Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) sutyi^ válasza antikomcsi (#3787) üzenetére


sutyi^
senior tag

Hát a tank erre van, ezért van rajta az ágyú a tetőgépuskán pedig a zoom. Tisztes távolságot kell azzal is tartani. Hamar szét esik ha nem figyel az ember. Két raksi a rögzített AT-ből, azt viszlát. Gyalogsági support nélkül az se ér kalapszamócát se, kell hozzá hogy haladjanak előre a tank fedező tüze alatt a csapattársak.

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#3802) r-chee


r-chee
őstag

Én itt tartok jelenleg:

Ez legalább a pontos számokat mutatja, mint Mystat is. Leaderboards-ban egészen más értékeket ír ki a játék.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3803) antikomcsi válasza sutyi^ (#3801) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na ez az, jól jönne egy kis tüzérségi támogatás, amikor élesítem az m-com állomásokat, elég lenne ha lőne mint a barom, hogy fedezzen, ne pedig 20Km-re csessze a rezet.

Amúgy az ágyún is van zoom. ;]

(#3804) .Oldman. válasza sutyi^ (#3780) üzenetére


.Oldman.
tag

Köszi :)

azért 60 kill / óra.. :)
Amíg sikerült fennmaradni egy szervezen, nem volt tétlen percem..

[ Szerkesztve ]

(#3805) }{3@Đ$}{0ot válasza ciry (#3783) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

hahahahahahaha szent noob? xD :DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#3806) madgie


madgie
titán

Na, csak meghozta a postás a Limited Edition-t... viszont ezt a sok, PB-s, frissítéses hülyeséget olvasva nem sok kedvem van az egészhez. Vagy adjak neki egy esélyt? :(
(egy megabites netem van, míg leszórakozza magának a 2 gigás frissítést, megőszülök)

(#3807) Mrdevil válasza madgie (#3806) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mindenképp adj neki egy esélyt,ne csak mi szívjunk,utána üdv a klubban. :DDD
Szerintem nem 2 gigás az a patch,max 300 mega.A 2 gigás csak most fog majd jönni. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3808) r-chee válasza madgie (#3806) üzenetére


r-chee
őstag

Már adtál neki egy esélyt, mikor megrendelted :) . Frissítés a játékhoz (>> BFBC2Updater.exe) nem lehet 2GB, nekem 3 perc alatt végzett a frissítés 15Mbites nettel. Nálad max. fél óra lehet. Ha jön Nagyobb patch az meg egy éjszaka alatt lejön, vagy egy haverod, akinek gyorsabb nete van, letölti.

Itt és itt egy kis segítség.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3809) antikomcsi válasza madgie (#3806) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ááá, nincs az 2 giga, meg az amúgy is a játék frissítése, Neked is lejön 10 percen belül.

Leszeded azt a pbsetupot, és pikk-pakk frissíti a pb-t, még egy megás nettel is. Nem olyan macerás, mint hangzik.

(#3808) r-chee

Gondolom nem csak a mi letöltési sebességünktől függ, hanem a szerver terheltségtől is, mert nekem 1,5 perc alatt lent volt 8 megás nettel.

[ Szerkesztve ]

(#3810) ciry válasza }{3@Đ$}{0ot (#3805) üzenetére


ciry
őstag

Láttad volna 2 napja :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3811) Def26


Def26
félisten

Nem akarja valaki előterjeszteni, hogy az első hsz. -ben benne legyenek a nikkneveink? Vagy ez hüyeség? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3812) lala42 válasza Def26 (#3811) üzenetére


lala42
őstag

Előterjesztem!!!!
(de hogy hol és miként, azt nem tudom :DDD )

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3813) lala42


lala42
őstag

Esetleg lehetne egy olyan topikot nyitni, ahol játékonként meglennének a nicknevek. Vagy csak egyszerüen Nicknevek topik. :U

Mert nekem is vannak korábbi játékok, melyekben más név alatt futok.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3814) r-chee válasza Def26 (#3811) üzenetére


r-chee
őstag

Írjátok le helyesen a BC2 nicketeket itt kommentben, mondjuk holnap reggelig, én összeírom, és szólok egy moderátornak, hogy módosítsa az 1. hsz-t. Talán így megoldható.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3815) ciry válasza lala42 (#3813) üzenetére


ciry
őstag

mindegy, nem aktuális :))

