Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Na, végre ma sokatokkal tudtam játszani. Thx, jó volt a hent.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3302) Sontir Fel válasza Neoteric (#3273) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Lehet.
Az is elképzelhető, hogy álmodtam a dolgot. És nem lehet pufkával lőni róla :Y

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3303) Fortissimus


Fortissimus
őstag

na most en se tudok bejelentkezni :(

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3304) J4N! válasza Fortissimus (#3303) üzenetére


J4N!
tag

én kiégek ettől a játéktól, amikor odáig jutok h játszhatnék akkor sose megy :(

(#3305) Chris78 válasza Sontir Fel (#3272) üzenetére


Chris78
aktív tag

Én ugy gondolom hogy a UAV-vel akkor tudsz majd gépuskázni ha ki unlock-olod ;] azt a segitséget amivel a tankok ágyuja mellé is kapsz beépitett gépityut. :K

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#3306) Chris78


Chris78
aktív tag

Ja és annak aki használ X-fire-t.: Magyar játékosok :DD

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#3307) ciry


ciry
őstag

Nem enged be ez a rohadék :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3308) ciry válasza ciry (#3307) üzenetére


ciry
őstag

Most meg már igen.
Bugos még a játék, nem vitás.
Ugyanazzal a jelszóval beengedett újrainditás után, amire azt irta ki korábban, hogy nem jó :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3309) Neoteric


Neoteric
addikt

Na most nyomtam vagy 2és félórát egy huzamba, nagyon állat volt, volt csapatmunka is, szal végre élveztem is a játékot..

Assaulttal nyomulok, abba vok most a legjobb :))

PSN: ne0teric_sAN

(#3310) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok!
Ma megvettem a játékot. Van egy olyan gondom a multiplayerrel, hogy akár szerver tallózásnál, akár play now-nál nem történik semmi. A server browserrel akármit csinálok, szűrés, vagy szűrés nélkül sem talál egy szerót sem.
A play now-nál pedig egy kis várakozás után azt irja ki hogy nem talált játékot, próbáljam újra.

Punkbuster frissítve, a tűzfalon átengedve. ...

Érdekes, a játékosok statisztikáját viszont letölti...

Nálam van a hiba? :F

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#3311) Templ@r válasza szab0729 (#3201) üzenetére


Templ@r
tag

UAV helikopter emelkedés - süllyedés irányítása:
"R": emelkedés
"F": süllyedés

@Def26 (3291): Nem haltak le az EA szerverek, hanem szándékosan állították le a fejlesztők, mivel szerver oldali "patch"-et telepítettek, ami reményeik szerint javít egy-két hibát, többek között a random "connection-lost"-ot. Ma reggel (magyar idő szerint) 10-től újra mennek a szerverek.

[ Szerkesztve ]

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#3312) Jakesz válasza Madn!ght (#3310) üzenetére


Jakesz
őstag

Update-eldd a játékot, a BFBC2Updater.exe-vel

(#3313) Madn!ght válasza Jakesz (#3312) üzenetére


Madn!ght
addikt

Megtörtént.
A server browsernél nyomtam egy "reset" -et, és rögtön be is dobta az összes elérhetőt. :F
GG!

köszöntem a segitséget!

Nickem a játékban: madnight

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#3314) Def26 válasza Templ@r (#3311) üzenetére


Def26
félisten

Akkor még jó, hogy nem maradtam fent egy kis játékra, mert igen sokat kellett volna várnom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3315) fireproof


fireproof
őstag

Na emberek én is végigtoltam. :D Nagyon jó volt, főleg a vége a repcsin meg amikor onnan ki kellet ugrani ejtőernyő nélkül és lelőni az oroszt. :D Ha lesz pénzem rögtön megveszek eredetiben mert ez a game sokkal jobb mint az mw 2 és bőven megéri a pénzét. :) Ez élethű. Na szóval életem első Battlefield játékát is végigvittem. :)

(#3316) Sontir Fel válasza Chris78 (#3305) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Na, erre a lehetőségre nem is gondoltam. Megnézem, hogy elértem-e már a szintet és kipróbálom :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3317) belaazallat


belaazallat
addikt

Sziasztok!

