Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) rankesz válasza gabipaci (#3500) üzenetére


rankesz
veterán

Már vagy 5x frissítettem, béta még csak nem is járt a gépemen, mégis kidobál...

(#3502) aram01 válasza gabipaci (#3500) üzenetére


aram01
nagyúr

próbálom,nemtok felmenni a szerótokra mert mindig full :D
sshentes néven futnék

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3503) Bavid


Bavid
senior tag

Nekem simán jó. Annyi hogy mindig rendszergazdaként indítom a játékot. Amúgy meg ált. play now-val szoktam tolni elég hamar talál egy szervert. A ping is jó szokott lenni. Tehát én elégedett vagyok:D

(#3504) HS 2142


HS 2142
őstag

Sziasztok!
Szervert favoritba csak akkor lehet felvenni ha voltam rajta? Mert voltam a Hun. Sunon erre historyba nem rakta be, más megoldás, úgynéztem nem nagyon van.
Hallotam egy másik magyar szerverről is, de nemtudom megerősíteni mert még nem találtam meg :DDD (! Infinity ! - 85.236.101.44:16567)

Aki akar felvehet friendnek HS 2142 néven futok, leginkább Squad rusholok.

A PB frissítésről annyit hogy engem csak azóta dobál ki mióta frissítettem :C
valami pb init failurre hivatkozik, tök random szokott bejönni

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3505) SzlobiG válasza rankesz (#3501) üzenetére


SzlobiG
félisten

Engem is, nemtudom mi a szar van vele.

(#3506) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Hat en total nem ertem minek squad deathmatchbe vehicle, teljesen folosleges oda.

(#3508) drachos válasza }{3@Đ$}{0ot (#3507) üzenetére


drachos
tag

Ne legyen bedugva más kontroller (kormány stb) és akkor jónak kéne lennie, hacsak nem virágbolti verzió, de ezt még csak nem is feltételezzük :K

MÁS:
Másoknak is az ammo box-ra azt írja, hogy 0 resuply? Pedig én állandóan hozzávágom a sok csipához a lőszeres dobozt, csodálom, hogy még egy se halt bele ;]

(#3509) r-chee


r-chee
őstag

Javaslom mindenkinek a PH! clan tag alkalmazását, így egy esetleges szelektáláskor tudható egy adott személyről, hogy innen van, és nem kerül véletlenül kidobásra. Továbbá, mint azt gabipaci is írta, igény szerint restartolható a szerver, így lesz lehetőség az itt fórumozóknak kapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3511) r-chee válasza _Voyage_ (#3510) üzenetére


r-chee
őstag

Khm... :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3512) _Voyage_ válasza r-chee (#3511) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ha elküldöm a ......-ba, azért mert warezel, én leszek a köcsög, ha meg többet írok, akkor még banán. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3513) r-chee válasza _Voyage_ (#3512) üzenetére


r-chee
őstag

Van a wirágboltnak fóruma és hozzászólása, ahová biztos, hogy már 600-an beírtak ezzel a problémával, és 850-szer meg lett válaszolva a kérdés.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3514) rankesz válasza r-chee (#3509) üzenetére


rankesz
veterán

Én úgy vettem észre hogy ha átírom a Clantagot akkor ugrik a speckó unlockolt cucc a Limited editionból, persze lehet hogy csak benéztem...

Következő szerver restart mikor várható? Ma még csak reggel fullüres, illetve órák óta fullteli állapotot láttam... Máshol meg nem tudok játszani a PB bug miatt.
Már azt is megpróbáltam hogy töröltem a játékon belül a PB könyvtárat, aztán PBsetuppal újra letöltettem ami kell, de semmi eredmény.

(#3515) mad1 válasza rankesz (#3514) üzenetére


mad1
veterán

Menj le a jatszoterre hatha az nem olyan leterhelt. :D
Ja hogy esik a ho?? :) lol
Amugymeg meg lesz ez csak kesobb. ;)

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#3516) rankesz válasza mad1 (#3515) üzenetére


rankesz
veterán

Hát hóesésben nem hiszem hogy fullon lenne...
Amúgy ne csak a szájad legyen nagy, tessék neked is megvenni aztán nyomullni! egy darabig ellennél az tuti... :D

r-chee: akkor én megnyitom a kérők sorát...

[ Szerkesztve ]

(#3517) r-chee válasza rankesz (#3514) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem bent van a PH! clan tag, és tudok pl. tüzelni tankban a lövegen kívül egy gépfegyóval, ami LE egyik unlockja, továbbá M1A1 is mindig elérhető.