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3816) madgie


madgie
titán

Rábeszéltetek. Ha moonofsoul vagy madgie néven láttok egy Chaplin-szintű mozgáskultúrával rendelkező noob-ot, az én leszek :DDD

(#3817) Yany


Yany
addikt

Van itt olyan ember, aki Steam-en vette meg? Neki peccselte a játékot a steam? Verziót hogy lehet megnézni a játékban? Összehasonlítanám a Steam-eset egy DVD-s változattal, mert lehet, hogy eleve újabbat tölt le, ezért nem jött ahhoz peccs.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3818) quasarus válasza r-chee (#3814) üzenetére


quasarus
tag

Nick name: TANGO (HUN)

(#3819) madgie válasza Yany (#3817) üzenetére


madgie
titán

Ha jól tudom, a Steam mindig automatikusan patch-csel, nálam a GTA IV-nél is szépen frissítgette magát.

(#3820) r-chee


r-chee
őstag

Eddig őket írtam össze (első a multis nick, második a PH!-s felhsználónév, ha nem egyezik a kettő):

_== Laller ==_ - :_Lajoska_:
attila4go – Def26
Blom63 – Blom
Drach - drachos
gabipaci
mackosajtDB
MesserHUN - lala42
Mrdevil
Neoteric(Hun) – Neoteric
nowan
oXy_re
PaJa1
pityaa23
pocok - szn0rbi
Proof
rankesz
r-chee [Hun] – rchee
Roden – L4D1K
rodrigezhun - .Oldman.
sutyomatic - sutyi^
Szent.Ciryboy - ciry
TANGO (HUN) - quasarus

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3821) lala42 válasza Yany (#3817) üzenetére


lala42
őstag

A STEAM könyvtárba, ahova a játék települt, van ha jól emlékszem (DVD-s nél van) valami txt-s version nevü fájl. Na ott benne van a verzió szám. :K

Elmentem enni. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3822) PhilBrick válasza r-chee (#3814) üzenetére


PhilBrick
őstag

Remek ötlet, akkor én is feliratkoznék! Soldier name nowan

(#3823) Habib[HUN] válasza r-chee (#3820) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ez nagyon jó lista, ha hazérek veszem is fel őket.
Habib[HUN] néven nyomulok PH! klánjelzéssel :)

(#3824) JamesHun válasza r-chee (#3820) üzenetére


JamesHun
addikt

JamesHun :P
Kihagytál

SeriesX: JamesSHun

(#3825) Jazzy válasza r-chee (#3820) üzenetére


Jazzy
tag

Multi nick: Jazzy1

J@zzy

(#3826) Mrdevil válasza r-chee (#3820) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szép kis lista lesz ez. :K Egyszer majd ha az EA és a PB is úgy akarja nyomhatnánk olyat,hogy 16 PH-s pubon idegenek ellen,TS-en kommunikálva. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3827) Yany válasza madgie (#3819) üzenetére


Yany
addikt

Az lehet, csakhogy még nem töltött le frissítést a cucchoz. Legalábbis nincs nyoma a release notes-ok között.

Lala: meg tudnád nekem nézni, hogy mi a verziója frissítve? Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3828) PaJa1 válasza iZed (#3791) üzenetére


PaJa1
őstag

Cáfolnám.
Volt olyan ellen akin fém hangon csörgött a bicska! Persze nem is halt bele. Le kellett lőjem.

Nekem a nevem előtt sqrt2| van, elég régi, középiskolás haverokkal bohóckodtunk így :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3829) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Játékban a nevem =MaX=

24840

(#3830) tgulyas


tgulyas
senior tag

Multi nick:tgulyas :C

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#3831) r-chee válasza Zsozsooooo (#3829) üzenetére


r-chee
őstag

Nice :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3832) Def26 válasza Zsozsooooo (#3829) üzenetére


Def26
félisten

:Y :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3833) SzlobiG válasza r-chee (#3820) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem az ami a Steamos nick.:)

(#3834) lala42 válasza Yany (#3827) üzenetére


lala42
őstag

Sajna csak este. Most húzom az igát. De valahol a google-ban beírod,hogy Battlefield Bad Company patch, vagy verzió és kihozza a legfrissebbet. :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3835) r-chee


r-chee
őstag

Eddig ennyit írtam össze. Meló után, este majd folytatom. Aki konzolon játszik jelezze, és fel lesz külön tüntetve a konzol típus, esetleg külön is szedve, mert elsősorban PC-s listának szánom ezt.

