálom ha tehetem , mert nem tűnik el

És védekezni jobban tudok mint támadni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37463) aram01 válasza bul07 (#37462) üzenetére


aram01
nagyúr

most kezdem az aknát használni, úgy döntöttem hogy kinyomatom az összes fegyót platinára aztán megint elkezdem élezni a gémet (snipe vagyok alapból) ha elfogy a szeró akkor bérelek egyet és csinálok egy hc-tamíg van rá igény

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37464) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a tracer nagyon komoly kis cucc :DDD havocot eltaláltam már 2 rakéta is szált feléje :DDD
van valami tipp , hogy atacamában , hogy lehet könnyen eltalálni vele a elit? eddig a stranded shipnél próbáltam amikor közel volt.... Amúgy émböre is lőttem vele , az valami pusztito trollság :C

az aug assaultnál mennyire jó? (az f2000-hez hasonlítva) és az a shoti amit grdl helyet használhatók a fegyon hány töltis? jó?

és ezek az ump45 meg m95 csipa SPECACT-ok micsodák? ilyen van boxon is , hogy UMP-45 SPECACT pl?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37465) zsolti995 válasza Micsurin (#37464) üzenetére


zsolti995
csendes tag

Jaja jóféle a tracer én is mindig használom :D Tippet nem igazán tudok adni atacamán, igazából úgy szoktam ha 1vonalban száll a heli akkor betájolom és elé lövök vagy ha szinte álló helyzetben van akkor lövöm rá. Az augot nemigazán használtam, annyira nem fogott meg, de az f2000 mindent visz assaultban sztem :DD

(#37466) Bati0501 válasza Micsurin (#37464) üzenetére


Bati0501
őstag

A specact-ok ha jól tudom csak annyit jelentenek,h különleges festés van rajtuk,homokszínű rejtőszín.

(#37467) bul07 válasza Micsurin (#37464) üzenetére


bul07
nagyúr

Emberekre én is előszeretettel lövök tracer-el, főleg a snaperreket szeretem megjelőlni vele
Utána úgy futkosnak mint pók a falon, küldöm is rájuk a rakétátt :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37468) Micsurin


Micsurin
nagyúr

mindent el vett ez a szemét.....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37469) Micsurin


Micsurin
nagyúr

most vissza adta magyarázzátok el légyszi mi a szar van :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37470) F_Zolee válasza Micsurin (#37469) üzenetére


F_Zolee
veterán

Néha előfordul, hogy "nullázódik" de egy idő után helyreáll. Természetes jelensége a játéknak időnként.

(#37471) Micsurin válasza F_Zolee (#37470) üzenetére


Micsurin
nagyúr

köszi csak csak beszartam :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37472) zsolti995


zsolti995
csendes tag

Azért kíváncsi vagyok milyen lesz a BFBC3 (ha lesz...). Remélem meg marad ilyennek, mint a második rész, nem lenne jó sztem ha átvinnék BF3 stílusba :D

(#37473) Micsurin válasza zsolti995 (#37472) üzenetére


Micsurin
nagyúr

tut elfogják vinni ezt a bf4et is elvitték... fúú sztem ez ki marad (legalábbis nekem) igazán szar a bétban a defib a gyereknél de nem használná -.-

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37474) zsolti995 válasza Micsurin (#37473) üzenetére


zsolti995
csendes tag

Az a baj hogy a lehető leggyorsabb és legnagyobb profitra mennek nem pedig az élményre. Azt sem értem minek még BF4, ráért volna még 2év mulva is :DD

(#37475) Micsurin válasza Micsurin (#37473) üzenetére


Micsurin
nagyúr

hát kábé , nekem rá ért volna akár 150 év múlva is ;] csak jöjjön bad company 3 :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37476) zsolti995 válasza Micsurin (#37475) üzenetére


zsolti995
csendes tag

Ahogy mondod!!! :))

(#37477) aram01 válasza Micsurin (#37475) üzenetére


aram01
nagyúr

miért, jönni fog?
nem tudom a kettőt letenni :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37478) zsolti995 válasza aram01 (#37477) üzenetére


zsolti995
csendes tag

Valahogy megértelek, énse nagyon :N

(#37479) Bati0501


Bati0501
őstag

kockák ;] :P

(#37480) Micsurin válasza aram01 (#37477) üzenetére


Micsurin
nagyúr

nem tudni róla semmit... de én szívélyesebben fogadtam volna mint a battletré 4-et......