Szerver restart vagy szelektálás akkor lesz, ha teli a szeró, nem tudnak innen PH!-sok csatlakozni hozzá, és tele van felismerhetően nem magyarokkal. Kérni kell, és mérlegelés után az aktív admin vagy adminok eldöntik.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3518) _Voyage_ válasza r-chee (#3517) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jöhet akkor a restart. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3519) iZed


iZed
aktív tag

sracok aki nem fert bele gabipaciek szerverebe adminkent, 3-4en bereljunk mi is servert. boven elfer mert a masik is folyamatosan fullon van, plusz minimalis a magyar szerverek szama. aki benne van dobjon privatot vagy valaszt itt;)

(#3520) LLKobe


LLKobe
veterán

Akkor felteszem a kérdést ismét, immáron harmadszor:

Nektek is csak 1x-es AA-t enged DX9-ben? És ha igen mit lehet tenni ezellen?

Köszönök minden helpet.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3521) PaJa1 válasza r-chee (#3517) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem csak néha lehet lövöldözni a lövegből géppuskával, nem tudom miért.

Valami TS szerver nem fut amin megtalálhatóak az itt forumozo BC2 játékosok? Egyedül szopás akciózni úgy hogy a többiek rám se tojnak. Gépelni meg alapból tré, erre még bugos is...

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3522) Mrdevil válasza PaJa1 (#3521) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen mindenképp kellene Ts,vagy valami ilyesmi amin tudnánk dumálni. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3523) boogie84 válasza Mrdevil (#3480) üzenetére


boogie84
veterán

Épp a multi miatt vásárolták az emberek, és egyenlőre az az ami hiányosan működik. Megvárom míg normálisan menni fog a dolog. :U

Mrdevil: Mi xfire-en beszélgetünk MW2 közben.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3524) BalaNce87 válasza LLKobe (#3520) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én nekem nincs meg a játék de betaba is csak 1X-es AA-t lehet betenni, de ezt már más is írta, dx10-be vagy 11-be lehet feljebb tenni, ám nekem beta-ba se számított, nem vettem észre nagyon, szóval sok haszna nincs, azaz nem hat ki a játékra.

[ Szerkesztve ]

(#3525) tkesy válasza LLKobe (#3520) üzenetére


tkesy
őstag

Már volt róla szó,(1. 2.) de a válasz a kérdésedre: igen, és kb semmit.

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#3526) Mrdevil válasza boogie84 (#3523) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azt én tudom ti mit használtok MW2-ben,de itt mit használjunk?Nekem jó az xfire is csak akkor a többiek is használják. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3527) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Na az mér van, hogy minden egyes szerverről folyamatosan ledobál kb 20mp után PB hibával? :)
Ilyen már nem volt legalább 2 napja. :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3528) Yany


Yany
addikt

Nekem arra is "Server is full" szöveget ad, amelyiken 27-en vannak a 32-ből. :U Nem tudok sehova sem csatlakozni. De egy somó helyen meg (ahol nem üzen ilyet) semmit nem ír ki. Egyszerűen csak kattintás után bejön a "Waiting..." és az eltűnik egy 3-4 sec múlva. De nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3529) Def26


Def26
félisten

Nálam tökéletesen működik. Ez most akkor bug, ha mindenkinél rosszul megy? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3530) _Voyage_ válasza Def26 (#3529) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jah, bugzik a játékod. :K :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3531) iZed válasza Def26 (#3529) üzenetére


iZed
aktív tag

en a helyedbe vissza is kuldenem. adjanak mar egy olyat ami normalisan kidobal 10-20 sec utan!!!:D

(#3532) _Voyage_ válasza _Voyage_ (#3527) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

[link]

Ez a kép fogad minden szerveren 20 mp után, kb 100. próbálkozás óta.... :U

Evenbalance.com-ról(ami egyébként egy hihetetlenül szar oldal, ha már ilyen nagy dolog a punkbuster, lehetne hozzá csinálni egy rendes oldalt is) leszedtem 3 fájlt a bc2-höz, ami egyébként ugyanaz, mint 1 héttel ezelőtt, semmi nem változott, betettem a pb mappába, ahova kell, ugyanúgy ezt írja.... :(((

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3533) Źşë' válasza _Voyage_ (#3527) üzenetére


Źşë'
addikt

nálam is csinálja :/ tegnap az EA online mondta be az unalmast, totál beszart, nem lehetett bejelentkezni sem, meg ma délelőtt néztem és akkor is 1x :s jólesz ha minél előbb kitalálnak valamit erre mert enyhén szólva frusztráló!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3534) iZed válasza _Voyage_ (#3532) üzenetére


iZed
aktív tag

hö? bekell tenni a pb mappaba? en csak leszedtem vmi exet azt elinditom es megkerdi mien jatekhoz akarom, kivalasztom bc2-t es ugyanugy kidobal mint nelkule:)

gyanitom h ezzel mi userek hiaba szarakodunk, fejlesztoknek kell megoldani.

