Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) sutyi^ válasza feka007 (#3397) üzenetére


sutyi^
senior tag

Was? :F

Lehet név szerint sorba, játék mód, pályanév, játékos szám és ping szerint sorba állítani őket.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#3402) gabipaci válasza r-chee (#3398) üzenetére


gabipaci
addikt

Halihó!
2000Huf az egy főre eső, le is vezetem, miért.
120 euróba került 3 hónapra a szerver.
Az barátok közt is 40 euró havonta.
Az a mai napi árfojamon 10639Huf
Eredetileg 5 főre terveztem az adminkodást, ílletve akivel kezdtem azt mondta 2000 körül adna bele, így nem volt nehéz kiszámolni.
Maximum 5 ember rajtam kívül, de ha 3, akkor is 2000.
Nincs kedvem 250 forintokkal szórakozni.
Jelenleg Ciry mondta hogy beszáll, és Neoteric, aki már át is utalta a pénzt. Neki már meg is van az admin joga(r).
Ha még jössz Te, az akkor is csak 6ezer, de a maradékot "benyelem", nem nagy gond.
Viszont ha meghirdetjük ezerért, akkor mindenki adminkodni akar, és elég nagy lesz a fejetlenség (ki kit rug ki, ki milyem mod-ot akar, stb)
Ezt nem szeretném.
Aki 2000-et beletesz, az talán komolyan is gondolja, és esetleg a jövőben is marad támogatni.
Na, mit mondassz?

Logitech hardware tester

(#3403) RootRulez


RootRulez
félisten

Végre ez is megvan! Játék ennyire nem kötött le az új Wolfenstein óta :N Viszont elakadtam, amikor először jönnek helikopterek (sivatagban) több is, és be lehet állni RPG állványokhoz, hogy leszedjem őket, mindig meghalok... Arra van valami praktika vagy csak simán pancser vagyok és még próbálkozzak?

═════════════════════════════════════════

(#3404) J4N! válasza RootRulez (#3403) üzenetére


J4N!
tag

még próbálkozzál :D de amugy van néhol lerakva rpg azzal leszedheted

(#3405) Itome válasza rankesz (#3399) üzenetére


Itome
tag

És tényleg :))
Eszembe se jutott ez a megoldás, köszi :DD

(#3406) Silent77 válasza gabipaci (#3402) üzenetére


Silent77
veterán

Szia!

Engem is lehet érdekelne a dolog.
A havi 2000ft az nem vészes.
írj PM-et ha még aktuális.

Üdv!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3407) ciry válasza woker (#3351) üzenetére


ciry
őstag

Engem nem zavart a baserape ott se, ha engedélyezve volt a szerveren én is csináltam, ha nem nem.
Meg kell tanulni túlélni vagy ha nagyon nagy gáz van egy disconnect segithet.
Külföldi szervereken, akárhol is jártam, mindenütt a sniperek kempeltek, le se tojták, hogy nyernek vagy kikapnak, itt legalább nyomultak a srácok, mint a veszedelem, nekem nagyon bejött a feelning, megyek ma is.

Gabipaci: ha gondolod, 2 rongyért beszállok, bár eléggé kiköltekeztem magam, lehet, hogy csak áprilistól. Adminjog nekem nem kell, mivel nincsenek szabályok, a pályákat meg még nem unja senki.
A lényeg egy normális magyar szerver meglétén van, ahol nem kisköcsögök az adminok.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3408) _Voyage_ válasza gabipaci (#3386) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ha még be lehet szállni, akkor mondhatod a számlaszámot. :D

Az se gond, ha 3.000, nem probléma már ez az apróság, csak legyen végre egy rendes szerver, legyen rajta jópár ember, akikkel egy nyelvet beszélünk, és legyen rendes játék, ne úgy, mint a lengyelekkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3409) Szemi82


Szemi82
tag

Valaki más is szenved a punkbuster kidobálásától?
Már frissítettem isten tudja hányszor, a legfrissebb amit csak az evenbalance.com kínálni tud és mégis kihajigál mindenhonnét.
Még a ph-s szerverre sem bírok bejutni vele! :O
Ötlete valakinek? :R

