Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Yany


Yany
addikt

Sejtem, hogy miért nem csatlakozik nekem: Steam-ben vettem meg, amihez nem jár a játék updater-e, viszont a Steam sem frissített lófaxt sem. Ergo régi verzióm van, és a serverek meg valszeg csak az újakat fogadják el. Csakhogy én nem tudok frissíteni. Vazeeeeeeeeeeg!!!!!

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3552) TGaben


TGaben
tag

Egyébként meg más fórumon írta 1 srác, h kitartónak kell lenni a szervereknél, előbb-utóbb csatlakozik "jó" szerverhez is, és ha kidob az meg azért van , mert a szerver gazdája baszik frissíteni a PB-t. Lehet benne valami...

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#3553) feka007 válasza _Voyage_ (#3550) üzenetére


feka007
nagyúr

Úgy ok. Bár értelme így se sok, mondjuk a Thompsonnal már jó lenne menni. :D Melyik szinten lesz meg?

(#3554) Źşë' válasza feka007 (#3548) üzenetére


Źşë'
addikt

(#3546) _Voyage_ & (#3547) bivalyolo ez így lenne a logikus, de nem értem hogy miért nem tudták leírni ezt a lapra. Elvileg akinek ez van az ingyen kapja meg a dlcket? gamepodon van valami ilyesmi hír kinn, linket nem tudok most így hirtelen de ha érdekel vkit, megkereshetem

(#3548) feka007 végül is nem buktam vele semmit mert a sima és a limited uannyiba fájt, 9990

(#3555) _Voyage_ milyen egyszerre ment el a 2 hsz :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3555) _Voyage_ válasza feka007 (#3553) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Passz, lvl6-on még nincs, az tuti. :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3556) LLKobe válasza tkesy (#3525) üzenetére


LLKobe
veterán

:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3557) _Voyage_ válasza Źşë' (#3554) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Elvileg akinek ez van az ingyen kapja meg a dlcket?

Ez egy hülyeség volt, nekem semmit nem kellett letölteni, nem limited van, és máris, első nap megvolt alapból mind a 2 új pálya, ami elvileg a dlc-ben lett volna, pedig a gyári dvd-ről telepítettem. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3558) TGaben válasza feka007 (#3553) üzenetére


TGaben
tag

Én nem tudom, mert a limitált van, de a statodnál vannak a fegyverekre vonatkozok is, ha ott van thompson, akkor meglesz,és akkor azt is irja, h mennyi pont/szint kell hozzá.

egyébként nem olyan nagy szám a fegyó. Közelre jó csak, mert nagy a szórása

[ Szerkesztve ]

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#3559) PaJa1 válasza _Voyage_ (#3532) üzenetére


PaJa1
őstag

Nálam is ugyan ez van néhány szervernél.
De az evenbalanceon csak a bétához találtam supportot, így leszedtem inkább a PBsetupot és azt futtattam ott beadtam a BC2t majd frissítés , de még mindig ilyen fos. COD6ban sem tudtam a qrva pb miatt játszani, már meg sincs.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3560) gabipaci válasza TGaben (#3552) üzenetére


gabipaci
addikt

Az mit jelent nálad, hogy a szerver gazdája?

Logitech hardware tester

(#3561) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Punkbuster problémára: töltsétek le ezt és ezt. Mindkettőt másoljátok be a "JátékMappája\pb" mappába. Továbbá ezt és ezt is töltsétek le, majd másoljátok a "JátékMappája\pb\htm" helyre!

Nekem úgy néz ki, hogy megoldotta a problémát. De lekopogom!

(Remélem tudtam segiteni!)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3562) feka007 válasza TGaben (#3558) üzenetére


feka007
nagyúr

De most vettem egyet airsoftba, és rá vagyok kockulva.. :D

(#3563) HS 2142 válasza feka007 (#3553) üzenetére


HS 2142
őstag

Nemtudom hanyas szinten kapod meg de szerintem ez egyik leggyengébb a játékban, úgyhogy kár rá várnod.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#3564) Bavid


Bavid
senior tag

Lehet láma kérdés, de lehet állítani a fegyvereken tüzelési módot? mint a bf2be hogy full autoról burst fire-re vagy ilyesmi?