Ma megkaptam a játékot, sikerült online játszani, de medic ként nincs elsősegély dobozom. A beta-ba volt, ezt unlock-olni kell, vagy nálam van vmi hiba? Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#3318) L4D1K válasza belaazallat (#3317) üzenetére


L4D1K
őstag

Igen, minden dolgot unlockolni kell, semmit sem kapsz meg alapból.

# ANTAL Tuning #

(#3319) L4D1K


L4D1K
őstag

"Unable to login, please try again" :W

# ANTAL Tuning #

(#3320) sysrq


sysrq
őstag

Nekem azért hiányzik a repülés, az a kis nyomi nem helyettesíti.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#3321) r-chee válasza L4D1K (#3319) üzenetére


r-chee
őstag

Szintén. Hamarosan biztos teljesen rendben lesznek már az EA szerverek. Bétában valahogyan stabilabbak voltak a szerók, igaz talán nem is volt ennyi szolgáltatóra szétosztva, mint most.

Szerk: Már be lehet jelentkezni :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3322) _Voyage_ válasza L4D1K (#3319) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:(
Délután még az Hungarian Sun-ra is feltudtam menni, de nagyon szenvedek az új egérrel, G9x nagy változás a régi Logi G5-höz képest, iszonyat béna voltam, azóta voltam valami lengyel szerveren is, de semmi más nem jön be délután 5 óta. :(((

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3323) L4D1K válasza _Voyage_ (#3322) üzenetére


L4D1K
őstag

10 perc után lelőttem a keresőt, nem akart behozni semmit :))

Aki most épp fenn van a Hungarian Sun-on, mondja már el hogy milyen játéktípus megy, talán úgy is rá tudok keresni.

Szerk.

Na beírtam, próbaképp a nevet a keresőbe, hát nem megtalálta elsőre :D:D

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#3324) r-chee válasza L4D1K (#3323) üzenetére


r-chee
őstag

A játéktípus (asszem) állandó Conquest. De most szerintem nincs fent senki, legalábbis nekem megbomlott játék közben a kapcsolat és nem megy megint login. Egy ideig jó, aztán egy ideig nem lehet kapcsolódni.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3325) pontyos


pontyos
senior tag

Hi!

Tegnap megvettem, sinlgle kész, a multival is sikerült játszani de nagyon nehéz volt bejutni. A play now az egyetlen ahogy összejött. Nagyon tetszik, örülök, hogy megvettem.

Annyit megjegyeznék, mint multi game a BF2-őt nem lehet megverni / sztem :K

(#3326) gabipaci válasza r-chee (#3324) üzenetére


gabipaci
addikt

Viccelsz?
Éppen full-on van a szerver.
Pillanatnyilag Rush mód van, szerintem marad is ma az, aztám meg meglátjuk, hogy mit hoz a jövő.

"Egy ideig jó, aztán egy ideig nem lehet kapcsolódni." Ilyenkor máshova sem tudsz, vagy csak a Hun Sun-ra?

Logitech hardware tester

(#3327) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Eddig nem tudtam kapcsolodni a szerverekhez, de miota frissitettem a BFBC2 Update exe-vel, siokerult. Kikapcsoltam a gepet, majd ezt kovetoen ha a single player-el szeretnek jatszani elkezd tolteni, par masodperc mulva ki tesz az asztalra.
Ez mitol lehet? :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#3328) oXyg3n válasza r-chee (#3324) üzenetére


oXyg3n
tag

Én délután értem haza és egész végig tudtam csatlakozni!

Vegyetek fel barátnak! :D Aláírásomban az accuntom!