(#3410) _Voyage_ válasza Szemi82 (#3409) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Szar a játék. :)
Folyamatosan valamilyen hülyébbnél hülyébb indokkal kidobál mindenkit, majd egyszer talán jön egy patch hozzá. :K
Addig meg a gyorsindítóból játssz, az általában működik. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3411) Szemi82 válasza _Voyage_ (#3410) üzenetére


Szemi82
tag

:)
Értem köszi.
Akkor marad a ki és aztán vissza! :DDD :O

(#3412) Brian_RL válasza ForRedGlory (#3400) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

A videó jó, az értékelésekkel viszont már nem értek egyet. Igaz, ha már játszol, akkor nagyon jó a játékélmény, de én 1 kerek órája próbálok bejutni egy szerverre, de mindenhonnan kidobál. Szerintem ezt is bele kellett volna venni az értékelésbe. Ilyen trágya csatlakozórendszert, és szerverkeresést én még nemláttam. :( Köszönjük EA. Mert megérdemlem.

(#3413) mobal


mobal
MODERÁTOR

katasztrófa... :( ha be is jutok pb hibával kihajit :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3414) Brian_RL válasza mobal (#3413) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Én NEM! ezért fizettem közel 10000 forintot!!!!! :W

(#3415) McKane válasza ciry (#3337) üzenetére


McKane
senior tag

na igen. Single player/resume game.. semmit sem csinál.. :U ráklattyolok,de semmi.. azthiszem nem az én játékom lesz ez. :(((
marad a polcon,a díszes csomagban :DD

azért köszönöm szépen! :R

(#3416) onereborn válasza Brian_RL (#3412) üzenetére


onereborn
tag

Szintén kidobál! Ennek ellenére láttam rajta embereket! hmmmmm :F

(#3417) onereborn válasza _Voyage_ (#3408) üzenetére


onereborn
tag

Támogatom! :D ...magyar szerver, magyar szerver....
akár feltehetném XFIRE communityra is!

(#3418) _Voyage_ válasza Brian_RL (#3414) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:(
Na jah. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3419) ciry válasza onereborn (#3416) üzenetére


ciry
őstag

Frissiteni kell manuálisan :))
Csak azt nem tudom, hogyan :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3420) ciry válasza ciry (#3419) üzenetére


ciry
őstag

Innen letöltötttem amit kell, remélem jó lesz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3421) ciry válasza ciry (#3420) üzenetére


ciry
őstag

Hát nem :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3422) rankesz


rankesz
veterán

Jó volt a tegnap esti játék, végre tudtam veletek egy jót játszani. Az már más tészta hogy multis FPS teljes hiánya miatt kb mozgó bónuszfrag voltam, de hát el kell kezdeni valahol... :)
Aki nem lusta az légyszi vegyen fel barátnak: ph_ rankesz néven halok... :D (úgy látom az alsóminusz mellett van egy szóköz is)

[ Szerkesztve ]

(#3423) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Kurvára unom, hogy vagy a PB dob ki vagy az EA szerver szarakodik. Ezért a szarért adtam ki 10 rugót? Hát dugja fel magának az EA a tetves, bugos, fos játékát!!!! :W

(#3424) rankesz válasza Kecuhun (#3423) üzenetére


rankesz
veterán

Ja, én most megörültem, hogy fél napja legalább beenged az accommal, erre most a PB miatt nem lehet játszani.

(#3425) JamesHun válasza Kecuhun (#3423) üzenetére


JamesHun
addikt

nyugi már
7végén no meló kint
jön a hétfő és elkezdenek melózni gőzerővel a frissítésen majd

SeriesX: JamesSHun

(#3426) Kecuhun válasza JamesHun (#3425) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Csak azt nem értem, hogy akik a szervereken vannak, azokat miért nem dobálja ki? :F

(#3427) Neoteric válasza rankesz (#3422) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezt mondom mindenkinek, nem csak neked:

A friendses keresésnél az eredeti nevet írjátok be, ne a TAG-gal ellátottat, mert arra nem fog találni semmit.
Te esetedben is csak a rankesz névre talált, fel is vettelek.