(#3565) @rglaaf válasza PaJa1 (#3559) üzenetére


@rglaaf
veterán

COD6 ba milyen pb-ről beszélsz?

PSN:BiZzare_0 ️

(#3566) PaJa1 válasza @rglaaf (#3565) üzenetére


PaJa1
őstag

mobal,
köszi kirpóbálom.

Hopp a 4. volt az. a 6 multija szarabb volt.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#3567) rankesz válasza mobal (#3561) üzenetére


rankesz
veterán

Nem segített:
Elegem van, 3 nap alatt játszottam max 3 órát, azt is tegnap éjjel mikor már holt fáradt voltam.
A rohadt kurva anyját ennek a szarnak, ha amcsi lennék már perelnék... :D
Én parkoltatom egy ideig ezt a szart, vagy eladom.

(#3568) Tommmmka válasza rankesz (#3567) üzenetére


Tommmmka
senior tag

detto...

(#3569) drachos válasza Mrdevil (#3526) üzenetére


drachos
tag

Támogatom, ez a játék többen jó, úgy hogy kommunikáltok is. Egy "squadnyian" összejöhetnénk, és mehetnénk szerverekre hátba támadni ellent, egyszer pont ezt csinálták velünk egyik szerón, és ugye ha meg is öltél 1-2őt, a maradékra ráspawnlotak a többiek, és igazából mindenki szarta le, hogy hátulról gyaknak minket.
Már az is jó lenne, ha csak ketten tudnánk kommunikálni, így egyedül kicsit uncsi szerintem. Nekem nincs xfire, soha nem is volt, de van pl skype. Aki esetleg benne lenne egy kis taktikázós hátbatámadós kiszívomavéred mókában, küldjön privit. (xfire-t nem szívesen telepítem fel, nem szeretek semmilyen extra progit, tudom, nem fogja a gépet, de fut már 100 program a háttérben, ami nem fogja a gépet, és 4 giga ramból mégis ~30% egyfolytában foglalt :( ) skype lenne jó, esetleg TS.

[ Szerkesztve ]

(#3570) sysrq válasza Tommmmka (#3568) üzenetére


sysrq
őstag

Nem lehet kikapcsolni azt a kürtszót a végén, tudom hogy veszteni fogunk, de csak idegesít.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#3571) SzlobiG válasza mobal (#3561) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az updater pont ezeket szedi le szal felesleges egyenként bemásolgatni a lényeg, hogy így is kidob.:D

(#3572) mobal válasza SzlobiG (#3571) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem. nekem a pb mappába semmit nem töltött le :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3573) Xaels


Xaels
félisten

Eszem-F@szom megáll. Most "Failed to connect EA online"... Elötte kivágott egy szerverről Connection-el és utánna nem engedett be sehová. 10/10es lehetne nálam ez a multi ha nem idegelne szénné ezzel a csatlakozási hajcihővel. Már megpróbáltam mindent amit fórumokon írtak és totális reinstall is volt. Az EA nem tudom mit csinál, de ez elég vicces. Végre megmutatták, hogy képesek letenni vmit PC-s oldalon is az asztalra és a PC-sek meg is hálálták azzal, hogy szép eladási statisztikát generáltak, de lassan 1 hete itt ez a probléma és még mindig nem vagyunk kinnt a vízből...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3574) RI/OS válasza Xaels (#3573) üzenetére


RI/OS
őstag

Ez az első gém, amit kb. 5év alatt megvettem.
Asszem az utolsó is.

[ Szerkesztve ]

(#3575) TGaben válasza gabipaci (#3560) üzenetére


TGaben
tag

Nem az ea vagy a dice. Aki hostol...

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#3576) aram01 válasza mobal (#3561) üzenetére


aram01
nagyúr

és ezt hogy? :F :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3577) oXyg3n válasza Xaels (#3573) üzenetére


oXyg3n
tag

Szintén, úgy érzek mint te, ha ezt nem oldják meg egyhamar nagy bukta lesz ez a játék! Úgy terveztem, hogy most játszanék egy kicsit de nem tudok és ez nagyon idegesítő, kicsit kezdem úgy érezni magam mint MW2-ben ahol az IWNET egy kalap sz*r!