_== Laller ==_ - :_Lajoska_:
=Max= - Zsozsooooo
attila4go – Def26
Blom63 – Blom
Drach - drachos
gabipaci
JamesHun
Jazzy1 – Jazzy
mackosajtDB
MesserHUN - lala42
Mrdevil
Neoteric(Hun) – Neoteric
nowan
oXy_re
PaJa1
pityaa23
pocok - szn0rbi
Proof
rankesz
r-chee [Hun] – r-chee
Roden – L4D1K
rodrigezhun - .Oldman.
sutyomatic - sutyi^
Szent.Ciryboy - ciry
SzlobiG
TANGO (HUN) – quasarus
tgulyas

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3836) SzlobiG válasza r-chee (#3835) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha majd este írsz újat, akkor simán Szlobi G nélkül. :B

(#3837) belaazallat válasza r-chee (#3835) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Celpont néven tolom, clan tag: _PH!_

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#3838) mackosajt válasza r-chee (#3835) üzenetére


mackosajt
addikt

nekem sem pont ugyanúgy van a nickem, mint a játékban :)

ehh... de utálok rendszert rakni, és még most jönnek az alkalmazások.
Kipucoltam a gépházat is, azért tartott ilyen soká. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#3839) _Voyage_ válasza r-chee (#3835) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

[PH!]Voyage1st ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3840) r-chee válasza belaazallat (#3837) üzenetére


r-chee
őstag

Legyen mindenki clan tag-je egységesen PH! , ne különcködjünk már kérem :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3841) mackosajt válasza r-chee (#3840) üzenetére


mackosajt
addikt

Én a kis =HKV= -t nem cserélem le.

:)

Most akkor különc vagyok?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#3842) lala42 válasza mackosajt (#3841) üzenetére


lala42
őstag

Aha :K :DDD
Egyébként a Ph-t kapcsos vagyis szögletes zárójelbe rakjátok? Mert egyiken látm, a másikon nem :U

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3843) escpeter


escpeter
csendes tag

Hali!
Nem nagyon szoltam hozza eddig a forumhoz csak olvastam de örülnék neki hogyha az én nevem is rajta lenne azon a listan.

escpeter

Köszi.

(#3844) r-chee válasza lala42 (#3842) üzenetére


r-chee
őstag

Így simán a clan tag: PH!. Akinek van klánja, persze, használja azt. Ez a PH! jelölés végül is nem igazi klánra utal, inkább a Prohardveres közösségre.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3845) AMATŐR válasza r-chee (#3835) üzenetére


AMATŐR
őstag

Engem is beletehetnél!

Laca36 [HUN]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#3846) Blom válasza sutyi^ (#3772) üzenetére


Blom
aktív tag

Csá!
Az lehet,hogy nagyobb a de az enyém keményebb. :K

(#3847) Jazzy


Jazzy
tag

Nagyon remélem, hogy végre tudok majd online is játszani, mert kiadnak javítást! Csütörtökön kaptam meg a limited edition-t aznap kb. 20 percet nyomtam és azóta semmi a kapcsolódási gondok miatt. Jó lenne egy nagy Ph-s rush-t nyomni! :))

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#3848) Barell


Barell
senior tag

Üdv mindenkinek. Érdeklődnék hogy tud-e valaki valami megoldást a VSyncel kapcsolatban hogy hiába van bekapcsolva nem szabályozza le az FPS-t illetve pontosan mire való az a HBAO? :)

(#3849) Yany válasza lala42 (#3834) üzenetére


Yany
addikt

Nekem az este teljesen jó, ugyanis én is melóban vagyok... azért megköszönném, ha mégis megírnád, hogy tutira a fájlban lévő számokat vethessem össze. Még1x :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3850) Bavid


Bavid
senior tag

Engem is kifelejtettél, a gémben: Multikill néven vagyok fellelhető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.