PSN: ne0teric_sAN

(#3428) ciry válasza JamesHun (#3425) üzenetére


ciry
őstag

Addig is lehet meditálni, esetleg egy Best of Monika Show-t nézni :))
Tolom addig is a single playert, csak megoldják hamarosan.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#3429) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nálam nem volt gond még PB-el. Az miatt még sosem dobott ki.

(#3430) Kecuhun válasza F_Zolee (#3429) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Akkor próbáld meg most.

(#3431) belaazallat válasza gabipaci (#3402) üzenetére


belaazallat
addikt

Szia!

Engem a játék része érdekel, vagyis szeretnék egy helyet bérelni a szerveren, hogy mindig be tudjak lépni, mert van egy érzésem, hogy gyakran tele lesz és majd nem tudok rá fellépni. Admin jogok nem igazán érdekelnek, de ha kell abba is beszállok.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#3432) Versus válasza JamesHun (#3425) üzenetére


Versus
senior tag

Ja olyan gőzerővel mint a BF2-nél ami a mai napig nem jött ki a beta állapotból.

De csattanós válasz ez arra hogy az MW2-nél hiányoltuk a dedikált szervereket.
Na itt vannak csak belépni nem tudsz rájuk.
A pb meg egy vicc volt már 5 éve is és az is maradt,nonszensz hogy manuálisan frissítve is kivág a szerverről.

Azon meg mindig mosolygok hogy az UT 99-ben már ping szerint rendezte a szervereket automatikusan. Ma meg 2010 "nagy durranás"-áról beszélünk.

Hogy pozitívat is mondjak a grafika és a hangok tényleg nagyon jól sikerültek !

Premium Vintage

(#3433) sutyi^ válasza Kecuhun (#3430) üzenetére


sutyi^
senior tag

Elvileg magátol kéne frissülnie játék közben, de legalább akkor mikor elindul maga a service. A legegyszerübb ha leszedi az ember a BC2-höz való PB setup és lefutatja.

Engem személy szerint PB hibával még sosem dobott ki, még a Beta alatt sem.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#3434) lala42 válasza Neoteric (#3347) üzenetére


lala42
őstag

Noetric felvettelek buddilistre! De nem úgytaláltalak, hogy PC csak sima Noetric.
Majd másokat is. De most melózok. Tegnap nekem is és a gyerkőcnek is összejött a játék, folyamatosan. Nem volt gubanc, csak valami 3-4. szerverre sikerült belépni. Onnantól folyamatosan ment a játék.
Addig AvP-t nyomtuk :DDD
Javaslom, de nem erőltetem, hogy aki Ph-s az a neve elé a klánjelzésnél tegye ki
a _=PH=_ jelet. Nem saját szerzemény, a 2142-ben javasolta biggamer fórumtársunk. Könnyebben megtaláljuk egymást. Ott (a Bf2142-ben) működik a dolog. Ha ellenbe sorsol a gép, olyan jó a társunkra vadászni ;] :DD :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3435) F_Zolee válasza Kecuhun (#3430) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most valóban kidobál. :F

(#3436) r-chee válasza lala42 (#3434) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem legyen az általános jelölés a PH!, így ebben a formában. Egyszerű és nagyszerű :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3437) Neoteric válasza lala42 (#3434) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja mert PH Neoteric vagyok, nem PC ;]
PH amúgy nekem nem TAG, hanem bennevan a rendes névben is, szal megkéne hogy találjon, na de a lényeg hogy megvagy :))

mod: mégse vagy meg, nem kaptam értesítést, hogy felvett volna vki. requests=0

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#3438) ForRedGlory válasza gabipaci (#3402) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha még kell ember simán vállalom a 2K-t, pűzz ja aktuális még :R

(#3439) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Most próbáltam a szerverkeresést. De már azt írta, hogy nem tud csatlakozni az EA szerveréhez...