[ Szerkesztve ]

(#3329) CptMisi válasza CptMisi (#3117) üzenetére


CptMisi
őstag

egy újratelepítés megoldotta a problémát :)) jó játék :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3330) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Sikerult megoldani, csak azt a palyat elejerol kellett kezdeni, a resume game nem jott be! :(

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#3331) JamesHun


JamesHun
addikt

járt már úgy valaki, hogy ahol mutatja mihez hány pont kell onnan eltűntek a fegyverek képei és mintha több millió pontot kéne szereznem a következő szinthez de mindenből, közben meg még csak az elején vagyok

kiléptem és vissza és ez sem hozta helyre a profilomat :S
valami tipp?

SeriesX: JamesSHun

(#3332) McKane


McKane
senior tag

Urak és játékosok!

A helyzet a következő:
Ma megvettem a spórolt pénzemből /10.000Ft./ ezt a játékot . (Bad company 2.) csak azért mert jókat írtak róla az újságok. :))
a gond ott van hogy: feltelepítem, okos fejem örül. játszok vele fél,egy órácskát.
láttam hogy kiirta egyszer : saving...
namármost lekapcsoltam a gépet,majd dolgom végeztével ujra játszani akartam..
itt jön a meglepetés: eltűnt a mentésem!!!! a játék elejéről akarja kezdeni! nem a mentésemtől..

mi lehet a gond?? valaki már találkozott ilyennel?

köszi előre is! :R

Üdvözlettel: McKane

ja, és a rendszer windows 7.

(#3333) Hell


Hell
tag

Valaki rákérdezett a heli vezetésére. Nekem egérrel ment (bétában), a BF2-nél is azzal játszom. G5-ös egér. Gyalogosan a középső, heliben a legérzékenyebbre állítom. Nekem így jött be.
Egy kérdés: a BF2-ben alapkiosztásban a Q betűvel lehetett kommunikálni. Ez ott nagyon hasznos volt. Egyszerű, gyors kommunikáció. Köszi, szállj be, sry... A bétában nem volt. A teljesben megtalálható?
Nekem sajna még egy hónap. :( Szerintem a bugok miatt nem kell aggódni. Szépen, lassan javítják majd. A BF2-höz is még mindig adnak ki javításokat, új pályákat, ingyen dolgokat.

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#3334) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

;]

(#3335) Kecuhun válasza JamesHun (#3331) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Az EA szervere a bűnös. Velem is előfordult már 1x-2x. De ne izgulj a pontjaidat elmenti.

(#3336) JamesHun válasza Kecuhun (#3335) üzenetére


JamesHun
addikt

és mikor javul meg?
várjak holnapig és hátha rendbe jön?
az előbb kirúgott egy szerverről az admin
nem tetszett neki, hogy leszedtem a kezdőn vagy 4-5 embert :P

SeriesX: JamesSHun

(#3337) ciry válasza McKane (#3332) üzenetére


ciry
őstag

Gondolom single player, ott a folytatásra vagy valami ilyesmire nyomj és menni fog.

más.: csak sikerült megtalálni a Hungarian Sun-t és r-chee és Roden is megölt az itteniek közül :D
Elég nagy darálás ment, de nyertünk :DD
Fél környi időm volt csak, de majd holnap :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3338) L4D1K


L4D1K
őstag

Na a Hungarian Sun szerver elég jó, csak most inkább megvárom míg kilépnek a külföldiek, illetve amíg rá nem jönnek az emberek hogy nem fairplay az ha egyik oldalon többen vannak és ráadásul ott vannak a "skillesebb" játékosok. Mellesleg nagyon jó meccsek voltak, csak épp a végeredmény tekintetében értelmetlen.

# ANTAL Tuning #

(#3339) L4D1K válasza ciry (#3337) üzenetére


L4D1K
őstag

Igyekeztem, már ami a 15-20 FPS ből kitelt :DDD

# ANTAL Tuning #

(#3340) Neoteric válasza L4D1K (#3338) üzenetére


Neoteric
addikt

1-el voltak többen, de az meg belefér..

A baj inkább az volt, hogy nálunk csapatmunka az ohne..
Meg hát a jobbak a másik csapatba voltak.