(#3578) Fortissimus válasza Yany (#3551) üzenetére


Fortissimus
őstag

haverom is steam-essel nyomja gong nelkul :F

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3579) SzlobiG válasza mobal (#3572) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nah most csináltam meg amit írtál és pont az imént dobott ki.:D

(#3580) Memphis79


Memphis79
aktív tag

AZT A TELIBEBA***** MOCSK** KUR** ANYJÁT,hogy ezt a semmi kis xar punkbuster hibát nem tudják megoldani-ezek után csodálkozzanak már,hogy nem vesznek eredeti játékot.
:((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :(((

Origin:Memphis79HUN

(#3581) mobal válasza SzlobiG (#3579) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

mondtam, hogy lekopogom :) akkor vagy mákom lehetett v kifogtam egy non pb -s szervert.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3582) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Engem most vágott le az EA HUN serverről, azóta nem tudok connectálni.
Hihetetelen...

Mindjárt megyek azt inkább BF2-vel játszom...

Hihetetlen , hogy az EA ennyire amatőr legyen.

(#3583) SzlobiG válasza Sz.Miki (#3582) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lehet hogy visszakell menni MW2-zni ott ha még szarakodik 2-3 percen belül mindenképp beenged, de itt órákat kell néha várni.:D

(#3584) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Baxxák meg mi ez vmi baxott tv sorozat,hogy csak hetente 1szer 2szer van :F

Origin:Memphis79HUN

(#3585) r-chee válasza Sz.Miki (#3582) üzenetére


r-chee
őstag

Nálam újfent Punkbuster hiba :( .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3586) RI/OS válasza Memphis79 (#3580) üzenetére


RI/OS
őstag

+1 :D

(#3587) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Ohh az előbb sikerült a PH! Szerverre fellépni, elindulok 1 perc és kivág a punkbaster, hogy frissítsem manuálisan, de könyörgöm, azt írja a PB!, hogy nincs szükség frissítésre... Komolyan kezd elmenni az egésztől a kedvem.

Nem elég, hogy 6. szinten vagyok, és már kezdem picit unni a pályákat, mert kicsik, és fantáziátlanok,

de az, hogy már játszani sem tudok........

Pont a battlefield ami kimondottan multiplayer játék..

Hát szép.

(#3588) r-chee válasza Sz.Miki (#3587) üzenetére


r-chee
őstag

Visszakapcsoltam szerón a PB-t, de így is kivágott, ezért újra kikapcsoltam.
Asszem inkább hallgatok zenét, az legalább nyugtató :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3589) Memphis79


Memphis79
aktív tag

lehet én vagyok a fogyatékos DE,a béta,hogy a csudában nem dobott ki soha?vagy ez még inkább béta-ez az!visszafelé frissitik............ :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#3590) mobal válasza Memphis79 (#3589) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

bétában tudtommal nem erőltették a PB -t még... :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3591) mobal válasza Sz.Miki (#3587) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

PH! szerver. kövezzetek meg ez nekem új :)) infó?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3592) Memphis79 válasza mobal (#3590) üzenetére


Memphis79
aktív tag

az lehet,de legalább elsőre kapcsolódott..... :( :((( :o :O

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#3593) Sz.Miki válasza mobal (#3591) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Akkor lehet, hogy én tévedek, csak mert az a neve a szervernek, hogy Hungarian PH! .......

(#3594) r-chee válasza mobal (#3591) üzenetére


r-chee
őstag

LINK

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3595) aram01


aram01
nagyúr

én is már mindent megpróbáltam azt hiszem elkezdem a single részét :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3596) Neoteric


Neoteric
addikt

Melyik okos kickelt? :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#3597) RI/OS


RI/OS
őstag

ROFL
watch this:[link]

(#3598) Sz.Miki válasza RI/OS (#3597) üzenetére


Sz.Miki
őstag

:D :D :D :D

Hitler megmondja a frankót :D:D:D

(#3599) r-chee válasza RI/OS (#3597) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet, hogy most rohanták le a szervereket, mert nálam halott minden :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3600) PaJa1 válasza RI/OS (#3597) üzenetére


PaJa1
őstag

Hatalmas!
Ilyen van a PTvel kapcsolatban is.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.