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37481) Def26


Def26
félisten

Lenyomtam ma több kört is. Hát mit is mondjak, QRVÁRA szeretném ha ez a BF érzés visszajönne a cod -os beütésű bf4 helyett. nagyon jó volt ez a pár kör. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37482) bul07


bul07
nagyúr

Ti mostanában nem vettetek észre furcsaságokat
Hogy mire gondolok
Rush-ba, betölt a következő pálya kiválsztom hogy ép mivel megyek és még viszaszámol az indításhoz, (védő vagyok) leéledek futok egy keveset de már az elenségtől valki élesíti is
De hogy ért oda ilyen gyorsan?
Én valami csalásra gyanakodok, meg egyesek jobban bírják a lövéseket is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37483) Micsurin válasza bul07 (#37482) üzenetére


Micsurin
nagyúr

ceramic body armor nem lehet? okozhatja.... én is bele tolok némelyik émbörbe egy tárat ( én is használom csipásnál.... elég jól tompít ) , m416 az M4-16 vagy M416 :D
hülye kérdés tudóm :D

másik: az m416 vagy az m16a2 a jobb?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37484) bul07 válasza Micsurin (#37483) üzenetére


bul07
nagyúr

Én Magnum Ammunition használom nagyon adja vele , távcsövesnél még a világ végéről is egy lövés vele (persze HC játszva)
Nálam
Assault - XM8 Prototype - M16A2 - AN-94 Abakan
Engineer - UZI Kevés a töltény de erős és pontos is még távolra is(Távcsöves csírákat is ki lehet vele szedni olyan pontos távolra is)
Medic - ép mi
Recon - GOL Sniper Magnum

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37485) Micsurin válasza bul07 (#37484) üzenetére


Micsurin
nagyúr

M4 mégis mért nem került a játékba? :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37486) zsolti995 válasza Micsurin (#37483) üzenetére


zsolti995
csendes tag

M416 sztem azért jobb mert automata :R

(#37487) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv újra!

Kihagyás után megint elővenném ezt a príma játékot (bár lehet, hogy beruházok BF4-be, a 3 úgyis kimaradt). Bolti lemezes változatom volt, Vietnam-mal, de Origin-en nem regiztem be. Időközben STEAM-en is megvettem a játékot, és az lenne a kérdésem, hogy a korábbi account-ommal be fogok tudni lépni, ha a STEAM-ről telepítem a játékot?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#37488) F_Zolee válasza AxBattler (#37487) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valószínűleg tudod használni. Ha nem regisztráltad be esetleg más email címhez de lehet még a nélkül is jó lesz.

(#37489) AxBattler válasza F_Zolee (#37488) üzenetére


AxBattler
félisten

Még nem.
Az számít, ha más email-re regiztem be a STEAM-et, és a BC2-őt?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#37490) F_Zolee válasza AxBattler (#37489) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó kérdés, elvileg csak az számít melyik mail címhez van rendelve a profilod. De mivel nem regelted be lehet nem lesz vele kalamajka. Bár ezt inkább a steam topikba kellene megérdeklődni.

(#37491) AxBattler


AxBattler
félisten

Sikerült!
Először be kellett jelentkeznem a korábbi acc-omra, aztán beírtam a steam által adott három kulcsot, és már kerepelt is az M60-as... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#37492) zsolti995


zsolti995
csendes tag

Tegnap este felmentem játszani egyet, keresem a szervert és meglátok egy vietnamos mapot az egyik szervernél( egyébként nincs meg a vietnam dlc-m!). Mondom ez vmi vicc, csatlakoztam és játszottam vietnamot úgy h nincs is meg. Ez most micsoda? :D

(#37493) Gyula84


Gyula84
veterán

Battlefield: Bad Company™ 2 1€

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37494) spanglee001


spanglee001
addikt

meg is vettem, de kifagy win8 on elég sűrűn és csak reset segít, valakinek van valami ötlete

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#37495) F_Zolee válasza spanglee001 (#37494) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tuningból vegyél vissza.

(#37496) spanglee001 válasza F_Zolee (#37495) üzenetére


spanglee001
addikt

semmi tuning nincs, minden alapon van, még ott nem tartok hogy ezt a konfigot tuningolni kellene,
sajna más lessz itt a hiba, pedig bejön a játék

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#37497) F_Zolee válasza spanglee001 (#37496) üzenetére


F_Zolee
veterán

shappire radeon 7970 oc, én mint ha itt vélnék felfedezni valamit. :U

(#37498) spanglee001 válasza F_Zolee (#37497) üzenetére


spanglee001
addikt

gyárilag húzott, 2 bios van rajta, az alap és az emelet órajelű. az alap is bőven elég 950\5800 használom, mindegyik játékkal szépen üzemelt, de valahogy ennél nem

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#37499) F_Zolee válasza spanglee001 (#37498) üzenetére


F_Zolee
veterán

Próbáld ki azért, hogy visszaveszel belőle.

(#37500) FZsolt15 válasza spanglee001 (#37494) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nekem jól megy win8-on is.

A multihoz keresnék szakasz társakat. Nem vagyok noob :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.