Amúgy ez a rusht kezdem jobban megkedvelni mint a conquestet.
Viszont a team communication hiányzik nekem is, mire beírom, hogy kösz amiér újraélesztettek, lelőnek újra :DDD

Hungarian Sun-ra meg majd ha adnak ki nagyobb mapokat, akkor majd szépen felrakom, mert a legtöbbön alig lehet elférni :))

PSN: ne0teric_sAN

(#3341) L4D1K válasza Neoteric (#3340) üzenetére


L4D1K
őstag

Najó annyira nem volt vészes :B Olyan 35-65 % az ő javukra. De még mindig jobb mintha az alap bázison lettek volna végig a túlerő miatt.

Azért amikor egy squad ban voltunk, voltak sikereink :C

# ANTAL Tuning #

(#3342) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Hogy a fenébe lehet beállítani az irányítást? Nekem a játékban össze vissza megy az ember, más merre megy mint amerre akarom. Valakinek hasonló tapasztalat? Megoldás? Elég bosszantó.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3343) ForRedGlory válasza adamssss (#3342) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi az hogy össze-vissza megy? Valószínűleg a mouse bug, ami a nem eredeti játékok sajátja ;]

(#3344) _Voyage_ válasza szn0rbi (#3334) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Dogtagseket hogyan lehet összeszedni, meg láttam, hogy valaki 5000 pontot kapott azért, mert rá spawnolt 200+ emberke, meg ilyen brutál pontszámok. Ezeket hogyan lehet összeszedni?

Meg 18-as hogyan lehetsz ennyi idő alatt? :Y
Alig vagyok 4-es, pedig rengeteget játszottam, de körönként kb 2000-2500 pont jön össze. :F

ForRedGlory: Max 3 soros aláírás megengedett, neked pedig 5 soros van... ;)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3345) L4D1K válasza _Voyage_ (#3344) üzenetére


L4D1K
őstag

Úgy lehet vki 18as ha körönként minimum 5000 pontot teljesít, ami nem is lehetetlen. Dogtag meg késelésért jár. Nekem is van már pár darab 5000 res "jelvényem.

# ANTAL Tuning #

(#3346) adamssss válasza ForRedGlory (#3343) üzenetére


adamssss
veterán

Teszem azt eltolom az egeret balra és erre a progi felkapja a fegyvert az ég közepére... Sosem volt hasonló problémám.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3347) Neoteric válasza adamssss (#3346) üzenetére


Neoteric
addikt

Igen, ez a kalóz verziónál jelentkezik, és csak ott lehet megoldani.. szal ha eredeti és mégis ilyen akkor azt nem lehet megoldani. ;)

más: am felvettem vagy 10 embert friends közé, de 4-5en igazoltak csak vissza. lehetséges hogy még nem szuperál tökéletesen ez se?
aki akar felvehet PH Neoteric néven.

adamssss: bocs de nincs warez a forumon..

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#3348) adamssss válasza Neoteric (#3347) üzenetére


adamssss
veterán

És hogy? :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3349) _Voyage_ válasza L4D1K (#3345) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nekem egyetlen 5000-es jelvényem sincs, sőt, szerintem sose éledt rajtam senki, pedig mindig csapatban vagyok.
Késelés sose jön össze, kétszer szúrtam hátba valakit, de általában meghallja az ellen, szembefordul, és lő... :DDD

Neoteric: Ez hülyeség, valaki elkezdte terjeszteni, hogy kalózverziónál van, nem, ez nem igaz.
Ez akkor fordul elő, ha kormány vagy gamepad be van dugva első induláskor, amint kihúzod, játék újraindítás után tökéletesen megy. Warez verzióval is simán megy, nem rángat semmit. :)

EA Online megint összefosta magát, nem lehet csatlakozni... :(

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3350) ciry válasza L4D1K (#3339) üzenetére


ciry
őstag

Hellyel-közzel hasonló teljesitményű vidókártyánk van, ezek szerint ennyit számit egy erősebb processzor (már ha te is 1680x1050-ben tolod).
Nekem fullon viszi átlag olyan 45 fps-el, egyedül a hbq-t vagy mi a f@szt nyomtam ki.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.