(#3535) _Voyage_ válasza iZed (#3534) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Mostmár van elvileg 3 fájl(hogy manuálisan frissítsd), amit be kell tenni a játékon belül a pb mappába, meg a htm mappába, de ezzel is ugyanolyan szar. :DDD

Nagyon ideges vagyok, itt volt az egész előző hét, az egész hétvége, és rohadt 10-es szintig se tudtam eljutni, csak lvl5-ig.... :(((

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3536) boogie84 válasza Mrdevil (#3526) üzenetére


boogie84
veterán

Őszintén szólva csalódtam az online játékok "szervereivel" kapcsolatban. Azt hittem h ez menni fog pöpec. Egyből lehet rendelni a szerver-kínálatokból... Hát nem :(

Még úgyis elgondolkodtam a megvásárláson/szerverbérlésen h exxtrém rossz a netem. Végre a Nemzeti Hírközlési Hatóságnál van a netem ügye...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3537) Źşë' válasza _Voyage_ (#3535) üzenetére


Źşë'
addikt

én meg a 3 as szint elején kullogok :s és itt a hétvége aztán nem tudunk játszani ilyen szar hiba miatt :@

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3538) Ribiz Lee válasza _Voyage_ (#3532) üzenetére


Ribiz Lee
csendes tag

Nálam SIKERÜLT MEGOLDANI Punkbuster problémát úgy ahogy az evenbalance.com-on írja:
a PBSEC.HTM-et a PB könyvtárba mentettem de a

másik kettőt :
PB Client v2.158 for Win32
PB ClientA v1382 for Win32
a HTM alkönyvtárba kellett tenni

(nekem windóz az op rendszerem)

éééssss......MŰKÖDIK :C :C :C

(#3539) lala42 válasza Źşë' (#3537) üzenetére


lala42
őstag

Én meg a 2-es szint végén és dolgozni kell :O :DD

Ribiz Lee

Na ezt kipróbálom. Win7X64-ed van?

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3540) _Voyage_ válasza Ribiz Lee (#3538) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Megtörtént. Bár én mind a 3 fájlt mind a két könyvtárba betettem, ne hiányozzon neki sehonnan.... :DDD
És továbbra sem működik. :))

lala42: Nekem igen, de nem megy vele. :)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3541) feka007


feka007
nagyúr

A Thompson csak az limitedeseknek van? :F

[ Szerkesztve ]

(#3542) TGaben válasza Ribiz Lee (#3538) üzenetére


TGaben
tag

Le se tudom tölteni. Betűk,meg számok jelennek meg az egész oldalon (evenbalance.com)
ha rányomok a win32-es fájlok letöltésésre

[ Szerkesztve ]

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#3543) Źşë' válasza Ribiz Lee (#3538) üzenetére


Źşë'
addikt

ugyan ezt megcsináltam de uugy fos :s arra gondolok h rendszer meghajtón valahol turkálni kell a pb fájljai között még :s totális szívás... német havertól elkértem a mappa tartalmát és uugy rossz azaz valószínű h nálunk nem a játék pb mappában kell keresni a hibát... nézem mit tudok kihozni belőle

TGaben próbáld meg a jobbklikk és hivatkozás mentés másként

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3544) TGaben válasza feka007 (#3541) üzenetére


TGaben
tag

Elvileg nem. Gondolom később kapod meg...

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#3545) Źşë' válasza feka007 (#3541) üzenetére


Źşë'
addikt

limiteseknek csak egy kód van, amivel extra fejlesztéseket lehet kapni, de nem értem h ezt most mi, mert oda van írva h csak 1x lehet felhasználni... ha én letörlöm a játékot de már felhasználtam a kódot akkor elveszik? mert ha igen akk ez olyan mint a halottnak a csók!

ja és ez volt a special edition :D egy papírdarabbal a belsejében ))) OMG! :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3546) _Voyage_ válasza Źşë' (#3545) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

A kódot az acc-odba mented bele, ami nem veszik el játék uninstallkor. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3547) bivalyolo válasza Źşë' (#3545) üzenetére


bivalyolo
őstag

1x lehet igen de az gondolom hozzácsatolódik az accodhoz szóval az újratelepítésekhez sok köze nincs..

"Let's agree to disagree!"

(#3548) feka007 válasza Źşë' (#3545) üzenetére


feka007
nagyúr

Hányas szinten lesz meg?

Ezért nem veszek ilyen lehúzás edition-öket 1-2k-val drágábban, bőven elég az alap.. :K

(#3549) TGaben válasza Źşë' (#3543) üzenetére


TGaben
tag

Ugysenem... és másik böngészővel sem... de azért köszi!!
Asszem én 1 ideig elfelejtem a ezt a játékot. Hát csak felba..sz agyilag... kell ez nekem?? Nincs épp elég ezen kivül is?? Hogy azt a jó... ku..a anyját az egésznek.

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#3550) _Voyage_ válasza feka007 (#3548) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Limitált kiadás ugyanannyiba kerül(t), mint a sima, csak kapsz plusz ezt-azt. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.