(#3440) lala42 válasza Neoteric (#3437) üzenetére


lala42
őstag

Csak Neoteric-et hozott ki a kereső. Akkor valaki visszaél a neveddel :Y :DDD Az enyém MesserHUN (a _=PH=_)-t tegnap esete írtam oda Klánjelzéshez. Na majd holnap ránézek én erre a dologra. ;] :K

F_Zolee Csak itt van gubanc, mert amikor eldobott az EA szeró, akkor kipróbáltam a BF2-t, a Bf2142-t, a PoE-t valamint más EA-gamet-t is és onnan nem dobott, atonnal tudott csatlakozni. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3441) sutyi^


sutyi^
senior tag

Aki akar majd vegyen fel - sutyomatic - néven vagyok.

Bár nem tudom inviteok megjönnek-e ha nem vagy beloggolva mikor küldik. :U

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#3442) PhilBrick válasza r-chee (#3436) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ezt támogatom én is, mert múltkor Poland Hussars klán szerverére találtam a Hungarian Sun helyett.
És megörültem a rengeteg PH előtagnak. :B

(#3443) lala42 válasza r-chee (#3436) üzenetére


lala42
őstag

Felkiáltójellel?
Benne vok. Akkor átírom holnap.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#3444) r-chee válasza lala42 (#3443) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, mivel eme oldal neve is Prohardver! és rövidítésekben is sok helyen a PH!-t látni, igen. Ez legyen a klántag.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#3445) Neoteric


Neoteric
addikt

Új soldiert csináltam: PH! Neoteric(Hun)

A PH! az TAG, a Neoteric(Hun) a rendes. Sima Neoteric néven nem én vagyok regelve, szal ne azt keressétek :DDD

Ha lesz időm újra felveszem az eddigi barátokat, mert itt most tiszta lappal indul minden.

Def26: elírtam, nem account, hanem soldier.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#3446) Def26 válasza Neoteric (#3445) üzenetére


Def26
félisten

Ehhez nem kellett új cd key?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3447) _Voyage_ válasza r-chee (#3444) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Mindjárt átírom a sajátom, bár eddig a [HUNPH]Voyage1st nevet használtam. :)
Mostmár [PH!]Voyage1st vagyok. :)

Aki akar, vegyen fel nyugodtan, visszaigazolok szívesen. :K

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3448) onereborn


onereborn
tag

...a nevem onereborn - HUN PH klan névvel! felvehettek engem is!

[ Szerkesztve ]

(#3449) gabipaci válasza onereborn (#3417) üzenetére


gabipaci
addikt

Megköszönném.
A szerver neve megváltozot (a =cBc= klán hiányában).
Most Hungarian Sun / PH! Ranked és az ip 85.236.102.2:19667
TS3 lehetőség is van a szerverhez, elvileg egy 28 férőhelyes okosság, de valamiért én csak 5 férőhelyet látok rajta... :F
Ezt még próbálgatom.
Közvetlen csatlakozás innen.
Jelszó nincs, ha szükség lesz rá, beállítjuk azt is.
Szoba még csak egy van, amit kértek, megcsinálom.

Más! Úgy néz ki, elkeltek az adminhelyek, amint az összes átutalás megérkezik, ezt is lezárjuk.
Helyet senkinek nem tartunk fent, csak ha valaki garantálja, hogy a nap 24 órájában fent lesz játszani. Semmi értelme annak, hogy egy slot üresen áljon, mert a gazdája mondjuk épp diszkóban van.
Az admin joggal ellátott emberek tudnak maguknak helyet csinálni, ha akarnak, kintről kitesznek valakit, és kész.
Ezt mondjuk kár eröltetni, de nem gond ha így lesz.
Jelenlegi állás szerint az adminok névsora a következő:

_Voyage_
Ciry
ForRedGlory
Neoteric
r-chee
gabipaci

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#3450) r-chee válasza Def26 (#3446) üzenetére


r-chee
őstag

Nem kell hozzá. Csak rámész arra, hogy Create, és annyi accot készíthetsz, amennyi jól esik. De minden új kreálásnál értelem szerűen elölről indul a rankod.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.